PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HongKong » 24 okt 2019, 17:06

ElCartel11 je napisao/la:Gdje nam je poslovni analiticar i pravnik HongKong? Otkupio bi jedan klub pa, da mi dadne par savjeta.
Hvala.
Ti strucnjak s biroa mozes mozda dvije kifle otkupit :lol: :lol: :lol: :lol:
Ono bi otkupilo nesto a klub mu jasu pasojedi iz vijetnama sri lanke i tajlanda :rol: :rol: :rol: :rol:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Giljotina » 24 okt 2019, 17:22

Oni o psima i pasojedima, a pas im kaki po sali za konferenciju. :lol:

MANIJAK NE MORE BITI SVAK!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ElCartel11 » 24 okt 2019, 17:26

HongKong je napisao/la: Ti strucnjak s biroa mozes mozda dvije kifle otkupit :lol: :lol: :lol: :lol:
Ono bi otkupilo nesto a klub mu jasu pasojedi iz vijetnama sri lanke i tajlanda :rol: :rol: :rol: :rol:
Neka i napred ovako jasu sa titulama, kupovima, duplim krunama, a vama eto otac Osim i grcanje u dugovima koje vam i on sam zadaje :rol:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Giljotina » 24 okt 2019, 17:28

slika


GOLEM SI AZIL ŽELJO

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HongKong » 24 okt 2019, 17:40

E cuj ono bi nesto da otkupi :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Bas me nasmija :thumbup:
Pasojedima smetaju psi :lol:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 24 okt 2019, 17:49

HongKong je napisao/la:
ElCartel11 je napisao/la:Gdje nam je poslovni analiticar i pravnik HongKong? Otkupio bi jedan klub pa, da mi dadne par savjeta.
Hvala.
Ti strucnjak s biroa mozes mozda dvije kifle otkupit :lol: :lol: :lol: :lol:
Ono bi otkupilo nesto a klub mu jasu pasojedi iz vijetnama sri lanke i tajlanda :rol: :rol: :rol: :rol:
E cuj patriote :mrgreen: bolje bit pasojed nego gov*ojed poput tebe.. ;)

Muzete drzavu dok u isto vrijeme fol ratujete sa svima :mrgreen:

Nego jel u subotu ovaj derbi glista i pijavica? :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 24 okt 2019, 17:53

FoxMulder je napisao/la:sretan rođendan najvećem srpskom klubu u Bosni i Hercegovini!

Sramota je ako ne pošaljete parče torte tati radovanu.

ni zakoni, ni zabrane ne mogu spriječit hordanje!

Evo poslusaj vodju navijaca sa gwbavice..


Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HongKong » 24 okt 2019, 18:10

Idi ba otkupi litar mlijeka :rol: :rol: :rol:
Cuj ono bi da otkupi neki klub :lol:
U subotu duel ekipa s najvise titula :thumbup:
Prodali ste guzove za koji trofej, ali opet gledate u ledja starijem i vecem sarajevskom klubu :shhh:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HongKong » 24 okt 2019, 18:14

Do krupnijih promjena u sarajevskom fudbalu dolazi početkom dvadesetih godina prošlog stoljeća osnivanjem prvog multietničkog sarajevskog fudbalskog kluba. Radnici željeznice nisu bili sretni sve većom popularnosti ''nacionalnih'' klubova, pa su odlučili osnovati svoj, radnički klub, a ideja je bila da okuplja radnike željeznice svih nacionalnosti. Nekoliko godina poslije, upravo je ovaj klub postao najpopularniji i najveći u gradu, a decenijama poslije, i jedan od najvećih i najtrofejnijih na prostoru cijele zemlje

Godine 1947. sportske i političke vlasti donose odluku da Željezničar treba da "pomogne" Torpedu u kvalifikacijama za člana Savezne lige. To je značilo prelazak osam najboljih igrača Željezničara u redove novooformljenog kluba.

Bitna razlika, samo im daj guzovace, pomazi im za ovo i za ono, kad ne moze onda spajaj klubove, prodaju klub pasojedima. Guzice daju da ne budu ono sto zaista i jesu. Patuljuci.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la FoxMulder » 24 okt 2019, 18:20

simidobar je napisao/la:
FoxMulder je napisao/la:sretan rođendan najvećem srpskom klubu u Bosni i Hercegovini!

Sramota je ako ne pošaljete parče torte tati radovanu.

ni zakoni, ni zabrane ne mogu spriječit hordanje!

