KSW

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

KSW

Post Postao/la Husika » 08 nov 2019, 22:47

Imamo i ovdje naseg borca pa neka i ove teme!
slika
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la bhpremierliga12 » 08 nov 2019, 23:09

Husika je napisao/la:
08 nov 2019, 22:47
Imamo i ovdje naseg borca pa neka i ove teme!
slika
Bice spektakl sutra, nadam se da ce prvo Vaso napraviti neko sranje, a kasnije i knockout od Erke!
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la Husika » 09 nov 2019, 10:08

bhpremierliga12 je napisao/la:
08 nov 2019, 23:09
Bice spektakl sutra, nadam se da ce prvo Vaso napraviti neko sranje, a kasnije i knockout od Erke!
Ma Pudja je beton, najaci covjek u historiji, vidjecemo veceras kako ce Ermin proci!
A Vaso je najzasluzniji covjek za popularizaciju MMA u Jugoslaviji pa i na Balkanu, simpatican lik!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la MMA075 » 09 nov 2019, 10:47

Cuj Vaso najzasluzniji covjek za popularizaciju MMA u Jugoslaviji pa i na Balkanu :lol: :lol: :lol:

Vasi je ovo borba karijere ovu ako dobije otvaraju mu se mnoga vrata a i cini me se da je nikad spremniji, prvi put da je prosao vagu bez problema.
Sto se tice Erke mislim da ce dobit, kazu da je strasno napredavao laksi je 15 kila i brzi od tromog i u godinama Pudziana, mislim da je Pudzianu ovo cak i zadnja borba u karijeri i da se nije ni spremao, dosao uzeti pare i oprostiti se.
Pejic mi se isto cini kao sigurica za tiketa i Delija.
Kvota na Vasu 3,20, Erku 1,90.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la Husika » 09 nov 2019, 11:30

Balkan je puno veci nego Jugoslavija( za mene ce ovo uvijek biti Jugoslavija)! ;)
Budi iskren prije Vase MMA smo smatrali necim uzasnim, glupim, nasilnim gotvo nesportskom manifestacijom!
Ali kad je Vaske sa Dusanom poceo gostovati po nasim kanalima shvatili smo svi da u MMA nisu retardirani krvolocni imbecili, priznaj ;)
Ne smatram samo ja da je Vaske najzasluzniji nego svi relevantni ljudi to kazu!
Aj ne ser.i nego nahvataji linkove za veceras :) Ako ko ima info ko ce prenosti, kaci odmah ovdje!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la MMA075 » 09 nov 2019, 11:41

Husika je napisao/la:
09 nov 2019, 11:30
Balkan je puno veci nego Jugoslavija( za mene ce ovo uvijek biti Jugoslavija)! ;)
Budi iskren prije Vase MMA smo smatrali necim uzasnim, glupim, nasilnim gotvo nesportskom manifestacijom!
Ali kad je Vaske sa Dusanom poceo gostovati po nasim kanalima shvatili smo svi da u MMA nisu retardirani krvolocni imbecili, priznaj ;)
Ne smatram samo ja da je Vaske najzasluzniji nego svi relevantni ljudi to kazu!
Aj ne ser.i nego nahvataji linkove za veceras :) Ako ko ima info ko ce prenosti, kaci odmah ovdje!
Valjas gluposti, Vaso je zanimljiv djeci od 15 godina.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la bhpremierliga12 » 09 nov 2019, 11:43

Husika je napisao/la:
09 nov 2019, 11:30
Balkan je puno veci nego Jugoslavija( za mene ce ovo uvijek biti Jugoslavija)! ;)
Budi iskren prije Vase MMA smo smatrali necim uzasnim, glupim, nasilnim gotvo nesportskom manifestacijom!
Ali kad je Vaske sa Dusanom poceo gostovati po nasim kanalima shvatili smo svi da u MMA nisu retardirani krvolocni imbecili, priznaj ;)
Ne smatram samo ja da je Vaske najzasluzniji nego svi relevantni ljudi to kazu!
Aj ne ser.i nego nahvataji linkove za veceras :) Ako ko ima info ko ce prenosti, kaci odmah ovdje!
Mirko broj 1, pa onda Vaso, ali samo zbog svog karaktera i ponasanja, a sto se borbi tice, mislim da i nije neki borac.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la fera » 09 nov 2019, 13:13

