The Ring (sve o boksu)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Ko je po vama najbolji "teškaš" danas?

Joshua
31
24%
Wilder
9
7%
Fury
75
58%
neko drugi
14
11%
 
Ukupno glasova: 129

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 15 maj 2018, 15:28

Fetahovic nije nokauter, on je tehnicar, jedan je od najboljih boksera Radnika, ucestvovao je na evropskom prvenstvu, imao nesrecu da naleti na world series boksera, cak sam i pisao o tome dok je to prvenstvo bilo aktuelno.
Prosao sesnaestinu, ispao u osminu, sa ovih prostora jedino Damir Plantic prosao osminu.
Inace, boksa za Radnik u regionalnoj ligi, gdje je uyimao pobjede protiv dobrih boksera.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Pantelija » 15 maj 2018, 23:17

ASD je napisao/la:Fetahovic nije nokauter, on je tehnicar, jedan je od najboljih boksera Radnika, ucestvovao je na evropskom prvenstvu, imao nesrecu da naleti na world series boksera, cak sam i pisao o tome dok je to prvenstvo bilo aktuelno.
Prosao sesnaestinu, ispao u osminu, sa ovih prostora jedino Damir Plantic prosao osminu.
Inace, boksa za Radnik u regionalnoj ligi, gdje je uyimao pobjede protiv dobrih boksera.
Ne znam.jesi li gledao borbu njegovu sa ovim lažnim bokserom, "bojka " ide desnom rukom udarac koji nije uopšte boksera, zamahne ravnom rukom odozgo i pri tome drugu ruku spusti, zamah i udarac traju dobru sekundu i po, takvih 10 udaraca je bilo fetahovic ni jednom nije stigao.da mu udari kontru na takav udarac
.. Druga stvar, kako je meč odricao u treću rundu. Postali su izjednačeni pa.su čak.i ovi nerezonski udarci boyke prolazili sto je strasno. Onakvu rupu od boxera, onakvog borca ne nokqutirati ili makar ne.razbiti ko zvečku je loše.... Jako loše
Mora raditi na jačini udarca, na mudima i na.kontri koja mu je spora
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 09 jun 2018, 18:38

včrs i Tyson ponovno ulazi u ring nakon skoro 3 godine,od protivnika je za glavu veći
https://pbs.twimg.com/media/DfQCWlPXkAAsnMI.jpg:large
:rol:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 09 jun 2018, 23:53

ahaha u publici tuča :rol: :rol: :rol:
dosadno im :bow:

edit;Kakav cirkus od meča,srećom ima još mnogo koji plaćaju ovu skupu zabavu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la celikmilan » 10 jun 2018, 00:15

Ovo je bila najveća sramota koju sam u životu vidio. A ovi englezi u publici su pravi idioti. Trebali su svi ući u ring i poslati ih u bolnicu.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Pantelija » 10 jun 2018, 00:26

celikmilan je napisao/la:Ovo je bila najveća sramota koju sam u životu vidio. A ovi englezi u publici su pravi idioti. Trebali su svi ući u ring i poslati ih u bolnicu.
sta bi, ne uhvatih link
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la joker90 » 10 jun 2018, 00:30

Pantelija je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:Ovo je bila najveća sramota koju sam u životu vidio. A ovi englezi u publici su pravi idioti. Trebali su svi ući u ring i poslati ih u bolnicu.
sta bi, ne uhvatih link
Nisi morao hvatat link, bilo na Sport Klubu. :mrgreen: Meč stoljeća si fulio!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Pantelija » 10 jun 2018, 00:35

nemam sk imam **** moju TV
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la celikmilan » 10 jun 2018, 00:54

Pantelija je napisao/la:nemam sk imam **** moju TV

Imam i ja svoj televizor pa sam gledao (na žalost) na sportklubu.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Clutch » 12 jun 2018, 02:04

Deontay Wilder has accepted terms to fight Anthony Joshua for the heavyweight world title.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 12 jun 2018, 02:49

