The Ring (sve o boksu)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Ko je po vama najbolji "teškaš" danas?

Joshua
31
24%
Wilder
9
7%
Fury
75
58%
neko drugi
14
11%
 
Ukupno glasova: 129

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Hare_BvB » 11 sep 2011, 01:11

slika

Vitali zadržao WBC titulu tehničkim nokautom u 10. rundi protiv Adameka. Adamek je bio blizu neke ravnopravnosti samo u 4. i 5. rundi, mada su i one pripale Vitaliju. U 6. ga je sudija spasio odbrojavanjem. :twisted: Trebao je pustiti Vitalija da ga još jednom drmne i skrati nam svima muke. :twisted:

Poljak je najviše dohvatio Vitalija po prsima. Glavu ni na playu ne bi dirnuo s onakvom brzinom i footworkom. :evil:

Statistika meča:
Total Punches: Klitschko 230/608, Adamek 89/301

Total Jabs: Klitschko 140/414; Adamek 54/166

Total Power Shots: Klitschko 90/194; Adamek 35/135

Klitschko lands 175 punches to upper portion of Adamek’s head and 50 to his chin.
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ramiral » 11 sep 2011, 11:27

Hare_BvB je napisao/la:slika

Vitali zadržao WBC titulu tehničkim nokautom u 10. rundi protiv Adameka. Adamek je bio blizu neke ravnopravnosti samo u 4. i 5. rundi, mada su i one pripale Vitaliju. U 6. ga je sudija spasio odbrojavanjem. :twisted: Trebao je pustiti Vitalija da ga još jednom drmne i skrati nam svima muke. :twisted:

Poljak je najviše dohvatio Vitalija po prsima. Glavu ni na playu ne bi dirnuo s onakvom brzinom i footworkom. :evil:

Statistika meča:
Total Punches: Klitschko 230/608, Adamek 89/301

Total Jabs: Klitschko 140/414; Adamek 54/166

Total Power Shots: Klitschko 90/194; Adamek 35/135

Klitschko lands 175 punches to upper portion of Adamek’s head and 50 to his chin.
Klitschko sportaš pravi, imao sam osjećaj da je mogao to ranije završiti ali nije htio da ''ubije'' do kraja... još pohvali Adameka na kraju za srčanost... svaka čast majstore...
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Trasimaco » 18 sep 2011, 00:01

Nisam dosad vidio ovaj topik. I nisam znao da secer voli boks. Trznu me ona njegova lista, pa htjedoh svasta da mu nagovorim, ali se ispravio brzo. :lol:

Je li veceras Mayweather? Hoce li neko gledati?
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la hodža » 18 sep 2011, 14:48

[youtube][/youtube]
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la kad_kako » 18 sep 2011, 18:48

hodža je napisao/la:[youtube][/youtube]
OMG!!! kakva je pick.a Mejveder ispao!!! veci blam u boxu nisam vidio od Tajsonovog grizenje uha ... ovo je sramota za sport. covjek mu se izvinjava, a ovaj ga nakautira. CCCCCCCCC!!!
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 18 sep 2011, 22:08

kad_kako je napisao/la:
hodža je napisao/la:[youtube][/youtube]
OMG!!! kakva je pick.a Mejveder ispao!!! veci blam u boxu nisam vidio od Tajsonovog grizenje uha ... ovo je sramota za sport. covjek mu se izvinjava, a ovaj ga nakautira. CCCCCCCCC!!!
Sto je picka? A ortiz nije picka sto je uradio headbutt? E pa kad hos tako eo ti. Sve legalno, sudija im fino kaze prije borbe protect urslef at all cost, at all times, niko nije kriv Ortizu sto je skreno pogled na secundu, sam je sebi kriv, nije balet, box je. To samo pokazuje ko je bolji boxer i bolji profesionalac, Mayweather je tu 100%, a garantujem da nebi to ni uradio da mu ovaj nije uradio headbutt, no bez obzira dobio bi i ovako i onako jer je bolji, sposobniji, pametniji , i spretniji. Jos da dobije Manny Pac-ia i lagano nek zavrsi karijeru 43-0.

