Biciklizam

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji vozač po vama osvaja Vueltu:

Froome
18
31%
Quintana
7
12%
Contador
20
34%
Uran
2
3%
Rodriguez
4
7%
Aru
5
8%
Talansky
3
5%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 16 maj 2019, 01:21

bvb je napisao/la:
branimir85 je napisao/la: to nisam znao da je bio kombinatorac,to nesto kad je junior bio?
Zezam se ba. Ronny Ackermann. :urnebes:
e jbga sada :mrgreen: sigurno bi znao za to da je.
ovaj mali Jakobsen novi je sprint-power za DQS,ali kakve je srece TjVG da defekt dobije u zadnji par km,tako da je izgubio vodecu poziciju.Sagan ocito jos trazi formu iako je uzeo prvi etapu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 16 maj 2019, 01:36

Njemacki biciklizam je u usponu zadnjih godina.Ackermann,Bauhaus,Šahman,Buchmann.Ima vjerovatno jos al ne moze mi naumpast

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la TonySosa » 16 maj 2019, 01:49

branimir85 je napisao/la:
bvb je napisao/la:
branimir85 je napisao/la: to nisam znao da je bio kombinatorac,to nesto kad je junior bio?
Zezam se ba. Ronny Ackermann. :urnebes:
e jbga sada :mrgreen: sigurno bi znao za to da je.
ovaj mali Jakobsen novi je sprint-power za DQS,ali kakve je srece TjVG da defekt dobije u zadnji par km,tako da je izgubio vodecu poziciju.Sagan ocito jos trazi formu iako je uzeo prvi etapu.
Čuo sam da se taj Jacobsen nekad bavio ski skokovima.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la bvb » 16 maj 2019, 01:59

MElloo je napisao/la:Njemacki biciklizam je u usponu zadnjih godina.Ackermann,Bauhaus,Šahman,Buchmann.Ima vjerovatno jos al ne moze mi naumpast
Polit.

I Kittel. :urnebes:
TonySosa je napisao/la: Čuo sam da se taj Jacobsen nekad bavio ski skokovima.
A prije tog vodoinstalater bio. :)

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 16 maj 2019, 02:04

MElloo je napisao/la:Njemacki biciklizam je u usponu zadnjih godina.Ackermann,Bauhaus,Šahman,Buchmann.Ima vjerovatno jos al ne moze mi naumpast
T.Martin,Geshcke,Kittel ,Degenkolb:mrgreen: ..
ma realno kolika je Njemacka slabo je to,a nemaju vec jako dugo ozbiljnog GT vozaca od Klodena,njih je najvise sj.balo to kad je Ullrich pao ,pa je citava njemacka javnost bila protiv da se veliki novci ulazu u biciklizam.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 16 maj 2019, 14:47

mogao bi bijeg danas uzet pobjedu,a Maglia presvuci se.
Roglic je imao pad na pocetku etape i izgleda da je sve uredu,samo se zgulio,a cini se da su Landa i Zakarin isto imali pad,jos samo treba da se svi favoriti porazbijaju.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la TonySosa » 16 maj 2019, 19:12

bvb je napisao/la:
TonySosa je napisao/la: Čuo sam da se taj Jacobsen nekad bavio ski skokovima.
A prije tog vodoinstalater bio. :)
Skroman momak, slao sve pare kevi.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Ivo Daneu
Postovi: 212
Pridružen/a: 10 avg 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Ivo Daneu » 17 maj 2019, 10:22

Roglič posle pada:



Ali nije to ništa za njega posle ovoga u Planici.... :cool:


Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 17 maj 2019, 15:25

De Plus odustao,veliki udarac za Roglica
UAE pokusava uhvatiti jako opasan bijeg,ali bojim se da ne pregore jako brza etapa.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la baltazar7 » 18 maj 2019, 00:53

Šta je ovo sa dopingom opet? Nisam nešto intenzivno pratio dešavanja, pohvatam rezultate i to je to. Danas malo počnem da čitam, kad ono doping i nove budalaštine.
Stvarno užas...

