PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoposteno » 20 feb 2019, 20:06

Brcanskamalta je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Ne zaboravimo i na Vedina Musica (stoji da nije dugo igrao, ali je nas igrac) i za razliku od Husejnovica i Mesica napravio poprilicno dobru karijeru!
Da ne zaboravimo ni ludog Gradu Crnogorca :D Cak je i taj dogurao do repke!
Konjic,Music igraci su Slobode koji su ostavili veliki trag u A repki.
Ma taj ti samo zna Eru Ojdanica i Boru Drljacu :lol:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 20 feb 2019, 20:27

samoposteno je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Ne zaboravimo i na Vedina Musica (stoji da nije dugo igrao, ali je nas igrac) i za razliku od Husejnovica i Mesica napravio poprilicno dobru karijeru!
Da ne zaboravimo ni ludog Gradu Crnogorca :D Cak je i taj dogurao do repke!
Konjic,Music igraci su Slobode koji su ostavili veliki trag u A repki.
Ma taj ti samo zna Eru Ojdanica i Boru Drljacu :lol:
:rol: :rol:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 21:18

Vanja8 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Cimirot vase dijete? Daj ba to malo ozbiljnije ..
Uostalom prepucavanja su.ovde cak i robovi mogu ispalit sta zele i ostat zivi
Cimirot je doveden ko dijete,sigurno je u Leotaru bio potencijal,ali su U slobodi odlucili da nije to kvalitet za njih... :rol:
Vidimo ubiste se od prodavanja fudbalera,tacno ne znate sta cete s parama...
A i djeca vas napustaju,idu talenti na sve strane,znaju i oni da je patnja biti u klubu koji ima titulu prvaka federalne lige i ja mislim jedan Kantonalni kup,kao i osvojen turnir u Žepču... :tokralju:
Jebga sta da ti kazem rasulo u op.u slazem.se. no s druge strane rasadnik talenata za mnoge sredine.pa kuces dalje kad je vama cimirot vase dijete kako kazete.a lik doso s 21 godinom u fks a otiso sa 23.ako laze koza ne laze rog :lol: :P
P.s samo su kod nas djeca sa 21

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 21:21

prisonbreak je napisao/la:#Sariel pa ako sko sklepani,to ce biti lagano. Ha ja.
Kod nas iz prvog dijela promjenjen golman, bek i to je to. Dvije izmjene u prvih 11, a pricas nebuloze. Ne bih da te vrijedjam, al si zasluzio svojim ljigavim lazima.
Prizone druze ne mijesaj babe i zabe.ko kaze da ce biti lako? sto ne iskljucuje argument da ste neuigrana i sklepana ekipa.doduse znate ljudima odradit pripreme svaka cast.
P.s u prvom ste dijelu fakat bili ocajni. Kazem ti mdk je bio veci izazov od vas s razlogom. Onaj vas mdk.kod kaknja.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la prisonbreak » 20 feb 2019, 21:27

Sariel1987 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:#Sariel pa ako sko sklepani,to ce biti lagano. Ha ja.
Kod nas iz prvog dijela promjenjen golman, bek i to je to. Dvije izmjene u prvih 11, a pricas nebuloze. Ne bih da te vrijedjam, al si zasluzio svojim ljigavim lazima.
Prizone druze ne mijesaj babe i zabe.ko kaze da ce biti lako? sto ne iskljucuje argument da ste neuigrana i sklepana ekipa.doduse znate ljudima odradit pripreme svaka cast.
P.s u prvom ste dijelu fakat bili ocajni. Kazem ti mdk je bio veci izazov od vas s razlogom. Onaj vas mdk.kod kaknja.
Nemaa argumenata :stop:
Ekipa je na okupu kao i vasa, isti vremenski period, mi zapravo imamo 2 izmjene iz prvih 11.
Jedina vasa predonost je trener i dva odlicna stopera.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 21:29

Imali ste vi 5 6 izmjena ali samo na pripremama :lol:
A imace ste i prije izmjena bili fenomenalni :zzz:
I ovaj rupateli kako pokaza srednjaka pitama i zavrsi svoje i njih je krenulo pa ti gledaj. A onako ruzica pocerali :oops:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la prisonbreak » 20 feb 2019, 21:32

Sariel1987 je napisao/la:Imali ste vi 5 6 izmjena ali samo na pripremama :lol:
A imace ste i prije izmjena bili fenomenalni :zzz:
I ovaj rupateli kako pokaza srednjaka pitama i zavrsi svoje i njih je krenulo pa ti gledaj. A onako ruzica pocerali :oops:
Mi smo imali igrace na probi,valjda shvati da je iz orvih 11 otisao Bevab, i Ruzic. Dosli Pavlovic, Hodzic i Pecelj.
Mozda imamo mali nedostatak Karamatica, al puno jace bekove. Imamo bolja krila, imamo kvalitetnu ekipu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 21:36

