Adnan Catic alias Felix Sturm

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la COYS » 21 feb 2016, 01:21

ASD je napisao/la:CompuBox ‏@CompuBox 59 minprije 59 minuta
In 12: Sturm outlanded Chudinov 24-22- for first time in 24 rounds...Enough of a rally to get decision?

Ubio ga Ado ko mraz paprike :kafa: a jos deset godina stariji :salut:

Final Stats: Chudinov: 297/1022 (29%) Sturm 184/605 (30%).To je to :wave: svaka cast sudijama

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la Rafael30 » 21 feb 2016, 02:33

BRAVO za šampiona! :tokralju: :bih:
Bošnjo će ti sve oprostiti osim uspjeha, standard. :guz: :shh:

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 21 feb 2016, 05:22

kvalitet je napisao/la:Prije svega čestitke Felixu, dokazao je da je zaista jedan od boraca koji će zauzeti mjesto u historijskim knjigama. Da li je ili nije zasluženo uzeo, to nije ni bitno, pobjeda je pobjeda.

Međutim, molio bih da mi bilo ko odgovori sljedeće. Zašto slavite njegovu pobjedu kao bosanskohercegovačku? Ok, shvatam ja korijene, shvatam ja zastave poslije borbi, pjesme, poruke itd. No, čovjek se ne bori pod bh. zastavom. Ja mu se divim kao sportisti, ali samo kao sportisti. Na isti način kao što se divim Ibrahimoviću. Međutim, ni pod razno u isti koš sa Džumhurom, Tukom, Džekom, Teletovićem i ostalim. Felix će ostati upamćen kao njemački borac...
Ne znam jesi li citao ,ali Bosanac izbjeglica glavni inzinjer i instruktor za lansiranje rakete u NASAi.
Da je ostao u BiH da li bi mu se pruzila ista prilika ?
Da li bi(Adnan Catic) imao priliku pomoci sa Bog zna koliko miliona siromasne u BiH i praviti jedan dobar marketing za BiH ?

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la PerryFred » 21 feb 2016, 06:07

https://twitter.com/sanelbabic
HZ_ilidzaa je napisao/la: Da je ostao u BiH da li bi mu se pruzila ista prilika ?
Da je ostao u Vlasenici najvjerovatnije bi završio u nekoj od masovnih grobnica.

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4292
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la AjsKjub » 21 feb 2016, 06:48

Felix macht uns stolz. slika
Unico amore sei!
❤️🖤

Sarajlija88
Postovi: 612
Pridružen/a: 07 feb 2016, 10:38
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la Sarajlija88 » 21 feb 2016, 07:19

Svaka ti čast Adnane, osvjetlao si obraz :) covjek je uvjek tu da podrzi BiH u svakom smislu, bilo to finansijski, marketingski... :salut:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16517
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la jestamaji » 21 feb 2016, 10:08

steve bunce je napravio poprilično realnu analizu, kao i uvijek

kaže rus je mlađi i izvrsno fizički pripremljen te je puno više mahao i udarao, i zadao puno više udaraca ali njegovi udarci nisu bili tako čisti i direktni kao adnanovi. pored toga je napomenuo i tih par niskih udaraca te jedan udarac laktom i jedan glavom
pored toga je rus bio puno aktivniji u svakoj rundi od polovine do kraja, a adnan početkom većine rundi

e sad je li to bilo dovoljno ili ne za adnanovu pobjedu, on misli da nije

p.s. očito jeste :mrgreen:

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la DonCorleone » 21 feb 2016, 10:43

Ado daleko bolje pripremljen nego prosli put, mada je Chudinov izuzev dvije runde bio aktivniji bokser i na kraju borbe je djelovao daleko spremnije od Adnana. Po meni je Chudinov bio aktivniji 10/12 rundi. 12 runda je po meni isto pripala Chudinovu.

Adnan je analogno tome udarao dosta manje ali je imao proporcionalno vise direktnih udaraca. To je rezultat daleko bolje tehnike Catica naspram Chudinova.

Delimicno je neke stvari popravio naspram prve borbe. Manje je Chudinova ganjao i pokusavao tempom dominirati, manje ulazio u blisku borbu, dje je pogotovo u prvoj borbi izlazio sa daleko manje uspjesnih udaraca nego Chudinov, i u ovoj borbi je ponovo pokusavao dominirati tempom, krenuti naprijed prema Chudinovu, problem je sto Ado krene ali nema vise snage da uputi par konkretnih udaraca nego staticno stoji i ceka sa uzdignutim gardom na udarce Chudinova i po koji kontra udarac. To je sasvim nedovljno, pogotovo u momentu kada krenes naprijed i pokusas dominirati borbom, tada moras uputiti i pokoji udarac a ne stojati i cekati.

Mislim da Ado vise nema dovoljno snage i kondicije za ovu kategoriju, sto je i razumljivo. Istrosio se poslednjih godina i ja mu ovom prilikom od srca zahvaljujem za promoviranje BiH na ovakav nacin. Siguran sam da mu je ovo poslednja borba (izuzev eventualnog nastupa u Sarajevu), tako da mu zelim jos jednom cestitati ovim putem za pobjedu i zahvaliti se na svemu.

