Biciklizam

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji vozač po vama osvaja Vueltu:

Froome
18
31%
Quintana
7
12%
Contador
20
34%
Uran
2
3%
Rodriguez
4
7%
Aru
5
8%
Talansky
3
5%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 23 maj 2018, 14:29

MElloo je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
Kakve su šanse da ovaj novi Pro Cycling Manager 2018 donese nešto novo jer je meni i dalje najbolji PCM 2014?
Bacik ti promjene u 18 kas dodjem kuci
Najbitnije da moze meni na komp ko i 17 :mrgreen:
In Pro Cycling Manager 2018, one of our priorities is to make your role as a manager of a pro cycling team a lot more interesting and realistic. With this intent, we completely reworked two main mechanics of the Career mode: the negotiation of the contracts between the riders and the player will bring a more in-depth gameplay to the management side of the game, while riders transfers among AI teams has been entirely redesigned to make the cycling market closer to reality (which will be discussed in a later devblog).


• The salary and the duration of the contract were obviously already present. It's important to note that we have removed the limits that we previously imposed: You can offer the salary of your choice for a cyclist as long as it fits the limits of your budget

• The role of the cyclist: Their role within the team, but be careful not to promise too many leadership roles.

• The interest the rider has in joining the team. This introduces more realism into the game by apprising how much a player may want to join your team, and making it easier or harder to recruit them.

Finally, we've also given cyclists preferences: Some want to be in an important role, while others will prefer racing in a national or regional environment or some might even be looking for the best paycheck.

During negotiations with the cyclist, you're able to make multiple proposals to the cyclist. If they don't like the offer, they will lose a point of patience, and may even end up refusing to negotiate further with you, should you test their patience too far.
There is also a new interface to help you manage these contracts - where you can see your budget for the upcoming year, which riders are currently under contract, how much you've already spent, and who you're already having discussions with.

Discover what your picky prospects want to best meet their expectations and recruit them before they run out of patience, or another team beats you to it; and build the best possible team with your favourite riders!

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 23 maj 2018, 18:22

ništa novo u sprintu
Viviani uzeo 4. pobjedu,opet ga je momčad dovela u sjajnu poziciju,Van popel prerano počeo sprint
iako je bio u idealnoj poziciji odmah iza talijana,bennett opet drugi jednostavno nije imao vlak i počeo je sprintati zadnji 100m sa deset pozicije.
Aru sutra u bijegu :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la TonySosa » 23 maj 2018, 19:20

MElloo je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
TonySosa je napisao/la: Kakve su šanse da ovaj novi Pro Cycling Manager 2018 donese nešto novo jer je meni i dalje najbolji PCM 2014?
Bacik ti promjene u 18 kas dodjem kuci
Najbitnije da moze meni na komp ko i 17 :mrgreen:
In Pro Cycling Manager 2018, one of our priorities is to make your role as a manager of a pro cycling team a lot more interesting and realistic. With this intent, we completely reworked two main mechanics of the Career mode: the negotiation of the contracts between the riders and the player will bring a more in-depth gameplay to the management side of the game, while riders transfers among AI teams has been entirely redesigned to make the cycling market closer to reality (which will be discussed in a later devblog).


• The salary and the duration of the contract were obviously already present. It's important to note that we have removed the limits that we previously imposed: You can offer the salary of your choice for a cyclist as long as it fits the limits of your budget

• The role of the cyclist: Their role within the team, but be careful not to promise too many leadership roles.

• The interest the rider has in joining the team. This introduces more realism into the game by apprising how much a player may want to join your team, and making it easier or harder to recruit them.

Finally, we've also given cyclists preferences: Some want to be in an important role, while others will prefer racing in a national or regional environment or some might even be looking for the best paycheck.

During negotiations with the cyclist, you're able to make multiple proposals to the cyclist. If they don't like the offer, they will lose a point of patience, and may even end up refusing to negotiate further with you, should you test their patience too far.
There is also a new interface to help you manage these contracts - where you can see your budget for the upcoming year, which riders are currently under contract, how much you've already spent, and who you're already having discussions with.

Discover what your picky prospects want to best meet their expectations and recruit them before they run out of patience, or another team beats you to it; and build the best possible team with your favourite riders!
Ma vidjećemo, mada sve se cini da su odustali od ove igre. Ja kad sam počeo igrati PCM 2008 prvi put bio sam odusevljen sto postoji takva igra. Kasnije do 2014 su je ko i poboljšavali malo pomalo, al onda ove poslije mi se nisu nikako sviđale.

Pogotovo sto su uvodili onaj be a pro, koji možda ima logike za PlayStation verziju.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 23 maj 2018, 19:44

TonySosa je napisao/la: Ma vidjećemo, mada sve se cini da su odustali od ove igre. Ja kad sam počeo igrati PCM 2008 prvi put bio sam odusevljen sto postoji takva igra. Kasnije do 2014 su je ko i poboljšavali malo pomalo, al onda ove poslije mi se nisu nikako sviđale.

