PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 28 maj 2015, 16:43

kada ti ekipa koja u tkz derbiju gradskom,velikojjj utakmici,nemoze da skupi vise od 1800 svojih navijaca,kaze da ste klub bez navijaca,ja to smatram ironicnim komplimentom..
i nije toliko ovaj mali kvalitetan,koliko je mizerna cinjenica,da gigant poput veleza nije imao para da ga zadrzi..a kazu ide za malu platu,blize kuci
provincija kuknjava kuknjava
kada nemozete njega zadrzati,o cemu pricati...
drzite se staklene vune,i bodljikave zice,trebace vam za kolektivni suicid,organizovacemo vam lijep ispracaj u federalku... :beba:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 17:04

Dijasporac iz Beca cuj 1800 :urnebes: :urnebes: necemo se lagati brato bile su 4 ipo milje plus je srijeda radna bila. Jeste klub ste bez navijaca jer nemate navijaca na gostujucim tekmama. Propustili ste vise od pola gostovanja a to za izbacivanje :urnebes: pa jesi dobar ti cistacu beckih klonja i kakav niksic. Pa bio je velez i prije niksica ponjake vam se obadvojici usta. Haj se sad raspituj koliko ce fukara na gostovanje po forumu i onda se sjebi kad ne ode ni jedan :urnebes: :urnebes: smijurija klub bez navijaca. Neka vas da se smijemo motorkama i rjecniku kojeg ne mozes cut ni kadd se popenjes na vrh vlasica :urnebes: :urnebes:
From father to son

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 28 maj 2015, 17:11

Cernica je napisao/la:Dijasporac iz Beca cuj 1800 :urnebes: :urnebes: necemo se lagati brato bile su 4 ipo milje plus je srijeda radna bila. Jeste klub ste bez navijaca jer nemate navijaca na gostujucim tekmama. Propustili ste vise od pola gostovanja a to za izbacivanje :urnebes: pa jesi dobar ti cistacu beckih klonja i kakav niksic. Pa bio je velez i prije niksica ponjake vam se obadvojici usta. Haj se sad raspituj koliko ce fukara na gostovanje po forumu i onda se sjebi kad ne ode ni jedan :urnebes: :urnebes: smijurija klub bez navijaca. Neka vas da se smijemo motorkama i rjecniku kojeg ne mozes cut ni kadd se popenjes na vrh vlasica :urnebes: :urnebes:
nekoga nema gostovanju,nekog kuci kuknjava
i neseri,150 momaka je bilo u travniku,preko 200 u zenici i td,
a hajde sad bogati,kako mozes srati o fukarama,da pricas,a nemozete kuci da se skupite,pricas o hiljadama,mudima staklenoj vuni,dje su ta muda da pokupujete ulaznice i preplavite bijeli brijeg,bez obiljezja,pobacate ih u neretvu :) :urnebes:
a jah,zaboravio sam,oni vas poznaju po hodu,boji koze,pa nesmijete :rol: :rol: :urnebes:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 28 maj 2015, 17:14

Mi smo gospodski klub, mi imamo gledaoce i svi oni generalno cine navijace kluba, svi u jedan glas - Sloboda sampion o o oo :lol: . Tako rade i oni na Zapadu, mi gledali na tv-u pa poceli kopirati, **** divljanje. :urnebes:

Nego, navrni na temu transfera, eno dovodimo Castra, pa daj i ti koju ideju za transfer, onako prijateljsku. Vjeruj da vec sutra ce tu ideju objaviti, ako ne ss.ba, onda neki lokalno-sarlatanski portal. :mrgreen:

A to za kenjanje u usta brato je neumjesno, poganiji si no sto Batva mozede i zamisliti. :*
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la shaman7 » 28 maj 2015, 17:15

Apelujem administraciji da ubaci test pismenosti pri registraciji

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 17:16

Nemoj izvrcat temu niste bili na otoci grbavici kod nas pod bb i da ne nabrajam. Sa 5 % kapaciteta je RA odradio svako gostovanje. Na svakoj ogradi ove sezone je visio nas trans. Nemate brato navijaca nije zayebancija to je ozbiljna tematika pogotovo za tebe koji si u becu i raspitujes se po forumu koliko ce fukara koje ne postoje na gostovanje hahaha
From father to son

