Vaterpolo

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
north+freaks
Postovi: 41
Pridružen/a: 16 maj 2011, 14:48
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la north+freaks » 16 maj 2011, 15:40

tikvan je napisao/la:Nisam u stanju da pratim trenutno utakmicu tv zeza, ali nadat se laganici. Baš me zanima da čujem izvještaj o atmosferi na slanoj bari.Ne sumnjam da će firmaši doć i podržat mladu ekipu Voše. Naprijed Partizan.
Poraz je i prevelik,što jest jest,al istovremeno naši igrači su nakon trijumfa nad Zvezdom i osvajanja drugog mjesta u ovu utakmicu ušli opušteno.Naravno da je kvalitetniji Partizan,al istovremeno bojim se da većina navijača i ljubitelja vaterpola zaboravlja da upravo Vošina škola je trenutno najjača u državi i da ukoliko bude kakvog sponzora Vojvodina bi mogla narednih godina harati Srbijom samim time i Evropom.
SAMO VOJVODINA!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 16 maj 2011, 15:56

north+freaks je napisao/la:
tikvan je napisao/la:Nisam u stanju da pratim trenutno utakmicu tv zeza, ali nadat se laganici. Baš me zanima da čujem izvještaj o atmosferi na slanoj bari.Ne sumnjam da će firmaši doć i podržat mladu ekipu Voše. Naprijed Partizan.
Poraz je i prevelik,što jest jest,al istovremeno naši igrači su nakon trijumfa nad Zvezdom i osvajanja drugog mjesta u ovu utakmicu ušli opušteno.Naravno da je kvalitetniji Partizan,al istovremeno bojim se da većina navijača i ljubitelja vaterpola zaboravlja da upravo Vošina škola je trenutno najjača u državi i da ukoliko bude kakvog sponzora Vojvodina bi mogla narednih godina harati Srbijom samim time i Evropom.
Mješaš teze i pričaš nebuloze jednom riječju nisi kompetentan. Budi realan! ;) :evil:
LARISSA RIQUELME!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 18 maj 2011, 19:41

slika
Vaterpolisti Partizana još jednom su potvrdili apsolutnu dominaciju u domaćim takmičenjima. Večeras su u Novom Sadu i drugi put ubedljivo savladali Vojvodinu u finalnoj seriji plej-ofa i osvojili 24. šampionsku titulu u klupkoj istoriji.

Partizan

Vojvodina nije uspela da ozbiljnije parira Partizanu u finalu plej - ofa, pa su crno-beli vrlo lako stigli do nove šampionske titule, 24. u klupskoj istoriji.

Posle 16:4 na Banjici, crno-beli su večeras bili ubedljivi i u Novom Sadu, savladavši Vojvodinu rezultatom 12:3 (5:0, 2:2, 2:0, 3:1) i tako sa dve ostvarene pobede još više dopunili bogatu riznicu trofeja.

Partizan je već u prvoj četvrtini stekao pet golova prednosti i bilo je jasno da o nekoj neizvesnosti nema ni govora.

Crno-beli su tako potvrdili i odličnu formu pred učešće na završnom turniru Evrolige u Rimu, od 3. do 4. juna.

Vojvodina: Marinković, Matković, V. Mitrović, Vuksanović, Gvozdanović, Vapenski, Matović, Ovuka 1, Ranđić 1, Ubović, Basara 1, Joksimović, M. Mitrović, Vasić, Maksimović. Trener: Stanojević.

Partizan Rajfajzen: Soro, Hadžiteodoru, Rađen 1, Korolija, Aleksić 1, Pijetlović 2, Prlainović 2, A. Radović, Dedović, Mitrović 2, Vujasinović 1, Ćuk 3, Živojinović, Šaponjić, J. Radović. Trener: Milanović.