Finac i kompanija nista? Ok kvalitetni ste.
Uigrani pokrili sve pozicije. Proljece je vase. Al kad bi se lagali.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la prisonbreak » 20 feb 2019, 21:37

Sariel1987 je napisao/la:Finac i kompanija nista? Ok kvalitetni ste.
Uigrani pokrili sve pozicije. Proljece je vase. Al kad bi se lagali.
Nismo odron kako predstavljas.
Al nismo ni za prvih 5, u pet deka sa vama.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Vanja8
Postovi: 10204
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Vanja8 » 20 feb 2019, 21:38

Sariel1987 je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Cimirot vase dijete? Daj ba to malo ozbiljnije ..
Uostalom prepucavanja su.ovde cak i robovi mogu ispalit sta zele i ostat zivi
Cimirot je doveden ko dijete,sigurno je u Leotaru bio potencijal,ali su U slobodi odlucili da nije to kvalitet za njih... :rol:
Vidimo ubiste se od prodavanja fudbalera,tacno ne znate sta cete s parama...
A i djeca vas napustaju,idu talenti na sve strane,znaju i oni da je patnja biti u klubu koji ima titulu prvaka federalne lige i ja mislim jedan Kantonalni kup,kao i osvojen turnir u Žepču... :tokralju:
Jebga sta da ti kazem rasulo u op.u slazem.se. no s druge strane rasadnik talenata za mnoge sredine.pa kuces dalje kad je vama cimirot vase dijete kako kazete.a lik doso s 21 godinom u fks a otiso sa 23.ako laze koza ne laze rog :lol: :P
P.s samo su kod nas djeca sa 21
Ma daleko od toga da Sloboda nema talenata,samo je problem sto vi neznate da ih zadržite,a ne znate ni da ih prodate,zapravo lova je za pojedince...
Druga stvar je ono sto tebe najvise boli,a to je OP Fk Sarajeva,gdje igraci izlaze kao na traci,to pokusavas na neki nacin svesti ispod razine...No možes ti to pokusavati,ali ne pije vodu...Pa eto nedavno imas prelazak iz kadeta Slobode u Akademiju,da ti ne pricam koliko jos odozgo ima ponuda...Sve u svemu je to vec prepoznatljiva skola koja daje sansu tim mladicima i da igraju i da se sutra prodaju...Da ti ne pricam da skoro svakodnevno pristizu ponude za nase mlade igrace...Pidro,interesa jako mnogo ima za Dizdarevica,za malog Salcina koji ce sigurno oboriti sve rakorde ,Djokanovica...Ali nema malih iznosa jer svi su vec pod važecim ugovorima tako da cijena raste..Na žalost za takvu tendenciju drugog kluba osim Sarajeva u nasoj zemlji nema... :tokralju:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 21:39

prisonbreak je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Finac i kompanija nista? Ok kvalitetni ste.
Uigrani pokrili sve pozicije. Proljece je vase. Al kad bi se lagali.
Nismo odron kako predstavljas.
Al nismo ni za prvih 5, u pet deka sa vama.
Jeste.
Moje misljenje. Poslje krupe i sloge najveci.Nazalost.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 21:42

Vanja8 je napisao/la:1
Ma daleko od toga da Sloboda nema talenata,samo je problem sto vi neznate da ih zadržite,a ne znate ni da ih prodate,zapravo lova je za pojedince...
Druga stvar je ono sto tebe najvise boli,a to je OP Fk Sarajeva,gdje igraci izlaze kao na traci,to pokusavas na neki nacin svesti ispod razine...No možes ti to pokusavati,ali ne pije vodu...Pa eto nedavno imas prelazak iz kadeta Slobode u Akademiju,da ti ne pricam koliko jos odozgo ima ponuda...Sve u svemu je to vec prepoznatljiva skola koja daje sansu tim mladicima i da igraju i da se sutra prodaju...Da ti ne pricam da skoro svakodnevno pristizu ponude za nase mlade igrace...Pidro,interesa jako mnogo ima za Dizdarevica,za malog Salcina koji ce sigurno oboriti sve rakorde ,Djokanovica...Ali nema malih iznosa jer svi su vec pod važecim ugovorima tako da cijena raste..Na žalost za takvu tendenciju drugog kluba osim Sarajeva u nasoj zemlji nema... :tokralju:
Ma pazi akademija je dobra stvar u smislu sto bih volio da se organizuju i kod nas sa mladim kao kod vas zadnjih par godina.
Ne znam koliko si upoznat.Nije to stvar neznanja nego licnog interesa koji je ispred klupskog ako se razumijemo otud i prelasci.Ko prati zna o cemu pricam

