Biciklizam

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Koji vozač po vama osvaja Vueltu:

Froome
18
31%
Quintana
7
12%
Contador
20
34%
Uran
2
3%
Rodriguez
4
7%
Aru
5
8%
Talansky
3
5%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 19 mar 2021, 19:36

MSR 1925

slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Beko » 19 mar 2021, 21:40

Upane u temu kaze doping


a uzima whey rekreativno na miisice


Klasicni hater i licenjer

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 20 mar 2021, 15:21

MSR uvijek pruža spokojnost, znaš da se ništa neće desiti prvi 270km :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 20 mar 2021, 16:38

Stuyven aaaaa :tokralju: :tokralju:
zakasnili ostali na sprint
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 22 mar 2021, 15:24

Danas počinje Volta Catalunya, jubilarno 100. izdanje još jedne od poznatiji jednotjedni utrka,a neki će imati premijeru u novim momčadima prije svih Hirschi za UAE koji je iznenada početkom godine prešao kod Pogačara.
Kelderman isto prvi put za Boru, ali on se vraća nakon teške ozljede gdje ga je auto pokupilo i teško da bude u neko vrhunskoj formi,Sagan iznenađujuće vozi Catalunyu, a ne belgijske semi-klasike koji su ovi tjedan, ali očitio fali km u nogama.
Line up utrke je odličan, a za Ineos ni ne treba više govoriti da imaju odličan sastav:Porte, Carapaz, A. Yates, G, Dennis, Rowe, Castroviejo, ovo je po imenima svemirski,ali vidjet ćemo kakva im je forna, iako ja im želim da budu što lošiji kao uvijek
Movistarala, MAS, Soler..
TJVennett, Kuss, Krujswik, Gesink..
DQS:Almeida, Masnada, Knox, Cavagna..
UAE:Costa, Mcnulty, Hirschi, De la Cruz...
DSM:Hindley, Hamilton
BORAilco, Kamna, Sagan..
EF,:Uran, Charty
TBE:S. Yates, Chaves, L. Hamilron.
ISN:Froome, Martin, Woods, Impey.
Arca:Nairo
..... Itd.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Rodman
Postovi: 1485
Pridružen/a: 10 jan 2013, 16:35
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Rodman » 23 mar 2021, 07:40

branimir85 je napisao/la:
20 mar 2021, 15:21
MSR uvijek pruža spokojnost, znaš da se ništa neće desiti prvi 270km :mrgreen:
Najdosadniji monument, svake godine se prikljucim pred Poggio.

Ewan propustio veliku sansu, niko nije mislio da ce prezivjeti Poggio pa ni on sam vjerovatno. Los tajming sprinta, da je koji sekund ranije krenuo, stigao bi belgijanca. Previse je cekao.

Mada je ovome pomogao Andersen, kad mu se je prikljucio, inace bi bez njega tesko pobjedio.

Jedva cekam Baskiju. Pogacar i Roglic po prvi put nakon LBL zajedno?
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic

- FK Sarajevo

BOSANSKA KRAJINA !

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 23 mar 2021, 13:25

Stuyven izabrao pravi trenutak, ovi gledali se i desilo se nešto što se često desi da netko ukrade pobjedu. Meni je baš drago za njega,jer svi su prije utrke samo o trojici pričali.

Do Baskije ima hrpa top utrka,da to će biti prvi susret nakon LBL njih dvojice, jučer na prvoj etapi Catalunye odlično utrkivanje gdje je Movistar animirao utrku, ali opet su ostali kratki, mladi Kron uzeo svoju prvu pobjedu, a danas je ITT.

Baš je bilo super vidjeti Frooma kako na prvoj etapi, na laganoj gradacija ne može ispratiti tempo :D
Totalno je propao,a ima najveću plaću u peletonu, usrećili su se u ISNu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la MElloo » 23 mar 2021, 13:32

Froome je8 minuta izgubio jucer stigao na cilj gospodin sa sprinterima
Sjecam se prodle godine na tirenu onaj srpski biciklista sto vozi za italijansi pro conti tim zaboravio sam koji prica na podcastu cudno mu bilo froome se vozi s njim u grupetu haha

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 23 mar 2021, 15:38

Vjerovatno misliš na Rajoviča, ali kako je ISN ispao naivan, dali su Froomu hrpu para, a čovjek mrtav ima par godina.
Sigurno ga Ineos nebi tek tako pustio da je powermetar pokazivao dobre brojke :mrgreen:
On ne izgleda više kao profesionalni vozač i nešto ne mislim da će biti više ikad iole ozbiljan, ali boli ga briga uzet će 17m vozeći na kraju peletona i raspadat se na usponu od 4% sa sigurno jednim od najružniji stilova vožnje.
Gledao sam neki dan top 20 najplaćeniji vozača i nevjerovatno je koliko momčadi plaća trenutno samo ime.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 24 mar 2021, 14:27

PR opet pred odgodom :wtf: Stvarno nerazumljiva odluka, jer sve ostale utrke idu kao normala i dosta utrka je održano u Francuskoj bez problema.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Beko » 25 mar 2021, 13:48

branimir85 je napisao/la:
24 mar 2021, 14:27
PR opet pred odgodom :wtf: Stvarno nerazumljiva odluka, jer sve ostale utrke idu kao normala i dosta utrka je održano u Francuskoj bez problema.
nije ni meni razumljivo, malo severnije se klasike voze i voziti ce se kako izgleda...