Rezultat po meni nije mogao ici u korist Adnana jer se vidjelo da nakon druge runde nema vise snage da uputi konstantnu seriju udaraca koja bi Rusa mogla poslati na pod ili barem ugroziti. Pokusavao je udarati strateski, pogotovo krajem svake runde da bi utisak na sudije bio veci, dok je sredinom svake runde hodao uzdignutog garda bez pokusaja udaraca prema Chudinovu. To je bas ona tacka koja mi najvise smeta kod njega, krene naprijed, ulazi u blisku borbu ali ne udara. Uputi dva dobra udarca i stane (kao protiv Geala i Solimana). Tu se vidi da nema vise snage da dovrsi posao.

Licno mislim da i on to zna kao i citav njegov tim. Postao je prvak po peti put i ne vjerujem da ce se poigravati dalje sa svim deficitima koje trenutno ima i nastaviti se boriti na ovom nivou.

Ispisao je historiju u Njemackom boks sportu i da je mladji, ubjeden sam, rijesio bi srcanog (ali tehnicki limitianog) Rusa bez vecih napora daleko ranije. Ti si veliki borac Ado i hvala ti za sve majstore!
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la ASD » 22 feb 2016, 13:25

Ne bih se slozio da je tehnicki limitiran, ima poprilicno "sirok izbor" udaraca koje upucuje prema protivniku.

kvalitet
Postovi: 273
Pridružen/a: 17 mar 2013, 18:54
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la kvalitet » 26 feb 2016, 16:09

HZ_ilidzaa je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:Prije svega čestitke Felixu, dokazao je da je zaista jedan od boraca koji će zauzeti mjesto u historijskim knjigama. Da li je ili nije zasluženo uzeo, to nije ni bitno, pobjeda je pobjeda.

Međutim, molio bih da mi bilo ko odgovori sljedeće. Zašto slavite njegovu pobjedu kao bosanskohercegovačku? Ok, shvatam ja korijene, shvatam ja zastave poslije borbi, pjesme, poruke itd. No, čovjek se ne bori pod bh. zastavom. Ja mu se divim kao sportisti, ali samo kao sportisti. Na isti način kao što se divim Ibrahimoviću. Međutim, ni pod razno u isti koš sa Džumhurom, Tukom, Džekom, Teletovićem i ostalim. Felix će ostati upamćen kao njemački borac...
Ne znam jesi li citao ,ali Bosanac izbjeglica glavni inzinjer i instruktor za lansiranje rakete u NASAi.
Da je ostao u BiH da li bi mu se pruzila ista prilika ?
Da li bi(Adnan Catic) imao priliku pomoci sa Bog zna koliko miliona siromasne u BiH i praviti jedan dobar marketing za BiH ?
Nisi me shvatio. Ja poštujem Adnana, divim se njegovom uspjehu, također mislim da ne bi napravio isti uspjeh u BiH. No, kao SPORTISTA on nije bosanskohercegovački borac, već je njemački. Tako će ostati upamćen u svijetu. I hvala mu ako bude Bosnu i Hercegovinu promovirao na najbolji način, ali ja znam, znaš i ti sigurno, čitali smo često na portalima, ljude koji isto rade, a uopće nemaju nikakve veze s tim. Ono, hvala ti puno, nastavi da radiš, bit ću ti zahvalan na tome. I to sve stoji, ali, ponavljam, on NIJE bosanskohercegovački SPORTISTA. To je bila poenta.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16517
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la jestamaji » 16 apr 2016, 22:22

opala, A proba pozitivna :shock:

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la autogol » 16 apr 2016, 22:24

Bild objavio da je Ado pozitivan na doping testu :facepalm:

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la SlevinKelevra » 16 apr 2016, 22:25

Nisu oni upoznati... To je bio samo stari sir i mlacenica.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la Policeman » 16 apr 2016, 22:27

kako mrzim kad na neposten nacin neko stekne slavu :puke: :puke:

odmah mu oduzeti sve titule i dobro ga novcano kazniti bez obzira sto je "nas"
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la Rokoko87 » 17 apr 2016, 10:08

Zar i ti sine Adnane? :(
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16517
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la jestamaji » 30 apr 2020, 15:53

tri godine dobio plus još svašta nešta zbog dopinga

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la ASD » 30 apr 2020, 16:30

Žao mi ga. Baš je bio dobar bokser i pokvario je sve ono što je dobro u karijeri uradio.
Nadam se da će poslije zatvora odraditi koji meč.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la JohnCleese » 30 apr 2020, 16:36

Podvaljuju samo zato sto je roda bošnjackoga.
E moj napaćeni Bošnjo cijelom svijetu si trn u oku, ali ti i dalje zivi iz inata :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Saurman
Postovi: 29500
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la Saurman » 30 apr 2020, 16:41

E moj Čatiću gdje ti je pamet bila ako si je ikad imao.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la Drape » 30 apr 2020, 22:32

Dobro je i prošao, svašta mu se stavlja na teret. Višemilionska utaja poreza. Svi udarci i povrede koje je nanio protivniku u ringu a dokazano je da je bio dopingovan gube legalnu zaštitu "okvira sporta" i odgovara se za njih.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.