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 21:46

Jedino u celiku nemas sta ni probrat.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoposteno » 20 feb 2019, 21:50

Sariel1987 je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:1
Ma daleko od toga da Sloboda nema talenata,samo je problem sto vi neznate da ih zadržite,a ne znate ni da ih prodate,zapravo lova je za pojedince...
Druga stvar je ono sto tebe najvise boli,a to je OP Fk Sarajeva,gdje igraci izlaze kao na traci,to pokusavas na neki nacin svesti ispod razine...No možes ti to pokusavati,ali ne pije vodu...Pa eto nedavno imas prelazak iz kadeta Slobode u Akademiju,da ti ne pricam koliko jos odozgo ima ponuda...Sve u svemu je to vec prepoznatljiva skola koja daje sansu tim mladicima i da igraju i da se sutra prodaju...Da ti ne pricam da skoro svakodnevno pristizu ponude za nase mlade igrace...Pidro,interesa jako mnogo ima za Dizdarevica,za malog Salcina koji ce sigurno oboriti sve rakorde ,Djokanovica...Ali nema malih iznosa jer svi su vec pod važecim ugovorima tako da cijena raste..Na žalost za takvu tendenciju drugog kluba osim Sarajeva u nasoj zemlji nema... :tokralju:
Ma pazi akademija je dobra stvar u smislu sto bih volio da se organizuju i kod nas sa mladim kao kod vas zadnjih par godina.
Ne znam koliko si upoznat.Nije to stvar neznanja nego licnog interesa koji je ispred klupskog ako se razumijemo otud i prelasci.Ko prati zna o cemu pricam
Kod vas se moze samo dobra stala organizovat i da svi zajedno provodite vrijeme....stavi vam se plast sijena i vi sretni

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 21:50

Tipicno neartikulisano sirovo dokono nekreativno smecarski.Aferim momcino koji si broj evo petica za trud

Avatar
Vanja8
Postovi: 10204
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Vanja8 » 20 feb 2019, 21:51

Sariel1987 je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:1
Ma daleko od toga da Sloboda nema talenata,samo je problem sto vi neznate da ih zadržite,a ne znate ni da ih prodate,zapravo lova je za pojedince...
Druga stvar je ono sto tebe najvise boli,a to je OP Fk Sarajeva,gdje igraci izlaze kao na traci,to pokusavas na neki nacin svesti ispod razine...No možes ti to pokusavati,ali ne pije vodu...Pa eto nedavno imas prelazak iz kadeta Slobode u Akademiju,da ti ne pricam koliko jos odozgo ima ponuda...Sve u svemu je to vec prepoznatljiva skola koja daje sansu tim mladicima i da igraju i da se sutra prodaju...Da ti ne pricam da skoro svakodnevno pristizu ponude za nase mlade igrace...Pidro,interesa jako mnogo ima za Dizdarevica,za malog Salcina koji ce sigurno oboriti sve rakorde ,Djokanovica...Ali nema malih iznosa jer svi su vec pod važecim ugovorima tako da cijena raste..Na žalost za takvu tendenciju drugog kluba osim Sarajeva u nasoj zemlji nema... :tokralju:
Ma pazi akademija je dobra stvar u smislu sto bih volio da se organizuju i kod nas sa mladim kao kod vas zadnjih par godina.
Ne znam koliko si upoznat.Nije to stvar neznanja nego licnog interesa koji je ispred klupskog ako se razumijemo otud i prelasci.Ko prati zna o cemu pricam
Ma sve je jasno... :thumbup:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 20 feb 2019, 22:03

Osim13 je napisao/la:ALOOOO ĐE JE BA ZAPELOOOOOO
Jel i za tebe ovaj forum izgubio svaki smisao :thumbdown:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la redbull93 » 20 feb 2019, 22:06

Ajmo jednu od ere..

Da sam pauk, mali pauk
veliku bi' mrezu pleo
da bih trofej upecaoo..
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la prisonbreak » 20 feb 2019, 22:07

Mi smo odron,oni ce nas kao plitak potok :salut:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 20 feb 2019, 22:12

Dabogda i iks izvucemo ali ste vi i dalje odron
Malo se sad hajcate a onda nakon par hladnih tuseva pricati cete istu pricu

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, FCUM, Gbbp21, Licniznanstvenik, murky, Zeko87 i 56 gostiju.