Snooker

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 03 apr 2018, 15:47

Forster WroteColonGubi 4-0 od Slessora i napravi 147, a do zivota mu nije bilo :lol:

možda je samo došao na China open da napravi to i pokupi 42 tisuće funti :mrgreen: ,
ipak uskoro je Crucible .
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
BluesForever
Postovi: 12502
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

PostPostao/la BluesForever » 03 apr 2018, 21:27

Čudi me i da igrao Rooni u Kini
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 07 apr 2018, 15:31

taman postalo zanimljivo između Selbya i Kyeren-a i onda prebace na nebitnu bundesligašku tekmu :twisted:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 17 apr 2018, 22:29

Liang Wenbo gubi od Jamie Jonesa 9-0 :shock: i treba mu još samo jedan frame za Crucible.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Mig_Mig
Postovi: 6030
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 18 apr 2018, 01:22

Dot napokon u formi :)
Stolar iz Bratunca

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 18 apr 2018, 21:16

završio je i JudgementDay i dobilo smo sve snukeraše za SP
bode u oči poraz Lianga od 10-0 :rol: :rol:
svi pobjednici:
Chris Wakelin
Matthew Stevens
Robert Milkins
Ricky Walden
Thepchaiya Un-Nooh
Joe Perry
Graeme Dott
Stuart Carrington
Jamie Jones
Xiao Guodong
Lyu Haotian
Jack Lisowski
Jimmy Robertson
Ryan Day
Liam Highfield
Stephen Maguire
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Lex
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

PostPostao/la Lex » 19 apr 2018, 22:29

1) Mark Selby v Joe Perry (Match 1)
(16) Mark Allen v Liam Highfield (Match 2)
(9) Kyren Wilson v Matthew Stevens (Match 3)
(8) Shaun Murphy v Jamie Jones (Match 4)
(5) John Higgins v Thepchaiya Un-Nooh (Match 5)
(12) Stuart Bingham v Jack Lisowski (Match 6)
(13) Luca Brecel v Ricky Walden (Match 7)
(4) Judd Trump v Chris Wakelin (Match 8)
(3) Ding Junhui v Xiao Guodong (Match 9)
(14) Anthony McGill v Ryan Day (Match 10)
(11) Marco Fu v Lyu Haotian (Match 11)
(6) Barry Hawkins v Stuart Carrington (Match 12)
(7) Mark Williams v Jimmy Robertson (Match 13)
(10) Neil Robertson v Rob Milkins (Match 14)
(15) Ali Carter v Graeme Dott (Match 15)
(2) Ronnie O’Sullivan v Stephen Maguire (Match 16)

Saturday April 21
Morning Session (1000 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Mark Selby v Joe Perry (Match 1, Session 1)
Marco Fu v Lyu Haotian (Match 11, Session 1)
Afternoon Session (1430 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Ding Junhui v Xiao Guodong (Match 9, Session 1)
Mark Allen v Liam Highfield (Match 2, Session 1)
Evening Session (1900 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Mark Selby v Joe Perry (Match 1, Session 2) *
Ali Carter v Graeme Dott (Match 15, Session 1)
Sunday April 22
Morning Session (1000 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Ronnie O’Sullivan v Stephen Maguire (Match 16, Session 1)
Mark Allen v Liam Highfield (Match 2, Session 2) *
Afternoon Session (1430 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Judd Trump v Chris Wakelin (Match 8, Session 1)
Ali Carter v Graeme Dott (Match 15, Session 2) *
Evening Session (1900 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Ding Junhui v Xiao Guodong (Match 9, Session 2) *
Marco Fu v Lyu Haotian (Match 11, Session 2) *
Monday April 23
Morning Session (1000 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Ronnie O’Sullivan v Stephen Maguire (Match 16, Session 2) *
Stuart Bingham v Jack Lisowski (Match 6, Session 1)
Afternoon Session (1430 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Judd Trump v Chris Wakelin (Match 8, Session 2) *
Kyren Wilson v Matthew Stevens (Match 3, Session 1)
Evening Session (1900 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Stuart Bingham v Jack Lisowski (Match 6, Session 2) *
Mark Williams v Jimmy Robertson (Match 13, Session 1)
Tuesday April 24
Morning Session (1000 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Barry Hawkins v Stuart Carrington (Match 12, Session 1)
Kyren Wilson v Matthew Stevens (Match 3, Session 2) *
Afternoon Session (1430 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Mark Williams v Jimmy Robertson (Match 13, Session 2) *
Luca Brecel v Ricky Walden (Match 7, Session 1)
Evening Session (1900 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Barry Hawkins v Stuart Carrington (Match 12, Session 2) *
Anthony McGill v Ryan Day (Match 10, Session 1)
Wednesday April 25
Morning Session (1000 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

