PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ZenickiLC » 20 avg 2018, 16:16

SarajevoJeBordo je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Nacionalisti napušite se qurca
kao @osim13 :beba:
Srbija - Zemlja koja je izmislila plan da mog naroda i moje zemlje nestane, zemlja koja je slala svoje sinove da to sprovedu u djelo i zemlja koja je najveći zulum nanijela svemu što je bosansko!

U Tuzli, na stadionu Tušanj, tuzlanska fudbalska publika aplaudirala je himnoj te zemlje! A ti ćeš meni reći da sam nacionalista što iznesem ISTINU?! Pored svega ovoga, pojedinci i grupe koje mogu poštovati i uvažavati nešto takvo, s njima definitivno nije nešto u redu!

DUBOKO IZVINJENJE ŠTO OVO PIŠEM NA SPORTSKOM FORUMU, ALI OVE I OVAKVE STVARI ME DUBOKO DIRAJU KAO NEKOG KO JE IZGUBIO MNOGO ČLANOVA SVOJE POREDICE OD RUKE OVIH KOJIMA TUZLACI APLAUDIRAJU, A MENE NAZIVAJU NACIONALISTOM.
:clap: :clap: :clap: :clap:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 20 avg 2018, 16:18

SarajevoJeBordo je napisao/la: Glupane, Bosanci/Bošnjaci se nikad nisu ogriješili o druge nit' kad trebaju! A nema veće grehote prema samom sebi od toga da zaboravljaš, poštuješ i aplaudiraš zulumčarima i dušmanima koji ti 40km od tvog grada na sve to zvižde, pljuju, otvoreno te mrze, diskriminišu i sutra bi ti opet uradili Kapiju da imaju šansu! Kad kažeš ISTINU šta su uradili samo najveći glupan ti može reći da si nacionalista!
A zašto patetišeš i uopšte pričaš o tome. Taman Solinaš presto o Srbima, pogibijama i ratu kad se klon pojavi.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 20 avg 2018, 16:23

E cuj patetise.. Oko Tuzle dici zidine, gore bodljikavu zicu, pustiti struju a dovesti i marvi Baju Knindzu da ih obradujemo necim, nek im pjeva dok svijeta ne nestane.
Sedmicno im ubacivati kosti sto je sarajevska pascad oglodjala da jedu, da prezive.
Životni saputnik! 1921

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 avg 2018, 16:25

Penaltiky je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la: Glupane, Bosanci/Bošnjaci se nikad nisu ogriješili o druge nit' kad trebaju! A nema veće grehote prema samom sebi od toga da zaboravljaš, poštuješ i aplaudiraš zulumčarima i dušmanima koji ti 40km od tvog grada na sve to zvižde, pljuju, otvoreno te mrze, diskriminišu i sutra bi ti opet uradili Kapiju da imaju šansu! Kad kažeš ISTINU šta su uradili samo najveći glupan ti može reći da si nacionalista!
A zašto patetišeš i uopšte pričaš o tome. Taman Solinaš presto o Srbima, pogibijama i ratu kad se klon pojavi.
Zato što zbog takvih mozgova unazad 150 godina nam se ponavljaju pokolji u intervalu od 40 godina i opet pameti nisu došli takvi ko ti! Hajde da pričamo na nivou sporta i fudbala. Navijači njihovih najvećih klubova veličaju te ideologije i likove, drže živom svu tu ideoligiju i uvlače sve nove generacije mladih u to zlo, a šta mi radimo? Konkretno šta radite vi Tuzlaci? - Aplaudirate igračima koji igraju u tim klubovima čija se podrška zasniva na veličanju ratnih zločinaca! Znate li koliki ste samo uhljupi?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ZenickiLC » 20 avg 2018, 16:26

jel da, kozojebima je placen put u siroki ?!
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 20 avg 2018, 16:27

