PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Convicts1988 » 27 mar 2020, 17:06

Ma titulu dati Željezničaru, ljudi su napravili krov na tribini.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TheIvicnjak » 27 mar 2020, 17:31

Oni su kae pobjedili najveci klub u drzavi i zato titulu treba dati njima. Ima logike :bow:

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la AlemC85 » 27 mar 2020, 17:37

redbull93 je napisao/la:
27 mar 2020, 16:47
Koliko su diglu hampu oko blazevica i ovdje ko nas zajebavali, frajer jos ne zaigra eto, a kako je krenulo i nece. Nek pita amawa je li sad sretan haha
Propade mu ova polusezona. Valja mu se vratiti u formu, ako se uopšte vrati?

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dejavu » 27 mar 2020, 17:39

TheIvicnjak je napisao/la:
27 mar 2020, 17:31
Oni su kae pobjedili najveci klub u drzavi i zato titulu treba dati njima. Ima logike :bow:



nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la AlfredNobel » 27 mar 2020, 17:42

slika
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19204
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 27 mar 2020, 17:49

TheIvicnjak je napisao/la:
27 mar 2020, 17:31
Oni su kae pobjedili najveci klub u drzavi i zato titulu treba dati njima. Ima logike :bow:

Kako da pobjedimo sami sebe :damn:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Ado76
Postovi: 3111
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Ado76 » 27 mar 2020, 18:38

BosniaBoston je napisao/la:
27 mar 2020, 15:25
Zagor je napisao/la:
27 mar 2020, 15:17
BosniaBoston je napisao/la:
27 mar 2020, 12:38
U potpunosti se slazem.Zakljuciti bez pobjednika i ispadanja,nek u evropu idu ovi sto su isli prosle godine(u njih spada i veliki ŽELJO ako dobije licencu) i to je to
Da li bi isto pisao da je Zeljo prvi? Nesto cisto sumnjam. Al ako cemo iskreno nasa liga je najregularnija. 2/3, svak sa svakim... To sto vi niste znali iskoristiti dvije velike pobjede na derbiju, ko vam je kriv.

Ja bi volio da se nastavi liga ako se stanje imalo unormali. Jer je i nas klub usao u formu, novi igraci su se poceli pokazivati u pravom svijetlu. Samo iz tih razloga bi bilo drago da se nastavi, naravno ako se unormali sve. Naravno i tekmi sam se uzelio. I mislim da bi mi kao tim opet na kraju izasli kao pobjednici, jer imamo i sirok roster igraca, mogli bi igrati ubrzanim tempom kola. Al eto vidjecemo. Kako se situacija odvija cisto sumnjam da ce se nastaviti.
Nije odigrato 70% utakmica,znaci...
Reci ti nama koliko je u procentima odigraTo :urnebes: :urnebes:
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TheIvicnjak » 27 mar 2020, 18:39

Nakon sto su im blokirali racun jer su pare sa istog dali kamataru :clap: :clap: :clap:
Lijepa komunikacija sa djecom i roditeljima i sto se tice postova i komentara sto se javljaju roditelji
Dragi polaznici omladinske skole, roditelji, navijaci i prijatelji, iskreno se nadamo da ste svi dobro i zdravo u svojim kucama i da se uskoro vidimo na zelenim terenima
Samo da znate da ovaj mafijas trazi novac od nase djece da bi igrali u prvom timu
Moj unuk trenira i uzimaju mu taj takozvani reket. vratio se placuci jer su ga maltretirali i oteli mu sicu iz dzepa
Ali oni nemaju para da plate kriminalcu osimu mladjem da ih ubaci u vatru. Na niske smo grane spali. Izdrzi Zeljo ljubavi moja,
Klub su nam preuzeli kriminalci i zelenasi koji ga iz dana u dan uvaljuju u sve veci mulj i koji jedni drugima, u ime i na stetu kluba, potpisuju razne do(U)govore o dugovima. Tjeraju nasu djecu iz kluba i uzimaju im ''reket''. Klupsku imovinu poput Fan Shopa daju privatnicima od kojih uzimaju gotovinu. Igracima ne isplacuju ni ono malo plate sto prikazuju poreznoj. Placaju kriminalce da strase nas obicne navijace koji razmisljamo svojom glavom a nasoj djeci pored ulaznica naknadno uzimaju novac i tjeraju ih sa tribine

I slag na tortu :bow:
Trebali bi mi gledati svoju avliju. Vinko je za ovog naseg zlato. Ustvari svi su za njega zlato. Nas klub se svakodnevno zaduzuje da bi njemu ispatili izmisljenu kamatu koju mu je u ime kluba poklonio brat od tetke Mirsad Siljak. Bojim se da nas ceka sudbina Slobode i Celika.

