PL prepucavanja

WestTrebina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la WestTrebina » 16 avg 2019, 20:56

Najveca ledjenda je usref zvani usro taldzija. On je reko da voli sarajvo i tacka.
Nema veze sto je nakon poziva iz zvezde pobjegao iz fks bez pozdrava ili sto u fks uhljebljuje rundine i muratove propalice ili sto je rasturio svlacionicu otjerao prave profesionalce iz kluba igraci ga tuku jer im psuje ko kocijas najveca pojacanja i najbolji igraci nece da igraju zbog njega i glume povrede hadzic zeli mapustiti zbog njega itd

Yebem mu najmilije
Zadnja izmjena: WestTrebina, dana/u 16 avg 2019, 21:24, ukupno mijenjano 1 put.

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 16 avg 2019, 20:57

BosniaBoston je napisao/la:
simidobar je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:3 zlatne lopte su sve sto ja trebam znati u ovoj procjeni.I cuj ti suplje igro za raju,da je igro ne bi spicio u fener na vrhuncu karijere.Otjerali ga i shvatio je da je bolje bit mahalska legenda

Zakazi pregled, hitno. ;)

Razumijem da je tebi suplja to za raju, kako i nece bit kad nikad nisi bio dio nje..

Hvala Bogu pa nisam bio dio te vase “raje” sto je dolazila na stadion i navijala zbog besplatnog bureka(imas na nasoj temi na stranici 18753 o tome ako te bas zanima)

Ne "hvala Bogu pa nisi bio", nego ti nisi ni mogao bit dio toga.. kad ti tepaju sa "mrs papak" ne zvuci kao da su te pozelili..
Zadnja izmjena: simidobar, dana/u 16 avg 2019, 21:00, ukupno mijenjano 3 puta.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

16022019
Kontakt:

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 20:57

simidobar je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:3 zlatne lopte su sve sto ja trebam znati u ovoj procjeni.I cuj ti suplje igro za raju,da je igro ne bi spicio u fener na vrhuncu karijere.Otjerali ga i shvatio je da je bolje bit mahalska legenda

Zakazi pregled, hitno. ;)

Razumijem da je tebi suplja to za raju, kako i nece bit kad nikad nisi bio dio nje..

Hvala Bogu pa nisam bio dio te vase “raje” sto je dolazila na stadion i navijala zbog besplatnog bureka(imas na nasoj temi na stranici 18753 o tome ako te bas zanima)

Nisi mogao biti jer si od malena u Americi naucen na crne karine da im ga dudlas haha
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 16 avg 2019, 21:00

simidobar je napisao/la:
Ne "hvala Bogu pa nisi bio", ti nisi mogao bit dio toga.. kad ti tepaju sa "mrs papak" ne zvuci kao da su te pozelili..

Pa dobro to je vrh vokabulara te “raje” odnosno dzibera.Naravno da nisam mogao biti dio toga kad sam ja odgojen i skolovan momak :kafa:
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

simidobar
Kontakt:

Post Postao/la simidobar » 16 avg 2019, 21:04

simidobar je napisao/la:
Ne "hvala Bogu pa nisi bio", ti nisi mogao bit dio toga.. kad ti tepaju sa "mrs papak" ne zvuci kao da su te pozelili..

Pa dobro to je vrh vokabulara te “raje” odnosno dzibera.Naravno da nisam mogao biti dio toga kad sam ja odgojen i skolovan momak :kafa:

Vidim, zavide ti svi, zivis ko beg na forumu.

Kako si odgojen vidim svaki dan. ;) ima raje i medju doktorima, inzinjerima, rudarima, forumasima.. samo tebe nigdje nema...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

SoulEclipsee
Kontakt:

Post Postao/la SoulEclipsee » 16 avg 2019, 21:05

GOAT je napisao/la:Nema me 10-tak dana na forumu i pitari se odma otmu kontroli.Jel treba opet da udaram gdje vas najvise boli?Samo nemoj opet da kazes skoro kako ja prvi pocinjem.
Vrijeme je da ih ti malo kandzijas hahaha

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 16 avg 2019, 21:07

WestTrebina je napisao/la:Najveca ledjenda je usref zvani usro taldzija. On je reko da voli sarajvo i tacka.
Nema veze sto je nakon poziva iz zvezde pobjegao iz fks bez pozdrava ili sto u fks uhljebljuje rundine i muratove propalice ili sto je rasturio svlacionicu otjerao prave profesionalce iz kluba igraci ga tuku jer im psuje ko kocijas najveca pojacanja i najbolji igraci nece da igraju zbog njega i glume povrede hadzic zeli mapustiti zbog njega itd order

Yebem mu najmilije

Ti ili si j.beni strumf ili nisi normalan, trece nema. Covjece da je to tako, mislis da bi ga neko trpio. Nije klub njegov, nesretnice jedan.

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 16 avg 2019, 21:13

SoulEclipsee je napisao/la:
GOAT je napisao/la:Nema me 10-tak dana na forumu i pitari se odma otmu kontroli.Jel treba opet da udaram gdje vas najvise boli?Samo nemoj opet da kazes skoro kako ja prvi pocinjem.

