NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Amarinho
Postovi: 1163
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 16 jan 2019, 12:43

Eh moji Patrioti... jeste li spremili maske? Ovaj put ih mi nosimo :D

Kazu da ce bit -6 Fahrenheit sad ne znam tacno to je oko -15 Celsius jel? Ne znam da li to igra u ruke nama ili njima, ne igra ni jednim ni drugim sto se mene tice

slika

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 16 jan 2019, 15:24

Vama, jer ce opet oni silit pas ali ovaj put bi moglo da ne prodje. A Bill ce vratit film i vidjet da je Mack imao 250 yardi, ali nije imao loptu, tako da ce Michael da se natrci itekako.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16516
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 16 jan 2019, 16:56

dogodine idu tri relokacije, mede u playoff a sirevi i cheateri u prosječnost :mrgreen:

Avatar
Amarinho
Postovi: 1163
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 16 jan 2019, 17:20

Edin TM87 je napisao/la:Vama, jer ce opet oni silit pas ali ovaj put bi moglo da ne prodje. A Bill ce vratit film i vidjet da je Mack imao 250 yardi, ali nije imao loptu, tako da ce Michael da se natrci itekako.
Chiefsi imaju najvise penalty yards protiv sebe ove sezone, a znam vec sad da ces nam to ovdje prodat kao neku senzaciju kad im corneri popiju 2-3 PI zastavice... kao sto su i do sada...

@jestamaji

Patrioti prosjecnost sa nekih 6-7 pikova koji imaju u prve tri runde i nesto malo Cap Space koji bi mogao odlaskom Gronka se povecat? Ne bih rekao...

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 17 jan 2019, 13:05

Kakva se opravdanje vec nalaze za potencijalne zastavice :lol: :lol: cuj najvise penalty yards, eto jer su imali najvise u regularnoj moraju im bacat sad. Protiv Coltsa niti jedan PI nije bacen a bilo je svega, vidjet cemo sad da li ide po standardnom kriteriju
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 17 jan 2019, 13:12

Pa vec znamo da ce bit jedan PI na Edelmanu,jedan na Gronku, jedan TD Chiefsa ce bit vracen zbog nespotojeceg holdinga.
Tako je kako je

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tillman » 17 jan 2019, 14:51

Kao fanu Bearsa, ova sezona je nakon predugih 8 godina napokon bila dobra... Uslo se u playoff, igralo se odlicno u obrani i solidno u napadu i mozemo se nadati i nagodinu dobrim stvarima... O porazu nad Eaglesima bi se svasta moglo napisati, na kraju je Parkey krivac, ali i treneri snose veliku odgovornost, jer ono sto je napad radio u drugom dijelu protiv bezveznog secondarya se trebalo raditi od prvog snapa, i onda bi sve bilo drugacije...Fangio i njegova obrana nisu napravili nikakav pritisak kad je trebalo, plus par glupih prekrsaja na 3rd downovima i to je razlog porazu... Na greskama je da se uci...

Nazalost, sad dolazi ona surova realnost, kad se neki igraci nece moci potpisati, da ostanu u ekipi zbog salary capa, ali, core ekipe bi trebao ostati...

Bitni odlasci ce biti: NB Callahan, SS Amos i RT Massie; vjerujem da ce i Parkeya otpustiti... Vjerujem da ce zadrzati ili Amosa ili Callahana... Massie ako pristane na manji ugovor mozda ostane...

Problem je i sto su pri draftanju WR Millera i u tradeu za Macka dali pickove prve i druge runde nadolazeceg drafta, i da imaju 5 pickova ukupno, pa nece moci doci do boljih prospecata.. No valjda ce naci nesto sto ce odgovarati...

Otisao je i Fangio, ali su doveli po meni sasvim dobru zamjenu u Paganu, a spominje se da bi on kao trenera DB-a mogao dovesti Ed Reeda :)


Spominje se i Kareem Hunt kao moguce pojacanje, sto bi moglo znaciti i da bi Howard mogao biti tradean...