Pogotovo sto su uvodili onaj be a pro, koji možda ima logike za PlayStation verziju.
Sa ovim svim novitetima igra ce biti ista kao 2011 ili 2012. TAd je bila dobra. Meni je 15 po svemu najjaca bila daleko imao sam oko 500 sati na njoj. 16 im je bila korak nazad. Katastrofa igra po ea standarrdima :mrgreen: 17 je meni ok gameplay i animacije su najbolje do sada ali onaj manager dio je u u qurcu. Evo sada doradjuju ovaj manager dio pa se nadam da ce biti dobra. Mali su oni studio jbga.Ne bi reko da su odustali jer im je to najpopularnija igra od svih koje izdaju :D I drago mi je da im je losa grafika pa moze lako na moj potato

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la TonySosa » 23 maj 2018, 21:26

MElloo je napisao/la:
TonySosa je napisao/la: Ma vidjećemo, mada sve se cini da su odustali od ove igre. Ja kad sam počeo igrati PCM 2008 prvi put bio sam odusevljen sto postoji takva igra. Kasnije do 2014 su je ko i poboljšavali malo pomalo, al onda ove poslije mi se nisu nikako sviđale.

Pogotovo sto su uvodili onaj be a pro, koji možda ima logike za PlayStation verziju.
Sa ovim svim novitetima igra ce biti ista kao 2011 ili 2012. TAd je bila dobra. Meni je 15 po svemu najjaca bila daleko imao sam oko 500 sati na njoj. 16 im je bila korak nazad. Katastrofa igra po ea standarrdima :mrgreen: 17 je meni ok gameplay i animacije su najbolje do sada ali onaj manager dio je u u qurcu. Evo sada doradjuju ovaj manager dio pa se nadam da ce biti dobra. Mali su oni studio jbga.Ne bi reko da su odustali jer im je to najpopularnija igra od svih koje izdaju :D I drago mi je da im je losa grafika pa moze lako na moj potato
Ma ja sam 14ku dero na starom laptopu, i to baš podosta. Na kraju imao tim s kojim sam mogao uzeti sve trke koje sam vozio, i to na hard. Expert nisam nikad probao.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 24 maj 2018, 01:20

slika
došli smo do odlučujući etapa iako ova prva do zavrpšnog uspona ništa ne nudi
teško da bijeg može uspijeti jer do uspona ravno,ali ipak ovo je Giro
sigurno će na završnom usponu biti borbe GC vozača,prije svega Tomica bi moga probati jer mu ovi usponi pašu, ali opet u kakvoj je formi Yates koji još nije pokazao nikakve slabosti bit ćemu teško dati koju sekundu
Aru je se čuvao,pa možda pokuša nešto da uzme etapu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 24 maj 2018, 15:59

peleton uzeo dan odmora
čitav dan ispijaju kavu,valjda bude neke akcije na usponu
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 24 maj 2018, 17:18

Yates pokazuje prve znakove slabosti
edit;samo 28 sec ima sad Yates prednosti,a tek sad slijede dvije brutalne etape
čini se da je pregorio.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 24 maj 2018, 17:24

Koja ce ludnica bit nraedna 2 dana

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 24 maj 2018, 20:00

MElloo je napisao/la:Koja ce ludnica bit nraedna 2 dana
ma sutra če biti ludnica,na Finestri će biti raspad ma u kakvom god tempu dođu
sve ekipe su skoro mrtve :mrgreen:
danas je Movistar pokušao nešto za Carpaza ali MAL ga je otpuhao
Reichenbach opet je sjajno vukao Pinota,ali Pinot ništa nije mogao
možda jedina dobra vijest za Yatesa što je čini se Nieve se sačuvao,iako danšnje brdo je odgovaralo Tomici
vidjet ćemo jeli ovo samo bio jedan loš dan ili je u crvenom
eh da je Alberto ovdje da ih oduva sve na Finestri :)
https://imgur.com/a/QmSkziO#Zcv1T9f
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 25 maj 2018, 13:27

Aru i Kiryienka odustali
kakva ekipa u bijegu,bit će ovdje svašta
edit: a MS se troši hvatajući bijeg
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 25 maj 2018, 14:17

Lulu ne odustaje od bijega,čovjek je bio u svakom bijegu :tokralju:
Sky nabio ritam na Finestri,čini se da u peletonu je ostalo tridesetak vozača
a tek smo na početku uspona

ps.Yates u problemima :o
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 25 maj 2018, 14:19

ode Giro za Yatesa već na početku Finestre :crazy:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 25 maj 2018, 14:25

Jest mi ga zao
Ovo je prsvi giro raspad na 85 km do cilja

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 25 maj 2018, 14:27

čini se da i MAL ne može pratiti
kakva utrka :tokralju: ,čini se da su se botovi dobro sačuvali za kraj
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la bvb » 25 maj 2018, 14:27

Hahahahah. Nek se raspao, vec je bio dosadio. Nije trka 2 sedmice. :D

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 25 maj 2018, 14:28

branimir85 je napisao/la:čini se da i MAL ne može pratiti
kakva utrka :tokralju: ,čini se da su se botovi dobro sačuvali za kraj
Iskistvo u ovim trkama moj branimire
Samo od vrha finestrea ima 50 km do adnjeg uspona
Nesto kontam mogli bi se vratit do njjega
Ovako je Skarponi razbijao grupu na Agnellu :(

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la bvb » 25 maj 2018, 14:32

MElloo je napisao/la:Nesto kontam mogli bi se vratit do njjega
Ko, Yates?

Nema sanse, a i da se vrati dzaba, vidis da je gotov frajer.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la TonySosa » 25 maj 2018, 14:33

Jel to dopingovani opet vodi glavnu riječ?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 25 maj 2018, 14:37

nisam ni skužio da je Rohan otpao
sad prestiže Yatesa :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.