Adnan Catic alias Felix Sturm

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

PipiDugaCarapa
Kontakt:

Re: Adnan Catic alias Felix Sturm

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 21 feb 2016, 00:13

Šta priča ovaj uhljup, što se mene tiče nije ga Rus ni udario. Ona krv je nastala kao posljedica prouzrokovana kidanjem bubuljice rukavicom, sasvim slučajno.
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

QUARTERBACK
x 10
Kontakt:

Post Postao/la QUARTERBACK » 21 feb 2016, 00:14

Forster je napisao/la:
BeyKopites je napisao/la:Adnan Ćatić :tokralju: :tokralju: :bow: :bow:
Mislim da je Chudinov bio bliži SD pobjedi, što znači da ova pobjeda Adnana i nije neka velika krađa kao što govori moj kolega @Forster. Jednostavno, ovaj put se malo poguralo na Adinu stranu, a i zaslužio je nakon De La Hoye, Murraya, Stieglitza i još nekih sumnjivih odluka.

Opet, svaka čast ovoj ljudini, vratiti se psihički i pripremiti fizički nakon mnogih uspona i padova u zadnje 3 godine nije bilo lako. Nadam se da mu ovo neće biti posljednja borba, te da će mu se ispuniti želja da održi to u Sarajevu, mislim da bi bio spektakl.

Zaslužio je on nakon svega da mu se nekad i vrate krađe i sumnjive odluke. Meni je neizrecivo drago što je postao prvak ponovo, al' način na koji je došao do toga mi ne ide uz njegovo ime i reputaciju, a naravno i kvalitet, jer ovo nije bilo malo guranje, ovo je teška krađa :thumbup:

:thumbup: :salut: :bow:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Cocaine
Kontakt:

Post Postao/la Cocaine » 21 feb 2016, 00:14

slika

5 :salut:
Ko bi mogo opjevati redom
Sve ljepote divnoga Mostara
Zar se cudis, srce, sto ga ljubim
Sa ljubavlju sinovskoga zara

Rafael30
Kontakt:

Post Postao/la Rafael30 » 21 feb 2016, 00:15

PipiDugaCarapa je napisao/la:Šta priča ovaj uhljup, što se mene tiče nije ga Rus ni udario. Ona krv je nastala kao posljedica prouzrokovana kidanjem bubuljice rukavicom, sasvim slučajno.

Krv na desnoj arkadi je nastala nakon sudara glavama.

COYS
Kontakt:

Post Postao/la COYS » 21 feb 2016, 00:15

a dajgle ovih pacenika"kradja,kradja,kradja" kuknjava :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :guz:

slika

PipiDugaCarapa
Kontakt:

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 21 feb 2016, 00:15

Rafael30 je napisao/la:
PipiDugaCarapa je napisao/la:Šta priča ovaj uhljup, što se mene tiče nije ga Rus ni udario. Ona krv je nastala kao posljedica prouzrokovana kidanjem bubuljice rukavicom, sasvim slučajno.

Krv na desnoj arkadi je nastala nakon sudara glavama.

:facepalm:

ASD
x 299
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 21 feb 2016, 00:16

tuzlak1987 je napisao/la:
Pa ovaj plasira npr 60, Catic 40 ali od tih Caticevih 40 prodje veci broj udaraca. I to vecina koja prodje Rusu su u bubrege i stomak..

Nisam vidio takvu statistiku koliko je udaraca otislo u tijelo koliko u glavu.

Odbrana itekako ima uticaja na suce, ali nije sudac nece racunati procente udaraca, budi siguran, kosi se sa logikom, u drugim stvarima su procenti bitni ali ovdje jok,

jestamaji
x 78
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 21 feb 2016, 00:17

ma neko je ovde milione zaradio na kladionici, ovakve stvari se ne dešavaju slučajno

a najbolje od svega je da nas trenutno za to sve boli k.urac :mrgreen: :bih:
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 21 feb 2016, 00:18, ukupno mijenjano 2 puta.

