PDC Darts

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
Pasha
Moderator
x 48
Kontakt:

Re: PDC Darts

Post Postao/la Pasha » 28 dec 2019, 05:56

Ma cijelu sezonu, je on odigrao losije nego prijasnje.

Izgleda da mu je vrijeme, da se ponovo ozbiljnije posveti, vodjenju kafane...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Chinaglia
x 94
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 28 dec 2019, 11:47

drago mi je sto se aktivirala tema

jucer fenomenalna atmosfera na mecu sherrock-dobey, svi za nju navijali :tokralju:

danas na rasporedu novi mecevi, krece od 13:40 h

link za gledanje
#dodjimami

raaymoon
x 1
Kontakt:

Post Postao/la raaymoon » 28 dec 2019, 13:11

To brate za link, juce sam pratio na yt bio je nekk stream. Danas kontam gurnut sta na kladari iz zajebancije a ni kvote nisu lose😀
Željezničar
Borussia Dortmund

raaymoon
x 1
Kontakt:

Post Postao/la raaymoon » 30 dec 2019, 22:06

Wright u finalu 😀 slijedi mec MVG-Aspinall
Zanimljivo da se Wright i Price nisu rukovali poslije meca
Idemooo MVG
Željezničar
Borussia Dortmund

mirsad993
Kontakt:

Post Postao/la mirsad993 » 06 jan 2020, 00:17

Slaba konkurencija generalno u pikadu u zadnje vrijeme, MVG izgleda kao da gubi motivaciju polako već, a i izgubio je dva bitna meča prvo polufinale grand slam od Price-a a onda i finale svjetskog od Wrighta kojeg nikako ne gotivim izgleda mi isti kao DJ Krmak :D.
Inače jel se sjeća ko onih nevjerojatnih 17 uzastopnih perfektnih strelica MVG mislim protiv Wade-a ono je za mene uz možda svjetski rekord u letovima i gol Granlunda u hokeju za Finsku na svjetskom prije par godina kada je podigao pak sa palicom i u letu mu promijenio smjer i praktično ga zakucao u gol nešto najveće u sportu što sam doživio gledajući uzivo preko tv-a a da nije nešto vezano za BH sport

raaymoon
x 1
Kontakt:

Post Postao/la raaymoon » 06 jan 2020, 17:37

mirsad993 je napisao/la:
06 jan 2020, 00:17
Slaba konkurencija generalno u pikadu u zadnje vrijeme, MVG izgleda kao da gubi motivaciju polako već, a i izgubio je dva bitna meča prvo polufinale grand slam od Price-a a onda i finale svjetskog od Wrighta kojeg nikako ne gotivim izgleda mi isti kao DJ Krmak :D.
Inače jel se sjeća ko onih nevjerojatnih 17 uzastopnih perfektnih strelica MVG mislim protiv Wade-a ono je za mene uz možda svjetski rekord u letovima i gol Granlunda u hokeju za Finsku na svjetskom prije par godina kada je podigao pak sa palicom i u letu mu promijenio smjer i praktično ga zakucao u gol nešto najveće u sportu što sam doživio gledajući uzivo preko tv-a a da nije nešto vezano za BH sport
Ja i dan danas kad pogledam taj klip 17 perfect darts from MVG kontam da ce i zadnju pogoditi 😀
Željezničar
Borussia Dortmund

mirsad993
Kontakt:

Post Postao/la mirsad993 » 06 jan 2020, 23:04

raaymoon je napisao/la:
06 jan 2020, 17:37
mirsad993 je napisao/la:
06 jan 2020, 00:17
Ja i dan danas kad pogledam taj klip 17 perfect darts from MVG kontam da ce i zadnju pogoditi 😀
Ali i reakcije komentatora ja mislim sa SKY su fenomalne zaista koliko sam puta gledao klip mislim da znam napamet sta govore :D

raaymoon
x 1
Kontakt:

Post Postao/la raaymoon » 07 jan 2020, 00:54

Ma **** to pazi ovog prevaranta hahah 😂

Željezničar
Borussia Dortmund

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.