ZenickiLC je napisao/la:jel da, kozojebima je placen put u siroki ?!
Da ali samo onima sto su se na popisu stanovnistva izjasnili kao srpski kozojebi.
Životni saputnik! 1921

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ZenickiLC » 20 avg 2018, 16:30

Eisenbahner1921 je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:jel da, kozojebima je placen put u siroki ?!
Da ali samo onima sto su se na popisu stanovnistva izjasnili kao srpski kozojebi.
Oni koji su snimljeni da pljescu, imaju i pola kile janjetine na zdravoj vodi.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 20 avg 2018, 16:31

ZenickiLC je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:jel da, kozojebima je placen put u siroki ?!
Da ali samo onima sto su se na popisu stanovnistva izjasnili kao srpski kozojebi.
Oni koji su snimljeni da pljescu, imaju i pola kile janjetine na zdravoj vodi.
Da, ali one klempave janjentine sto hrokce.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 20 avg 2018, 16:32

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la: Glupane, Bosanci/Bošnjaci se nikad nisu ogriješili o druge nit' kad trebaju! A nema veće grehote prema samom sebi od toga da zaboravljaš, poštuješ i aplaudiraš zulumčarima i dušmanima koji ti 40km od tvog grada na sve to zvižde, pljuju, otvoreno te mrze, diskriminišu i sutra bi ti opet uradili Kapiju da imaju šansu! Kad kažeš ISTINU šta su uradili samo najveći glupan ti može reći da si nacionalista!
A zašto patetišeš i uopšte pričaš o tome. Taman Solinaš presto o Srbima, pogibijama i ratu kad se klon pojavi.
Zato što zbog takvih mozgova unazad 150 godina nam se ponavljaju pokolji u intervalu od 40 godina i opet pameti nisu došli takvi ko ti! Hajde da pričamo na nivou sporta i fudbala. Navijači njihovih najvećih klubova veličaju te ideologije i likove, drže živom svu tu ideoligiju i uvlače sve nove generacije mladih u to zlo, a šta mi radimo? Konkretno šta radite vi Tuzlaci? - Aplaudirate igračima koji igraju u tim klubovima čija se podrška zasniva na veličanju ratnih zločinaca! Znate li koliki ste samo uhljupi?
Ništa malo Srpče sljedeći put kamenom uglavu. Da ne budem uhljup.

Ljudi kao ja su znali i ko je i šta je JNA i nisu **** Aliju pa se odbraniše. Ovi što du slušali baliju znamo kako su završili. Nakon svega bitno je bit veći čovjek i bolji. Svidjelo se to kome ili ne.
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 20 avg 2018, 16:34, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la tale07 » 20 avg 2018, 16:32




:urnebes:

covjek gine za petaka :rol:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Samozdravlje » 20 avg 2018, 16:35

sviunapad1010 je napisao/la:Nacionalisti napušite se qurca
kao @osim13 :beba:
Ne faleci mu boju ,sjajan momak.@osim13 On voli Sarajvo,pravi je cova ,osim13 jedan je od nas :rol: :rol: :rol: :rol:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 20 avg 2018, 16:35

tale07 je napisao/la:



:urnebes:

covjek gine za petaka :rol:
Došo mi jaran sa strane kad ide on ulicom, kad ovaj stade eno ga ja ginem hahahhahaha eno ga ja ginem. De reko pusti čovjeka. :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 avg 2018, 16:40

Tuzlu za Pale, šta kažeš Milorade?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 20 avg 2018, 16:40

SLO SLO SLOBODO
UZMI VECERAS SLOBODNO

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sajo10 » 20 avg 2018, 16:43

svrakino1921 je napisao/la:SLO SLO SLOBODO
UZMI VECERAS SLOBODNO
Svi smo mi veceras Sloboda!! :opaopa: :opaopa:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Samozdravlje » 20 avg 2018, 16:44