BosnaSTL
Kontakt:

Post Postao/la BosnaSTL » 21 feb 2016, 00:18

Policeman je napisao/la:
BosnaSTL je napisao/la:
Policeman je napisao/la:
PO VAMA ŠVABO ZASLUZIO POBJEDU :rol: :rol:

NEMATE VI POJMA :puke:

Sin mu se zove MAHIR a ne Martin ili Stevo sad serbo odyebi od ove teme .

zasto se nerviras moze se na lijep i kulturan nacin diskutovati

covjek nastupa za svabe sta ti tu nije jasno

normalno da je ŠVABO

Sta god da je nije Rus I ima krv Bosnajcku a pod cijom zastavom boksuje to je manje bitno .

provokatorII
Kontakt:

Post Postao/la provokatorII » 21 feb 2016, 00:18

jabuka je napisao/la:E moji zemljaci glupi. Nema nas glupljih. Po najboljim sportistima ove napaćene države se uvijek pljuje. Čovjek u po Europe nakon svakog meča spominje nas i nasu jednu jedinu i mi tako. Pa da ga je rus nokautirao ADO je za mene pobjednik. ADNANE SINE BOSANSKI !!!! Sagnite se miševi pokakani. :guz:

:bih: :bih:

Stipu vnarego.

Sve sto je valjalo i onako je napustilo vukojebinu. Izgleda da su zasluzili da zivotare sa cimacet i tasaus. Ko ih beje ;)

Cocaine
Kontakt:

Post Postao/la Cocaine » 21 feb 2016, 00:19

Policeman je napisao/la:
BosnaSTL je napisao/la:
Policeman je napisao/la:

NEMATE VI POJMA :puke:

Sin mu se zove MAHIR a ne Martin ili Stevo sad serbo odyebi od ove teme .

zasto se nerviras moze se na lijep i kulturan nacin diskutovati

covjek nastupa za svabe sta ti tu nije jasno

normalno da je ŠVABO

Covjek da je nastupao za bosance i hercegovce najveci domet bi mu (nazalost) bio turnir Mustafa Hajrulahovic Talijan zato nemoj kenjat bezveze. Toliko mladih talenata smo uskraceni gledati u sampionskim izdanjima zbog ne brige drzave prema sportu
Ko bi mogo opjevati redom
Sve ljepote divnoga Mostara
Zar se cudis, srce, sto ga ljubim
Sa ljubavlju sinovskoga zara

Rooney88
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 21 feb 2016, 00:19

Ko vas yebe!

Ado apsolutno zasluzeno do pobjede!
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

BeyKopites
x 3
Kontakt:

Post Postao/la BeyKopites » 21 feb 2016, 00:19

Forster je napisao/la:
Mislim da je Chudinov bio bliži SD pobjedi, što znači da ova pobjeda Adnana i nije neka velika krađa kao što govori moj kolega @Forster. Jednostavno, ovaj put se malo poguralo na Adinu stranu, a i zaslužio je nakon De La Hoye, Murraya, Stieglitza i još nekih sumnjivih odluka.

Opet, svaka čast ovoj ljudini, vratiti se psihički i pripremiti fizički nakon mnogih uspona i padova u zadnje 3 godine nije bilo lako. Nadam se da mu ovo neće biti posljednja borba, te da će mu se ispuniti želja da održi to u Sarajevu, mislim da bi bio spektakl.

