Ostali sportovi (veslanje, gimnastika, jedrenje, ekstremni sportovi...)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Odgovori
ASD
x 299
Kontakt:

Re: Ostali sportovi (veslanje, gimnastika, jedrenje, ekstremni sportovi...)

Post Postao/la ASD » 11 mar 2020, 17:10

branimir85 je napisao/la:
11 mar 2020, 16:41
Ne znam na sta ce izaci,ali cini se da su i ugrozrne OI u Tokyu,cim je japanski ministar sporta o tome poceo pricati.Spomenuli su moguce i odgadanje za sljedecu godinu,razna kvalifikacijska natjecanja su odgodjena ili prologirana tako da sve je jako neizvjesno,jedino sto znam ako ne startaju na dan kad su zakazane OI bit cu najtuzniji covjek na forumu ,a i sire :mrgreen:
Bolje i da je odgode nego da to bude nekako bezveze, sa raznim mjerama.

branimir85
x 21
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 11 mar 2020, 18:32

ASD je napisao/la:
11 mar 2020, 17:10
Ne znam na sta ce izaci,ali cini se da su i ugrozrne OI u Tokyu,cim je japanski ministar sporta o tome poceo pricati.Spomenuli su moguce i odgadanje za sljedecu godinu,razna kvalifikacijska natjecanja su odgodjena ili prologirana tako da sve je jako neizvjesno,jedino sto znam ako ne startaju na dan kad su zakazane OI bit cu najtuzniji covjek na forumu ,a i sire :mrgreen:
Ma naravno,ne zele ni one neke krnje OI-e ipak su milijarde u pitanju,ali tesko mi to pada :mrgreen: jedva prezivljavam sto su otkazali ove utke po Italiji MSR,Tireno..a cini se da je ovo tek pocetak,hrpa liga u hokeju je vec suspendirana,srecom KHL se igra za sad,jesi upratio ista od PO u KHL-u.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

ASD
x 299
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 11 mar 2020, 22:08

11 mar 2020, 18:32
ASD je napisao/la:
11 mar 2020, 17:10
Ma naravno,ne zele ni one neke krnje OI-e ipak su milijarde u pitanju,ali tesko mi to pada :mrgreen: jedva prezivljavam sto su otkazali ove utke po Italiji MSR,Tireno..a cini se da je ovo tek pocetak,hrpa liga u hokeju je vec suspendirana,srecom KHL se igra za sad,jesi upratio ista od PO u KHL-u.
Većinom nije zanimljivo.
Spartak i Dynamo jeste.

branimir85
x 21
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 24 mar 2020, 17:50

Kao sto je bilo i za ocekivati OI su odgodjene za sljedece ljeto.Ova odgoda sigurno ne ide u prilog dosta starijim sportasima,ali zato ovi u usponu imaju jos godinu dana da napreduju.Naravno nastat ce i zbrka zbog razni svjetski prvenstava koji se odrzavaju sljedece godine,vjerovatno ce i ona morati biti pomjerena za neku drugu godinu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

ASD
x 299
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 24 mar 2020, 18:18

24 mar 2020, 17:50
Kao sto je bilo i za ocekivati OI su odgodjene za sljedece ljeto.Ova odgoda sigurno ne ide u prilog dosta starijim sportasima,ali zato ovi u usponu imaju jos godinu dana da napreduju.Naravno nastat ce i zbrka zbog razni svjetski prvenstava koji se odrzavaju sljedece godine,vjerovatno ce i ona morati biti pomjerena za neku drugu godinu.
Kod dosta sportista će forma biti poremećena. Što bi moglo značiti da će biti izjednačenije nego što bi inače bilo.
Jedino bi svjetski rekordi trebali slabije padati.

branimir85
x 21
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 24 mar 2020, 19:16

To vise zavisi od sporta do sporta,puno vise ovo utjece na pojedinacne nego na momcadske sportove,a i tako medju pojedinacnim sportovima ima dosta razlike,jer Valverdeu koji je vec na kraju karijere ,odlaganje od godinu dana apsolutno smanjuje njegove sanse da pobjedi na olimpijskoj utrci na promile,dok kod Ellisona u strelicarstvu ta godina dana nista ne znaci.

ASD
x 299
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 06 apr 2020, 19:57

Snimku kojeg egzotičnog sporta iz 2019. i 2020. godine bi vrijedilo naći?
Našao sam snimak svjetskog prvenstva u boćanju. Egzotično jeste, ali dugo traje.

branimir85
x 21
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 08 apr 2020, 18:45

ASD je napisao/la:
06 apr 2020, 19:57
Našao sam snimak svjetskog prvenstva u boćanju. Egzotično jeste, ali dugo traje.
Pa bocanje bas nije egzoticno,tuce se po citavom Mediteranu :mrgreen:
Probaj naci nesto s Azijski igara npr.Kabbadi i prouci pravila,da te mogu pitati pravila kad budem sljedeci put gledao :D
Imas na YT ,Olimpijski kanal daje sada neka citava natjecanja s prosli igara;gimnastika,triatlon streljastvo,odbojka,rukomet....vidim ima i citava tekma prvog Dream Teama iz Barcelone....pa provjeri

ASD
x 299
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 08 apr 2020, 18:54

08 apr 2020, 18:45
ASD je napisao/la:
06 apr 2020, 19:57
Pa bocanje bas nije egzoticno,tuce se po citavom Mediteranu :mrgreen:
Probaj naci nesto s Azijski igara npr.Kabbadi i prouci pravila,da te mogu pitati pravila kad budem sljedeci put gledao :D
Imas na YT ,Olimpijski kanal daje sada neka citava natjecanja s prosli igara;gimnastika,triatlon streljastvo,odbojka,rukomet....vidim ima i citava tekma prvog Dream Teama iz Barcelone....pa provjeri
S obzirom da nema kod mene boćarskog igrališta već se igra na krajnjem jugu zemlje i da rijetko informacije stižu o tome sportu, a kamoli da ga imam priliku gledati ili uživo ili na tv-u. Za mene je egzotično. :lol:
Mada ga je jako teško pohvatati zbog prevelikog broja inačica, a svaka inačica ima više disciplina. :D

Inače sam naletio na finale evropskog prvenstva u mačevanju koje ima na youtubeu sa njemačkim komentatorima. Njemačka-Francuska u Düsseldorfu. To će se pogledati.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.