Paintball

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

dijamant
Postovi: 5
Pridružen/a: 25 maj 2009, 13:57
Kontakt:

Paintball

Post Postao/la dijamant » 25 maj 2009, 14:03

Interesuje me gdje se sve moze igrati paintball u Sarajevu i koliko uopste ima klubova... Jer kod nas raja slabo zna za to... i kakva su vasa iskustva sa njima. Nama uvijek fali raje da se napravi jedan posten termin! :roll:

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la adn_sah » 25 maj 2009, 14:36

zetra je najbolja, ja sam bio jednom odlicno je. a kako sam cuo ima neki termin tamo i sad se tebi igra a nemas s kim i odes tamo i dojde jos raje tako i naprave se ekipe, i cuo sam da pravo dosta raja dolazi kad je taj termin neznam jel tacno

dijamant
Postovi: 5
Pridružen/a: 25 maj 2009, 13:57
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la dijamant » 25 maj 2009, 14:58

Zetra zatvorena, znam za tu opciju sto su imali gore, ali nema vise... Jesi li ti igrao gore? Nadam se da nije previse skup ovaj sport.. Ima li gdje jos... Meni se vise svidja po sumama, objektima itd, slabo baloni... ;)

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la miky_hz » 25 maj 2009, 16:07

Imas na jarcedolima kolko ja znam
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
aseemic
Postovi: 201
Pridružen/a: 19 maj 2009, 13:42
Lokacija: Sahara
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la aseemic » 25 maj 2009, 18:49

dijamant je napisao/la:Interesuje me gdje se sve moze igrati paintball u Sarajevu i koliko uopste ima klubova... Jer kod nas raja slabo zna za to... i kakva su vasa iskustva sa njima. Nama uvijek fali raje da se napravi jedan posten termin! :roll:

Sramota da te to interesuje. Zar ti nije bilo dosta rata i ratnih igrica?

Naime, u Njemačkoj i drugim zemljama ce biti strogo zabranjen Painball i njemu slicna igra (trenutno, ne znam kako se zove, a ne gugla mi se)...

Zato, ako trazis adrenalina, idi malo do koje lijepe bh. planine i pusti masti volju... Ili, ako za tebe to nije adrenalina dovoljno, javnes se na PP, pa ti ja proslijedim nekoliko mogucnosti.
Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, nego onaj koji misli da je sve ono što pročita istina.

dijamant
Postovi: 5
Pridružen/a: 25 maj 2009, 13:57
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la dijamant » 25 maj 2009, 21:29

I ti sa jarcedola su se preselili negdje, ako ima kakvih brojeva od tih klubova...
Paintball je sport, postoje takmicenja, lige, turniri, raznih vrsta a naravno kao sto si rekao, postoji i kao replika rata. U Njemackoj jos nije zabranjen, tek treba da ide na parlament. Ali to je iz sasvih drugih razloga. Ja mislim da je to dobar nacin da se covjek opusti i uziva na par sati u takvoj vrsti zabave. Naravno postujem tvoje misljenje ali ipak imam i ja svoje. Ako nisi probao, probaj pa onda reci misljenje... 8-) Nek se i ostali izjasne... Nije lose otici malo sa rajom na rostilj, ponijet opremu ako se ima, ili iznajmiti, i uzivati cijeli dan. ;)

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la lolo d pitar » 25 maj 2009, 21:38

aseemic je napisao/la:
dijamant je napisao/la:Interesuje me gdje se sve moze igrati paintball u Sarajevu i koliko uopste ima klubova... Jer kod nas raja slabo zna za to... i kakva su vasa iskustva sa njima. Nama uvijek fali raje da se napravi jedan posten termin! :roll:

Sramota da te to interesuje. Zar ti nije bilo dosta rata i ratnih igrica?

Naime, u Njemačkoj i drugim zemljama ce biti strogo zabranjen Painball i njemu slicna igra (trenutno, ne znam kako se zove, a ne gugla mi se)...

Zato, ako trazis adrenalina, idi malo do koje lijepe bh. planine i pusti masti volju... Ili, ako za tebe to nije adrenalina dovoljno, javnes se na PP, pa ti ja proslijedim nekoliko mogucnosti.
jesil ti igrao ta-ta ko mali?

dijamant
Postovi: 5
Pridružen/a: 25 maj 2009, 13:57
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la dijamant » 25 maj 2009, 21:42

Ja samo kazem nek se prvo proba pa onda... ta-ta super :D

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la lolo d pitar » 25 maj 2009, 21:47

dijamant je napisao/la:Ja samo kazem nek se prvo proba pa onda... ta-ta super :D
ta-dijamant,ta-dijamant
dijamant mrtav si,nemoj lagati :D ,pogodio sam te :D

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la formance » 25 maj 2009, 21:54

:lol: :lol: :lol:
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
cha0s
Postovi: 141
Pridružen/a: 12 maj 2009, 22:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la cha0s » 26 maj 2009, 17:42

I mene interesuje Paintball, nikad nisam otisao a imam veliku zelju. Znate li onda gdje je najpovoljnije i najbolje? Najvise bih volio po nekim vecim objektima, moze i po sumama..

