Biathlon

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 18 feb 2017, 15:04

Dahlmeir osvojila i 4. zlato u stafeti tako da ima 5. medalja ne znam dali je se dogodilo ikada u zenskoj konkurenciji da netko osvoji u svakoj disciplini medalju na jednom prvenstvu :?: ,a to je u prilici Dahlmeir-sutra zadnja trka
trenutno muske stafete se natjecu :)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 18 feb 2017, 16:25

Rusi uzeli zlato u dosta zanimljivoj utrci :clap: ,Francuzi srebreni, Foucard nije mogao dostic Shipulina,Austrijanci uzeli broncu,Njemci izvan postolja-malo iznenadenje ,Norvezani potpuno podbacili :roll:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 19 feb 2017, 14:34

Laura :tokralju: :tokralju: :tokralju: :salut: :salut: kakva dominacija 5 zlata,apsolutna sjajna i danas- bez promasaja,iako joj je Dunklee pruzila sjajan otpor,koja je napravila jos jedno iznenadenje,prva medalja za Dunklee :clap: :clap: broncu uzela Makarainen koja je nakon utrke rekla da je mozda za nju ovo zadnje SP,sad slijedi zavrsna trka SP :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 19 feb 2017, 15:38

Schempp osvojio zlato :salut: na posljednoj utrci SP-sjajno je gadjao,Boe srebreni i Eder broncani isto bez promasaje,Foucard je vodio do posljednjeg gadanja ali dva promasaja :damn: u zadnjoj seriji, onemogucili mu da postane prvi biatlonac s medaljom u svih 6 disciplina na jednomd
SP.
nista sad krece SP u nordijskim sportovima :) :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 02 mar 2017, 12:34

Biatlonci u Pyeongchangu na olimpijskoj stazi,sezona se blizi kraju- kod muskaraca Foucard je
jako blizu osvajanja SK ,dok kod zena je dosta zanimljivije :opaopa: Dahlmeier vodi ispred Koukalove samo za 46 bodova ,a ni Kaisa nije daleko
fino Avakumovoj stoji ova zastava J:koreje :mrgreen: prava Korejka
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 02 mar 2017, 13:24

Dahlmeier nastavlja dominaciju :salut: :salut: pobjeda u sprintu i povecanje prednosti u SK,Koukalova totalno podbacila ,a Makarainen zavrsila 4.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 04 mar 2017, 12:49

Dahlmeier i u potjeri pobjedila,opet bez promasaja :salut:a Foucard vec nakon 5 km nadoknadio svoj zaostatak od 45 sekundi :tokralju: i trentno vodi u M potjeri.
edit:pobjeda Martina ali i komentatorica je rekla pred sramotni 300 i nesto gledatelja :puke: :puke: ,vec je ovo videno i na skokovima i ako se ne promijeni do dogodine mogla bi borilista zjapit prazna
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 10 mar 2017, 15:27

odlicna utrka u sprintu- Martin :tokralju: :tokralju: srusio je jos jedan rekord ,najvise pobjeda u jednoj sezoni i tako prestigao OEB-a,Moravec osvojio 2.mjesto sa samo 0,6 sek.zaostatka za Foucardom koji je imao i jedan promasaj :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 10 mar 2017, 19:05

Eckhoff uzela svoju 3.pobjedu u WC-u :clap: bez promašaja,Dahlmeier još malo se približila osvajanju WC,mogla bi dominirati svjetskim kupom nešto kao Forsberg i bravo za Domrachevu :clap:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 11 mar 2017, 15:26

Daria vec na prvom gađanju 2 promašaja :damn: dosta jak vjetar
Eckhoff isto loša ,zato Laura sve pogađa :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 17 mar 2017, 15:36

mari laukkanen ostvarila prvu pobjedu u SK u sprintu :clap: :clap: slijede dvije francuskinje,a Koukalova završila 4. dok je vodeca u SK Laura potpuno podbacila i tako mali globus je uzela Koukalova
slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 18 mar 2017, 14:30

Laukkanen uzela i danas pobjedu u potjeri,Laura se popravila i s 31.mjesta dosla do 9. i tako uzela mali globus u potjeri :clap: ,Koukalov bez promašaja uzela 2.mjesto
slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 19 mar 2017, 17:27