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 25 mar 2021, 16:48

Chavito u napadu protiv traina.
Good old days :opaopa:

Chapeau Chaves :tokralju:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 25 mar 2021, 21:03

Beko je napisao/la:
25 mar 2021, 13:48
branimir85 je napisao/la:
24 mar 2021, 14:27
PR opet pred odgodom :wtf: Stvarno nerazumljiva odluka, jer sve ostale utrke idu kao normala i dosta utrka je održano u Francuskoj bez problema.
nije ni meni razumljivo, malo severnije se klasike voze i voziti ce se kako izgleda...
Ne vidim nijedan razlog za odgodu, jer kao što si rekao par km dalje, vozit će se valjda sve, iako Amstel ove godine neće imati tradicionalnu rutu, već će se voziti kao na SP krugovi.
Sutra se vozi i E3, kockice i neki kultni usponi, kao priprema za Rondu.
Još jedan dvoboj WVA i VDP uz naravno DQS i Trek kao najjače izazivače, plus hrpa još sjajni klasičara.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la LlullSergio » 26 mar 2021, 01:02

Chaves :bow:

Vazda mi je bio drag lik. Btw stvarno mi nije jasan Nairo sa ovom Arkom, nikakav tim oko sebe, valjda je para bas dobra kad je otisao tamo.

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 26 mar 2021, 13:23

LlullSergio je napisao/la:
26 mar 2021, 01:02
Chaves :bow:

Vazda mi je bio drag lik. Btw stvarno mi nije jasan Nairo sa ovom Arkom, nikakav tim oko sebe, valjda je para bas dobra kad je otisao tamo.
Ima 2m godišnje i potpunu slobodu. Ali zato kao što si rekao osim Barguila i par vozača nema baš neku pomoć.
Plus je problem što su Proconti, tako da ne može birati utrke.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 27 mar 2021, 13:36

DQS još jednom pokazao koliko su moćna ekipa za klasike, Jedan/dva za njih, plus Stybar peti na E3, ali pitanje je šta je radio AG2R jer su Naesen i GVA bili u grupici iza!?
A par dana prije Wolfpack je upisao još jednu pobjedu na De Panne gdje opet njihov train izdominirao, sjajan ledaout Morkova i Bennett koji je trenutno nedodirljiv.
Sutra novi klasik Gent-Wevelgem i nova prilika za njih.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la LlullSergio » 28 mar 2021, 16:34

3/3 za Ineos u Katalunji jebli majku.

Bas brutalan tim imaju.

Avatar
branimir85
Postovi: 14879
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la branimir85 » 28 mar 2021, 17:06

LlullSergio je napisao/la:
28 mar 2021, 16:34
3/3 za Ineos u Katalunji jebli majku.

Bas brutalan tim imaju.
Sigurno imaju daleko najjači i najširi roster, ali pitanje tko je prvi vozač za velike GT utrke, a dva najjača GC vozača su izvan njihova tima.
Bit će zanimljive vidjeti njihovu taktiku protiv Pogačara i Roglić na TDFu.

WVA lagano odsprintao sve i uzeo GW i ovo mu je prva pobjeda na jednodnevnim utkama od prošlogodišnjeg MSRa.Ali treba reći da nije bilo Bore i Treka pošto su imali neke zaražene u timovima.
A kralj bijegova DeGendt upisao još jednu u svoju tekicu.
Trostruka pobjeda za Ineos u GCu, nije mi dobro, iako ima i pozitivni stvari, Bala i u 41.god izgleda konkurentno i puno bolji nego prošle godine, Chaves je pokazao zavidnu formu, a Wilco je bio dobar u prvoj utrci za Boru nakon teške ozljede.
Sagan isto uzeo jednu na Catalunye, a bit će zanimljivo ga vidjet na Rondi, jer ipak je čudno da će drito doći bez i jedne belgijske trke prije toga.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la Mig_Mig » 28 mar 2021, 22:58

LlullSergio je napisao/la:
28 mar 2021, 16:34
3/3 za Ineos u Katalunji jebli majku.

Bas brutalan tim imaju.
Joj kad te potrefiti pitanje iz biciklizma haha :) jesi li citao nfl?? :mrgreen:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Biciklizam

Post Postao/la LlullSergio » 28 mar 2021, 23:15

Ma tanak sam, mislim znam šta znam i tjt.

Nmg nazor neke historijske stvari sad učiti ili bubat napamet sastave današnjih timova.

Mogu eventualno prelistati još jednom zadnjih 20-ak osvajača i tjt.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.