PL prepucavanja

Zagor
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zagor » 04 okt 2019, 16:05

IlProfessore je napisao/la:Šta ovo fortina i hadžijina murija uklanja parole posvećene Vedranu

FUJ BAGRO

ma uzas...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

UstanikSBII
Kontakt:

Post Postao/la UstanikSBII » 04 okt 2019, 16:23

[/spoiler]
Zagor je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:Šta ovo fortina i hadžijina murija uklanja parole posvećene Vedranu

FUJ BAGRO

ma uzas...

Zato što ste prijavljeni od MUP ZHŽ!
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

VratiloSeZlo
Kontakt:

Post Postao/la VratiloSeZlo » 04 okt 2019, 16:32

UstanikSBII je napisao/la:[/spoiler]
Zagor je napisao/la:

FUJ BAGRO

ma uzas...

Zato što ste prijavljeni od MUP ZHŽ!

**** li ti mrtvu majku i tebi i njima,na danasnji dan si dosao provocirati gospu ti sprcim

IlProfessore
Kontakt:

Post Postao/la IlProfessore » 04 okt 2019, 16:44

I to da stvar bude još gora, glavni likovi u dininoj stranci su mrtvi pitari i hordaši, vjerovatno ih znate imenom i prezimenom. Ne razumijem da se zarad sitnog politikanstva odriču svog brata sa tribine.

Možda su ipak u pravu svi ovi koji peru da se treba seliti odavde a ja im se ko biva suprostavljam. Nikom ništa nije sveto u ovoj državi...
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 04 okt 2019, 16:48

IlProfessore je napisao/la:Možda su ipak u pravu svi ovi koji peru da se treba seliti odavde a ja im se ko biva suprostavljam.

Itekako su u pravu. ;)
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 04 okt 2019, 16:49

IlProfessore je napisao/la:I to da stvar bude još gora, glavni likovi u dininoj stranci su mrtvi pitari i hordaši, vjerovatno ih znate imenom i prezimenom. Ne razumijem da se zarad sitnog politikanstva odriču svog brata sa tribine.

Možda su ipak u pravu svi ovi koji peru da se treba seliti odavde a ja im se ko biva suprostavljam. Nikom ništa nije sveto u ovoj državi...

Bolan, ovdje se roditelji prodaju za cvaju. Za godinu su izbori, tu se najjasnije vidi koliko je Bosanac jeftin.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

IlProfessore
Kontakt:

Post Postao/la IlProfessore » 04 okt 2019, 16:51

“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 04 okt 2019, 16:53

Gdje se to skidaju parole?
"doktor lingvisistike"

IlProfessore
Kontakt:

Post Postao/la IlProfessore » 04 okt 2019, 16:56

skoroalen je napisao/la:Bolan, ovdje se roditelji prodaju za cvaju. Za godinu su izbori, tu se najjasnije vidi koliko je Bosanac jeftin.

Ma znam, ali ću do kraja misliti da još ima onih koji ideale stavljaju iznad svega, u suprotnom ne vidim ni svrhu odbrane od agresije, niti odlazaka na tekme, niti podržavanja naših klubova itd.

@osim13

slika

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 04 okt 2019, 17:10

Virtu4l je napisao/la:
simidobar je napisao/la:Jel se to zove hinjaluk il kukavicluk il je to samo dio vase "sportske" tradicije ?

Kod mene se to zobe podyebavanje aka prcanje. :mrgreen:

Podrzavam svaku vrstu tog sto ti kazes al ovo je tuzno, 10 je*enih godina maltretiranja.. Pa ko da Tramp ima vikendicu dole, zasticena stoka u svom fasizmu do jaja..

Danas se desilo nama sljedeci put se trebamo mi smijat nekom zbog istih ili slicnih stvari.. super nam je krug, pravi seceraski.
Kako god okrenes lopovi su zasticeni a mi jedemo svoja mu*a..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

biceDUPLA
Kontakt:

Post Postao/la biceDUPLA » 04 okt 2019, 17:11

IlProfessore je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Bolan, ovdje se roditelji prodaju za cvaju. Za godinu su izbori, tu se najjasnije vidi koliko je Bosanac jeftin.

Ma znam, ali ću do kraja misliti da još ima onih koji ideale stavljaju iznad svega, u suprotnom ne vidim ni svrhu odbrane od agresije, niti odlazaka na tekme, niti podržavanja naših klubova itd.

@osim13

slika

Treba cijeli grad ispisati Istina za Vedrana. Svaki cosak radi ovog skidanja. Jeli moguce da su skinuli???
ŽELJEZNIČAR 1921

HordasOdMalena
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 04 okt 2019, 17:16

UstanikSBII je napisao/la:Jel moguće pitati da ne može te ni dopis napisati kako Bog zapovijeda! Pa vi samo ne znate šta piše te kad vidi ovo iz UEFAe samo će se nasmijati možda i pomisle da vam je Beduini ovo pisao on je na tom levelu čobana nepismenog .... Pa jel moguće da se i dalje brukate sami sebe sramite!

