Skijaško trčanje

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

branimir85
Kontakt:

Re: Skijaško trčanje

Post Postao/la branimir85 » 23 mar 2019, 17:28

Klaebo pobjedio na 15km i pokupio sve bonus sekunde i tako se priblizio odbrani naslova,Bolshunov imao peh da 2km prije cilja izgubi stap ali cini mi se da i nije bio jak.sutra zavrsna potjera u koju Klaebo ulazi s pedesetak sekundi prednosti i 40+bodova ,kod zena cini se da je Ostberg osigurala veliki globus,a i to cudo je se desilo da Johaug izgubi distanc trku.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

branimir85
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 24 mar 2019, 16:12

Koji khurac najvaznija utrka sezone ,a nema prijenosa na jednom ES ide snimka , a na drugom jeb.eni motokros :evil:
pratim na live timingu,Bolshunov nadoknadio 50 sec prednosti
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

branimir85
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 25 mar 2019, 14:47

Klaebo osvojio b2b naslov,Bolshunov je dao sve od sebe ali za sprint nije imao snage,covjek je se navikao na druga mjesta :mrgreen:
Ova dvojka mogla bi vladati CC citavo desetljece posto su obojica jako mladi.Harvey se oprostio od CC-a i tako kanadani vise nemaju ozbiljnog natjecatelja,stvarno steta jer imaju sve uvijete da budu sila ali jbga kad im je hokej i dorucak i rucak i vecera.

tako zavrsila je sezona u svim zimskum sportovima,osim u hokeju,malo sam u depresiji :mrgreen: ali krece atletika,plivanje naravno biciklizam i ostali proljetno-ljetni sportovi.
see you next session i valjda ne budem sam :mrgreen: :kafa:

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.