Evo poslusaj vodju navijaca sa gwbavice..


''sretan ti rođendan voljeni klube''

slika
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 24 okt 2019, 18:21

HongKong je napisao/la:Idi ba otkupi litar mlijeka :rol: :rol: :rol:
Cuj ono bi da otkupi neki klub :lol:
U subotu duel ekipa s najvise titula :thumbup:
Prodali ste guzove za koji trofej, ali opet gledate u ledja starijem i vecem sarajevskom klubu :shhh:
Opet si rano pijan..

Vi ste u nasim godinama imali 2 trofeja.. ;)

A prvi ste vidjeli tek poslije mladjeg tima.

Svi se prodaju i kupuju za trofeje samo vi, svinje i slicni kompleksaski klubovi za politicare..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HongKong » 24 okt 2019, 18:23

„Ja lično imam problem sa klubom u kojem sam ponikao, u kojem sam lomio obadvije noge i obadvije ruke, a to je upravo ta infrastruktura i želja FK Sarajevo da mi na jedan primitivan i vrlo bezobrazan način oduzmu ono za šta sam se borio 20 godina“, tvrdi Pašić.
Gofna bili i ostali. Znaju samo za otimacinu, nije bitno koga ce pokrasti. Onda se neko cudi sto najveci igraci manjeg sarajevskog kluba nece da cuju za tog Frankenstajna. Pape i ne zna da im je najveca legenda u historiji. Nece da ima nista s njima.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 24 okt 2019, 18:27

FoxMulder je napisao/la:
simidobar je napisao/la:
FoxMulder je napisao/la:sretan rođendan najvećem srpskom klubu u Bosni i Hercegovini!

Sramota je ako ne pošaljete parče torte tati radovanu.

ni zakoni, ni zabrane ne mogu spriječit hordanje!

Evo poslusaj vodju navijaca sa gwbavice..


''sretan ti rođendan voljeni klube''

slika
Na koga tacno ciljas iz mase ? Ima ovde i heroja odbrane..

Ne vidim neku otvorenu ljubav ko kod vas.. mogao je on radit i mrzit svoj posao kao ostalih 6 milijardi ljudi.. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 24 okt 2019, 18:30

HongKong je napisao/la:„Ja lično imam problem sa klubom u kojem sam ponikao, u kojem sam lomio obadvije noge i obadvije ruke, a to je upravo ta infrastruktura i želja FK Sarajevo da mi na jedan primitivan i vrlo bezobrazan način oduzmu ono za šta sam se borio 20 godina“, tvrdi Pašić.
http://www.****.ba/clanak/Nedim/341466/FK-Sarajevo-mi-na-primitivan-nacin-pokusava-oteti-ono-sto-sam-gradio%E2%80%9C
Gofna bili i ostali. Znaju samo za otimacinu, nije bitno koga ce pokrasti. Onda se neko cudi sto najveci igraci manjeg sarajevskog kluba nece da cuju za tog Frankenstajna. Pape i ne zna da im je najveca legenda u historiji. Nece da ima nista s njima.

:urnebes: :urnebes:

Jel moguce ? Sto mu vi preko vasih politickih prijatelja ne zavrsite da je igrao za selju ? Oni sad mogu sve. :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HongKong » 24 okt 2019, 18:33

"Izuzetno smo razočarani medijskim istupima predstavnika FK “Sarajevo” koji su korisnici stadiona "Asim Ferhatović Hase" i sa kojima smo do sada imali korektnu saradnju. Prvenstveno želimo da istaknemo da JU “Centar za sport i rekreaciju” i Općina Centar kroz smanjenu cijenu zakupa termina na terenima Koševa direktno podržavaju FK “Sarajevo” već godinama. Konkretno, FK “Sarajevo” umjesto 430.000,00 KM, koliko iznosi komercijalna cijena zakupa termina, uplaćuje 86.000,00 KM što znači da JU “Centar za sport i rekreaciju” i Općina Centar na godišnjem nivou samo kroz ovu aktivnost FK “Sarajevo” pomažu sa otprilike 350.000,00 KM. Kada to pomnožimo sa godinama korištenja dobijemo višemilionske iznose kojima je ova lokalna zajednica, što direktno, sto putem JU “Centar za sport i rekreaciju”, podržala FK “Sarajevo”.