Vaistinu lijepa komunikacija :rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Pantelija » 27 mar 2020, 18:57

TheIvicnjak je napisao/la:
27 mar 2020, 18:39
Nakon sto su im blokirali racun jer su pare sa istog dali kamataru :clap: :clap: :clap:
Lijepa komunikacija sa djecom i roditeljima i sto se tice postova i komentara sto se javljaju roditelji
Dragi polaznici omladinske skole, roditelji, navijaci i prijatelji, iskreno se nadamo da ste svi dobro i zdravo u svojim kucama i da se uskoro vidimo na zelenim terenima
Samo da znate da ovaj mafijas trazi novac od nase djece da bi igrali u prvom timu
Moj unuk trenira i uzimaju mu taj takozvani reket. vratio se placuci jer su ga maltretirali i oteli mu sicu iz dzepa
Ali oni nemaju para da plate kriminalcu osimu mladjem da ih ubaci u vatru. Na niske smo grane spali. Izdrzi Zeljo ljubavi moja,
Klub su nam preuzeli kriminalci i zelenasi koji ga iz dana u dan uvaljuju u sve veci mulj i koji jedni drugima, u ime i na stetu kluba, potpisuju razne do(U)govore o dugovima. Tjeraju nasu djecu iz kluba i uzimaju im ''reket''. Klupsku imovinu poput Fan Shopa daju privatnicima od kojih uzimaju gotovinu. Igracima ne isplacuju ni ono malo plate sto prikazuju poreznoj. Placaju kriminalce da strase nas obicne navijace koji razmisljamo svojom glavom a nasoj djeci pored ulaznica naknadno uzimaju novac i tjeraju ih sa tribine

I slag na tortu :bow:
Trebali bi mi gledati svoju avliju. Vinko je za ovog naseg zlato. Ustvari svi su za njega zlato. Nas klub se svakodnevno zaduzuje da bi njemu ispatili izmisljenu kamatu koju mu je u ime kluba poklonio brat od tetke Mirsad Siljak. Bojim se da nas ceka sudbina Slobode i Celika.

Vaistinu lijepa komunikacija :rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
:njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Vanja8
Postovi: 10036
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Vanja8 » 27 mar 2020, 18:58

TheIvicnjak je napisao/la:
27 mar 2020, 18:39
Nakon sto su im blokirali racun jer su pare sa istog dali kamataru :clap: :clap: :clap:
Lijepa komunikacija sa djecom i roditeljima i sto se tice postova i komentara sto se javljaju roditelji
Dragi polaznici omladinske skole, roditelji, navijaci i prijatelji, iskreno se nadamo da ste svi dobro i zdravo u svojim kucama i da se uskoro vidimo na zelenim terenima
Samo da znate da ovaj mafijas trazi novac od nase djece da bi igrali u prvom timu
Moj unuk trenira i uzimaju mu taj takozvani reket. vratio se placuci jer su ga maltretirali i oteli mu sicu iz dzepa
Ali oni nemaju para da plate kriminalcu osimu mladjem da ih ubaci u vatru. Na niske smo grane spali. Izdrzi Zeljo ljubavi moja,
Klub su nam preuzeli kriminalci i zelenasi koji ga iz dana u dan uvaljuju u sve veci mulj i koji jedni drugima, u ime i na stetu kluba, potpisuju razne do(U)govore o dugovima. Tjeraju nasu djecu iz kluba i uzimaju im ''reket''. Klupsku imovinu poput Fan Shopa daju privatnicima od kojih uzimaju gotovinu. Igracima ne isplacuju ni ono malo plate sto prikazuju poreznoj. Placaju kriminalce da strase nas obicne navijace koji razmisljamo svojom glavom a nasoj djeci pored ulaznica naknadno uzimaju novac i tjeraju ih sa tribine

I slag na tortu :bow:
Trebali bi mi gledati svoju avliju. Vinko je za ovog naseg zlato. Ustvari svi su za njega zlato. Nas klub se svakodnevno zaduzuje da bi njemu ispatili izmisljenu kamatu koju mu je u ime kluba poklonio brat od tetke Mirsad Siljak. Bojim se da nas ceka sudbina Slobode i Celika.

