Stara skola(Ostali Sportovi)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Stara skola(Ostali Sportovi)

Post Postao/la Devil » 24 jul 2011, 00:34

Donald Thomas,zlatni u Osaki. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Stara skola(Ostali Sportovi)

Post Postao/la MElloo » 24 jul 2011, 00:54

slika
Jacskon Richardson 8-)

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Stara skola(Ostali Sportovi)

Post Postao/la kelner » 24 jul 2011, 17:59

Slatinash_7 je napisao/la:Adam Malys sa onim svojim brkovima jednostavno simpatican a i dobar
Damir Mulaomerovic od kosarkasa me se posebno dojmio i spada u ove old school kako taj covjek jednostavno igra sa 40+ na ledjima a nosioc igre postao vec u 20-tim.I jos jedan Damir ovaj put Mrsic(Kaan :D) volim kako taj covjek pogadja trice i playa igra ledjima prema kosu a i tako sve vidi.
Petrov nije old school ali je simpatican jest da uze titulu Alonsu al hajde
Padose mi na pamet i ovi kosarkaski velikani:Bob Cousy svi ga gledali na klipovima zacetnik moderne kosarke,nakon njega Pistol Pete Maverich taj je imao punu torbu trikova od dodavanja preko suteva.Onda dodjem do DR Jay-a po meni najelegantnijeg zakucavaca svih vremena.Pa mozda najbolji clutch igrac naravno Larry Bird od 10 najbojih cluctch poteza on ima barem 3,i na kraju kazu prvi covjek koji je u potpunosti izveo no look pas,znaci bas gleda desno a dodaje lijevo i to gleda desno 3 sekunde prije pasa lijevo znaci nikako ne moze vidjeti igraca jednostavno ima taj osjecaj neponovljivi Magic Johnson

I jedno pitanje za ove atleticare :mrgreen: kako se zove skakac u vis sa Bahama koji je na proslom ili predproslom prvenstvu uzeo neku medalju,prije bio kosarkas tek u 16 godini poceo skakati on mi je isto legenda
PS Sergej Bubka
Sin mu je teniser,ne bas poznat kao on,ali nije los...
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Stara skola(Ostali Sportovi)

Post Postao/la Dylan Dog » 29 jul 2011, 09:15

Jedan i jedini,Martin Vanjak,KK Bosna zna zasto :D
slika
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
diego_TM
Postovi: 764
Pridružen/a: 07 feb 2009, 19:23
Kontakt:

Re: Stara skola(Ostali Sportovi)

Post Postao/la diego_TM » 24 avg 2011, 16:57

Slatinash_7 je napisao/la:Adam Malys sa onim svojim brkovima jednostavno simpatican a i dobar
Damir Mulaomerovic od kosarkasa me se posebno dojmio i spada u ove old school kako taj covjek jednostavno igra sa 40+ na ledjima a nosioc igre postao vec u 20-tim.I jos jedan Damir ovaj put Mrsic(Kaan :D) volim kako taj covjek pogadja trice i playa igra ledjima prema kosu a i tako sve vidi.
Petrov nije old school ali je simpatican jest da uze titulu Alonsu al hajde
Padose mi na pamet i ovi kosarkaski velikani:Bob Cousy svi ga gledali na klipovima zacetnik moderne kosarke,nakon njega Pistol Pete Maverich taj je imao punu torbu trikova od dodavanja preko suteva.Onda dodjem do DR Jay-a po meni najelegantnijeg zakucavaca svih vremena.Pa mozda najbolji clutch igrac naravno Larry Bird od 10 najbojih cluctch poteza on ima barem 3,i na kraju kazu prvi covjek koji je u potpunosti izveo no look pas,znaci bas gleda desno a dodaje lijevo i to gleda desno 3 sekunde prije pasa lijevo znaci nikako ne moze vidjeti igraca jednostavno ima taj osjecaj neponovljivi Magic Johnson

I jedno pitanje za ove atleticare :mrgreen: kako se zove skakac u vis sa Bahama koji je na proslom ili predproslom prvenstvu uzeo neku medalju,prije bio kosarkas tek u 16 godini poceo skakati on mi je isto legenda
PS Sergej Bubka
to je to
usput david coulthard iz F1
1. Željo
2. Liverpool
3. Napoli, Borussia Dortmund, Real Madrid

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Stara skola(Ostali Sportovi)

Post Postao/la JoeCelt » 15 jun 2015, 06:00

Kad sam bio mali sanjao sam da igram kao Xie Saike :D

[youtube][/youtube]
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Stara skola(Ostali Sportovi)

Post Postao/la JoeCelt » 15 jun 2015, 07:09

Jan-Ove Waldner documentary
[youtube][/youtube]
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.