Treće mesto u domaćem šampionatu osvojila je Crvena zvezda, koja je i drugi put bila bolja od Beograda, ovoga puta rezultatom 12:4. Ova utakmica bila je i oproštaj proslavljenog reprezentativca Dejana Savića od aktivnog igranja.
:) :) :) :) :) :) SVEOPŠTA DOMINACIJA NA SVIM FRONTOVIMA!
LARISSA RIQUELME!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 22 maj 2011, 10:08

Стјепан " je napisao/la:Situacija oko Avramovića se približava kraju.Po svemu sudeći sud će presudit u korist reprezentativca Avramovića.
Moram priznat da nisam nešto mnogo pratio situaciju oko Markana,ali istovremeno mislim da je to i jedino pravo riješenje. Milanović možda upravo ovu situaciju može okarakterisat svojim jedinim lošim potezom. Kažem nisam u potpunosti upoznat što se razloga tiče?!
Ali isto tako mislim da je Avramović dobar vaterpolista,reprezentativac, te da će on uskoro otići u neki veći klub u Italiji vjerovatno.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la drinin vuk » 22 maj 2011, 10:57

28TAGOE je napisao/la:
Стјепан " je napisao/la:Situacija oko Avramovića se približava kraju.Po svemu sudeći sud će presudit u korist reprezentativca Avramovića.
Moram priznat da nisam nešto mnogo pratio situaciju oko Markana,ali istovremeno mislim da je to i jedino pravo riješenje. Milanović možda upravo ovu situaciju može okarakterisat svojim jedinim lošim potezom. Kažem nisam u potpunosti upoznat što se razloga tiče?!
Ali isto tako mislim da je Avramović dobar vaterpolista,reprezentativac, te da će on uskoro otići u neki veći klub u Italiji vjerovatno.
? је ?. Управа & " ' је $ $ $ ? " ' ?,на % он " ",& свега тога " је $ уговора " то је $ ? &. & " $ $ су $ " & ",све у ' $ " је $ га је & $ позвао за ".
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 24 maj 2011, 10:56

? је ?. Управа & " ' је $ $ $ ? " ' ?,на % он " ",& свега тога " је $ уговора " то је $ ? &. & " $ $ су $ " & ",све у ' $ " је $ га је & $ позвао за ".
Nisam siguran o kojima se parama radilo na godišnjem nivou,tako da neću kenjat o nečemu što ne znam. Istovremeno se pitam da li je bolje jednog domaćeg reprezentativca platit,ili dovest iskusnog ali već starog Grka?
Čujem priče kako je finansijska situacija slaba,ali i optimizam kod Milanovića da bi od iduće godine sve moglo biti puno bolje i da će taj transfer Vanje bit realizovan.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la drinin vuk » 28 maj 2011, 17:25

% $ $ ? је $ " ? на " за " се ' ? сезоне. $ & црно-? путују у ", $ " 3. " 4. јуна & ?-фор ?.
" $ ове $ " су за " са $, " " & сезоне, а $ & % " се ? у $.
$ $ " ' црно-?, % ? ?-офа са $, $ ? ? " - " $.

Не " ? ? $ ' ? % $ сусрет, & ? $, ? " ? $ ' $ $ " " '. ' ' $ - ' " са $ $ ".- & ? " $ Соро.
" " " " " $ " ? % $ ? за проверу, & по ?.

" " ? равноправан ? " са ".
$, у $ " $ ? је ? $ $ ' се поново $ у ", " & ? ? на & са ". $ по " & " $ ". ? $ " " ? $ " ? у ? не " ? " " јесу. ", " " $ нас.
По ' Про & је у ? ? " " $. У $ " " $ ? „на "“ " " ? ?.
Не " & ? " $. ? & у ", & " на $ " говоре $ је та ? $ " у успону '. " ' " у $ $ $, ? $ су ? ?. У ' у $ " ? ?. А " / прву фазу ?, $ је Про & у " $ $ са 6:5.
% се $ " – $ "…
$ " ' ? $, ? ' на основу тога ' $ пар " у / " $ ¥, $ & - " у " –/ Соро.
:) :) :) :)
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
jedan_je_nole
Postovi: 49
Pridružen/a: 17 maj 2011, 13:52
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la jedan_je_nole » 03 jun 2011, 18:52