Samo retard moze reci da je kandzijanje, nekoga vrijedjati. Nazivati nacistima, cetnicima itd. A to rade , levati na koje strumfovi svr.aju. :puke:

Vanja8
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 16 avg 2019, 21:16

SoulEclipsee je napisao/la:

Problem je, sto je on sebe previse iskandžijao, pa nema bas dodirnih tacaka sa realnoscu...
Fikcijski pisac u sopstvenom svijetu letargicno-narcisoidnog egoizma...
i jos štrumf...
Nista cudno.. :zviz:

WestTrebina
Kontakt:

Post Postao/la WestTrebina » 16 avg 2019, 21:26

fks74 je napisao/la:
WestTrebina je napisao/la:Najveca ledjenda je usref zvani usro taldzija. On je reko da voli sarajvo i tacka.
Nema veze sto je nakon poziva iz zvezde pobjegao iz fks bez pozdrava ili sto u fks uhljebljuje rundine i muratove propalice ili sto je rasturio svlacionicu otjerao prave profesionalce iz kluba igraci ga tuku jer im psuje ko kocijas najveca pojacanja i najbolji igraci nece da igraju zbog njega i glume povrede hadzic zeli mapustiti zbog njega itd

Yebem mu najmilije

Ti ili si j.beni strumf ili nisi normalan, trece nema. Covjece da je to tako, mislis da bi ga neko trpio. Nije klub njegov, nesretnice jedan.

Mislis zato sto sam zaborovio dodati da mu vjeciti kapiten dovodi ahbabe i kroji sastav?

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 16 avg 2019, 21:43

WestTrebina je napisao/la:
fks74 je napisao/la:

Yebem mu najmilije

Mislis zato sto sam zaborovio dodati da mu vjeciti kapiten dovodi ahbabe i kroji sastav?

:urnebes: :rol:
1921 - FK Željezničar.

sviunapad1010
Kontakt:

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 avg 2019, 21:59

Štrumf :rol:

Ocekujem tesku pobjedu i sudiju koji ce svirat na nasu stetu.Vidjecete da ce nas sudija sutra odrat.

Kradu ih stalno :(
:urnebes:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

16022019
Kontakt:

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 22:02

Kaze jedan danas na njihovoj temi CAS je predudio u korist Zelje hahahaha
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 16 avg 2019, 22:02

WestTrebina je napisao/la:
fks74 je napisao/la:

Yebem mu najmilije

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :thumbdown:

Heller
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 16 avg 2019, 22:12

slika

Gorštak, Reflektor, StaraGarda i CityCity
DODJI MAMA DA KOKARE
🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴⚫
🌬️🍆|🍆💦🍑

svrakino1921
Kontakt:

Post Postao/la svrakino1921 » 16 avg 2019, 22:18

Dijamant produzio ugovor sa Romom
Imamo li mi sta od solidarnosti od ovog produzenja
:opaopa: :opaopa:

16022019
Kontakt:

Post Postao/la 16022019 » 16 avg 2019, 22:23

Imate da ga opet zovete klocem jer nije otisao u drugu ligu da sta zaradite.

svrakino1921
Kontakt:

Post Postao/la svrakino1921 » 16 avg 2019, 22:26

E hvala ti na odgovoru

BosanacGorstak
Kontakt:

Post Postao/la BosanacGorstak » 16 avg 2019, 23:39

Jasminova prcija i njegovi politicki aktivisti kako oni sebe od milja zovu navijacka grupa :urnebes:
slika

3-4 zastitara ih samaraju po njihovoj "svetoj" tribini sto je presedan u navijackog svijetu :mrgreen:
slika

Nakon sto su uspjeli zaustaviti noge od bjezanije,nasli su jednog pismenog da napise saopstenje u kojem taj nesretnik kaze da ih maltretiraju vec nekoliko utakmica i da su poslije onih samarcina od obezbjedenja otisli da mirno rijese sa ta 3-4 covjeka :mrgreen: Kaze navijacka grupa,ugasite se sami da vam se ljudi ne smiju :urnebes:

Naime, već treću domaću utakmicu smo izloženi provokacijama pojedinih uposlenika pomenute agencije. Na iste nismo reagovali, jer ne želimo nikakve probleme. Mirno i dostojanstveno bodrimo svoju svetinju, ne diramo nikoga. Juče je njihova provokacija prešla svaku granicu, kad je zaštitar (nama poznata sluzbena lica) "pozvao" našeg navijača "da izađe napolje, jedan na jedan"). Pri tome ga je uhvatio za ramena i vukao. Vođa navijača, kao i još jedan momak su vidjeli tu nemilu scenu, te su htjeli da priđu i da na miran način riješe tu provokaciju
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

cadillac
Kontakt:

Post Postao/la cadillac » 17 avg 2019, 08:26

Heller je napisao/la:slika

Gorštak, Reflektor, StaraGarda i CityCity

Ovakvi došli u Tuzlu 92-ge, ovakvi i dan danas

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: 123456, keno83 i 18 gostiju.