Penaltiky je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la: Glupane, Bosanci/Bošnjaci se nikad nisu ogriješili o druge nit' kad trebaju! A nema veće grehote prema samom sebi od toga da zaboravljaš, poštuješ i aplaudiraš zulumčarima i dušmanima koji ti 40km od tvog grada na sve to zvižde, pljuju, otvoreno te mrze, diskriminišu i sutra bi ti opet uradili Kapiju da imaju šansu! Kad kažeš ISTINU šta su uradili samo najveći glupan ti može reći da si nacionalista!
A zašto patetišeš i uopšte pričaš o tome. Taman Solinaš presto o Srbima, pogibijama i ratu kad se klon pojavi.
Zato što zbog takvih mozgova unazad 150 godina nam se ponavljaju pokolji u intervalu od 40 godina i opet pameti nisu došli takvi ko ti! Hajde da pričamo na nivou sporta i fudbala. Navijači njihovih najvećih klubova veličaju te ideologije i likove, drže živom svu tu ideoligiju i uvlače sve nove generacije mladih u to zlo, a šta mi radimo? Konkretno šta radite vi Tuzlaci? - Aplaudirate igračima koji igraju u tim klubovima čija se podrška zasniva na veličanju ratnih zločinaca! Znate li koliki ste samo uhljupi?[/quote]

Ništa malo Srpče sljedeći put kamenom uglavu. Da ne budem uhljup.

Ljudi kao ja su znali i ko je i šta je JNA i nisu **** Aliju pa se odbraniše. Ovi što du slušali baliju znamo kako su završili. Nakon svega bitno je bit veći čovjek i bolji. Svidjelo se to kome ili ne.[/quote]

@SarajevoJeBordo.Ne mozes probuditi onoga ko se pravi da spava.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ZenickiLC » 20 avg 2018, 16:47

tale07 je napisao/la:



:urnebes:

covjek gine za petaka :rol:
Ovaj na pocetku u crvenoj dukserici, cetvrtinu zuba u glavi ima i on se dere na igrace.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la VolimTz » 20 avg 2018, 17:00

Penaltiky je napisao/la:Šta reče? Ima Dobojlija i u Tuzli. Ni približan mentalitet.
Ima nas brate. :mrgreen: Tebe razumijem ali ti mene ne shvatas, svako ko dođe nekom u goste mora prihvatiti drustvene norme i standarde ponasanja u tuđoj kući. Znas me, druzim se s ljudima koji su pravi tuzlaci, prihvatio sam akcent, kulturu. Ali drustvene norme nisu slanina i alkohol, nisu mrznja prema Sarajevu. Doseljenik mora prihvatiti osnovnu kulturu, ali ne mora prihvatiti politicku ideologiju, i nije prihvatio nigdje. Ne mozes traziti od ljudi koji su mrtvu bracu nosali putem smrti, da udaju kcerku za srbina.

Kakvi god da su ekonomski su pozitivno djelovali na grad. Sav novac koji su godinama dobijali iz dijaspore su trosili tu. Beneficije koje su dobijali od drzavu su trosili tu. Neki su otvorili porodicne biznise. İmam prijatelja iz Zvornika ciji su roditelji otvorili stolarsku radnju, covjek je ostao bez tri prsta na masinama ali je i dalje radio, danas zaposljava deset ljudi. Trazi tri radnika vec godinu dana, nece niko da radi, plata 600 KM, moze i na 800 KM izaci, ako nemas skole bolje neces ni naci.

Ne valja ti tolika mrznja brate. İma i tu dobrih ljudi, a ima i onih koje izbjegavamo obojica.

Bio sam na gostovanju u Gracanici kada se skandiralo "seljacine, seljacine", bio sam strasno razocaran. Cak je tu bio i Fkr Doboj Istok, ali uzalud.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 20 avg 2018, 17:04

Problem je što većina njih ne prihvata norme ni standarde.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
avenija
Postovi: 13624
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 20 avg 2018, 17:04





Mrzitelji svega bosanskog, bosnjackog, islama, Bosne, ljubitelji krmetine yugoslavije srbije
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”