Sve sto sere, sve sto prica, potvrdi u ringu, 42-0 dokazuje sve.

FLOYD MAYWEATHER
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ramiral » 19 sep 2011, 12:05

Al ga frajer i opali...
Najstarije boksersko pravilo ''Iskoristi svaku moguću prednost koju možeš dobiti!!!''
Tačka - crta... mogu mediji vrištati u nedogled fair-play ovo ono...

Ovo je boks, borba sa strogim pravilima.
Jedno od pravila kaže ''kad sudija da znak da borba ponovo krene, bokseri moraju biti spremni za istu''

Fair-play ostavite cristini ronaldu..
Floyd je mačka i valjalo bi, ako bi bilo moguće sastaviti sa Mannyjem...
42-0 strašno.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la kad_kako » 19 sep 2011, 19:25

Pic.ka je ispao, ma koliko vi to god secerili. :shock:
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la alacious » 19 sep 2011, 19:27

kad_kako je napisao/la:Pic.ka je ispao, ma koliko vi to god secerili. :shock:

U potpunosti se slazem,sve ok pravila,ovo ono,al' onako na covjeka napast dok ne gleda(jos gore dok se pozdravlja) :? :?

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ramiral » 19 sep 2011, 22:43

Kao što rekoh... to je ''rat'' .. iskoristiti svaku grešku protivnika je primaran put do pobjede. Ko misli drugačije ima balet, umjetničko klizanje, šah, lutkarsko pozorište itd..
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 sep 2011, 06:24

ramiral je napisao/la:Kao što rekoh... to je ''rat'' .. iskoristiti svaku grešku protivnika je primaran put do pobjede. Ko misli drugačije ima balet, umjetničko klizanje, šah, lutkarsko pozorište itd..

kakav si ti sportas?...daj ba pa ovo vise nije sport bilo sta sto se nazivalo nekad sportom vise nije...sve je danas ebeni biznis kladionice i td... pa ja sam platio 59.99$ za PPV kanal da gledam ovu borbu sa rajom, a ne da gledam cirkus...jer ovdje ne mozes gledati besplatno ovakve borbe jer samo one budu na PPV kanalu...znaci sve su to ebene pare, a reko sam necu vise ebo ovo nema smisla ni gledati.... toliko ste pljuvali po braci Klicku nakon meca, a mogu samo reci da su oni prava gospoda...ja dok njih gledam prava je uzivancija, jer nikad me nece iznevjeriti nekim svojim glupostima i nikad nece ostaviti nezadovoljnu publiku...jednostavno ljudi misle i na nas


Vidi ga u oba mu roditelja ebem :)

[youtube][/youtube]
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ramiral » 20 sep 2011, 08:06

Heh druže sve je odavno preraslo ''sportske'' okvire i manire lijepog fair-play ponašanja.
Sjećaš li se epskog okršaja za ujedinjenje titula Lewis-Holyfield prvi put kad su milioni gledalaca pored malih ekrana bili pokradeni jedinstvenom sudijskom odlukom da borbu proglase neriješeno iako je i vrapcima na grani bilo jasno da je Lewis prebio Holyfielda.
Aa Don King je samo uskliknuo ''Let's do it again!'' :mrgreen:
Druga borba je takođe bila farsa i tu je Lewisu na neki način poklonjeno ono što mu je bilo oduzeto u prvoj.
A koliko su se moćnici ogrebali dolarčića vjerovatno nemaju pojma ni oni..
Boks je davno prerastao sportske okvire i ovo što je uradio Floyd nije ništa što već nije viđeno.