Vaistinu lijepa komunikacija :rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ma nije moguce...!!!! :o :o :o

Ja sto laže narod na najpostenijeg trenera... :rol: :rol: :rol:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 27 mar 2020, 20:01

Zamisli da im mi uletimo s lovom sad k'o Bayern Dortmundu, pa im narednih 50 godina uzimamo svakog igrača koji nam se svidi. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Vanja8
Postovi: 10036
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Vanja8 » 27 mar 2020, 20:13

Stvarno je onaj Misimovic vizionar covjek... :tokralju:

Covjek prije godinu dana kupovao sredstva za dezinfekciju, a oni se sprdali sa njim....

Hoce Lutvu...

E pa eto vam Lutvo , a titula sipak... :rol:

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TheIvicnjak » 27 mar 2020, 20:24

skoroalen je napisao/la:
27 mar 2020, 20:01
Zamisli da im mi uletimo s lovom sad k'o Bayern Dortmundu, pa im narednih 50 godina uzimamo svakog igrača koji nam se svidi. :kafa:
Mozda nebi bilo lose napraviti od njih svoju B ekipu. Dati npr osimima stotinjak hiljada i oni ce pristati na sve. Tako smo im fan shop preuzeli pa ne vidim razlog zasto nebi i sve ostalo. Mi imamo puno akademaca i igraca koji nemaju mjesta u ekipi, njih bi slali malehnima na posudbu da sticu iskustvo pa ako se neki dobro pokaze vratiti ga nama. Valjalo bi nam to a i sevap je. :kafa:

Avatar
Goodman
Postovi: 903
Pridružen/a: 15 sep 2019, 08:28
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Goodman » 27 mar 2020, 21:07

Corona virus uzrokuje disajne probleme kod ljudi.
Kod pitara se manifestuje kroz upalu vakuma u glavi.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar.

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dejavu » 27 mar 2020, 21:35

Goodman je napisao/la:
27 mar 2020, 21:07
Corona virus uzrokuje disajne probleme kod ljudi.
Kod pitara se manifestuje kroz upalu vakuma u glavi.
njihovi postovi iznad potvrdjuju taj prepoznatljivi mentalni sklop :bow: :bow:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Pantelija » 27 mar 2020, 21:37

dejavu je napisao/la:
27 mar 2020, 21:35
Goodman je napisao/la:
27 mar 2020, 21:07
Corona virus uzrokuje disajne probleme kod ljudi.
Kod pitara se manifestuje kroz upalu vakuma u glavi.
njihovi postovi iznad potvrdjuju taj prepoznatljivi mentalni sklop :bow: :bow:
platite igrace robovlasnici
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dejavu » 27 mar 2020, 21:41

Pantelija je napisao/la:
27 mar 2020, 21:37
platite igrace robovlasnici
napravite stadion izbjeglice
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
Pantelija
Postovi: 12685
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Pantelija » 27 mar 2020, 21:45

dejavu je napisao/la:
27 mar 2020, 21:41
Pantelija je napisao/la:
27 mar 2020, 21:37
platite igrace robovlasnici
napravite stadion izbjeglice
pa vi imatee pola... pola vam je pod hiipotekom :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 27 mar 2020, 21:46

Pantelija je napisao/la:
27 mar 2020, 21:37
dejavu je napisao/la:
27 mar 2020, 21:35
Goodman je napisao/la:
27 mar 2020, 21:07
Corona virus uzrokuje disajne probleme kod ljudi.
Kod pitara se manifestuje kroz upalu vakuma u glavi.
njihovi postovi iznad potvrdjuju taj prepoznatljivi mentalni sklop :bow: :bow:
platite igrace robovlasnici
Nisu ih plaćali ni prije corone, njima je ovo normala. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dejavu » 27 mar 2020, 21:48

Pantelija je napisao/la:
27 mar 2020, 21:45
dejavu je napisao/la:
27 mar 2020, 21:41
Pantelija je napisao/la:
27 mar 2020, 21:37
platite igrace robovlasnici
napravite stadion izbjeglice
pa vi imatee pola... pola vam je pod hiipotekom :kafa:
pa vi nemate nikako........... : kafa:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, BordoBBoja, tabba77 i 36 gostiju.