Hokej u BiH

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Zaključano
nane58
Postovi: 116
Pridružen/a: 15 sep 2009, 20:44
Lokacija: Tamo gdje ne treba
Kontakt:

Hokej u BiH

Post Postao/la nane58 » 18 feb 2010, 09:03

Sva aktuelna desavanja o bosanskom hokeju.

drina1992
Postovi: 103
Pridružen/a: 18 avg 2009, 11:14

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la drina1992 » 23 feb 2010, 17:10

Mladi hokejaši HK Bosna igrali protiv HK Čaglji iz Dubrovnika u istorijskoj utakmici hokeja na ledu u gradu na moru Dubrovniku (HR)
Protekli vikend Dubrovčanima će ostati u sjećanju po prvoj hokejaškoj utakmici u povijesti Dubrovnika. Na klizalištu na Ilijinoj glavici snage su odmjerili prije dva mjeseca osnovani domaćini “Dubrovački čaglji” i njihovi iskusniji kolege iz sarajevskog hokejaškog kluba „Bosna”.

Videolinkovi:
http://www.hrt.hr/index.php?id=37&tx_tt ... 01a1cd6468

http://sport.dnevnik.hr/multimedia/ufc/ ... vniku.html


Tako Hrvati reklamiraju zimski sport. Cak na moru hoce hokeja...

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la insegnante » 18 dec 2010, 17:28

U Tuzli postoji klizalište. Zna li neko ima li i hokejaški klub? U Sarajevi je prošle zime bila prva sezona hokejaške lige BiH, tri sarajevska kluba. Kvalitet-da ne pričam, ali ljudi imaju entuzijazam i narednih godina može biti samo bolje. Tuzla, javi se!

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la zeljocity » 24 maj 2011, 11:32

Ja prvi put kad sam cuo da imamo hokejaski klub u Sarajevu bilo je u kontekstu donacije Kanadskog kontigenta tom klubu (ne znam mu ime) zapravo oni su samo bili posrednici svemu tome mislim da je neki Kanadski klub donirao opremu. Koliko hklubova ima u BIH?
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la Devil » 08 feb 2012, 01:54

Citam ovaj clanak sto je SS.ba objavio da je BIH najlosije rangirana reprezentacija po IIHF-ovoj listi,i pitam se jbt zar je toliko pao hokej da se ne moze stvoriti koliko toliko pristojna ekipa da se ubere kakva pobeda.Zaista tuzno deluje cinjenica da reprezentacija u kojoj su se odrzavale olimpijske igre i koja ima lep potencijal za zimske sportove bude losija od Juzne Afrika koja ne vidi snega tokom godine ili UAE. :roll: :(
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
anonimni
Postovi: 10088
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la anonimni » 09 feb 2012, 15:10

Devil je napisao/la:Citam ovaj clanak sto je SS.ba objavio da je BIH najlosije rangirana reprezentacija po IIHF-ovoj listi,i pitam se jbt zar je toliko pao hokej da se ne moze stvoriti koliko toliko pristojna ekipa da se ubere kakva pobeda.Zaista tuzno deluje cinjenica da reprezentacija u kojoj su se odrzavale olimpijske igre i koja ima lep potencijal za zimske sportove bude losija od Juzne Afrika koja ne vidi snega tokom godine ili UAE. :roll: :(
te zemlje vjerovatno imaju infrastrukturu svih 12 mjeseci, za razliku od nas...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1537
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la crvenocrni » 09 feb 2012, 15:19

Devil je napisao/la:Citam ovaj clanak sto je SS.ba objavio da je BIH najlosije rangirana reprezentacija po IIHF-ovoj listi,i pitam se jbt zar je toliko pao hokej da se ne moze stvoriti koliko toliko pristojna ekipa da se ubere kakva pobeda.Zaista tuzno deluje cinjenica da reprezentacija u kojoj su se odrzavale olimpijske igre i koja ima lep potencijal za zimske sportove bude losija od Juzne Afrika koja ne vidi snega tokom godine ili UAE. :roll: :(
Mozemo to i ovako gledati, top 50 u svijetu :)

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la Adi_Zepce » 05 nov 2012, 00:11

Uz nogomet hokej mi je najdrazi sport.Rado ga gledam i uzivam u njemu.Zaista je bolno vidjeti na kakvim je niskim granama kod nas u BiH.Steta je sto nemamo barem jedan solidan klub,koji bi se ako nista mogao takmiciti u SLOhokej ligi,jer EBEL je prevelik ipak zalogaj.
Kod nas je problem ta ledena dvorna,mozda tu i ima talenta,ali nemaju djeca (ljudi) uvjeta da to pokazu.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la Heller » 05 nov 2012, 18:57

Kad su nesposobni ljudi, u Puli se u 9 mjesecu igraju hokejaske utakmice na otovrenom u **** PULI a u Sa u ledenoj dvorani samo tri mjeseca, :lol:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
amEl_rooB
Postovi: 684
Pridružen/a: 11 sep 2009, 22:56
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la amEl_rooB » 05 nov 2012, 22:42

Jel se moze trenirati hokej negdje kod nas ?
Zanimljiv sport,ja bi se rado okusao :mrgreen:
Jer to je cast i sudbina ! 19 CELIK ZENICA 45

Chelsea FC

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Hokej u BiH

Post Postao/la Adi_Zepce » 05 nov 2012, 23:42

amEl_rooB je napisao/la:Jel se moze trenirati hokej negdje kod nas ?
Zanimljiv sport,ja bi se rado okusao :mrgreen:
Mozda negdje u SA.Kako znam imaju 3-4 muska kluba i 1 zenski ;)
Heller je napisao/la:Kad su nesposobni ljudi, u Puli se u 9 mjesecu igraju hokejaske utakmice na otovrenom u **** PULI a u Sa u ledenoj dvorani samo tri mjeseca, :lol:
Pa u Puli ili bolje receno HR imaju sposobne ljude,Kod nas nista ne moze se normalno napraviti,a kamo li ledena podloga za vise od 3 mjeseca :evil:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Zaključano

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.