Rezultati nasih sportista

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rezultati nasih sportista

Post Postao/la bistrikboy » 11 feb 2009, 00:20

Na IBU cupu odrzanom u Slovackom Osreblie-u nasi biatlonci postigli su do sada najbolje rezultate,ali te rezultate treba uzeti sa rezervom jer je vecina reprezentacija preskocila Osreblie kako bi se pripremila za SP u Koreji.U utrci na 20km Nemanja Kosarac je zauzeo 32.mjesto,Ćosić 51.,Đ.Petrovic 53,a Stefan Lopatic 58.mjesto,dok su u utrci na 10 km zauzeli Kosarac 36(potvrdio normu za OI),Cosic 53.mj,Petrovic 71.,Lopatic 76.Kod zena nasa Tanja Karisik je u utrci na 15km zauzela 14.mjesto od 35 takmicarki,a sprint nije zavrsila jer je gadala na pogresne mete :?
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rezultati nasih sportista

Post Postao/la bistrikboy » 12 feb 2009, 15:03

Maja Klepic ispala u prvoj voznji veleslaloma,a Zana Novakovic diskvalifikovana :(
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rezultati nasih sportista

Post Postao/la bistrikboy » 13 feb 2009, 22:23

Marko Rudic u veleslalomu ispao u drugoj voznji kvalifikacijske utrke,a Slaven Badura ispao u prvoj voznji kvalifikacijske utrke :(
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rezultati nasih sportista

Post Postao/la bistrikboy » 16 feb 2009, 22:33

Edinu Brakoviću 26. mjesto u Dresdenu

Branković je nastupio u disciplini 1.000 m u konkurenciji 48 klizača iz 24 zemlje...
Edin Branković, reprezentativac BiH u brzom klizanju i član Klizačkog kluba Bosna iz Sarajeva, osvojio je 26. mjesto na Svjetskom kupu u short tracku u Dresdenu.

Branković je nastupio u disciplini 1.000 m u konkurenciji 48 klizača iz 24 zemlje. U dva dana takmičenja tri puta je obarao državni i lični rekord, koji sada iznosi 1:31,189.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rezultati nasih sportista

Post Postao/la bistrikboy » 22 feb 2009, 20:20

Zana novakovic pobjednica FIS slaloma na Jahorini
http://www.****/sport/ostali-s ... ca-slaloma
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

futra
Postovi: 43
Pridružen/a: 29 avg 2008, 22:32
Kontakt:

Re: Rezultati nasih sportista

Post Postao/la futra » 24 mar 2009, 23:33

koje uslove imamo nema ih ovakve cijela jugoistocna evropa a kakve rezultate pravimo nemogu vjerovati ali kad nam je drzava ovakva sta od sporta ocekivati i to od ovih snijeznih sportova koji su neposteno stavljeni u cosak a uslove bogovske imamo bjelasnica jahoria igman vlasic blidinje kupres koliko ih ima bas sam danas gledao korner bila reportaza o ovim nasim sto su ispunili norme za vankuver pa ljudi su cudo stvarno sa koliko sredstava rade cista margina zaista a opet prave rezultate............

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rezultati nasih sportista

Post Postao/la bistrikboy » 03 dec 2009, 12:57

Od 26. - 29.11 u Svedskom Idre-u poceo je biathlon IBU Cup,odrzana su po 2 sprinta u obje konkurencije.Nasi takmicari su na pocetku ostavili los utisak,pa je u muskim sprintovima na 10km Kosarac bio 139./118,Cosic 153./126,a Lopatic 151/128 od ukupno 156.takmicara odnosno 136.

U zenskoj konkurenciji nastupala je samo Tanja Karisik i u sprintovima na 7.5km bila je 100.-ta/70.-ta od 113 odnosno 89 takmicara.

Veceras je na rasporedu prvo takmicenje u Svjestkom kupu za muskarce u Ostersund/Svedska,radi se o individual utrci na 20km a jedini nas predstavnik bice Nemanja Kosarac.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.