Zaslužio je on nakon svega da mu se nekad i vrate krađe i sumnjive odluke. Meni je neizrecivo drago što je postao prvak ponovo, al' način na koji je došao do toga mi ne ide uz njegovo ime i reputaciju, a naravno i kvalitet, jer ovo nije bilo malo guranje, ovo je teška krađa :thumbup:

Obojica se slažemo da je Chudinov bio bolji i bliži pobjedi, samo ne vidim razlog da se ovo smatra teška krađa, nije da je Rus bio toliko dominantan :? Neispravna odluka, vrlo moguće, al' da je teška krađa e to definitivno ne.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

JohnCleese
x 52
Kontakt:

Post Postao/la JohnCleese » 21 feb 2016, 00:19

Policeman je napisao/la:
Policeman je napisao/la:RUS POKRADEN

hihiihih Ado je sampion pati jarane

JohnCleese je napisao/la:
Policeman je napisao/la:RUS POKRADEN

...inace umirovljeni bokserki sudija, danas uspjesan prognozer utakmnica EPL

NEMATE VI POJMA :puke:[/quote]

Jarane blamiras se, jarane ofiras se a nije ni vrijeme ni mjesto :mrgreen:
Slavi legitimnu pobjedu Adnana
Budi jak i pametan
Budi kao Adnan Ćatić :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.

Svabo je to...

tuzlak1987
x 197
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 feb 2016, 00:20

ASD je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Pa ovaj plasira npr 60, Catic 40 ali od tih Caticevih 40 prodje veci broj udaraca. I to vecina koja prodje Rusu su u bubrege i stomak..

Nisam vidio takvu statistiku koliko je udaraca otislo u tijelo koliko u glavu.

Odbrana itekako ima uticaja na suce, ali nije sudac nece racunati procente udaraca, budi siguran, kosi se sa logikom, u drugim stvarima su procenti bitni ali ovdje jok,

Ma znas kako po meni je 50-50 jer Rus nije plasirao udarce u glavu. I to ostavlja utisak neki..

A sto se tice titule vratit ce se Rusu kad tad ;) Mislim da Caticu ne treba biti krivo sto je dobio na ovaj nacin jer u ovom slucaju titula ide nosiocu ali je znao i izgubiti titulu na ovaj nacin. Npr izgubio je od De la Hoye gdje je prebio tog borca bulvalno, a dobio je sada od Rusa gdje Rus njega nije prebio, vec je samo iskontrolisao dijelove borbe

Policeman
Kontakt:

Post Postao/la Policeman » 21 feb 2016, 00:22

OK zasluzio je :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: eto
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Forster
x 6
Kontakt:

Post Postao/la Forster » 21 feb 2016, 00:22

BeyKopites je napisao/la:
Forster je napisao/la:

Obojica se slažemo da je Chudinov bio bolji i bliži pobjedi, samo ne vidim razlog da se ovo smatra teška krađa, nije da je Rus bio toliko dominantan :? Neispravna odluka, vrlo moguće, al' da je teška krađa e to definitivno ne.

Nije mala stvar sigurno okrenuti pobjedu Chudinova sa 3-4-5 rundi razlike u poraz od 2 razlike :thumbup:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

tuzlak1987
x 197
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 feb 2016, 00:23

Da vam kazem realno vi ste qovna koja nista nisu postigla u zivotu.

Da je Adnan izgubio opet bi pricali, da je bio bolji pa pobjedio opet bi pricali, da je bio bolji i izgubio onda bi likovali i td.

I on je gubio ovako dok nije postao ime i dok se nije opametio i prestao boksati van Njemacke. Rus ako moze bolji event napraviti neka ide u Rusiju pa pravi. Logicno ne moze, neka ide u USA pokrast ce ga kao Adnana. Neka gura, vratit ce mu se
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 21 feb 2016, 00:25, ukupno mijenjano 1 put.

PipiDugaCarapa
Kontakt:

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 21 feb 2016, 00:24

Policeman je napisao/la:OK zasluzio je :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: eto

Pa normalno da je zasluzio, nije ga Rus dotakao. U zivotu nisam vidio dominaciju kakvu je Adnan prezentovao večeras. Rus pade ko Manchester..

ASD
x 299
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 21 feb 2016, 00:32

Final Stats: Chudinov: 297/1022 (29%) Sturm 184/605 (30%). Sturm was more efficient with power shots landing 41%, but was outlanded 226-143

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.