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 18 maj 2019, 22:47

Pogacar uzeo svoju drugu GC pobjedu :clap: mali vozi sjajnu premijernu sezonu medju velikim momcima,a jos jedan klinjo Higuita uzeo 2.mjesto u generalnom.
Sutra na Giru jako vazan ITT,sansa da Roglic jos poveca zalihu pred konkurencijom.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 19 maj 2019, 17:19

Roglic izdominirao ITT :tokralju: opet vrlo lose vrijeme na Giru,uzasan ITT S.Yatesa,MAL nista bolji jos je imao neki defekt ili puknuce gume.
Niballi dobar kao i Mollema.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la LlullSergio » 19 maj 2019, 18:11

Sta bi sa Yatesom, ovo je bas katastrofa.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Mig_Mig » 19 maj 2019, 20:19

Roglic :bow:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Forster » 19 maj 2019, 21:30

Roglič napravio finu razliku :thumbup:

Kako je Yates propao na usponu, 2 minute samo tu izgubio. Inače odlična situacija za Rogliča, ima prednost, nema majicu koju mora braniti za sad, u planinama teško da može gubiti previše vremena, osim u slučaju nekog kraha tipa Chaves.
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 20 maj 2019, 00:27

ja bas mislim da moze izgubiti podosta vremena u planinama,jer od cetvrtka krece pakao,a razlog toga je sto bi mogao biti izoliran u vecini planina jer glavni domestiq De Plus je out,a jos prije pocetka Gira Gesink je se ozljedio,njih dvojica su trebali biti glavne uzdanice za planine ,ostali su mu dva brljuna Tolhoek i Kuss i sumnjam da oni mogu taj posao odraditi.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Forster » 20 maj 2019, 02:14

branimir85 je napisao/la:ja bas mislim da moze izgubiti podosta vremena u planinama,jer od cetvrtka krece pakao,a razlog toga je sto bi mogao biti izoliran u vecini planina jer glavni domestiq De Plus je out,a jos prije pocetka Gira Gesink je se ozljedio,njih dvojica su trebali biti glavne uzdanice za planine ,ostali su mu dva brljuna Tolhoek i Kuss i sumnjam da oni mogu taj posao odraditi.
Slažem se u neku ruku, nekako sam smetnuo s uma da je De Plus out. Tolhoek i Kuss mogu pomoći sigurno u ovim prvim etapama, ali pitanje je koliko dugo, s obzirom na neiskustvo, i naravno trenutni kvalitet.

Sve u svemu, čeka nas veoma zanimljiva borba u planinama :opaopa:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
Ivo Daneu
Postovi: 212
Pridružen/a: 10 avg 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Ivo Daneu » 20 maj 2019, 10:10

branimir85 je napisao/la:Pogacar uzeo svoju drugu GC pobjedu :clap: mali vozi sjajnu premijernu sezonu medju velikim momcima,a jos jedan klinjo Higuita uzeo 2.mjesto u generalnom.
Amerikanci mu nisu dozvolili ni da posle pobede prska šampanjcem, jer još nema 21 godinu... :D ;)

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 20 maj 2019, 14:13

Ivo Daneu je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Pogacar uzeo svoju drugu GC pobjedu :clap: mali vozi sjajnu premijernu sezonu medju velikim momcima,a jos jedan klinjo Higuita uzeo 2.mjesto u generalnom.
Amerikanci mu nisu dozvolili ni da posle pobede prska šampanjcem, jer još nema 21 godinu... :D ;)
zato su mozda mogli mu dati neko oruzje da rafalnom paljbom proslavi pobjedu,kakvi idijotski zakoni.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Ivo Daneu
Postovi: 212
Pridružen/a: 10 avg 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Ivo Daneu » 20 maj 2019, 18:02

branimir85 je napisao/la:
Ivo Daneu je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Pogacar uzeo svoju drugu GC pobjedu :clap: mali vozi sjajnu premijernu sezonu medju velikim momcima,a jos jedan klinjo Higuita uzeo 2.mjesto u generalnom.
Amerikanci mu nisu dozvolili ni da posle pobede prska šampanjcem, jer još nema 21 godinu... :D ;)
zato su mozda mogli mu dati neko oruzje da rafalnom paljbom proslavi pobjedu,kakvi idijotski zakoni.
...ili kako kažu biciklisti, napravio bi selekciju.... :D :crazy:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.