Sezona je završila danas u Oslu pobjedama Martina i Eckhoff u masovnom startu.
Foucard je uzeo svoj 6 SK :tokralju: :tokralju: i uzeo je sve discipline :tokralju:
slika
Laura je uzela svoj prvi SK ali vjerujem ne i posljedni, ona i Koukalova su podijelile dicipline
slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 20 nov 2017, 18:51

ovaj tjedan u Oestrsundu počinje nova sezona
http://www.biathlonworld.com/calendar/#/event-2
valjda napokon netko zaprijeti Martinu :mrgreen i prošle godine je najbolje gađao mete dok kod žena najbolja je bila Iryna Varvynets-a dok je ukupna pobjednica Laura na sedmom mjestu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la bvb » 21 nov 2017, 19:39

branimir85 je napisao/la:ovaj tjedan u Oestrsundu počinje nova sezona
http://www.biathlonworld.com/calendar/#/event-2
valjda napokon netko zaprijeti Martinu :mrgreen i prošle godine je najbolje gađao mete dok kod žena najbolja je bila Iryna Varvynets-a dok je ukupna pobjednica Laura na sedmom mjestu.
Pa majstore ti haman jedini pises ovdje, nije valjda da niko ne prati biathlon ili cross country. :urnebes: Hoce li ovaj Fourcade prestici Bjoerndalena, haman mu niko mista ne moze, a nije ni star?

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 21 nov 2017, 19:55

bvb je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:ovaj tjedan u Oestrsundu počinje nova sezona
http://www.biathlonworld.com/calendar/#/event-2
valjda napokon netko zaprijeti Martinu :mrgreen i prošle godine je najbolje gađao mete dok kod žena najbolja je bila Iryna Varvynets-a dok je ukupna pobjednica Laura na sedmom mjestu.
Pa majstore ti haman jedini pises ovdje, nije valjda da niko ne prati biathlon ili cross country. :urnebes: Hoce li ovaj Fourcade prestici Bjoerndalena, haman mu niko mista ne moze, a nije ni star?
ima nas par koji prate :mrgreen: Foucard je već izjednačio OEB po ukupnim titulama u SK,a na OI mu je prilika da još uzme koje zlato ,još ima dosta godina pred sobom tek mu je 29god a ovo će mu biti 10 sezona u SK,dok je OEB ima 25 sezona SK iza sebe :crazy: i mislim ako ovako nastavi trebao bi postati najveći iako je i do sada odmah tik uz Bjorndalena
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 21 nov 2017, 19:58

Ma pratim i ja samo i zaboravim da postoje ove teme na forumu haha :D
Fourcade= Froome(hejt :D)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la branimir85 » 21 nov 2017, 20:18

MElloo je napisao/la:Ma pratim i ja samo i zaboravim da postoje ove teme na forumu haha :D
Fourcade= Froome(hejt :D)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
na tebe sam i mislio ;) nije mi toliko mrzak foucard kao englez ali ubi ova njegova dominacija ,zato će se žene više gledati :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la MElloo » 21 nov 2017, 20:28

branimir85 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ma pratim i ja samo i zaboravim da postoje ove teme na forumu haha :D
Fourcade= Froome(hejt :D)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
na tebe sam i mislio ;) nije mi toliko mrzak foucard kao englez ali ubi ova njegova dominacija ,zato će se žene više gledati :mrgreen:
Ma meni nije uopste mrzak ali dosadi ovako :mrgreen:
uvijek u muskoj konkurenciji navijam za norvezane a kod zena za svabice :D
Nikad necu prebolit Magdalenu neuner

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Biathlon

Post Postao/la bvb » 21 nov 2017, 22:20

MElloo je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ma pratim i ja samo i zaboravim da postoje ove teme na forumu haha :D
Fourcade= Froome(hejt :D)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
na tebe sam i mislio ;) nije mi toliko mrzak foucard kao englez ali ubi ova njegova dominacija ,zato će se žene više gledati :mrgreen:
Ma meni nije uopste mrzak ali dosadi ovako :mrgreen:
uvijek u muskoj konkurenciji navijam za norvezane a kod zena za svabice :D
Nikad necu prebolit Magdalenu neuner
Ja za Nijemce. Ali prije dok su bili Rico Gross i Sven Fisher, malo prije njih Franck Luck ako se dobro sjecam imena. Kod zena Andrea Henkel, Uschi Dizl... A najmrzi Poiree, nesto ko Federer u tenisu. :urnebes: A taman kad je Fourcade poceo harat' ja sam prest'o gledat to, kao i sve ostale zimske sportove. :lol:

Sta je s nordijskom kombinacijom, pratite li to? :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.