The Ring (sve o boksu)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Ko je po vama najbolji "teškaš" danas?

Joshua
31
24%
Wilder
9
7%
Fury
75
58%
neko drugi
14
11%
 
Ukupno glasova: 129

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 11 okt 2021, 10:11

To znam. Ali neće nikada boksati ni kao Klitschko, a trudi se.
Jednostavno, nisi kvalitet za te stvari. Jednostavno, moraš biti tehnički izvrstan, a daleko si od toga.

Avatar
Marsal
Postovi: 22686
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Marsal » 11 okt 2021, 10:53

Joshua je najslabiji od ovih boksera, dakle i Usyk, Fury ali i Wilder djeluju bolje od njega. Ali da ne trčimo pred rudu da ga vidimo u revanšu protiv Ukrajinca.

Neki dan sam gledao i trening Andy Ruiza, izgubio je dosta na kilaži, **** trenira, nije ni on još za odbacit.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Gumistucna
Postovi: 597
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Gumistucna » 11 okt 2021, 11:13

Ruiz vs Wilder bi bio spektakl :)
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

Avatar
RekoSam
Postovi: 273
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:43
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la RekoSam » 11 okt 2021, 13:35

Neki momenti uz Slavišu i Muju :kafa: :opaopa:
Prokleti da su Dragan Šolak, njegova fašistička "Junajted medija", kao i njihovi produkti sport klub, telemach, total tv, n1, nova bh/s/m i ostali❗

ManosDePiedra
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jul 2021, 18:45
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ManosDePiedra » 11 okt 2021, 16:29

ASD je napisao/la:
10 okt 2021, 21:42
Ozymandias je napisao/la:
10 okt 2021, 14:09
Daj nam Usyka protiv Furya, koja bi to bila poslastica. Jest da Fury ima ogromnu prednost al je i ovaj zvijer.
To bi bilo loše za sport.
Meč bi bio poslastica. Ali bi za širu publiku bio dosadan jer su tehnički obojica jaki.

Usyk je sigurno veći znalac, ali Fury ima gabarite.

Već neko vrijeme bih volio vidjeti meč Joshua-Wilder. Dajem prednost Wilderu.
Joshua koristi Klitschkovu taktiku. Oprezno i polako da dominira, samo što nema tehniku da dominira, a Klitschko je bio strašan tehničar. Smiješno mi je gledati koliko se fura na njeg iako nema osnove.
On bi trebao boksati slično Wilderu ako misli da pobijedi te bolje boksere.
Usyka i Furya bih volio vidjeti malo je reci, pogotovo jer ce biti u Evropi pa ce biti u normalno vrijeme, a i odlican tehnicki match up.

A sto se tice Joshue traje to neko vrijeme, McCracken pokušava od prirodnog udarača koji je počeo boksat sa 18 da napravi tehničara po istočnoevropskom modelu.....i ne ide im. I protiv Ruiza u drugoj bi imali OGROMNIH problema da je ovaj došao iole spreman a ne debel.

Vidjećemo možda sada napokon nauče da se vrate starom stilu i pobjede u revanšu.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 11 okt 2021, 19:03

Marsal je napisao/la:
11 okt 2021, 10:53
Joshua je najslabiji od ovih boksera, dakle i Usyk, Fury ali i Wilder djeluju bolje od njega. Ali da ne trčimo pred rudu da ga vidimo u revanšu protiv Ukrajinca.

Neki dan sam gledao i trening Andy Ruiza, izgubio je dosta na kilaži, **** trenira, nije ni on još za odbacit.
Ruiz ima problem što je on po prirodi debeljko.
On ako malo prestane misliti na to da treba smršati on se udeblja. To je problem.
On je sad jao dobar kakav je bio prije par godina.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 11 okt 2021, 23:51

Dosta se Whyte ignoriše koji bi mogao praviti probleme recimo Fury-u. Ima dobre body udarce, malo je raznovrsniji u kombinacijama od predvidljivog Wildera.