Husika je napisao/la:
09 nov 2019, 10:08
bhpremierliga12 je napisao/la:
08 nov 2019, 23:09
Bice spektakl sutra, nadam se da ce prvo Vaso napraviti neko sranje, a kasnije i knockout od Erke!
Ma Pudja je beton, najaci covjek u historiji, vidjecemo veceras kako ce Ermin proci!
A Vaso je najzasluzniji covjek za popularizaciju MMA u Jugoslaviji pa i na Balkanu, simpatican lik!
razbice ga erko za par minuta jak je pudza al mu brada nije jaca strana a i brzina ce mu biti problem.
You are someone else I am still right here

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la Husika » 09 nov 2019, 14:20

MMA075 je napisao/la:
09 nov 2019, 11:41
Valjas gluposti, Vaso je zanimljiv djeci od 15 godina.
Cini mi se da gluposti dolaze sa tvoje strane!
Kakve veze ima dob sa popularizacijom? Zar osobe do 15 godina ne participraju u zivotu a pogotovo na internet sceni?
Daj mi i jednu mainstream televiziju koja je preonosila MMA pa da dospije do publike svih zivotnih dobi? Nema je kod nas ovdje! Je li tako?
MMA upravo i jest dozivio procvat zahvaljujuci Internet nastupima(kod nas) prvenstveno Vase i Dusana i gle cuda upravo tu dominira publika od 10 do 20 godina! Na inostranoj sceni je dominirao Joe Rogan, opet internet i dob od 10-20 god!
Svi su slozni da je Vasko upravo najzasluzniji za ovo sto je MMA danas kod nas ali ti imas svoju teoriju, na koju naravno imas pravo mada je 100% u krivu ali sve ok!
Daj drugo ime koje ti mislis da je uradio vise od Vasketa na popularizaciji kod nas!
Mirka odmah iskljuci Mirko i MMA dva razlicita svijeta, kada kazes Mirko prvo svi pomisle na K1 ako ga se uopste i sjecas, a K1 nema veze sa MMA i kavezom!
Mani me filozofiranja nego linkovi nam trebaju, a sto kaze Osim "misljenje je kao i guzica svi je imaju".
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la MMA075 » 09 nov 2019, 14:23

Husika je napisao/la:
09 nov 2019, 14:20
MMA075 je napisao/la:
09 nov 2019, 11:41
Valjas gluposti, Vaso je zanimljiv djeci od 15 godina.
Cini mi se da gluposti dolaze sa tvoje strane!
Kakve veze ima dob sa popularizacijom? Zar osobe do 15 godina ne participraju u zivotu a pogotovo na internet sceni?
Daj mi i jednu mainstream televiziju koja je preonosila MMA pa da dospije do publike svih zivotnih dobi? Nema je kod nas ovdje! Je li tako?
MMA upravo i jest dozivio procvat zahvaljujuci Internet nastupima(kod nas) prvenstveno Vase i Dusana i gle cuda upravo tu dominira publika od 10 do 20 godina! Na inostranoj sceni je dominirao Joe Rogan, opet internet i dob od 10-20 god!
Svi su slozni da je Vasko upravo najzasluzniji za ovo sto je MMA danas kod nas ali ti imas svoju teoriju, na koju naravno imas pravo mada je 100% u krivu ali sve ok!
Daj drugo ime koje ti mislis da je uradio vise od Vasketa na popularizaciji kod nas!
Mirka odmah iskljuci Mirko i MMA dva razlicita svijeta, kada kazes Mirko prvo svi pomisle na K1 ako ga se uopste i sjecas, a K1 nema veze sa MMA i kavezom!
Mani me filozofiranja nego linkovi nam trebaju, a sto kaze Osim "misljenje je kao i guzica svi je imaju".
Ma ti se salis vjerovatno, ili si totalno neupucen, uzivaj.