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la ribery » 26 maj 2009, 18:39

Bio sam zimus u Zetri, ne znam da li jos uvijek rade. Prostor je dosta mali idealno je 3 vs 3. Takodjer, pod je tu dosta klizav, pa se morate cuvati. Maske su bile lose, brzo "zamagle". Iako dobijete "pancir" i uniformu, vjerujte da zaboli ako vas pogodi npr. u ruku, nogu, ili prst. Imao sam masnice na desnoj ruci nekih 10-ak dana. Napominjem da je bila zima i da sam ispod uniforme imao i duks i trenerku.

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la lolo d pitar » 26 maj 2009, 18:44

ribery je napisao/la:Bio sam zimus u Zetri, ne znam da li jos uvijek rade. Prostor je dosta mali idealno je 3 vs 3. Takodjer, pod je tu dosta klizav, pa se morate cuvati. Maske su bile lose, brzo "zamagle". Iako dobijete "pancir" i uniformu, vjerujte da zaboli ako vas pogodi npr. u ruku, nogu, ili prst. Imao sam masnice na desnoj ruci nekih 10-ak dana. Napominjem da je bila zima i da sam ispod uniforme imao i duks i trenerku.
boli u zetri opsano,modrice stoje po sedam dana,i ja sam ima svasta nesta istop uniforme ali boli u pm,klizavo je,onaj plafon prokisnjava,bilo bi bolje igrati napolju,ljepsa je atmosfera,i nadam se da negdje ima i sigurnija oprema

dijamant
Postovi: 5
Pridružen/a: 25 maj 2009, 13:57
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la dijamant » 27 maj 2009, 17:38

Zetra zatvorena, tako da moramo traziti dalje... Ja sam cuo da ima vise klubova, ali da nam je doci do neke ponude...
Tacne cijene i brojeve od tih likova. Paintball je super, konacno mozes negdje svoju huju prosuti a da nikog ustvari ne povrijedis. :lol: Jer inace na tim terminima dobijes svu opremu... Ma zetra je bila mala, isao sam par puta ali nisam igrao gore, a kad pucas iz blizine naravno da ce da boli... Ma glavno je masku ne skidati dok god si na terenu a sve ostale masnice ce proci... Bilo bi dobro na Igman otici i gore se pucati... ;)

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Gdje ima sve Paintball u Sarajevu?

Post Postao/la admin » 24 jun 2009, 10:00

molim vas bez reklama, cjenovika i telefona.
pričamo o paintballu kao sportu, ne reklamiramo iznajmljivanje opreme. u protivnom, tema će biti uklonjena.

za reklamiranje usluga, obratite se na [email protected]

hvala.

stripy
Postovi: 7
Pridružen/a: 09 nov 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Paintball

Post Postao/la stripy » 09 nov 2009, 17:03

pozdrav! interesuje me koliko ima registrovanih klubova u BiH s ciljem da se oformi savez i liga! dolazim iz Visokog i predstavnik sam kluba koji je registovan i koji bi zelio da Paintball sport digne na visi nivo. takodjer, smatram da je paintball izuzetan nacin da se grupa ljudi odmori od svakodnevnice i da je to zaista neponovljiv dozivljaj!!

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: Paintball

Post Postao/la valdo079 » 09 nov 2009, 23:01

da je paintball sport to nebi reko,da moze da sluzi upraznjavanju slobodnog vremena,pogotovo nakon posla da.STROGO JE ZABRANJENO BAJONETE STAVLJATI NA PUSKU ILI SE PODICI U VAZDUH SA 2KANTE YUPOLA

stripy
Postovi: 7
Pridružen/a: 09 nov 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Paintball

Post Postao/la stripy » 10 nov 2009, 11:58

heheh, e moram ti reci da je paintball sport :) posjeduje sve karakteristike sto treba da ima da bi ga kao takvog okarakterisali. razvija se statička i eksplozivna snaga da bi se mogao pobijediti protivnik i da bi se imala veća koncentracija u meču. :ugeek:

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: Paintball

Post Postao/la valdo079 » 10 nov 2009, 16:00

netreba zaboraviti onda ni ove sportove: gadjanje prackama i kamenjem po mahalama.za ovaj sport je potrebna koncentracija i kordiniranje a da komsiji nerazbijes prozor.pa corabake fantastican sport.lastis bi trebalo ubaciti u olimpijsku disciplinu,gimnasticarska kategorija.danas se sve moze nazvati sportom ili kako nje meni profesor reko NIJE VAZNO DA LI SI KRIV ILI NE NEGO KOLIKO TI JE ADVOKAT DOBAR

stripy
Postovi: 7
Pridružen/a: 09 nov 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Paintball

Post Postao/la stripy » 10 nov 2009, 23:29

pa onda bi po tvom razmisljanju trebalo ukuniti streljaštvo (jedan od prvih olimpijskih sportova), Šah, Streličarstvo, Aviomodelarstvo, bob... a ti si protivnik nekih novih sportova ili?? znači treba samo upražnjavati sportove koji su do sad ˝izmišljeni˝ i ne nuditi ljudima ništa novo?? :)

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.