Neshvatljivo je bilo da Wilder nabija kilažu za ovu borbu i pokušava ponovo klinčati i nadgurivati sa Fury-em. Mislim da će se teško oporaviti nakon 2 KO poraza.

Usyk iako je master tehničar i ubjedljivo najnadareniji u teškoj kategoriji, mogao bi ga Joshua ugasiti na veličinu, ukoliko popravi ofanzivno kretanje i dođe u prostor da ga okine nekom kombinacijom. Definitivno će u revanšu morati ulaziti u klinč i bolje sjeckati ring.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
RekoSam
Postovi: 273
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:43
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la RekoSam » 12 okt 2021, 00:10

Arena radi i ovo.
slika
Prokleti da su Dragan Šolak, njegova fašistička "Junajted medija", kao i njihovi produkti sport klub, telemach, total tv, n1, nova bh/s/m i ostali❗

Fuerza
Postovi: 1853
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Fuerza » 12 okt 2021, 00:14

Arena Boga mi radi dobar posao. Još kad bi uzeli da rade Crawford-Porter bilo bi top!

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Felixians4 » 12 okt 2021, 00:18

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
11 okt 2021, 23:51
Dosta se Whyte ignoriše koji bi mogao praviti probleme recimo Fury-u. Ima dobre body udarce, malo je raznovrsniji u kombinacijama od predvidljivog Wildera.

Neshvatljivo je bilo da Wilder nabija kilažu za ovu borbu i pokušava ponovo klinčati i nadgurivati sa Fury-em. Mislim da će se teško oporaviti nakon 2 KO poraza.

Usyk iako je master tehničar i ubjedljivo najnadareniji u teškoj kategoriji, mogao bi ga Joshua ugasiti na veličinu, ukoliko popravi ofanzivno kretanje i dođe u prostor da ga okine nekom kombinacijom. Definitivno će u revanšu morati ulaziti u klinč i bolje sjeckati ring.
slab sam poznavatelj, al ovo mi djeluje ko dobar post. fury jest najbolji,no daleko od nedodirljivog. pa wilder ga je imao u prvom i trećem matchu dvaput u knockdownu. wallin ga je opasno namučio, protivn nekog balkanca je bio rušen.

joshua bi u pravilu odlično reagirao na kiks. a pogledao sam rundu s ruizom obrata, pa ono je čisti spektakl za promociju boksa. podcjenjuje se jako ova erua u HW čini mi se.

toplo se nadam da će fury ostati motiviran,utreniran i fokusiran još makar 2 godine, u tom periodu dosta tog se ima razriješiti,a onda uskaču i novi likovi, vjerujem i hrga.

Avatar
RekoSam
Postovi: 273
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:43
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la RekoSam » 12 okt 2021, 00:21

Fuerza je napisao/la:
12 okt 2021, 00:14
Arena Boga mi radi dobar posao. Još kad bi uzeli da rade Crawford-Porter bilo bi top!
Ima vremena, uzet će garant jer ESPN radi a ne DAZN koji im pravi probleme.
Prokleti da su Dragan Šolak, njegova fašistička "Junajted medija", kao i njihovi produkti sport klub, telemach, total tv, n1, nova bh/s/m i ostali❗

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 13 okt 2021, 18:55

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
11 okt 2021, 23:51
Dosta se Whyte ignoriše koji bi mogao praviti probleme recimo Fury-u. Ima dobre body udarce, malo je raznovrsniji u kombinacijama od predvidljivog Wildera.

Neshvatljivo je bilo da Wilder nabija kilažu za ovu borbu i pokušava ponovo klinčati i nadgurivati sa Fury-em. Mislim da će se teško oporaviti nakon 2 KO poraza.

Usyk iako je master tehničar i ubjedljivo najnadareniji u teškoj kategoriji, mogao bi ga Joshua ugasiti na veličinu, ukoliko popravi ofanzivno kretanje i dođe u prostor da ga okine nekom kombinacijom. Definitivno će u revanšu morati ulaziti u klinč i bolje sjeckati ring.
Ne može Joshua popraviti neke stvari za koje su potrebne godine i godine rada.
On je jednostavno kasno ušao u boks. Nije radio postepeno nego se zbog dobrog fizičkog potencijala sklepao dobar bokser.
on protiv Usyka mora biti agresivan. Da mu prođe nokaut. Na bodove nema nikakvih šansi.