JaskoBasel32xx
Postovi: 157
Pridružen/a: 20 avg 2019, 13:23
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la JaskoBasel32xx » 09 nov 2019, 14:31

Pudzianovski jun 2 1.90
Mankovski bakocevic 1 1.30
Racic stasiak 1 1.70
Pejic tores 1 1.45
Delija oli thomson 1 1.30

Evo za kladionice ziceri

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la Husika » 09 nov 2019, 14:32

Ja nastupam ovdje kao najobicniji predstavnik ovdasnjeg naroda, nisam ja ni ukakvim vodama vezanim za ozbiljnije ucestvovanje u Borilackim sportu, obicni "Bosniakus domestikus" i pisem o ovom iz perspektive 99,8 % ljudi koji su culi za MMA kod nas! Nadam se da me shvatas!
Cini mi se da se tu razilazimo, vjerovatno si ti vise involviran u taj svijet Borilackog sporta pa kroz tu prizmu i pises, najvjerovatnije je to razlog ove diskusije!
Koje po tebi najvise doprinio sirenju Vox-Populi MMA kod nas?
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la Husika » 09 nov 2019, 19:28

Evo braco gledaj te!
http://crackstreams.com/mmastreams/watch-ksw-51-mma/
Svi se stisli niko ne da!
Izgleda da ova dvorana nije za ovog sporta, imam osjecaj da je vlaga i sparina tolika da je ovdje nemoguce disati!
Patos u prvoj borbi klizav kao led, Krusic kao hokejas!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: KSW

Post Postao/la Ghuraba » 09 nov 2019, 20:11

MMA075 je napisao/la:
09 nov 2019, 11:41
Pusti ga jarane, vidis da se gusi u svojim glupostima. Mene bi, na sami spomen ovog sporta, bilo sramota spomenuti likove poput Bakocevica i Dzakica, prvenstveno iz postovanja prema istom. To bi isto bilo da se kaze kako je recimo Kirgyos najvise doprinio popularizaciji tenisa u Australiji, a ljudi imaju osvajace GS turnira.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la Husika » 09 nov 2019, 20:19

Ghuraba je napisao/la:
09 nov 2019, 20:11
MMA075 je napisao/la:
09 nov 2019, 11:41
Pusti ga jarane, vidis da se gusi u svojim glupostima. Mene bi, na sami spomen ovog sporta, bilo sramota spomenuti likove poput Bakocevica i Dzakica, prvenstveno iz postovanja prema istom. To bi isto bilo da se kaze kako je recimo Kirgyos najvise doprinio popularizaciji tenisa u Australiji, a ljudi imaju osvajace GS turnira.
Hhahahah Jesi to sa drugog profila :lol: :lol: :lol:
Majko mila :lol: :lol: :lol:
Kad sam te stisako sa pitanjem ko je taj drugi presao si na pomoc prijatelja(samog sebe) :lol:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la MMA075 » 09 nov 2019, 20:23

Pokraden Truscek, moje misljenje.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la Husika » 09 nov 2019, 20:26

MMA075 je napisao/la:
09 nov 2019, 20:23
Pokraden Truscek, moje misljenje.
Ne da je pokraden nego je opljackan!
Pokazao onom panju sta je MMA bez obzira na razliku u velicini i spremnosti!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la work » 09 nov 2019, 23:38

Majka mu stara Filipovic je sinonim za borilacke sportove, napocito K1 i MMA, na globalnom nivou, a ne samo na ovim prostorima.
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: KSW

Post Postao/la invincible1921 » 10 nov 2019, 01:11

@husika eo ti vase covjek je najslabiji borac na svijetu ako uzmemo u obzir ove sto dobijaju neke pare od mma...ustvari vaso nije ni borac. Covjek u zivotu nije dobio borbe ozbiljne, ove nastimane cirkus poput megdana ne racunam, debil najvise klase.

Nez kome je zanimljiv i taj navodni sou...pricas da ces nekom bacit glavu u publiku ovaj te razbike nije se ni oznojio i ti ko hinja zadnja pocnes ...pa eto posteno...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: KSW

Post Postao/la Ghuraba » 10 nov 2019, 04:07

Frajer samo sto nije poceo navoditi ove nekakve jutjubere kao najzasluznije za promociju MMA sporta. I oni balavcima pricaju kako se trenira, sta treba da se jede itd. :lol:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.