PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 21 feb 2018, 19:48

Neandertalac je napisao/la:
Mahala i odabrani mediji su tako odigrali svoju ulogu. Svi su se javno bavili greskama igraca, tajno se licitiralo sa nogiranjem Smajlovica, ali niti jedno slovo nije napisano (cast izuzecima koji ce se sami prepoznati), niti je izgovorena ijedna rijec kljucnog pitanja: ko ce i kada ce suspendovati Jusufa Pusinu i gomilu njegovih nesposobnih i korumpiranih trabanata?

Punih osam godina, jos od onog dana kada je od Alije Izetbegovica, kao neku vrstu trajnog uhljebljenja, dobio na poklon funkciju predsjednika fudbalske organizacije, Jusuf Pusina gradi NS BiH kao svoju privatnu firmu. Za saradnike je birao uvijek one koji ce izgledati manje sposobni i inteligentni od njega (Ahmet Pasalic i Munib Usanovic), u organe NS BiH su birani samo oni koji su unaprijed bili spremni na ulogu njegovih poltrona i poslusnika, selektorima je uvijek davao do znanja da ih moze smijeniti kad hoce i zbog cega hoce, a kroz reprezentaciju je svih tih Pusininih godina prodefilovalo gotovo sve sto je htjelo igrati, imalo dvije noge i znalo pravila fudbalske igre.
I igrom slučaja još jedan predsjednik kojeg je stranka postavila da zamijeni Hamu Granova koji se oteo kontroli iako je "centrala" učinila sve da "narodnom" klubu pokloni titulu.
Meho Obradovic je ostvareni san svakog navijaca NK "Zeljeznicar". Aktuelni prodavac struje u zemlji i inozemstvu te predsjednik FK "Sarajevo" vjerovatno nije ni svjestan koliko je mnogo ucinio da ovaj klub, polako ali sigurno, od namijenjene mu sudbine "Crvene zvezde" sa Koseva postaje bosnjacka verzija "Spartaka" iz Subotice. "Crvena zvezda" je, podsjecanja radi, po partijskom zadatku morala biti najveci, najjaci i najbogatiji klub, a "Spartak" je na ex-jugoslavenskim prostorima bio sinonim za tim koga je mogao pobijediti ama bas svako. "Sarajevo" pod dirigentskom palicom "elektricnog" Mehe polako gubi sve. I vazne utakmice i navijace i renome stecen do rata. Jednostavno, "Sarajevo" se raspada zbog sok-terapije koju je arogantni novopostavljeni predsjednik primijenio, kopirajuci, valjda, sistem svog idola i covjeka koji ga je ustolicio na sve funkcije koje ima - Edhema Bicakcica. Kosevski premijer-ligas, tako, placa skupu cijenu nadobudnosti federalnog premijera koji je smatrao da Meho, ko eto, nesto zna o struji, pa mora znati i o fudbalu. E, posto se u sportu jako brzo skonta ko zna, a ko nema pojma, Obradovic na Kosevu moze jedino biti u funkciji kontrolora paljenja i gasenja reflektora i semafora. Ali dok losi rezultati u vodjenju "Sarajeva" ne mogu, izuzev sve manjem broju njegovih pristalica, bitnije uticati na zdrav zivot, potrosacima Obradoviceve struje ostalo je samo da gataju hoce li se jednog dana njegove menadzerske sposobnosti iskazati u punom svjetlu i u "Elektroprivredi". Potpunim mrakom.

Neka čitaju ove mlađe generacije. Ne bi ni Zubandana bilo da ne dođoše one fine sudije iz Mačkanje.
Treba ovo uvesti u skolske knjige, neka znaju djeca sta se sve radi sa casnim sportom. Mada, dok je SDA u vrhu i njihov ministar nema od tog nista, znamo vec povezanost jos jedne kriminalne organizacije po primjeru nacelnika Ilidze i nesretnog Paje. Ma stara prica.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 21 feb 2018, 19:51

Teško je to priznati ali jeste neregularno.

Pošaljite ove textove onom svom pokemonu što piše knjigu.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Alipasino » 21 feb 2018, 19:52

Halo jesmo li svama namjestili da vas zegamo zadnje 2 tekme,posaljite zalbu misevi.Mi prvi Zrinjski 100% kupio sudiju ovo kolo,zakuhalo se i odma se vade stare fascikle da se skrene sa trenutnog lopovluka jednih i propalog drugog sa Koseva.A ti penaltik djido u tu ascinicu na grah ja castim ako obecas da neces prdit.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 21 feb 2018, 19:58

Boja fesa boja dresa jako jako dugo.







Iza rata kao klinac mi navijači Želje smo redovno išli na utakmice Sarajeva, organizovano. Bila dobra furka, nekada se ono iz inata znalo na jug otici pa navijati u kontru. Btw kakvih sam se penala nagledao, bio onaj nekakav glavonja Herco ako se dobro sjećam. Dovoljno da mu glavudža dodirne liniju šesnaesterca, penal.

