Hokej općenito

Alpsko i nordijsko skijanje, snowboard, hokej, klizanje...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji klub po vašem mišljenju osvaja Gagarin kup:

Lev
4
24%
Metallurg Mg
13
76%
 
Ukupno glasova: 17

Litmanen
Postovi: 83
Pridružen/a: 18 apr 2018, 21:22
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la Litmanen » 26 maj 2019, 23:03

Admir_Sa je napisao/la:Pravo je pitanje ko je i šta gledao ovde....Finska 14 šuteva više od Švedske u 1/4, tri šuta manje od Rusa u polufinalu, i sad jedino ova zadnja trećina gdje Kanada izdominira i lik kaže smrt za hokej...

Nanizaše ih ovi moji sve redom baš onako lijepo, još sa nekom D postavom. Prvaci do 20, sad prvaci svijeta, ide to polako kako i treba

Što bi jednom davno jedan član foruma rekao, dominacija je neminovnost
Hieno puhut :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la jestamaji » 26 maj 2019, 23:28

perkele!

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la branimir85 » 27 maj 2019, 02:12

jestamaji je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:lijepa priča za njih, nema priče. ali smrt za hokej na ledu. ovo je ko kad murinjo postavi bunker i ni ne pokuša da igra .....grozomorno
ma ni blizu da je ovo smrt za hokej,pa jbte dosli su sa trecim sastavom na SP i uzeli zlato ispred Kanade,Rusije,Svedske... koje su puno NHL igraca,pa redovno imas mali milijun takvi tekmi gdje jedna ekipa izdominira pa izgubi,takav je hokej sport.
jesi li gledao sve utakmice u drugom krugu? finci nisu smjeli dobiti nijednu. ništa protiv njih, momci su se izborili za zlato sa onim što mogu, svaka njima čast, ali ovo je sramota za sve ostale i za sam hokej
nisam gledao sve tekme,ali to nista ne mjenja,hokej je cudan sport posebno kad se igra na samo na jednu dobivenu,mozes ti izdominirat ali ako je na drugoj strani golman raspolozen onda ti je pusa,pa pogledao sam u NHL hrpu PO serija gdje se igra na 4 dobivene i gdje su timovi koji su losiji bili prosli,mozda se tebi to ne svidja ali ne mozes reci da je to sramota,sramota je gledati nogomet gdje suci u dosta slucajeva svojim odlukama odredjuju pobjednika -e to je sramota,a ovo je samo Mörkö On Ice :D
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la arfi » 27 maj 2019, 09:33

suomi,finska :tokralju: :tokralju: :tokralju:
jednostavno,moraš da jih voliš

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la ASD » 27 maj 2019, 12:24

branimir85 je napisao/la: nisam gledao sve tekme,ali to nista ne mjenja,hokej je cudan sport posebno kad se igra na samo na jednu dobivenu,mozes ti izdominirat ali ako je na drugoj strani golman raspolozen onda ti je pusa,pa pogledao sam u NHL hrpu PO serija gdje se igra na 4 dobivene i gdje su timovi koji su losiji bili prosli,mozda se tebi to ne svidja ali ne mozes reci da je to sramota,sramota je gledati nogomet gdje suci u dosta slucajeva svojim odlukama odredjuju pobjednika -e to je sramota,a ovo je samo Mörkö On Ice :D
Najveca sramota nogometa je sto klubovi imaju previse stranaca tako da kada gledas neki mec francuske lige ili neki mec njemacke lige, na kraju dodjes na isto. Jako male razlike mozes uociti.
Ono sto ostaje su nize lige.

Reprezentativni fudbal sto se mene licno tice, mogu komotno i ukinuti.
Prevelike migracije su ga unistile. Plus transferi igraci jos vise.

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la Sebulba » 27 maj 2019, 16:35

Ma svaka čast fincima, navijao sam za njih kao da su moja reprezentacija :tokralju: ako ćemo pravo, ako se iko provukao do finala onda su to kanađani, protiv Slovačke i Švicarske.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la branimir85 » 03 jun 2019, 15:14

Slovan se vraca u Extra ligu nakon 7.god u KHL-u gdje bas nisu imali nekog uspjeha.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la ASD » 03 jun 2019, 17:30

branimir85 je napisao/la:Slovan se vraca u Extra ligu nakon 7.god u KHL-u gdje bas nisu imali nekog uspjeha.
super :salut:

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la ASD » 05 avg 2019, 16:54

slika

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la branimir85 » 29 avg 2019, 18:37

lagano i hokej sezona pocinje,danas je pocela Liga prvaka,a 1.9 pocinje nova sezona KHL s 24 kluba.
Naslov brani CSKA ,nema vise Slovana,a legendarni finski golman Anti NIemi se vratio kuci u Jokerit gdje ce vjerovatno
zavrsiti karijeru,Jaskin iz Capitalsa u Dinamo,Datsyuk presao u Yekaterinburg valjda je ovo posljednja stanica velike karijere.
bilo je tu jos mnogo transfere pa evo tko ga zanima:
http://www.eurohockey.com/transfers.htm ... t_number=0

ali uvijek mi je parilo oci to da sve ledene plohe u KHL nisu iste,pa sam malo trazio i dosao do zanimljivi podataka.
NHL rink
SKA, Amur, Admiral, Dynamo Msc, Barys & HK Sochi

