NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la work » 14 dec 2018, 16:00

Sta je cudno?! Sad da treba odabrati vodju tima, hladno bi uzeo Lucka, obzirom na godine koje dolaze i trenutni talenat, najbolji je na raspolaganju.
Naravno da ima boljih medju starijom gardom, ali su oni na zalasku. Kroz sljedecu godinu-dvije, ovo ce biti Luckova liga.
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 14 dec 2018, 16:22

work je napisao/la:Sta je cudno?! Sad da treba odabrati vodju tima, hladno bi uzeo Lucka, obzirom na godine koje dolaze i trenutni talenat, najbolji je na raspolaganju.
Naravno da ima boljih medju starijom gardom, ali su oni na zalasku. Kroz sljedecu godinu-dvije, ovo ce biti Luckova liga.
Ma ne znam bas. Propustio je vise sezona nego sto je igrao u zadnjih par godina. Ima tih igraca koji su hronicno povrijedjeni i moraju se pazit. Dok Mahomes recimo ima Receivere (doduse, Hilla i Kelcea koji su sami vrh lige, ovi ostali su onako - pa i Sammy Watkins eto) - ali opet se vidi da taj decko bas ima "raw talent" sto bi rekli Ameri. I jucer je prebacivao sa desne na lijevu ruku da ne popije sack, baca u Baseball-stilu kojeg je igrao dugo "oko" pass-rushera, produzi play kako zeli skoro itd...

Ali evo **** ga da je protiv svake jace ekipe izgubio. Patsi, Ramsi, Chargersi... Bas bi me zanimao na kraju sezone njegov omjer protiv 0.500+ ekipa.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 14 dec 2018, 16:25

Nije baš njegova krivica što ima najgoru obranu u ligi koja ne može zaustaviti iole dobrog QBa. Mislim, imao je on glupih INT-ova, al frajer je stavljao 50, 40 i 28 poena u tim porazima.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 15 dec 2018, 12:12

amerosm je napisao/la:
KenoRob je napisao/la:Znal iko ko bi imo HFA kad bi kojim slucajem Pats uzeli sve 3 tekme a SD i KC izgube jednu i jednu dobiju. Bili bi svi na 12-4 a mozda i Houston kad bi uzeli i oni sve 3. Znaci jedan scenario bez Houstona a jedan sa. Kako to hoda? Nismo igrali sa SD a dobili smo KC i HOU...
U slučaju da budemo imali isti omjer kao Texansi i Chiefsi završili bi ispred njih, jer imamo tiebreaker na našoj strani...No ukoliko Chiefsi izgube diviziju i završe kao 5th seed, opet imamo tiebreaker na na našoj strani u odnosu na Chargerse, jer imamo bolji division record...

No prije mislim da ce LAC i Chiefsi izgubiti jednu utakmicu, nego mi pobjediti sve do kraja...
Pogresno. Kakve veze ima divizija sa konferencijom? Vi bi da tlacite ove 3 idiotske ekipe i da imate tiebreaker sa ostalim, klinac bajo. Gledao bi se strenght of victory ukoliko bude ovako kako je Keno napisao, a to je idalje fleksibilno.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 15 dec 2018, 12:14

Imate veceras 2 utakmice da ko ne zaboravi :D

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 15 dec 2018, 12:26

Sudjenje je pravo lose ove sezone, kakvih sam zastavica nagledao da mi je muka, ne samo u vezi QB ono kako su krenuli, nego PI bacaju ni za sta bukvalno. Preksinoc su sudije iskasapile Chiefse, dvije krucijalne zastavice da nisu bacene rezultat bi bio 28:14. Najgore sto ne mozes nista, za jednu situaciju bace za istu ne bace, previse sudije imaju u svojim rukama i odredjuju tok tekme.

Ovo u vezi Lucka i Mahomesa ne treba komentarisati, prerano je da se sudi Mahomesu nakon jedne sezone gdje ima sve uslove od napadackog potencijala do coacha s napadackom vizijom. Lucka je sve sezone vodio onaj dorat Pagano, i opet je imao 11-5 prve tri sezone sa doratom dok ovaj nije direktno uticao da pokupi sto moze vise povreda. Sad gledamo Lucka u pravom sistemu, oko njega se kreira, njega se cuva. Reich je neki mini Andy Reid, Ballard koji je inace bio GM Chiefsa napravio je sve novo poslije Grigson/Pagano famoznog dua. Napravio je ekipu i OL ide se u pravom smjeru. Treba uzeti u obzir da Luck nije igro godinu nikako i da je na pocetku ove sezone bio jako los i totalno neutreniran, nakon mjesec i po eto ga stari Luck i dovodi ekipu od 1-5 do 7-6. A mnogo je lakse igrati u Reidovom sistemu sa Huntom Hillom i Kelceom. Sad ostadose bez Hunta evo vec problemi, trebali su izgubit protiv Baltimora ovu dobit ali eto obratno je uglavnom nije to to, Hunt je vazniji dio ove ekipe nego sto se to misli. Sve se priredjuje ovo Mahomesu a neki bi se mogli neugodno iznenadit da bude one and done u PO.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 15 dec 2018, 12:28