Avatar
RekoSam
Postovi: 273
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:43
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la RekoSam » 13 okt 2021, 23:59

Ma Dževada je uvijek milina slušati :salut:
Prokleti da su Dragan Šolak, njegova fašistička "Junajted medija", kao i njihovi produkti sport klub, telemach, total tv, n1, nova bh/s/m i ostali❗

Avatar
Gumistucna
Postovi: 597
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Gumistucna » 21 okt 2021, 14:05

Whyte vs Wallin otkazana zbog povrede ramena kod body snatchera
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 24 okt 2021, 11:46

Hrvatska
do 57 kg Filip Kolak (BK Coloseum Zagreb)
do 60 kg Diego Mamić (BK Pula)
do 63,5 kg Matteo Komadina (BK Rijeka)
do 67 kg Antonio Tkalčić (BK David Koprivnica)
do 71 kg Filip Kolar (BK Čakovec)
do 75 kg Gabrijel Veočić (BK Brod Sl. Brod)
do 80 kg Luka Plantić (BK Salona Solin)
do 86 kg Damir Plantić (BK Salona Solin)
do 92 kg Toni Filipi (BK Gladijator Zagreb)
+92 kg Marko Milun (BK Leonardo Zagreb)

Ovo je odvratno šta Srbi rade.

12 reprezentativaca Srbije, od kojih će ponosno grb zemlje domaćina nositi i neustrašivi bokseri koji nam stižu iz najveće zemlje na svetu: Tamir Galanov (kategorija 54 kg), Vahid Abasov 67 kg, Pavel Fjodorov 63,5 kg, Vladimir Mirončikov 80 kg, Sadam Magomedov 92 kg.

Under
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 okt 2021, 02:18
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Under » 25 okt 2021, 21:11

Dobri mečevi na SP :thumbup: :salut:

Prijenosi idu na AS4 BiH (A3P) i Arena Fight.

ManosDePiedra
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jul 2021, 18:45
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ManosDePiedra » 01 nov 2021, 20:52

Koliko je odvratan kompleks Srbije koji imaju prema Hrv reprezentaciji, dovukli ruse i kubance da se tuku za njih i sad će oni kao uzeti medalju i to će se brojati njima kao da imaju ko nekih medalja, a ustvari su Hrvati, pa čak i mi i Kosovari u nekim stvarima za njih svemirski brod.

Navijam inače za naše boksere uvijek iz regiona, ali ovdje nemožeš navijat za njih jer znaš da nisu Srbi. Kakav kompleks inferiornosti.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 04 nov 2021, 01:42

Rus Srbiji donio medalju.
Kuba nije došla u punom sastavu. Fali Arlen Lopez.
La Cruz stigao do polufinala. U borbi je za svoje peto zlato. Već sada je drugi najuspješniji bokser svih vremena kada su svjetska prvenstva u pitanju jer će imati medalju više od Hernandeza Sierre.
Samo je Savon uspješniji.

ManosDePiedra
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jul 2021, 18:45
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ManosDePiedra » 04 nov 2021, 18:12

ASD je napisao/la:
04 nov 2021, 01:42
Rus Srbiji donio medalju.
Kuba nije došla u punom sastavu. Fali Arlen Lopez.
La Cruz stigao do polufinala. U borbi je za svoje peto zlato. Već sada je drugi najuspješniji bokser svih vremena kada su svjetska prvenstva u pitanju jer će imati medalju više od Hernandeza Sierre.
Samo je Savon uspješniji.
Ta medalja nikad nece vrijediti kao ona recimo koju je Zeqiri osvojio za Albaniju.

ManosDePiedra
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jul 2021, 18:45
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ManosDePiedra » 05 nov 2021, 02:44

Veceras Hrvoje Sep u Rimu protiv odličnog Ukrajinca, a sutra naravno spektakl Canelo Plant. Odličan vikend pred nama.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.