Classic IIHF rink
Salavat Yulaev, Traktor, Torpedo, Jokerit, Lokomotiv & Dinamo Riga

smaller surface (NHL or Finnish)
Avtomobilist, Avangard & Dinamo Minsk.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la ASD » 29 avg 2019, 18:53

Od ekipa iz "slabijih" liga, tu su Belfast i Cardiff, Yunost, Frisk Asker, Banska Bistrica, Bruleurs de Loups, Rungsted, Tichy.
Mi smo uz slavensku braću. :kafa:
Pogotovo uz meni lično najdraži (ne znam ni ja zašto) Ocelari Trinec. :D
Ružička je i naredne sezone tu.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la ASD » 11 sep 2019, 09:43

SKA ostao bez velikog broja zvijezdi.
CSKA je zadržao dosta zvijezdi iako se očekivao ove sezone egzodus u NHL.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la branimir85 » 11 sep 2019, 18:25

Niemi vec posjednut na klupu nakon sto su izgubili prve dvije doma,vise je ovo marketisnki potez Jokerita bio jer
covjek zadnje 2-3 godine realno nije vise na nivou,a i nije nesto ni branio puno u NHL-u.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la branimir85 » 30 okt 2019, 16:04

"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61403
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la Virtu4l » 29 nov 2019, 23:17

U srijedu i četvrtak sam prvi put u životu gledao hokej uživo, i definitivno je daleko najbolji sport za gledati. Gledao sam AIK - Vastervik i Djurgarden - Leksand. Prva utakmica je bila dosta sporija, jbg, ipak je ogromna razlika između prve i druge lige, ali kompletan doživljaj je nevjerovatan. Tempo ne staje i trećine su mi prolazile tako brzo da mi je bilo krivo što se završilo. Vidio sam sve, tuče, empty net golove, spektakularan izlazak igrača, ono baš zanimljivo.

U dvorani je bilo svakakve ponude (i AIK i Djurgarden igraju u legendarnoj dvorani Hovet), moglo se i šutirati na gol sa pravom opremom, uz maskote i još dosta nekog programa. Šveđani fakat vole hokej i na tribinama su pravo nervozni kad im ne ide.

Sve u svemu čista desetka i jedva čekam da idem ponovo, vjerovatno Finska ili KHL, vidjeću.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 nov 2019, 19:05

Virtu4l je napisao/la:
29 nov 2019, 23:17
U srijedu i četvrtak sam prvi put u životu gledao hokej uživo, i definitivno je daleko najbolji sport za gledati. Gledao sam AIK - Vastervik i Djurgarden - Leksand. Prva utakmica je bila dosta sporija, jbg, ipak je ogromna razlika između prve i druge lige, ali kompletan doživljaj je nevjerovatan. Tempo ne staje i trećine su mi prolazile tako brzo da mi je bilo krivo što se završilo. Vidio sam sve, tuče, empty net golove, spektakularan izlazak igrača, ono baš zanimljivo.

U dvorani je bilo svakakve ponude (i AIK i Djurgarden igraju u legendarnoj dvorani Hovet), moglo se i šutirati na gol sa pravom opremom, uz maskote i još dosta nekog programa. Šveđani fakat vole hokej i na tribinama su pravo nervozni kad im ne ide.

Sve u svemu čista desetka i jedva čekam da idem ponovo, vjerovatno Finska ili KHL, vidjeću.
Njemačka ili Švicarska liga je isto odlična atmofera, pune dvorane, ili CHL, to je liga pravaka, sve ove bolje mimo KHL-a igraju, a četvrtfinale na programu uskoro.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la branimir85 » 10 dec 2019, 18:29

Trazim stream za ligu prvaka i naletim na jedini koji radi i ono iznenadjenje ,kanadski div TNS prenosi LP,iznenadio sam se da prenose europski hokej,ono SK i Arena imaju znj nogometne i kosarkaske lige na programu svaki dan,mogli su makar otkupiti eliminacijske tekme da se ne jebhem sa streamom :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la ASD » 24 dec 2019, 14:36

slika

Gledajući ovo, mislim da neće niko zadugo prestići Mozyakina. Možda jedino da se promijene pravila u korist ofanzive. :D

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la arfi » 26 dec 2019, 11:39

ove godine sam i ilegali :D
danas počinje Spengler Cup :tokralju:
uvjek je bilo na eurosportu,ove godine nema,koja tv prenosi?

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Hokej općenito

Post Postao/la Admir_Sa » 27 dec 2019, 00:35

Počelo i u20 prvenstvo svijeta
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Zimski sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.