Uglavnom, ceka nas dosta mirnija offsezona, osim WR Millera koji mora uraditi manju operaciju ramena, svi ostali koji su zavrsili sezonu su zavrsili zdravi i mogu se odmarati i pripremati za OTA's...

Vjerujem da ce Truba sa receiverima raditi u offseasonu na boljoj komunikaciji, TE Shaheen mora se tu takodjer prikljuciti jer ima velikog prostora za napredak... Samim time, ocekujem da Truba napravi jos jedan iskorak, nakon sto je u ovoj sezoni naucio obrise napada koji Nagy zeli voditi...

Nagy kao playcaller se isto mora popraviti, jer je dosta puta bio bezrazlozno konzervativan, sto je dovodilo do bacanja driveova u vodu...


Konkurencija ce biti jaca, ali i ove godine im nitko nije davao sanse da ce doci do 10 pobjeda, tako da, borba za doigravanje je ono sto ocekujem u narednoj sezoni...

Avatar
tillman
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 nov 2012, 18:44
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tillman » 17 jan 2019, 14:54

Vjerujem da ce Patsi i Saintsi to dobiti i da nas ocekuje zanimljiv Superbowl sa dvojicom 40 godisnjih QB-a za kormilom

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 18 jan 2019, 07:25

jestamaji je napisao/la:dogodine idu tri relokacije, mede u playoff a sirevi i cheateri u prosječnost :mrgreen:
Cetiri, ti na gerijatriju.

Ja ne vidjeh starog covjeka da je ovako naporan k'o sto si ti.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1163
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 18 jan 2019, 10:41

Edin TM87 je napisao/la:Kakva se opravdanje vec nalaze za potencijalne zastavice :lol: :lol: cuj najvise penalty yards, eto jer su imali najvise u regularnoj moraju im bacat sad. Protiv Coltsa niti jedan PI nije bacen a bilo je svega, vidjet cemo sad da li ide po standardnom kriteriju
Pa da najvise. Ne pravi se glup.

Znaci upadaju u snap, corneri kasne pa prave preksaje itd.

Meni je u biti najvaznije da protiv Chiefsa izgledamo bolke nego sto su Coltsi. ;)


Avatar
jestamaji
Postovi: 16516
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 20 jan 2019, 14:28

superfreak je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:dogodine idu tri relokacije, mede u playoff a sirevi i cheateri u prosječnost :mrgreen:
Cetiri, ti na gerijatriju.

Ja ne vidjeh starog covjeka da je ovako naporan k'o sto si ti.
evoga izašao iz rupe :mrgreen: danas vam je kraj, što je počelo na snijegu sa izmišljanjem tuck pravila završiće danas na minus 20, pa da onda gledamo u miru NFL bez raznoraznih prevara, snimanja protivnika, ometanja radio veza, ilegalnih formacija, ispuhanih lopti i ko zna kakvih još malverzacija .... :wave:

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 20 jan 2019, 14:41

Hajde St.Patrick

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 20 jan 2019, 14:47

Dobar dan.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 20 jan 2019, 14:57

Mahomeboy igra za sve poštene ljude diljem amerike i svijeta :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37559
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 jan 2019, 15:28

Cudo jos nema neke vijesti tipa: "Nakon vecere u hotelu 35 igraca Kanzasa se javilo u bolnicu zbog trovanja."

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 20 jan 2019, 15:34

Lillard je napisao/la:Mahomeboy igra za sve poštene ljude diljem amerike i svijeta :mrgreen:
take my energy :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16516
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 20 jan 2019, 15:50

ma ko da gledam, baciće im sudija kakvu zastavicu na 4th down .....

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12683
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 20 jan 2019, 16:27

Samo da kazem, nema sanse da Andy moze dobit Bila.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
jestamaji
Postovi: 16516
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 20 jan 2019, 16:48

Mig_Mig je napisao/la:Samo da kazem, nema sanse da Andy moze dobit Bila.
jedan na jedan sigurno ne, predebeo je andy za tako nešto, ali sreća pa neigraju oni :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.