The Ring (sve o boksu)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Ko je po vama najbolji "teškaš" danas?

Joshua
31
24%
Wilder
9
7%
Fury
75
58%
neko drugi
14
11%
 
Ukupno glasova: 129

Muumii
Postovi: 423
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Muumii » 03 mar 2018, 23:05

joker90 je napisao/la:ZA Wil-Ortiz sam našao, za Hari-a nema ništa ko da se bori u Gluhoj Bukovici..
http://www.sport247.live/en/player/5a9a ... es/768/432

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la joker90 » 03 mar 2018, 23:08

cillian je napisao/la:ljubim u obraz
Ne ljubi još ništa, ovi linkovi su uvijek nesigurni do Boga, valjda nam bar jedan prodje.. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Muumii
Postovi: 423
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Muumii » 03 mar 2018, 23:10

http://www.sport365.live/en/home
Evo pokusajte ovdje za Wildera trebalo bi bit

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la joker90 » 03 mar 2018, 23:11

Muumii je napisao/la:
joker90 je napisao/la:ZA Wil-Ortiz sam našao, za Hari-a nema ništa ko da se bori u Gluhoj Bukovici..
http://www.sport247.live/en/player/5a9a ... es/768/432
:salut:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Muumii
Postovi: 423
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Muumii » 03 mar 2018, 23:38

Hari ako hoce protiv Verhoevena mec snage mu treba puno vise...

Avatar
Pantelija
Postovi: 12714
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Pantelija » 03 mar 2018, 23:39

Zahvaljujući sjajnoj konekciji i najbržem internetu na svijetu i mojoj tv, vidio sam K.U.R.ČI.N.U
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 03 mar 2018, 23:40

S obzirom da imaju 4 meca, DIrrell, Bivol, Kovalev i Wilder, mislim da je vrijeme da se malo odspava. :D

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la joker90 » 03 mar 2018, 23:41

Nije Hari ko nekad, ali dovoljno za pobjedu. Udarci u tijelo su bili top, kondicija najveća mana.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Neandertalac » 04 mar 2018, 00:27

Idemo King Kong, patosiraj ovog laprdavca. :mrgreen:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la CashMan » 04 mar 2018, 01:05

I ja se iskreno nadam da će Ortiz večeras patosirati umišljenog Wilderu. Najjači mi je ispad da bi nokautirao Tysona iz zlatne ere.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Neandertalac » 04 mar 2018, 02:43

Vidjećemo, kako rekoh iskreno bih volio da ga namlati.

Ima jedna stvar koju bih istakao a koja je vrlo moguća. Wilder je produkt menagersko/promotorskog lobija i keš mašina. Do sada su mu u karijeri servirali uglavnom meso, osim možda dvije borbe da ne griješim dušu jer realno previše borbi ima sa ž kategorijom ili sa borcima totalno van forme. Malo me strah da Ortiz nije tek samo jedna od stepenica do "meča stoljeća" protiv Joshue koja se priprema već duže vrijeme. Skandal Ortiza sa dopingom je odjeknuo i preko noći se skida suspenzija, "šansa" za naslov i lova u zamjenu za "jako ime" koje je Wilder pobijedio i postao definitivno idući protivnik Joshue, u borbi koja je već medijski napumpana do maximuma.

Eto ja to tako,kažem nadam se kako griješim.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Rooney88 » 04 mar 2018, 08:51

Neandertalac je napisao/la:Vidjećemo, kako rekoh iskreno bih volio da ga namlati.

Ima jedna stvar koju bih istakao a koja je vrlo moguća. Wilder je produkt menagersko/promotorskog lobija i keš mašina. Do sada su mu u karijeri servirali uglavnom meso, osim možda dvije borbe da ne griješim dušu jer realno previše borbi ima sa ž kategorijom ili sa borcima totalno van forme. Malo me strah da Ortiz nije tek samo jedna od stepenica do "meča stoljeća" protiv Joshue koja se priprema već duže vrijeme. Skandal Ortiza sa dopingom je odjeknuo i preko noći se skida suspenzija, "šansa" za naslov i lova u zamjenu za "jako ime" koje je Wilder pobijedio i postao definitivno idući protivnik Joshue, u borbi koja je već medijski napumpana do maximuma.

