PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 25 jul 2019, 00:59

Kosovo cijeljo navija za zeljo!

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la kinder_jaje » 25 jul 2019, 01:01

Tek sad vidis koliko je kod nas sve naopako i nakaradno.
Nikakvog sistema nema,uprave,navijaci traze instant rezultate i onda poslije psujes sto sramotis i sebe kao.navijaca i klub za koji navijas te grad u kojem zivis.
Svaki uredjeni klub napravi prvo neki optimalan stadion koji zadovoljava navedene uslove pa onda pokusava dohvatiti ta famozna treca kola ili play off.
Kosevo je rupa bez dna i taj stadion bi progutao mnogo vise novca negoli neki novi stadion do 15 hiljada mjesta.
Pokusati renovirati Kosevo bi bilo pogubno po Sarajevo jer bi to znacilo mnogo godina prosjecnosti u nasoj ligi.
Po meni Velez je napravio pun pogodak i za par godina ce imati najljepsi stadion u Bosni i svaka im cast.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la redbull93 » 25 jul 2019, 01:07

Sve je ovo pickin dim, kad se sudare Čelik i Sloboda, tad ce ova tema i ozivjeti.

A saki ovo gore je tacno, vjeruj meni :kralj:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2019, 01:13

Whiteredangel je napisao/la:Znate sta me zanima samo,ako mi netko može objasniti u vezi ove riječi "tekma",to se inače koristi u Bosni od davnina ili je to nešto novo preuzeto sa zapada?
U bosni i hercegovini.
Hvala lijepo..

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2019, 01:16

redbull93 je napisao/la:Sve je ovo pickin dim, kad se sudare Čelik i Sloboda, tad ce ova tema i ozivjeti.

A saki ovo gore je tacno, vjeruj meni :kralj:
Sta je tqcno mani suplje.
Sta god napisete na ovoj temi nebitno je.

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 25 jul 2019, 01:19

Mi cemo grupne faze igrati sisojinom stadionu u tz :kafa:

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la redbull93 » 25 jul 2019, 01:21

Sariel1987 je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Sve je ovo pickin dim, kad se sudare Čelik i Sloboda, tad ce ova tema i ozivjeti.

A saki ovo gore je tacno, vjeruj meni :kralj:
Sta je tqcno mani suplje.
Sta god napisete na ovoj temi nebitno je.
Puko si i ti :lol:

Sad ozbiljno, svi znamo da su ovo forumska prepucavanja i nema potrebe objasnjavati pogotovo meni sta je realno, a sta nije i sta je prosipanje supljaka. Opusti se i uzivaj, znao si i ti svasta ovdje pisati pa nikome nista.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2019, 01:21

Vanja8 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
TETRAPAK je napisao/la: I doveli 2 milijardera, kamp u izgradnji. :stop:
Kamp u izgradnji ima 3-4 godine brat bratu, do sada bi milijarderi izgradili 20 takvih kampova al' nejse.
Adžem rece..."Fk Željeznicar ce napraviti Akademiju,ali ne kao Fk Sarajevo,to ce biti kao La Mesija,samo talentovani mladi igraci ce trenirati..."

Gdje ta Akademija...?

"Prioritet Fk Željeznicar je trening kamp,delaegacija kluba obilazi potencijalna zemljista za izgradnju..."

Gdje je delegacija,da ne gledaju zemljista po Sloveniji...?
Paša, seljakaju vas iz grada u grad, igrate domaće tekme u Travniku dok se nekakve manifestacije održavaju na 'vašem' stadionu, euro tekme igrate u Zenici, i vi fol nekoga prozivate za infrastrukturu? :lol:

PS: I Dinamo je igrao svoje tekme van Zagreba, pa vidi ih gdje su danas :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la redbull93 » 25 jul 2019, 01:26

Evo jedna kad bi bilo, sta bi bilo.

Da CAS posalje zelju sad u grupe EL, sta mislite kako bi prebolili tu cinjenicu da je moraju igrati u Zenici.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 25 jul 2019, 01:33

Raonffa je napisao/la:
Paša, seljakaju vas iz grada u grad, igrate domaće tekme u Travniku dok se nekakve manifestacije održavaju na 'vašem' stadionu, euro tekme igrate u Zenici, i vi fol nekoga prozivate za infrastrukturu? :lol:

PS: I Dinamo je igrao svoje tekme van Zagreba, pa vidi ih gdje su danas :rol:
:rol: :rol: Vintajjjjj
:salut:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la invincible1921 » 25 jul 2019, 01:36

Smijali se nama govorili golubarnik i eto dje su sad dosli, da moraju u drugi grad ic.

-Ajnadzic i kompanija lopovi svoje vrste sto jes jes morali su obezbjedit da se moze makar 3 pretkolo igrat, al jbt eo realno da imas sve pare svijeta sta ces ti sa kosevom? Mozes samo srusit i sve nanovo pravit.

-Po meni realno dosta pitara deru kompleksi od lokacije. Kao dje cemo mi na otoku vamo tamo, a ono ustvari Kosevo zabit da ne moze bit veca. Ne postoji prakticno mjesto u gradu osim okolice stadiona sa kojeg ti nije daleko otic na Kosevo. Slijepo crijevo, ali nek je to opstina centar nemoj molim te gospoda, carsija, jalija....

-U nasoj ligi samo pucat MOLTON ROAD. Ko igra fife znat ce koji je stadion :D Svi u evropi prave takve, Slovenci, cesi, slovaci, rumuni...ha ja od 7 do 15 milja i izvoli.

