Fajteri

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Fajteri

Post Postao/la sonik24 » 02 okt 2015, 17:36

Pozdrav. Ovdje bi volio da postavite biografiju, video, slike, ispricate neku pricu o fajterima koje vi gotivite, volite da gledate, nebitno jel boks, k1, kick-box, itd...

[youtube][/youtube]

https://www.facebook.com/badr84hari/timeline

Badr Hari, rodjen je u Amsterdamu (mada neki izvori pisu u Maroku), 1984. godine, jedan od mnogih fajtera koji su rodjeni ili zive u Holandiji a porijeklom su iz Maroka. Znam da je bio u vezi sa Estelle Gullit, koja je starija 21 godinu od njega, bivsa zena Ruuda Gullita, i kcerka Johana Crujiffa. U vezi nekih skandala znam da je prebio i napravio covjeka invalidom nekog holandskog milionera Koena Everinka, a ne znam razlog te tuce, tj. tog napada Harijevog na Everinka. Frajer stvarno nekad ima belaj sa samokontrolom, pa je zbog toga i bio u zatvoru, izgubio sampionski pojas, kazne, zabrane, itd... Badr Hari se borio za Holandiju do 2005. i poraza od njemačkog Hrvata Štefana Leke. Bilo je to prvi put da su ga uživo došli gledati njegovi roditelji pa je u ringu zatražio mikrofon kako bi nešto rekao. Dok je govorio, holandska publika mu je zviždala pa je poslije rekao da nikad nije svjedočio većoj nezahvalnosti.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37560
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Fajteri

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 okt 2015, 17:52

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Nema neke posebne price, kada sam bio mladji nekako su ovi dogadjaji na TV-u bili popraceni i ovo je njih par koji su mi prirasli za srce :D
Pogotovo Leko kada je nekad davno stalno bio K1 na TV, a konkurencija zestoka..

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.