John Higgins v Thepchaiya Un-Nooh (Match 5, Session 1)
Luca Brecel v Ricky Walden (Match 7, Session 2) *
Afternoon Session (1430 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Shaun Murphy v Jamie Jones (Match 4, Session 1)
Anthony McGill v Ryan Day (Match 10, Session 2) *
Evening Session (1900 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

John Higgins v Thepchaiya Un-Nooh (Match 5, Session 2) *
Neil Robertson v Rob Milkins (Match 14, Session 1)
Thursday April 26
Morning Session (1000 BST)
NO PLAY

Afternoon Session (1430 BST)
First/Second Round (Best of 19/25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 1 v Winner Match 2 (Match 17, Session 1)
Neil Robertson v Rob Milkins (Match 14, Session 2) *
Evening Session (1900 BST)
First/Second Round (Best of 19/25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Shaun Murphy v Jamie Jones (Match 4, Session 2) *
Winner Match 11 v Winner Match 12 (Match 22, Session 1)
Friday April 27
Morning Session (1000 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 1 v Winner Match 2 (Match 17, Session 2)
Winner Match 15 v Winner Match 16 (Match 24, Session 1)
Afternoon Session (1430 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 3 v Winner Match 4 (Match 18, Session 1)
Winner Match 11 v Winner Match 12 (Match 22, Session 2)
Evening Session (1900 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 1 v Winner Match 2 (Match 17, Session 3) *
Winner Match 15 v Winner Match 16 (Match 24, Session 2)
Saturday April 28
Morning Session (1000 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 3 v Winner Match 4 (Match 18, Session 2)
Winner Match 11 v Winner Match 12 (Match 22, Session 3) *
Afternoon Session (1430 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 5 v Winner Match 6 (Match 19, Session 1)
Winner Match 15 v Winner Match 16 (Match 24, Session 3) *
Evening Session (1900 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 3 v Winner Match 4 (Match 18, Session 3) *
Winner Match 13 v Winner Match 14 (Match 23, Session 1)
Sunday April 29
Morning Session (1000 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 7 v Winner Match 8 (Match 20, Session 1)
Winner Match 9 v Winner Match 10 (Match 21, Session 1)
Afternoon Session (1430 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 5 v Winner Match 6 (Match 19, Session 2)
Winner Match 13 v Winner Match 14 (Match 23, Session 2)
Evening Session (1900 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 7 v Winner Match 8 (Match 20, Session 2)
Winner Match 9 v Winner Match 10 (Match 21, Session 2)
Monday April 30
Morning Session (1000 BST)
NO PLAY

Afternoon Session (1300 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 7 v Winner Match 8 (Match 20, Session 3) *
Winner Match 9 v Winner Match 10 (Match 21, Session 3) *
Evening Session (1900 BST)
Second Round (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 5 v Winner Match 6 (Match 19, Session 3) *
Winner Match 13 v Winner Match 14 (Match 23, Session 3) *
Tuesday May 1
Morning Session (1000 BST)
Quarter-Finals (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 17 v Winner Match 18 (QF 1, Session 1)
Winner Match 21 v Winner Match 22 (QF 3, Session 1)
Afternoon Session (1430 BST)
Quarter-Finals (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 19 v Winner Match 20 (QF 2, Session 1)
Winner Match 23 v Winner Match 24 (QF 4, Session 1)
Evening Session (1900 BST)
First Round (Best of 19 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 17 v Winner Match 18 (QF 1, Session 2)
Winner Match 21 v Winner Match 22 (QF 3, Session 2)
Wednesday May 2
Morning Session (1000 BST)
Quarter-Finals (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 19 v Winner Match 20 (QF 2, Session 2)
Winner Match 21 v Winner Match 22 (QF 3, Session 3) *
Afternoon Session (1430 BST)
Quarter-Finals (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 17 v Winner Match 18 (QF 1, Session 3) *
Winner Match 23 v Winner Match 24 (QF 4, Session 2)
Evening Session (1900 BST)
Quarter-Finals (Best of 25 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner Match 19 v Winner Match 20 (QF 2, Session 3) *
Winner Match 23 v Winner Match 24 (QF 4, Session 3) *
Thursday May 3
Morning Session (1000 BST)
NO PLAY