Ne sumnjam da neko poslije ove borbe opet neće reći ''Let's do it again''
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 20 sep 2011, 23:31

SaltCityAttack je napisao/la:
ramiral je napisao/la:Kao što rekoh... to je ''rat'' .. iskoristiti svaku grešku protivnika je primaran put do pobjede. Ko misli drugačije ima balet, umjetničko klizanje, šah, lutkarsko pozorište itd..

kakav si ti sportas?...daj ba pa ovo vise nije sport bilo sta sto se nazivalo nekad sportom vise nije...sve je danas ebeni biznis kladionice i td... pa ja sam platio 59.99$ za PPV kanal da gledam ovu borbu sa rajom, a ne da gledam cirkus...jer ovdje ne mozes gledati besplatno ovakve borbe jer samo one budu na PPV kanalu...znaci sve su to ebene pare, a reko sam necu vise ebo ovo nema smisla ni gledati.... toliko ste pljuvali po braci Klicku nakon meca, a mogu samo reci da su oni prava gospoda...ja dok njih gledam prava je uzivancija, jer nikad me nece iznevjeriti nekim svojim glupostima i nikad nece ostaviti nezadovoljnu publiku...jednostavno ljudi misle i na nas


Vidi ga u oba mu roditelja ebem :)
Sto to, neka je rekao Larry-iju, Larry mu vazda ima nesto reci. Kao prvo ovo je vise preslo i u naviku. Mayweather sta god da uradi, koga god da dobije, Americka publika nadje razlog i izgovor zasto. Jer ga jednostavno ne vole, frajera libo racku **** im mater, i media ga zeli unistiti. On ziv nebi osto kad bi samo 1 izgubio. Razvali Oscara Dela hoyu, kazu ma Oscar nije in his prime ovo ono, ubije Hatton-a koji je bio undefeated 43-0, nije to to. Zgazi Vasqueza, ma Vasquez je manji od njeg. Dobije Ortiza ma sucker punch, chepa shot. Treba boksovati Manny-a, trazi matcha sa Pac-iom, Pac nece drug test, e ****. A Manny koga god da dobije to je odma propraceno kao best thing ever seen, i ako se bori sa boxerima koje je vec Mayweather razvalio.

Pomirite se sa cinjenicom da je frajer najbolji boxer u zadnjih skoro 10 godina, da mu niko nista u ringu ne moze ni fizicki ni phisicki. Da je njegov defense jaci nego iciji sto sam ikad u zivotu gledo, gdje momak lands 50% udaraca a samo primi 10 do 12%, da ga je samo jednom i to prije 10 godina lik uspio oboriti s nogu. I da ce razvaliti pac-ija kad se ta borba desi, a desit ce se, i bas da vidimo onda koji ce izgovor biti.

On jeste ignorant i cocky i kurci se, i ovakav i onakav, ali je u ringu beast. To se na kraju jedino i gleda.
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la SaltCityAttack » 21 sep 2011, 09:02

pa bogami u jendom mecu sa Oscarom i nije imao preveliku prednost...ma oScara boli kita ba sad svi oni za njega boksaju, a on uzima lovu :)...dodus ei oni, ali on vise se i ne bori, ali uzima ebajiga .


Nego gospodski lijepo momak rece :)... samo zasto hoce neka druga pravila protiv Pacquia?...covjek bi ga prebio uvjeren sam u to...da je dobar jeste, ali ja uvjek u ovim borbama navijam za slabijeg(kad kazem slabijeg mislim manje poznatijeg)...ne volim ove sto se kurce ebajiga takav mi je karakter i jednostavno gade mi se ovi sto se ponasaju kao gengsteri.

Nego svaka cast momku gospodski ebiga ...od sad za njega navijam :)

[youtube][/youtube]
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 21 sep 2011, 18:56

SaltCityAttack je napisao/la:pa bogami u jendom mecu sa Oscarom i nije imao preveliku prednost...ma oScara boli kita ba sad svi oni za njega boksaju, a on uzima lovu :)...dodus ei oni, ali on vise se i ne bori, ali uzima ebajiga .