Ironično. :thumbup:

tikatakaboys
Kontakt:

Post Postao/la tikatakaboys » 04 okt 2019, 17:19

Zagor je napisao/la:dobro, vi ste patriote !
slika

Sta se vi ibretite? Ovo vam i jest zastava od djedova!
Slađe je se osvetiti nego posvetiti!

HordasOdMalena
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 04 okt 2019, 17:22

tikatakaboys je napisao/la:
slika

I od tvog djeda? Istog onog koji je za Velež navijao svim srcem, pa onda prenio na sina?

tikatakaboys
Kontakt:

Post Postao/la tikatakaboys » 04 okt 2019, 17:25

HordasOdMalena je napisao/la:
tikatakaboys je napisao/la:
slika

I od tvog djeda? Istog onog koji je za Velež navijao svim srcem, pa onda prenio na sina?

Kakav Velež hebo te on, nisam ni blizu Mostara!
Slađe je se osvetiti nego posvetiti!

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 04 okt 2019, 17:25

UstanikSBII je napisao/la:Jel moguće pitati da ne može te ni dopis napisati kako Bog zapovijeda! Pa vi samo ne znate šta piše te kad vidi ovo iz UEFAe samo će se nasmijati možda i pomisle da vam je Beduini ovo pisao on je na tom levelu čobana nepismenog .... Pa jel moguće da se i dalje brukate sami sebe sramite!

Ako su nasi poslali sve sto su trebali vrlo lako moze komplet liga dobit kaznu, zajedno sa savezom..
Po njihovim pravilima naje*ali ste..
Vasa opravdanja i lazi prolaze samo u NFS BiH-a, tamo traze dokaze, snimke.. a mi imamo 10 godina materijala, ne vidjenog u svijetu fudbala..

Al ako su nasi napravili slucaj ko seljo u borbi za Evropu, poslacemo ih vama pa se volite do kraja zivota...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

UstanikSBII
Kontakt:

Post Postao/la UstanikSBII » 04 okt 2019, 17:31

Nije ironično drug ... Em što je to tipfeler preko mobitela em što ja u životu niti jedan školski sat nisma imao priliku učiti hrvatski jezik a opet sam za pola forumaš profesor baš me zanima kako ti piše engleski ili njemački! Jel te mogu ljudi razumijeti? Ja ne govorim i gramatičkoj pismenosti (gdje i sma griješim) al vi brka te osnovne pojmove! Bosanci i Bošnjaci pa pročitaj vaše priopćenje ako sam kažeš da nije nepismeno uredu!
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 04 okt 2019, 17:33

kolezeljovac je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Pichkica bez karaktera, znaš li guzicu obrisat bez da spomeneš Želju? Ne smiješ sam ni na forumu pisat? Svaki post ti je "mi i Željo", pa Željo je pokazao jutros šta misli o vama, ovih par pušiqraca na forumu su svakako bitni k'o semafor u GTA.

ISTINA ZA VEDRANA!

Šta tebe veriga za naš intimni odnos idi se :guz: i pozovi svoje prijatelje nek obave dužnost (Sloboda, Čelik, Velež)

Klubovi, navijacke skupine sto se tice prozivanja je rivalitet... Ali shvatite, mi smo svi gradska raja, komsije, grad je saren, svugdje su i plavi i bordo momci...
Na stranu podjebavanja i prcanja, ali kad su normalne insanske stvari u pitanju, MI SMO JEDNO! POGOTOVO NA OVAKVE NEPRAVDE! Nikad necu staviti ama bas bilo koju drugu ekipu iznad Sarajeva pored voljenog Želje.... NIKAD! I mene i mog brata Hordasa je ista majka rodila!

:thumbup: :thumbup:

Svaki put me pozitivno iznenadis... tacno mi bude zao sto samo oni indijanci bez razuma dolaze na prepucavanja..

Zivio ti meni prijatelju... :thumbup:

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 04 okt 2019, 17:37

UstanikSBII je napisao/la:

Nije ironično drug ... Em što je to tipfeler preko mobitela em što ja u životu niti jedan školski sat nisma imao priliku učiti hrvatski jezik a opet sam za pola forumaš profesor baš me zanima kako ti piše engleski ili njemački! Jel te mogu ljudi razumijeti? Ja ne govorim i gramatičkoj pismenosti (gdje i sma griješim) al vi brka te osnovne pojmove! Bosanci i Bošnjaci pa pročitaj vaše priopćenje ako sam kažeš da nije nepismeno uredu!

Ne vjerujem da ce se zbog tog naljutit.. samo ih moze bit stid onog sta se desava u srcu Evrope.. vise od 10 godina ovi domaci lopovi vam tolerisu sve, da vidimo sta kazu ovi drugi...

IlProfessore
Kontakt:

Post Postao/la IlProfessore » 04 okt 2019, 17:38

Ali je u pravu što se tiče ovoga da je krajnje neprofesionalno napisan dopis. Ono je katastrofa, milion falinki, mene je stid. Ali šta očekivati kada dopis pišu raveku koje već dugo vremena ratuju sa hordašima, podržavaju pakash meraklije i furaju neku svoju furku. Moglo je i moralo puno, punooo bolje.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: dime, nekoIzMostara i 15 gostiju.