Sretno večeras,nisam Grobar,ali kad igra neki srpski predstavnik u Evropi navijam za naš tim.Nadam se da će vaterpolisti Partizana osvjetljat obraz srpskog vaterpola i proći u finale i nadam se igrat za titulu. Iskrene želje i nada da ćete to uspjet od jednog Delije. ;)

Avatar
r_i_f_a_t
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 apr 2011, 10:48
Lokacija: Zapadna Bosna
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la r_i_f_a_t » 04 jun 2011, 10:53

Svaka čast momcima na velikoj pobjedi protiv Mladosti,nadam se 7 tituli šampiona Evrope,biće teško ali ne i nemoguće.Sretno momci,sretno svetom imenu Partizanu iz Zapadne Bosne!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 04 jun 2011, 11:03

To da će bit teško,te da će sudije bit na strani domaćina je sigurno.Ali Milanovićeva četa je zasigurno četa sa većim motivom i nadam se nakon 35 godina novoj radosti.A onda zna se slavlje i pive na hektolitre. SRETNO PARTIZANE!
LARISSA RIQUELME!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 04 jun 2011, 11:05

Reprezentativci Srbije i nekadašnji vaterpolisti Partizana Filip Filipović i Slobodan Nikić, pred večerašnji finalni meč Evrolige protiv bivšeg kluba, naglašavaju da su sačuvali svežinu u sinoćnjem meču sa Budvanima, a veruju i da veći izbor igrača može da presudi u njihovu korist.
Filipović i Nikić ističu i da im je drago zbog plasmana crno-belih u finale, da će meč dočekati sa posebnim emocijama, ali i da im je jedini cilj da doprinesu pobedi Pro Reka u večerašnjem meču (21h).
"Uvek kada igram protiv Partizana imam posebne emocije. Prošle godine sam uspeo da prevaziđem tremu, a ne bih imao ništa protiv da i sutra imam sličan učinak kao i u maju prošle godine u Napulju", istakao je Filipović.
On je dodao da je najveći adut njegove ekipe "duža klupa".

"Igramo utakmice sa svih 13 igrača što može da nam pomogne u iscrpljujućoj borbi sa Partizanom. Tok večerašnjeg meča sa Budvom, u kome smo od samog početka bili u vođstvu, omogućio nam je da u finišu smanjimo ritam i sačuvamo snagu za finale", izjavio je Filipović.

Centar Slobodan Nikić očekuje još bolju igru Partizana nego protiv Mladosti i smatra da njegovom timu neće biti nimalo lako u finalu.

"Verujem da će Partizan odigrati još bolje nego večeras protiv Mladosti u polufinalnom okršaju. Nadam se da se neće ponoviti ono što nam se desilo pre godinu dana u Napulju, kada je Partizan poveo sa 4:0, a mi smo na jedvite jade uspeli da se domognemo finala. Ne bi bilo dobro da nas ponovo razbiju na startu meča", zaključio je Nikić.
Još kad bi se zapitali na koji način su se domogli. :twisted:
LARISSA RIQUELME!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la Devil » 04 jun 2011, 13:34

Pro Recco je prejak za sve.Gledao sam sinoc snimak utakmice protiv Budve i ono je strasno.Prejaki su na sidrasu,a za razliku od prethodnih godina sada imaju i odbranu,jos ako Tempesti poludi neka je Bog na pomoci svima.

Sta ocekivati za finale.Partizan je rutinski tukao Mladost bez neke preterane kvalitete u igri,sa nekoliko izuzetno kvalitetnih kontri ali je to sve bilo.Realan rezultat mislim da je pobeda Pro Recca od neka 2-3 gola razlike,ali ja se nadam da Partizan moze da iznenadi i igrace Pro Recca i nas gledaoce i osvoji ovo takmicenje.Ali tesko,veoma tesko.