Clutch je napisao/la:
Deontay Wilder has accepted terms to fight Anthony Joshua for the heavyweight world title.
:hmmmm:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 26 jun 2018, 21:17

Pantelija je napisao/la:Izvini ali.fetahovic nije mogao onog bojku da obori, užasno je boksao

Sto se.tice ovoga, vjerovatno neko.prvenstvo evrope u nekoj kategoriji nečega... Ali se bar vidjelo da je.boxer i da bi pojeo npr bojku (iako nisu kategorija)
Fetahovic nema muda u ringu, ne.zna.kontru, onaj mase rukama kao u kafani, pa.ga i tako uspije pogoditi...

Elem, rekoh ja, Fetahovic i Bosnjak su dva nasa najbolja boksera
Najbolji nasi su Fetahovic i Bosnjak, ima Mesanovc potencijala ali je jos nedokazan.
Danas je zavrsena preliminarna runda na mediteranskim igrama.
Od nasih su prosli samo Fetahovic i Bosnjak, prvi prosao Hrvata Cetinica, a drugi Francuza Diabiru (sjajan rezultat).

Alen Rahimic ispao od Albanca, Mesanovic od Spanca, Radenko Tomic od Francuza, Daso Simeunovic od Egipcanina, svi sa 5:0.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 27 jun 2018, 16:44

šta je ovo ništa od borbe Wilder vs Joshua,ide borba Joshua vs Povetkin

WBA president Gilberto Mendoza said in a statement: “Today the WBA requested an answer from Anthony Joshua’s team regarding his fight with the mandatory challenger Alexander Povetkin
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 27 jun 2018, 17:23

branimir85 je napisao/la:šta je ovo ništa od borbe Wilder vs Joshua,ide borba Joshua vs Povetkin

WBA president Gilberto Mendoza said in a statement: “Today the WBA requested an answer from Anthony Joshua’s team regarding his fight with the mandatory challenger Alexander Povetkin
Da, to se znalo vec nakon sto je Povetkin pobijedio Pricea, da ima prednost da izazove Joshu-u.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 27 jun 2018, 17:28

ASD je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:šta je ovo ništa od borbe Wilder vs Joshua,ide borba Joshua vs Povetkin

WBA president Gilberto Mendoza said in a statement: “Today the WBA requested an answer from Anthony Joshua’s team regarding his fight with the mandatory challenger Alexander Povetkin
Da, to se znalo vec nakon sto je Povetkin pobijedio Pricea, da ima prednost da izazove Joshu-u.
Deontay Wilder has accepted terms to fight Anthony Joshua for the heavyweight world title
vijest koja je objavljena prije 2 tjedna.
uvod,zaplet i rasplet :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 27 jun 2018, 17:30

branimir85 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:šta je ovo ništa od borbe Wilder vs Joshua,ide borba Joshua vs Povetkin

WBA president Gilberto Mendoza said in a statement: “Today the WBA requested an answer from Anthony Joshua’s team regarding his fight with the mandatory challenger Alexander Povetkin
Da, to se znalo vec nakon sto je Povetkin pobijedio Pricea, da ima prednost da izazove Joshu-u.
Deontay Wilder has accepted terms to fight Anthony Joshua for the heavyweight world title
vijest koja je objavljena prije 2 tjedna.
uvod,zaplet i rasplet :mrgreen:
Znam i za to, menadzeri ocito htjeli hljeba preko pogace. :D

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 27 jun 2018, 17:43

valjda je Wilderov tim odugovlačio s potpisom i valjda su tražili još 5-6 dana za odgovor
Joshuin tim je poslao ugovor o borbi prije 9 dana i samo su tražili da dobiju nekakav komentar na ugovor
i nisu tražili nikakav potpis odmah ali očito da nisu dobili ništa.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 14 jul 2018, 00:29