Afternoon Session (1300 BST)
Semi-Finals (Best of 33 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner QF 1 v Winner QF 2 (SF 1, Session 1)
Evening Session (1900 BST)
Semi-Finals (Best of 33 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner QF 3 v Winner QF 4 (SF 2, Session 1)
Friday May 4
Morning Session (1000 BST)
Semi-Finals (Best of 33 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner QF 1 v Winner QF 2 (SF 1, Session 2)
Afternoon Session (1430 BST)
Semi-Finals (Best of 33 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner QF 3 v Winner QF 4 (SF 2, Session 2)
Evening Session (1900 BST)
Semi-Finals (Best of 33 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner QF 1 v Winner QF 2 (SF 1, Session 3)
Saturday May 5
Morning Session (1000 BST)
Semi-Finals (Best of 33 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner QF 3 v Winner QF 4 (SF 2, Session 3)
Afternoon Session (1430 BST)
Semi-Finals (Best of 33 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner QF 1 v Winner QF 2 (SF 1, Session 4) *
Evening Session (1930 BST)
Semi-Finals (Best of 33 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner QF 3 v Winner QF 4 (SF 2, Session 4) *
Sunday May 6
Afternoon Session (1400 BST)
Final (Best of 35 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner SF 1 v Winner SF 2 (Final, Session 1)
Evening Session (1900 BST)
Semi-Finals (Best of 35 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner SF 1 v Winner SF 2 (Final, Session 2)
Monday May 7
Afternoon Session (1400 BST)
Final (Best of 35 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner SF 1 v Winner SF 2 (Final, Session 3)
Evening Session (1900 BST)
Semi-Finals (Best of 35 frames)
TV Coverage: BBC/Eurosport

Winner SF 1 v Winner SF 2 (Final, Session 4) *

Avatar
Lex
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

PostPostao/la Lex » 21 apr 2018, 12:59

Selby gubi 4:0.
:shock:

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 21 apr 2018, 15:11

šta je ovo Selby na konopcima :?: vjerovatno mu je ovaj prekid dobro došao .ali opet jako teško će mu biti okrenuti ovaj meč i Fu gubi ali to mi nije iznenađenje neko jer čovjek dugo nije igrao.
Ronni uskoro kreće u svoj prvi session protiv Maguire-a.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 21 apr 2018, 16:46

evo i Ronni se nije probudio,gubi 4-0 iako je mogao uzeti ovaj zadnji frame :eh:

edit;dobar odgovor Ronni-a u drugom session-u b2b century,a ove rupe mi izgledaju kao bilijarske ,sve ulazi :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Lex
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

PostPostao/la Lex » 21 apr 2018, 22:30

Jbt, ode Selby 10:4.
Ronnie gubi 6:3 ali malo se sabrao, 118 i 110 century breakove je imao.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12502
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

PostPostao/la BluesForever » 21 apr 2018, 23:27

Selby out,veliko iznenađenje definitivno.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
miki_92
Postovi: 16226
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 22 apr 2018, 13:45

7-1 serija i pobjeda :salut:
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

Avatar
Mig_Mig
Postovi: 6030
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 22 apr 2018, 13:47

Okrenu ga. A boga mi bio je u provaliji.
Stolar iz Bratunca

Avatar
Lex
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

PostPostao/la Lex » 22 apr 2018, 13:48

Manje los je Ronnie bio danas ali najvaznije je da ide dalje. :thumbup:

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 23 apr 2018, 18:48

Murphy i Jones u decideru
edit: ode i Murphy na ribarenje :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 24 apr 2018, 22:42

nastavlja se čudno SP i Bingham izgubio,a Robertson u problemima gubi 6-2
edit;kakvu je šansu Milkins propustio da ode na 7-2 ,ima 30-setak bodova prednosti i laganu ravnu crvenu uz donji dio stola :damn:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 4066
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 25 apr 2018, 17:57

branimir85 WroteColonnastavlja se čudno SP i Bingham izgubio,a Robertson u problemima gubi 6-2
edit;kakvu je šansu Milkins propustio da ode na 7-2 ,ima 30-setak bodova prednosti i laganu ravnu crvenu uz donji dio stola :damn:

Džaba kad je Robertson u raspadu, gotovo je ovo. :oops:
#LukaModrićBallond'or2018!

Avatar
branimir85
Postovi: 8528
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 25 apr 2018, 19:22

S-Y-L-A-R WroteColon
branimir85 WroteColonnastavlja se čudno SP i Bingham izgubio,a Robertson u problemima gubi 6-2
edit;kakvu je šansu Milkins propustio da ode na 7-2 ,ima 30-setak bodova prednosti i laganu ravnu crvenu uz donji dio stola :damn:

Džaba kad je Robertson u raspadu, gotovo je ovo. :oops:

privatni problemi su previše utjecali na njega,vjerovatno se nije mogao u potpunosti posvetiti snookeru i treningu iako je rekao da je sad sve uredu,propustio je bio Masters nakon 11-12 godina igranja zaredom
nadam se da ćemo sljedeće sezone vidjeti starog Neila i njegov proper snooker,ali šta se događa s Selbyem
ove sezone je neprepoznatljiv,možda zasićenje :think:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
bvb
Postovi: 2791
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

PostPostao/la bvb » 26 apr 2018, 00:23

Malo se zasitio Selby, ocigledno mu nije toliko vazno bilo ovo prvenstvo. Sta ce, tri pune godine ga niko nije skino s No1, 3 SP-a osvojena, nema izgleda vise motivacije. :D Roni ga moze skinit ako osvoji sad. Al' uzeo je Kinu jbg. Kaze i da ne moze fizicki, slab nesto.


Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.