Kme kme :plac: :plac: :plac:
Malo nam para, prodali smo se pasojedima, ali bi opet da nam drzava placa sve da bi stigli Zelju po trofjeima :plac: :plac: :plac:
Kme kme :plac: :plac: :plac:
Otimamo od bivsih igraca zemlju da postavimo kontejnere, jer je to jedino sto imamo kme kme :plac:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 24 okt 2019, 18:35

HongKong je napisao/la:"Izuzetno smo razočarani medijskim istupima predstavnika FK “Sarajevo” koji su korisnici stadiona "Asim Ferhatović Hase" i sa kojima smo do sada imali korektnu saradnju. Prvenstveno želimo da istaknemo da JU “Centar za sport i rekreaciju” i Općina Centar kroz smanjenu cijenu zakupa termina na terenima Koševa direktno podržavaju FK “Sarajevo” već godinama. Konkretno, FK “Sarajevo” umjesto 430.000,00 KM, koliko iznosi komercijalna cijena zakupa termina, uplaćuje 86.000,00 KM što znači da JU “Centar za sport i rekreaciju” i Općina Centar na godišnjem nivou samo kroz ovu aktivnost FK “Sarajevo” pomažu sa otprilike 350.000,00 KM. Kada to pomnožimo sa godinama korištenja dobijemo višemilionske iznose kojima je ova lokalna zajednica, što direktno, sto putem JU “Centar za sport i rekreaciju”, podržala FK “Sarajevo”.

Kme kme :plac: :plac: :plac:
Malo nam para, prodali smo se pasojedima, ali bi opet da nam drzava placa sve da bi stigli Zelju po trofjeima :plac: :plac: :plac:
Kme kme :plac: :plac: :plac:
Otimamo od bivsih igraca zemlju da postavimo kontejnere, jer je to jedino sto imamo kme kme :plac:
Hitno popi terapiju, postajes neuracunljiv i ocajan.. :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HongKong » 24 okt 2019, 18:37

Sarajevo ima stotine bivših igrača koji su još uvijek face u bh. fudbalu. Uključite sve i jednog u kampanju KOŠEVO SARAJEVU. Svaki dan po jedan intervju da izađe u medije, svaki da se slika sa natpisom KOŠEVO SARAJEVU.

Horde zla da na svakoj utakmici istaknu parolu KOŠEVO SARAJEVU. Raja sa istoka i zapada također.

Igrači na svakoj utakmici da izađu u majicama sa istim natpisom i noseći transparent u rukama.

Sve tri tribine u jedan glas da grme KOŠEVO SARAJEVU.

Portali da prenesu vijest o tome. Bordo novinari da objavljuju kolumne zašto se Sarajevu mora dodijeliti Koševo.

Svaki navijač na društvenim mrežama da se uključi u kampanju

Dajte klubu sumnjivih pasojeda stadion Kosevo :plac: :plac: :plac:
Cekamo kolumne zasto se klubu nekog pasojeda mora dodijeliti Kosevo... :plac:
Samo kmece i otimaju :salut:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 24 okt 2019, 18:38

HongKong je napisao/la:Sarajevo ima stotine bivših igrača koji su još uvijek face u bh. fudbalu. Uključite sve i jednog u kampanju KOŠEVO SARAJEVU. Svaki dan po jedan intervju da izađe u medije, svaki da se slika sa natpisom KOŠEVO SARAJEVU.

Horde zla da na svakoj utakmici istaknu parolu KOŠEVO SARAJEVU. Raja sa istoka i zapada također.

Igrači na svakoj utakmici da izađu u majicama sa istim natpisom i noseći transparent u rukama.

Sve tri tribine u jedan glas da grme KOŠEVO SARAJEVU.

Portali da prenesu vijest o tome. Bordo novinari da objavljuju kolumne zašto se Sarajevu mora dodijeliti Koševo.

Svaki navijač na društvenim mrežama da se uključi u kampanju

Dajte klubu sumnjivih pasojeda stadion Kosevo :plac: :plac: :plac:
Cekamo kolumne zasto se klubu nekog pasojeda mora dodijeliti Kosevo... :plac:
Samo kmece i otimaju :salut:
:mrgreen: :mrgreen:

Vidi se da znate proceduru. :mrgreen: mi se tih nekih sitnica nikad nebi sami sjetili..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la dejavu » 24 okt 2019, 18:41

slika

beglerbegovi napolje!
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 24 okt 2019, 18:41

dejavu je napisao/la:slika

beglerbegovi napolje!
Prvo dobar dan. :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, Kamaga11, ledesma, MarkoMaterazzi, Meraak1921, StarmoCity i 122 gosta.