A onda je došao Zubandan i sudije iz Mačkanje.:mrgreen:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Memara » 21 feb 2018, 20:03

:kafa:
slika

:tokralju: :tokralju: L E G E N D E Ne daj Bože nikome...

Avatar
Pantelija
Postovi: 12669
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Pantelija » 21 feb 2018, 20:20

Komšija, SIPA
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 21 feb 2018, 20:26

- Pa znate li vi da sam ja Sarajevu donio titulu prvaka bivše Jugoslavije 1985. godine. Namjestio sam meč s Vardarom u Skoplju, koji je završio 2:2. Cijeli stadion je navijao za Sarajevo. To svi znaju, pitajte igrače Sarajeva iz te generacije - kaže Džarovski.
Dzarovski legenda Koseva. :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 21 feb 2018, 20:27

Osim13 je napisao/la:
- Pa znate li vi da sam ja Sarajevu donio titulu prvaka bivše Jugoslavije 1985. godine. Namjestio sam meč s Vardarom u Skoplju, koji je završio 2:2. Cijeli stadion je navijao za Sarajevo. To svi znaju, pitajte igrače Sarajeva iz te generacije - kaže Džarovski.
Dzarovski legenda Koseva. :kafa:
:rol: :rol:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 21 feb 2018, 20:36

Osim13 je napisao/la:
- Pa znate li vi da sam ja Sarajevu donio titulu prvaka bivše Jugoslavije 1985. godine. Namjestio sam meč s Vardarom u Skoplju, koji je završio 2:2. Cijeli stadion je navijao za Sarajevo. To svi znaju, pitajte igrače Sarajeva iz te generacije - kaže Džarovski.
Dzarovski legenda Koseva. :kafa:
PAŠIĆ

...Protiv Vardara je isto bila namještena utakmica i ona je bila malo teža...
Evo pitali smo Paju, legenda potvrdila. Samo ne znam kako misli "bila teža". Za namjestiti, za odigrati? Vidiš ti koliko su stimali, bilo je lakih a i težih štimaljki.

:mrgreen:

Kakvo uriniranje po malenima. Sad će neko od ovih "mjedenica boysa" postaviti članak o Osimu ili sliku pavlake. Wait for it...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 21 feb 2018, 20:37

Što mi onda navijamo za Sarajevo, kad Svemogući Zenzo dž.š. kaže da se gasimo za 2-3 godine. Hajmo odmah prestat, to je neminovno, Zenzo zna sve ljudi, on ZNA!
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 21 feb 2018, 20:41

skoroalen je napisao/la:Što mi onda navijamo za Sarajevo
Da mi imamo koga prcati :D
halali
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 21 feb 2018, 20:42

Osim13 je napisao/la:
- Pa znate li vi da sam ja Sarajevu donio titulu prvaka bivše Jugoslavije 1985. godine. Namjestio sam meč s Vardarom u Skoplju, koji je završio 2:2. Cijeli stadion je navijao za Sarajevo. To svi znaju, pitajte igrače Sarajeva iz te generacije - kaže Džarovski.
Dzarovski legenda Koseva. :kafa:
A nemojte ih više :lol: :rol:
MocMahale444 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Što mi onda navijamo za Sarajevo
Da mi imamo koga prcati :D
:rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 21 feb 2018, 20:43

MocMahale444 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Što mi onda navijamo za Sarajevo
Da mi imamo koga prcati :D
halali
:rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Neandertalac » 21 feb 2018, 20:47

Eh manijaci, idemo odgledati Željino dijete u Lp. Neka se komšije malo igraju smajlijima.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15693
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 21 feb 2018, 20:52

Neandertalac je napisao/la:Eh manijaci, idemo odgledati Željino dijete u Lp. Neka se komšije malo igraju smajlijima.
U pravi si brate i svaka ti cast

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rokoko87 » 21 feb 2018, 20:56

svrakino1921 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Eh manijaci, idemo odgledati Željino dijete u Lp. Neka se komšije malo igraju smajlijima.
U pravi si brate i svaka ti cast

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI
A Džemo Berberović?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Linija » 21 feb 2018, 21:09

ovo večeras je bilo brutalno :rol: razbježali se svi, samo škoro osto na prvoj liniji odbrane ali i on dobi porciju :mrgreen:
Zadnja izmjena: Linija, dana/u 21 feb 2018, 21:10, ukupno mijenjano 1 put.
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

mma_hz
Postovi: 10549
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la mma_hz » 21 feb 2018, 21:09

Mislite "KLOCA",objektivna Zeljina publiko.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 21 feb 2018, 21:16

Sto ih isamarase..
Životni saputnik! 1921

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Linija » 21 feb 2018, 21:16

mma_hz je napisao/la:Mislite "KLOCA",objektivna Zeljina publiko.
http://asroma.lilosocial.com/ :bih:
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.