Na fantasyu polufinale dvojice iskasapljenih povredama. Ja jos govorim migu nece igrat Gordon 100% kaze hoce i eto mu. I onda normalno Allen padne na kuk i cao, 0 - 0 a po jedan igrac ispucan. Matchup odlucuje hocel Connor igrat ili ne, on ga ima a ja cekam back upa Samuelsa da zaigra :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 15 dec 2018, 12:34

Da nije bilo sudija Chiefsi bi izgubili protiv Ravensa tako da to dodje na isto kad su ih sad syebali.1-1
Veceras Broncosi da dobiju Brownse da se ne nadaju playoffu vise, bit ce lakse s njima igrat

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 16 dec 2018, 00:25

Go Jets :ljepota: :ljepota:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 16 dec 2018, 00:47

MElloo je napisao/la:Go Jets :ljepota: :ljepota:
Debil promasi 2 exstra poena. Joj kakvo je smece ovaj Watson hem ne vidi hem masi ljude svaki drugi pas. Jetsi ih satrali al' opet ce izgubit jer mase exstra p.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 16 dec 2018, 00:50

Edin TM87 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Go Jets :ljepota: :ljepota:
Debil promasi 2 exstra poena. Joj kakvo je smece ovaj Watson hem ne vidi hem masi ljude svaki drugi pas. Jetsi ih satrali al' opet ce izgubit jer mase exstra p.
Watson ko Mariota samo ceka da ga sackuju.
A jbg to su Jetsi, bolji trebaju da vode i frajer masi 2 ekstra poena. :urnebes: :urnebes:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 16 dec 2018, 01:22

MElloo je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Go Jets :ljepota: :ljepota:
Debil promasi 2 exstra poena. Joj kakvo je smece ovaj Watson hem ne vidi hem masi ljude svaki drugi pas. Jetsi ih satrali al' opet ce izgubit jer mase exstra p.
Watson ko Mariota samo ceka da ga sackuju.
A jbg to su Jetsi, bolji trebaju da vode i frajer masi 2 ekstra poena. :urnebes: :urnebes:
Eto Watson pogodi trenera u glavu sudija baca zastavicu i tako dobise tekmu. Slika i prilika sezone.

Hopkins ga vadi samo tako, a meni kicker donosi finale vrlo moguce. 18 boba :)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 16 dec 2018, 01:30

Onakav kontakt su Crabtreuu na Arrowheadu svirali kao OPI

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 dec 2018, 01:34

Bjezi **** ti AFC, opet Patriotsi u SB ne mora se ni igrati. Nije gust gledati opet Patriotse.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 16 dec 2018, 01:50

tuzlak1987 je napisao/la:Bjezi **** ti AFC, opet Patriotsi u SB ne mora se ni igrati. Nije gust gledati opet Patriotse.
Sa ovim sudjenjem, neminovno izgleda. Sudijska volja 95% situacija. Ali ipak na arrowheadu KC je favorit kad ne uzmes u obzir trecu silu.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 16 dec 2018, 02:00

Edin TM87 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Bjezi **** ti AFC, opet Patriotsi u SB ne mora se ni igrati. Nije gust gledati opet Patriotse.
Sa ovim sudjenjem, neminovno izgleda. Sudijska volja 95% situacija. Ali ipak na arrowheadu KC je favorit kad ne uzmes u obzir trecu silu.
Umrlo im ono pasce sto je gladilo m.uda raznim bitnim likovima.Tako da me ne cudi to sviranje.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 16 dec 2018, 02:13

Mene naajvise buni ruka WR .Evo veceras Hopkinsova ruka na cbu nista sudije.Ab napravio karijeru na tome nikad mu se ne svira.Ovi manje poznati hvataci dobijaju opi svaku utakmicu za to.Ne ide vala

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 16 dec 2018, 11:09

kad brownsi zadnji put nisu imali top 10 pick? :mrgreen:

definitivno najzabavniji tim u NFLu i to bez premca :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 16 dec 2018, 11:25

jestamaji je napisao/la:kad brownsi zadnji put nisu imali top 10 pick? :mrgreen:

definitivno najzabavniji tim u NFLu i to bez premca :mrgreen: :mrgreen:
Nabijem ih ako mi naredne 2 budemo isli 1-1 a oni dobiju cinci zadnje kolo ce bit mi vs oni za diviziju( ako steelrsi veceras izgube)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 16 dec 2018, 12:00

brownsi ne mogu u WC ali mogu uzeti diviziju! :mrgreen: nisam skonto dok ti nisi napisao, to bi bilo genijalno :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.