Stoni Tenis

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 03 jun 2017, 18:11

Harimoto nastavlja školovati :tokralju: :tokralju: prošao u QF, u ženskom finali igrat će prva i treća igračica svijeta Ding vs Zhu,a prvi naslov ide u Japan za mješane parove-Kasumi Ishikawa & Maharu Yoshimura :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la Forster » 03 jun 2017, 18:28

branimir85 je napisao/la:Harimoto nastavlja školovati :tokralju: :tokralju: prošao u QF, u ženskom finali igrat će prva i treća igračica svijeta Ding vs Zhu,a prvi naslov ide u Japan za mješane parove-Kasumi Ishikawa & Maharu Yoshimura :kafa:
U miješanim parovima Japan u SF i finalu oba puta preokrenuo 1-3 :tokralju: :tokralju:

66-35 u zadnja 3 seta sa oba meča :bow:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 04 jun 2017, 16:27

Prva igračica svijeta Ding Ning odbranila naslov protiv sunarodnjakinje Zhu 4-2 u setovima :salut: :salut:
ispala su obojica njemaca i Boll i Ovcharov koji je imao sjajan meč s japancem Nivom :clap: tako da je ostalo otvorenu prvenstvo Azije,Ma Long je izbacio Bolla

uskoro M finale u parovima :
Morizono M./Oshima Y-Fan Z./Xu X

a vcrs ostala dva pojedinačna QF:
Niwa K. (Jpn)-Fan Z. (Chn)

Harimoto T. (Jpn) :kralj: -Xu X. (Chn)
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 04 jun 2017, 20:12

https://tv.ittf.com/livestream/ittf-wor ... e-1/783967
ako netko želi gledati malog Hariomota
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 04 jun 2017, 20:50

Klinac nije uspio preko 3. igrača svijeta ali kakav turnir za malca :tokralju: :tokralju:
prva tri i igrača svijeta u SF i uljez Korejanac :mrgreen:

Xu Xin je danas i uzeo muške parove
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 05 jun 2017, 17:27

prvi igrač svijeta Ma Long uzeo treći svjetski naslov za redom :salut: :salut: u vrhunskom meču
protiv Fan-a.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 05 maj 2018, 14:49

trenutno dok se ništa ne događa na Giru ,da pogledamo finale momčadskog SP-a između Japanki i Kineskinja
u muškoj konkurenciji Kinezi čekaju bolje iz dvoboja J.Koreja vs Njemačka.

http://livetv.sx/enx/eventinfo/661542_2 ... |250|39|en
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 05 maj 2018, 15:34

Ito donijela prvi bod Japanu :tokralju: pobjeda protiv Liu Shiwen koja je imala 10-8 u odlučujućem setu
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 05 maj 2018, 19:50

Kineskinje došle do 21.naslova Svjetski prvakinja
od 1965.god kad su osvojile prvi naslov samo pet puta od tada nisu bile prve :crazy:
nakon što je Japan uzeo prvi bod, poslije toga sve je otišlo u jednom smjeru prvo je trostruka SP-a Ding -Ning poderala Hirano i izjednačila rezultat,da bi ZHu i Shiwen završile posao,sva tri meča po 3-0 su dobile.
trenutno J.Koreja i Njemačka igraju za finale
Boll izjednačio na 1-1.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 06 maj 2018, 18:31

I kinezi pomeli u finalu njemce sa 3-0 i osvojili svoj 21.momčadski naslov
samo je Franziska uzeo jedan set,Ovtcharov nije igrao za njemce ali nebi on ništa puno promjenio
bilo je sjajni izmjena ali opet kinezi su neki drugi svijet
https://twitter.com/ittfworld/status/993135524998275072

p.s i daj neko nek stavi L u naslov teme :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 06 maj 2018, 19:36

ispravno je bez L :mrgreen:

ma long je najbolji stonoteniser koga sam gledao još od zlatnih vremena stonog tenisa kad su se guo yuehua i seiđi ono klali ko da igraju u život :mrgreen:

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 06 maj 2018, 20:00

jestamaji je napisao/la:ispravno je bez L :mrgreen:

ma long je najbolji stonoteniser koga sam gledao još od zlatnih vremena stonog tenisa kad su se guo yuehua i seiđi ono klali ko da igraju u život :mrgreen:
nu vidi malo sam googlao,pa nisam znao da po bosanskom se kaže stoni ja mislio jebheš me :mrgreen:
jbte igra se na stolu pa bi valjda trebalo biti stolni :mrgreen:

"Stoni tenis, poznat i kao ping pong, je sport u kome se takmiče dva (ili četiri) igrača koji lopticu udaraju reketom na stolu za stoni tenis"
ali nevažno stoni ili stolni, a Jan Ove ili Zang Jike :?:
iako je meni Samsonov najdraži ,majstor koji nikad nije osvojio zlato na SP a na OI nema ni medalje
ali jbga teško pored kineza.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 06 maj 2018, 20:11

ma long ima pozitivan h2h protiv svih igrača svijeta osim wang haoa sa kim je nerješen na internacionalnim turnirima, na lokalnim je pozitivan sa svima.
ja nisam stručnjak za stoni tenis, čak se može reći da nemam pojma o istome mada znam privatno dosta pravih igrača iz predratnog vremena, ali kada gledaš ma longa to je toliko drugačije od svih ostalih, to je ko da gledaš federera, elegancija i prirodni pokreti koje niko drugi nema, elem sve se odma vidi. barem po meni

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 06 maj 2018, 20:32

nisam ni ja stručnjak ,ali volio sam prije igrati odličan sport za oznojiti se pa sam tako zavolio ga i gledati
stariji igrači su većinom imali FH jako dobar i izražen,dok je Ma long-u nevažno udara li FH ili BH još s dodatkom onog njegova spina izgleda neuhvatljivo.
sad nisam gledao kakva je h2h Ove vs Mao ali vjerovatno to treba uzeti sa zadrškom zbog toga jer je Ove puno stariji i ne znam da ima puno mečeva između njih dvojice ovaj na silasku karijere a ovaj tek na početku.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 09 jun 2018, 13:43

Harimoto pobjedio Ma Longa na Japan openu :tokralju: :tokralju:
sjajan meč malca protiv jednog od najbolji svih vremena i vjerovatno njegova najveća pobjeda
u SF igra protiv Lee-a a drugi par su dvi legende Boll i povrtanik Jike.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 10 jun 2018, 12:46

branimir85 je napisao/la:Harimoto pobjedio Ma Longa na Japan openu :tokralju: :tokralju:
sjajan meč malca protiv jednog od najbolji svih vremena i vjerovatno njegova najveća pobjeda
u SF igra protiv Lee-a a drugi par su dvi legende Boll i povrtanik Jike.
na kraju je uzeo i turnir

biće to genijalna olimpijada za dvije godine. mogu samo milsiti kako će se kinezi napaliti da ga ostave u ciganima kad naiđu na njega :mrgreen:

tu treba kupiti karte za polufinale/finale stonog tenisa, biće zarada na crnom tržištu par milja minimalno :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 10 jun 2018, 14:15

jestamaji je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Harimoto pobjedio Ma Longa na Japan openu :tokralju: :tokralju:
sjajan meč malca protiv jednog od najbolji svih vremena i vjerovatno njegova najveća pobjeda
u SF igra protiv Lee-a a drugi par su dvi legende Boll i povrtanik Jike.
na kraju je uzeo i turnir

biće to genijalna olimpijada za dvije godine. mogu samo milsiti kako će se kinezi napaliti da ga ostave u ciganima kad naiđu na njega :mrgreen:

tu treba kupiti karte za polufinale/finale stonog tenisa, biće zarada na crnom tržištu par milja minimalno :mrgreen: :mrgreen:
gledao sam SF protiv Lee-a ali dalje nisam izdržao,mali je čudo nanzizati Ma Longa,Lee-a i Jikea je strašno
a tek mu je 14 godina. i prošli tjedan nije bio loš na China openu.
Otkad je kineska kompanija Seamaster ušla u stolni tenis i sponzorira World tour,turniri su postali puno jači i svi najbolji skoro nastupaju,prije Kinezi su izlazilii iz Kine samo sa SP ili OI :mrgreen:
da dodam da je Ito osvojila ženski dio turnira tako da Japanci mogu slaviti dvostruku pobjedu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la jestamaji » 10 jun 2018, 14:29

i opet će na olimpijadi uzeti srebro u timskoj i maksimalno još neku bronzanu, vidjećeš

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 10 jun 2018, 14:45

jestamaji je napisao/la:i opet će na olimpijadi uzeti srebro u timskoj i maksimalno još neku bronzanu, vidjećeš
u timskom to je realno da kinezima nitko ništa ne može,ali Harimoto će za 2god biti još bolji i još malo iskusniji,tako da postoji nada u pojednačnom.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Stoni Tenis

Post Postao/la branimir85 » 23 sep 2018, 19:33

sjajan meč igraju Boll i Ionescu za naslov EP
Ionescu mi je izbacio Smasonova,nakon što je ovaj iznenađujuće tukao Ovtcharova
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.