Nego gospodski lijepo momak rece :)... samo zasto hoce neka druga pravila protiv Pacquia?...covjek bi ga prebio uvjeren sam u to...da je dobar jeste, ali ja uvjek u ovim borbama navijam za slabijeg(kad kazem slabijeg mislim manje poznatijeg)...ne volim ove sto se kurce ebajiga takav mi je karakter i jednostavno gade mi se ovi sto se ponasaju kao gengsteri.

Nego svaka cast momku gospodski ebiga ...od sad za njega navijam :)

]
Ne volim ni ja to ponasanje jarane, njegovo ponasanje je ravno 0. On nema ni stida ni obraza, ali jarane u ringu je jednostavno veliki profesionalac, i to je to.

Kad su dogovarali borbu, Mayweather je trazio olimpijske testove do same borbe (krv i pisanje), a Pac nije htio, nego je pristo do 24 dana prije borbe, onda je Mayweather trazio na 14 dana prije, na sto je Pac rekao da se "boji igli". :D I na tome je i ostalo, Mayweather je rekao olimpijske testove i borba je tu nema frke, ostalo je na Pac-iu. I sad je izjavio poslje Ortiza "if u're the best take the test". Ta borba se mora desiti, mislim da tu ima i dosta biznisa, da cekaju da se raja bas nalozi pa da se onda bore, jer o tome se prica preko 2 godine jarane i hoce svi vise da je vide. Vazda je rasprava Pac ili Mayweather. Mada mislim da ce ga Floyd dobiti, Pac jeste lud i pravo dobar boxer, ali Mayweather je jaci u odbrani sto ce i presuditi. No bit' ce to sigurno pravo dobra borba, nes se pokajati ako platis ppv :)

Sto se Ortiza tice, njemu je tek 24 godine i ima svijetlu buducnost, bit' ce i on veliko ime za par godina.
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la SaltCityAttack » 22 sep 2011, 01:47

pa ebiga dobro je covjek se borio onu noc...ebiga ondje je uvukao Floyda u korner i ne znam zasto je onako pokusoa glavom, jer mogao ga i dovrsiti mozda ili skupiti poena kod sudija...onako bezveze sam sebi je borbu zeznuo...bilo kako bilo ipak nije fer da se onako borba zavrsi ipak narod je platio tamo ulaz i zeli gledati Box, a ne cirkus
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la kad_kako » 22 sep 2011, 05:57

Zato ja rijetko i gledam vise profesionalni box, jer je skoro sav fer play nestao. Sad je sve preseravanja, a premalo dobrog boxa. I ovakve stvari me samo jos vise odbijaju. Tolerisem ono preseravanje prije meca i poslije, ali u toku hocu da je sve profesionalno i fer-play.

Radije pogledam kakav amatarski mec, ili sebi skinem koju staru borbu Alija.

Ali bumbaje, Ali bumbaje! 8-)
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la ramiral » 22 sep 2011, 08:36

Kad kralj ulazi u ring, okreće se gleda Foremana, gleda trenera, spušta pogled na publiku i sam sebi viče ''Ali bomaye!'' :D
Neprocjenjivo... 8-) :)
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Trasimaco » 22 sep 2011, 16:10

Ovo je obavezno gradivo. U slucaju da neko nije gledao...

[youtube][/youtube]

"A magical blend of speed, strength, grace and courage." Bolji opis ne postoji.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: The Ring (sve o boksu)

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 03 nov 2011, 20:39

Eto ga, kao sto sam rek'o da ce se desiti slijedece godine. Mayweather je izazvo Pacq-a za May 5 2012. Sad je sve na Pacq-u nek samo ne kaze da se boji igli opet :lol:

ma mora se desiti, ovo im je zadnja opcija da zarada najvise love, sad im je po 50 miliona garantovano cini mi se.
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.