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pile87 » 28 maj 2015, 17:24

[youtube][/youtube]
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 28 maj 2015, 17:26

Cernica je napisao/la:Nemoj izvrcat temu niste bili na otoci grbavici kod nas pod bb i da ne nabrajam. Sa 5 % kapaciteta je RA odradio svako gostovanje. Na svakoj ogradi ove sezone je visio nas trans. Nemate brato navijaca nije zayebancija to je ozbiljna tematika pogotovo za tebe koji si u becu i raspitujes se po forumu koliko ce fukara koje ne postoje na gostovanje hahaha
opet izbjegavas,odg..zasto u gradu koji je vas,stadionu koji je vas,nemate muda da kupite ulaznice,napunite stadion,i grupisete se nakon ulaska...onako bez obiljezja..i dokazete ta muda o kojima pricas..
**** te 5 posto kapaciteta,niko ti nemoze zabraniti da bez obiljezja pratis svoj klub,i navijas...ili je ante bio upravu,odaje vas boja koze,glasa,kretanje :urnebes:
a mislim da tvoje konstantno vrijedjanje mene,i moje licnosti,neide ti na cast..ja tebe nikada nisam uvrijedio.
drugo,mozes misliti sta hoces,ja sam dijete tuzle,imam 30 godina,sa 28 sam dosao u austriju,pokusavajuci sebi obezbijediti egzistenciju,i svojoj porodici,neznam sta je tu za ismijavanje...na tribini nisam od 2009,i nemam dodir sa njom,trenutno,nisam najupuceniji sta se trenutno desava,niti me iskreno zanima,ponekada se ukljucim u neke rasprave vezane za period prije 2013.i ja u tome nevidim nista cudno,niti neku sramotu..
i imal toga odgovora na pitanje,o zico bodljikava :urnebes:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 28 maj 2015, 17:27

pile87 je napisao/la:[youtube][/youtube]
Da se razumijemo, nije tuzlak, nego je momak iz Pasaca (selo blize Zivinicama, nego Tuzli), ali je navijac Slobode. A to sto hranja i izofirao se ovdje, to svugdje i u svakoj skupini ima, ako si ikada isao sa navijacima onda bi to trebao znati. ;)

solinas je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Nemoj izvrcat temu niste bili na otoci grbavici kod nas pod bb i da ne nabrajam. Sa 5 % kapaciteta je RA odradio svako gostovanje. Na svakoj ogradi ove sezone je visio nas trans. Nemate brato navijaca nije zayebancija to je ozbiljna tematika pogotovo za tebe koji si u becu i raspitujes se po forumu koliko ce fukara koje ne postoje na gostovanje hahaha
opet izbjegavas,odg..zasto u gradu koji je vas,stadionu koji je vas,nemate muda da kupite ulaznice,napunite stadion,i grupisete se nakon ulaska...onako bez obiljezja..i dokazete ta muda o kojima pricas..
**** te 5 posto kapaciteta,niko ti nemoze zabraniti da bez obiljezja pratis svoj klub,i navijas...ili je ante bio upravu,odaje vas boja koze,glasa,kretanje :urnebes:
a mislim da tvoje konstantno vrijedjanje mene,i moje licnosti,neide ti na cast..ja tebe nikada nisam uvrijedio.
drugo,mozes misliti sta hoces,ja sam dijete tuzle,imam 30 godina,sa 28 sam dosao u austriju,pokusavajuci sebi obezbijediti egzistenciju,i svojoj porodici,neznam sta je tu za ismijavanje...na tribini nisam od 2009,i nemam dodir sa njom,trenutno,nisam najupuceniji sta se trenutno desava,niti me iskreno zanima,ponekada se ukljucim u neke rasprave vezane za period prije 2013.i ja u tome nevidim nista cudno,niti neku sramotu..
i imal toga odgovora na pitanje,o zico bodljikava :urnebes:
Kako sam ne skontas, Cernica te proziva kako cistis Becka ****, a javno se hvali i dici RAjom koja je na Zapadu i od koje zavisi njegov klub. Ne da je kontradiktoran, nego sam sebi prdi i mirise. Ovdje prestaje cak i zajebancija sa njim, provalio se i treba javno da se izvine svima onima koji su obezbijedili autobus njegovom voljenom klubu. Sram da ga bude.
Zadnja izmjena: Batva, dana/u 28 maj 2015, 17:30, ukupno mijenjano 1 put.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 28 maj 2015, 17:29