-Ne znam zaista kako cete jer morate od 0, mi recimo imamo grbavicu nije old traford, ali jbg godinu po godinu pravi se lagano i jednog dana ce bit nesto. Zamislite da ste usli u grupe i sta bi onda ? Kao grad je duzan....e jes vala sve, prvi ja ne bi ulago u stadion. Sta grad boli ka.ra za stadion imaju sto i jednu precu stvar gdje mogu ulozit pare.

- Za kraj iskljucivi i najveci krivci za ovakvo stanje koje vam se desava ste vi sami. Od uprave do navijaca. Sve vrijeme se prave ludi i kontaju kao ma nase je to eo sad se i zove AFH, sta ima veze sto nije zvanicno ha hu....eh eto kad je vase sad fino put pod noge pa u Zenicu ko sto ste prije koju godinu u travnik. Umjesto da ste poceli pricu oko stadiona vi pravite kamp jer kao sto rekoh kontate "ma nase je to stipu suplju".
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 25 jul 2019, 01:39, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2019, 01:37

MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Paša, seljakaju vas iz grada u grad, igrate domaće tekme u Travniku dok se nekakve manifestacije održavaju na 'vašem' stadionu, euro tekme igrate u Zenici, i vi fol nekoga prozivate za infrastrukturu? :lol:

PS: I Dinamo je igrao svoje tekme van Zagreba, pa vidi ih gdje su danas :rol:
:rol: :rol: Vintajjjjj
:salut:
Šta je bolan ovo ostalo od onakve teme, sve nekakvi žnj likovi i nikovi, izgleda jedino ste ti i Sarkan ostali od stare garde :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 25 jul 2019, 01:39

Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Paša, seljakaju vas iz grada u grad, igrate domaće tekme u Travniku dok se nekakve manifestacije održavaju na 'vašem' stadionu, euro tekme igrate u Zenici, i vi fol nekoga prozivate za infrastrukturu? :lol:

PS: I Dinamo je igrao svoje tekme van Zagreba, pa vidi ih gdje su danas :rol:
:rol: :rol: Vintajjjjj
:salut:
Šta je bolan ovo ostalo od onakve teme, sve nekakvi žnj likovi i nikovi, izgleda jedino ste ti i Sarkan ostali od stare garde :D
Izgleda da ti slabo pratis, ja nisam ovdje zadnja 3 mjeseca mozda i vise. Skroz slabo, nakotili se zohari.

Ima jos stare ekipe ali imaju po 2 - 3 nova accta.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2019, 01:44

MocMahale444 je napisao/la:
Izgleda da ti slabo pratis, ja nisam ovdje zadnja 3 mjeseca mozda i vise. Skroz slabo, nakotili se zohari.

Ima jos stare ekipe ali imaju po 2 - 3 nova accta.
Ma kakvi pratim, ponekad uđem da vidim šta dešava, vidim armiju smajli brigada sa svih strana i izađem...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dejavu » 25 jul 2019, 01:46

Ne mozes vise ni zajebavat kone od ovih par tuzlaka i zenicana :lol: :lol:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 25 jul 2019, 01:52

dejavu je napisao/la:I nakon svega ovoga veceras sto se desilo sa komsijama (igras EL u drugom gradu!), jedan tuzlak i jedan zenicanin zakljucise da navijaci Zelje izvrcu cinjenice i da se bave propagandom.

Ne mozes vise ni zajebavat kone od ovih krpelja :lol: :lol:
Kljucna rijec IGRAS :kafa:
Inace, ako budemo htjeli, kupicemo od zelenasa kAMAtaRA gvbavicu i napraviti novi stadion iznad vas. Ionako ste uvjek ispod nas, tj donji. Vas teren cemo koristiti kao parking :lol:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2019, 01:53

Bježi ba tobe pa vi ne možete okrečiti fasadu zgrade gdje vam se nalaze prostorije kluba, kamo li da stadion napravite :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
WestTrebina
Postovi: 760
Pridružen/a: 12 jun 2019, 17:00
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 25 jul 2019, 02:05

Raonffa je napisao/la:Bježi ba tobe pa vi ne možete okrečiti fasadu zgrade gdje vam se nalaze prostorije kluba, kamo li da stadion napravite :lol:
Pa sta vam fali da budete sprat ispod nas. Mozemo vam pomoci kad se budete gasili.
Pusticemo vodu na vas :rol:

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dejavu » 25 jul 2019, 02:08

WestTrebina je napisao/la:
dejavu je napisao/la:I nakon svega ovoga veceras sto se desilo sa komsijama (igras EL u drugom gradu!), jedan tuzlak i jedan zenicanin zakljucise da navijaci Zelje izvrcu cinjenice i da se bave propagandom.

Ne mozes vise ni zajebavat kone od ovih krpelja :lol: :lol:
Kljucna rijec IGRAS :kafa:
Inace, ako budemo htjeli, kupicemo od zelenasa kAMAtaRA gvbavicu i napraviti novi stadion iznad vas. Ionako ste uvjek ispod nas, tj donji. Vas teren cemo koristiti kao parking :lol:
..u drugom gradu :kafa:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2019, 02:08

WestTrebina je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Bježi ba tobe pa vi ne možete okrečiti fasadu zgrade gdje vam se nalaze prostorije kluba, kamo li da stadion napravite :lol:
Pa sta vam fali da budete sprat ispod nas. Mozemo vam pomoci kad se budete gasili.
Pusticemo vodu na vas :rol:
Vaš mokri san već desetljećima... :urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bolivia, Cernica22, feniksptica, GrimReaper, husrefbeg, Kaunas, LamineDiarra, MostarskiSin i 110 gostiju.