Inace navijaci Pro Recca istakli transparent na utakmici "Vlado SIndaco",to samo pokazuje koliko ga cene jos uvek.

slika
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 04 jun 2011, 13:45

Navijači su im žešća ki.a.
A što se tiče Vlade,naravno da je on jedan od najboljih igrača svih vremena u ovom sportu.Finale je finale, a ovo zasigurno bi realno bilo 55-45 u korist Reca,ali nažalost ako uočimo da su domaćini,plus naravno sudije koje u vaterpolu kao nigdje drugo mogu sjebat tekmu,te naravno italijanski vaterpolo lobi koji sve radi kako bi se italijanski prvak okitio,ali sve to na stranu ako odigramo bolje nego juče,a sigurno je da to možemo i u odbrani odradimo posao,nadat se slavlju.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
north+freaks
Postovi: 41
Pridružen/a: 16 maj 2011, 14:48
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la north+freaks » 04 jun 2011, 19:00

Želim vam sreću večeras,jer kao neko ko voli sport,poštujem sve vrhunske rezultate,pa makar se radilo i o Partizanu. Volio bih zaista da konačno neko Srbiji donese evro krunu posle 92.
Isto tako nadat se da će sve proteć u sportskoj atmosferi,da neće sudije kao što vidim to često pominjete dobit utakmicu već igrači. Sve u svemu slijedi na jesen nova liga i tad će Voša zasigurno pokazat mnogo više nego ove godine.
SAMO VOJVODINA!

Avatar
tikvan
Postovi: 72
Pridružen/a: 16 jan 2011, 13:17
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la tikvan » 04 jun 2011, 19:25

Samo hrabro momci,svi Grobari su uz vas večeras.
Za nas ste šampioni,a teoretski šta Bog da večeras biće!


p.s. Uzmi trofej Igore,Igore,Igore!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 04 jun 2011, 20:49

north+freaks je napisao/la:Želim vam sreću večeras,jer kao neko ko voli sport,poštujem sve vrhunske rezultate,pa makar se radilo i o Partizanu. Volio bih zaista da konačno neko Srbiji donese evro krunu posle 92.
Isto tako nadat se da će sve proteć u sportskoj atmosferi,da neće sudije kao što vidim to često pominjete dobit utakmicu već igrači. Sve u svemu slijedi na jesen nova liga i tad će Voša zasigurno pokazat mnogo više nego ove godine.

Svaka čast na postu ;)

Hajmo momci večeras,ovo je istorijska noć,pjesma je počela,uskoro će i prenos poć.
Dokažite žabarskim manekenima gdje legende nastaju,predstavite sveto ime Partizana,Beograda,Srbije na pravi način.Sretno i nadat se najboljem.
LARISSA RIQUELME!

Avatar
r_i_f_a_t
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 apr 2011, 10:48
Lokacija: Zapadna Bosna
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la r_i_f_a_t » 04 jun 2011, 21:39

Ljudi ja plačem. Razbijamo ih,nadam se da sudije neće nešto sjebat do kraja!

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la 28TAGOE » 04 jun 2011, 22:00

Ovo kako god završilo ovo je istorija. Imamo tri razlike i osam minuta do sedme titule. :) :) :) :) :) :)


PARTIZANE NAŠ SI PONOS!
LARISSA RIQUELME!

Avatar
north+freaks
Postovi: 41
Pridružen/a: 16 maj 2011, 14:48
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la north+freaks » 04 jun 2011, 22:04

Ja vam već čestitam na sedmoj tituli prvaka Evrope,svaka čast nema šta,razbili ste ih u potpunosti.
SAMO VOJVODINA!

Avatar
tikvan
Postovi: 72
Pridružen/a: 16 jan 2011, 13:17
Kontakt:

Re: VK Partizan Beograd

Post Postao/la tikvan » 04 jun 2011, 22:08

Slavite Grobari.
Ja ne plačem suze same kreću moj Partizan je prvak Evrope a ja sam to doživio!
Ne mogu danas pisat puno o tekmi kojoj još nije kraj,Milanović uvodi i djecu da se okušaju.


HVALA MOMCI HVALA PARTIZANE,HVALA BOŽE!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.