Batva je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Pa nista onda brato. Upali svijecu klekni na koljena i okreni se prema kibli nekom krizu ili statui bude. Trazi po parku djetelinu s cetri lista ili stavi potkovicu na retrovizor u auto :urnebes: :urnebes: a mi cemo nastaviti živjeti zivot svih nas i disati nas zajednicki Velez :wave:
Vi brato saljite peticije Evropskoj Uniji za ostanak RAje na Zapadu, jer ako ih vrate u rodno mjesto vi ni trokolice necete imati. Selam RAji baustelcima i prenesi im haber da salju vise para za godisnje karte, barem 500 na stadionu da vas bude u narednoj sezoni. :lol:


A ako sam upratio za Skahica, prvo ste cvilili kako treba predozuti mu ugovor, zatim kako se uzdigao mali pa zato poslan na klupu zadnjih par utakmica, a onda i kako ne vrijedi pa zato kao slobodan odlazi od RAje.

Slijedi Cernicino prosvjetljenje, 3 - 2 - 1... ta na na naaa
Nema ga. Sigurno ggguzi. Yednu yebe, a druga mu pusi. :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 17:35

Dijasporac nemam ti sta odgovarati brato. Nas trans na svakoj ogradi stadiona u drzavi to kaze. Sa mizernom brojkom za nas jer nas uprava zigu 20 godina. Akobogda bit ce bolje pa ces opet balit na Armiju nego brato odo izac malo na ovaj cisti zrak popit negdje mojito blue lagunu ili sotb. Zovnuo bi tog vaseg taksistu da me voza ali daleko. Namazo sam ruke kremom pa da ne diram volan :urnebes: :urnebes: :wave:
From father to son

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sabinho » 28 maj 2015, 17:36

Jao ovdje okrsaja. :lol: :lol: :lol: :bow: :bow:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 17:39

Halo znaci momak iz nekih pasaca iz sela pored zivinica vam vodi tribinu :urnebes: :urnebes: :lol:

A grob te yebo tuge ove :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol:
From father to son

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 28 maj 2015, 17:42

Cernica je napisao/la:Dijasporac nemam ti sta odgovarati brato. Nas trans na svakoj ogradi stadiona u drzavi to kaze. Sa mizernom brojkom za nas jer nas uprava zigu 20 godina. Akobogda bit ce bolje pa ces opet balit na Armiju nego brato odo izac malo na ovaj cisti zrak popit negdje mojito blue lagunu ili sotb. Zovnuo bi tog vaseg taksistu da me voza ali daleko. Namazo sam ruke kremom pa da ne diram volan :urnebes: :urnebes: :wave:
cuj trans......cuj bice bolje vidicu armiju........
pa i nas jebu uprave,sve prije azmira.........i sramota sto nas nema,a eto vama nije......
:o :damn:
pa bice i nama bolje,ko i vama jel :urnebes:
nemam ja sta da balim na armiju,balite sami od sebe,citav 7 c iza gola :lol:
i opet izbjete odg na pitanje,i pobjeze covjek,ode covjek na cist zrak :urnebes:
jaooo razorarao si me,ja mislio ti **** neki,a ono :pinokio: :rol:
dodji opet kasnije da nam pricas o vuni,i zici,i nemoj zaboraviti da nam docaras kako si ladu zafijario u more :bow:
odoh okaciti trans na stadion rapida,invazija tuzlaka ce da bude :urnebes:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 28 maj 2015, 17:43

I dalje picic ne zeli odgovoriti na ostale upite, a maze ruke ko peedercic i jos brije na mojito. Zamisljam te sa kikicama i hulahopkama, pipi duga Cernica :urnebes: :urnebes:

A taj momak ne vodi tribinu, vec navija kao i ostali, a na tom klipu imao svojih 5 minuta (ne)slave :P
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 28 maj 2015, 17:48

Cernica je napisao/la:Dijasporac nemam ti sta odgovarati brato. Nas trans na svakoj ogradi stadiona u drzavi to kaze. Sa mizernom brojkom za nas jer nas uprava zigu 20 godina. Akobogda bit ce bolje pa ces opet balit na Armiju nego brato odo izac malo na ovaj cisti zrak popit negdje mojito blue lagunu ili sotb. Zovnuo bi tog vaseg taksistu da me voza ali daleko. Namazo sam ruke kremom pa da ne diram volan :urnebes: :urnebes: :wave:
Lako je vama na gostovanja, navikli ste. Valja vam do Vrapcica dva puta presjedat, hem ponijeti nesto u putu pojesti.
Nego treba li vam onih paleta, ostalo od reprezentacije, da se ne pokvase carapice igracima?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la AlemC85 » 28 maj 2015, 17:48

Pastrmka dominira forumom. :cool:

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zodiac » 28 maj 2015, 17:51

Probisvjet je napisao/la:
Batva je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Pa nista onda brato. Upali svijecu klekni na koljena i okreni se prema kibli nekom krizu ili statui bude. Trazi po parku djetelinu s cetri lista ili stavi potkovicu na retrovizor u auto :urnebes: :urnebes: a mi cemo nastaviti živjeti zivot svih nas i disati nas zajednicki Velez :wave:
Vi brato saljite peticije Evropskoj Uniji za ostanak RAje na Zapadu, jer ako ih vrate u rodno mjesto vi ni trokolice necete imati. Selam RAji baustelcima i prenesi im haber da salju vise para za godisnje karte, barem 500 na stadionu da vas bude u narednoj sezoni. :lol:


A ako sam upratio za Skahica, prvo ste cvilili kako treba predozuti mu ugovor, zatim kako se uzdigao mali pa zato poslan na klupu zadnjih par utakmica, a onda i kako ne vrijedi pa zato kao slobodan odlazi od RAje.

Slijedi Cernicino prosvjetljenje, 3 - 2 - 1... ta na na naaa
Nema ga. Sigurno ggguzi. Yednu yebe, a druga mu pusi. :rol: :rol:
Fifty Shades of Vrapčići :urnebes: .

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rodjenisa » 28 maj 2015, 17:53

U toku je rat "pastrmka vs tuzlaci " :lol: jos samo da ih pastrmka sabere na jedno mjesto ,pa da im isprica dozivljaje sa velikih utakmica i putovanja diljem Yuge pa i sire.Malo finale KMT pred 50 milja navijaca ,malo o Borusiji Dortmund pred 30 milja itd.
Ne zayebavajte vise momci nego pokazite malo respekta prema veteranu tifo scene u BIH :wave:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 28 maj 2015, 17:55

Probisvjet je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Dijasporac nemam ti sta odgovarati brato. Nas trans na svakoj ogradi stadiona u drzavi to kaze. Sa mizernom brojkom za nas jer nas uprava zigu 20 godina. Akobogda bit ce bolje pa ces opet balit na Armiju nego brato odo izac malo na ovaj cisti zrak popit negdje mojito blue lagunu ili sotb. Zovnuo bi tog vaseg taksistu da me voza ali daleko. Namazo sam ruke kremom pa da ne diram volan :urnebes: :urnebes: :wave:
Lako je vama na gostovanja, navikli ste. Valja vam do Vrapcica dva puta presjedat, hem ponijeti nesto u putu pojesti.
Nego treba li vam onih paleta, ostalo od reprezentacije, da se ne pokvase carapice igracima?
Turisticko podneblje, navikli svake hefte negdje na izlet, zvrk pite, frutek i sal ako zazimi. Iz navike ista cifra jal home, jal away.


Oo Aleme, to postao S.O.S. forumas? Iskoristi priliku, momce - rasturi jednu forumsku Fukaru. Ili si ovdje jer te drugdje ne vole - zbog tvog dupeuvlacenja? :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: samirr, SedrenikHz, tabba77, zlo87 i 48 gostiju.