Prije pocetka mediteranskih igara se odrzavao Chemistry Cup u Njemackoj i kao grom iz vedra neba odjeknula je vijest da je jedan od najboljih amaterskih boksera stoljeca, po meni licno jedan od najboljih svih vremena Julio Cesar de La Cruz popio nokaut.
Momak koji ga je nokautirao je Amerikanac Khalil Coe, momak rodjen 1996.godine.
La Cruz je dominirao mecom, ali jedan od njegovih prepoznatljivih pokreta tijelom je uhvacen i zavrsio je na podu, podigao se na vrijeme ali je sudija ocijenio da nije spreman sto je izazvalo dosta kontroverzi.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la branimir85 » 14 jul 2018, 00:46

ASD je napisao/la:Prije pocetka mediteranskih igara se odrzavao Chemistry Cup u Njemackoj i kao grom iz vedra neba odjeknula je vijest da je jedan od najboljih amaterskih boksera stoljeca, po meni licno jedan od najboljih svih vremena Julio Cesar de La Cruz popio nokaut.
Momak koji ga je nokautirao je Amerikanac Khalil Coe, momak rodjen 1996.godine.
La Cruz je dominirao mecom, ali jedan od njegovih prepoznatljivih pokreta tijelom je uhvacen i zavrsio je na podu, podigao se na vrijeme ali je sudija ocijenio da nije spreman sto je izazvalo dosta kontroverzi.
baš sam to vidio neki dan,ali mene zanima bi li njega mogli vidjeti u profesionalnom boksu
protiv Warda,Kovaleva i ostali ,pošto Kuba i njihovi rigidni stavovi o amaterizmu više ne piju vodu
i nema više "velikog" vođe :mrgreen: ,a i u najboljim je godinama.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 14 jul 2018, 01:01

branimir85 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Prije pocetka mediteranskih igara se odrzavao Chemistry Cup u Njemackoj i kao grom iz vedra neba odjeknula je vijest da je jedan od najboljih amaterskih boksera stoljeca, po meni licno jedan od najboljih svih vremena Julio Cesar de La Cruz popio nokaut.
Momak koji ga je nokautirao je Amerikanac Khalil Coe, momak rodjen 1996.godine.
La Cruz je dominirao mecom, ali jedan od njegovih prepoznatljivih pokreta tijelom je uhvacen i zavrsio je na podu, podigao se na vrijeme ali je sudija ocijenio da nije spreman sto je izazvalo dosta kontroverzi.
baš sam to vidio neki dan,ali mene zanima bi li njega mogli vidjeti u profesionalnom boksu
protiv Warda,Kovaleva i ostali ,pošto Kuba i njihovi rigidni stavovi o amaterizmu više ne piju vodu
i nema više "velikog" vođe :mrgreen: ,a i u najboljim je godinama.
Kod njih sportisti mogu veoma lako pobjeci, recimo odbojkaski tim gotov pa citav se preseli u evropu tokom svake turneje.
Vjerujem i da prima ponude na dnevnoj bazi.
Ali onako realno gledajuci, zasto bi zelio ici negdje sa Kube? tamo je superstar i legenda, ako ostane duze postat ce jos veca.
Njegovo takmicenje je Svjetsko Prvenstvo, on je 4 puta uzeo zlato, to je uspjelo Juanu Hernadezu Sieri koji ih ima takodje 4 i Felixu Savonu koji ih ima cak 6. Znaci osim njih trojice nikad niko nije uspio 4 puta uzeti zlato na SP.
Zlato olimpijsko imo, tesko ce dostici neke velikane koji imaju 3, ali nek uzme 2 tokom karijere, to bi bila grandiozna stvar.
Na panamerickim igrama ima 2 zlata, godini ima priliku za jos jedno. (igre se takodje odrzavaju svake 4 godine) isto vrhunska stvar.
Moje licno misljenje je da njegov status kakav ima na Kubi ne mogu kupiti nikakve pare i napravio bi veliku gresku kad bi otisao u Pro.
Vjerovatno i on tako razmislja jer bi otisao u profije poslije igara 2016.godine, nebi ostajao i gradio dalje amatersku karijeru.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.