Eto ja to tako,kažem nadam se kako griješim.
Ne vjerujem. Bas je Wilder slabo zastupljen u medijima, slaba promocija na drustvenim mrezama I marketing svjetlosnim godinama iza onog kojeg recimo ima Joshua. Da je tacno ovo sto si napisao bilo bi to doooosta bolje. Ne tvrdim da je zestok borac, sinoc su se dobro potukli I bio je I on blizu pada, ali sigurno iza njega ne stoji marketinska masinerija iz prostog razloga sto mu je sam marketing katastrofalan. Razlog sto ima perfektan skor, pored par serviranih morona, je u bolnoj istini da je danas manje kvalitetnih teskasa nego ranije kada si prolazio kroz pakao da se okitis pojasom.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Neandertalac » 04 mar 2018, 10:22

Aha, baš je slabo zastupljen, skoro anoniman. :mrgreen:

Ne znam, fina borba u kojoj je bilo svega, dobrih udaraca, kombinacija, nokauta, medicinskih pomoći nakon označavanja za početak osme borbe i malo je reći slabog pristupa Ortiza u istoj rundi gdje je Wilder jedva stajao. Gledao sam mu desetak borbi, kada namirise krv ne ponasa se ni blizu tako kao sinoć.

Ali ok, ovo su samo "male priče" jednog ljubitelja boxa. Sve u svemu čestitke Wilderu na odbrani titule, predobrom skoru i sretno u borbi za kralja teške kategorije u svijetu.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Rooney88 » 04 mar 2018, 10:51

Ma neee , nisam ni tvrdio da je anoniman. Kazem samo da nije marketinski nahajcan jer ono paznje sto dobije je zbog dugog jezika i skora u koji vec sada mnogi sumnjaju. Uzmi Joshuu u obzir. O njemu su se i prije borbe s Klickom dokumentarci snimali, posjecivao je reprezentativce i druzio se sa zvijezdama. Wilderu vrhunac VIP zabave bila slika sa Mannyem na nekom koncertu. :D O tome govorim. Ako imas jaku promociju zna se kako ljudi rade. Redovno si u medijima, snimaju ti treninge pa ih komentarisu u sportskim emisijama... citav arsenal se usmjeri da te nasadi u TV program i da ne silazis s njega. O drustvenim mrezama da ne govorim, tu se vidi tek koliko je Wilder npr ispod Joshue. Skor duplo bolji (da se razumijemo "navijam" za Joshuu) ali Britanac ima skoro 6 miliona pratilaca samo na Instagramu dok Wilder jedva ima preko 500k. Sve se to gleda, sve je to u kompletu bitnu i ima svoju ulogu odigrati. Jedina Wilderova prednost je sto je "glasniji" ali o tom po tom.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 04 mar 2018, 10:53

Wilder je medijski nezastupljen, relativno malo zaradjuje, ima loseg menadzera. Boksao je preko 40 meceva, a jos nije boksao protiv najboljih u svojoj kategoriji.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Rooney88 » 04 mar 2018, 10:58

Ortiz mu je kada bolje razmislis i prvi provjeren izazivac. Ali i njega su godine prestigle, covjek skoro 40 ima.

Evo gledam Wilderov skor upravo, jbte previse je ovo ljudi za koje nemam pojma ni ko su. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 04 mar 2018, 11:55

Ima 32 godine, davno mu je bilo vrijeme da pocne s ozbiljnim protivnicima.

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la CashMan » 04 mar 2018, 12:23

Da je sinoć na drugoj strani bio AJ ili neko ko bi ga znao završiti, Wilder bi poljubio pod. Ne mogu da vjerujem da je Ortiz onako nonšalantno ušao u rundu umjesto da ga žestoko napadne i da završi posao. Dobar meč sa obje strane, Wilder jeste dobio, ali je razočarenje sa prvim ozbiljnim protivnikom. Nek se udari u pakaš ako izvuče meč na bodove protiv Joshue.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 04 mar 2018, 12:27

Pa dobro, nije sad ni Joshua nesto nedostizno.
Joshua ima velikih problema sa disanjem, gdje po minutu ne moze da dodje sebi , tu je Wilderova velika sansa.

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ASD » 18 mar 2018, 08:17

Joe Joyce nastavio niz pobjeda, naredni protovnil bi trebao biti Chisora.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Galion i 1 gost.