BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 10 okt 2014, 10:20

Polo je napisao/la:Volio bi ako ko objavi borbu gdje od dzenana na zadnjem FFC-u postavi je fera ako ti pronadjes. FFC-u izgleda BiH nije toliko interesantna sada da prave neki pravi event u BiH a cudi me sto Emkica nema vise na FFC-u?
[youtube][/youtube]
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 11 okt 2014, 18:31

Stvarno jos jedno sramno izdanje Dzenana u nizu kako i evo score na FFC-u 0:3 sraman nadam se da ce Zovko pozvati nekog drugog borca iz BiH jer je njemu dovoljno Davao sansi. Neka sad ce bit negdje neki NO LIMIT i opet ce pobjedit nekog anonimca :D

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la CashMan » 13 okt 2014, 03:08

Ma ovaj Poturak mlađi je realno prevara od borca. Jedno je ku....e, a drugo borba.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 15 okt 2014, 21:52

CashMan je napisao/la:Ma ovaj Poturak mlađi je realno prevara od borca. Jedno je ku....e, a drugo borba.
Ne volim ni ja to prepucavanje prije borbe i neke gluposti u izjavama a toga je Dzenan imao dosta nazalost. Mislim da je daleko od svog brata po kapacitetu borca i da su mnogi mislili da ce nasljedit Dzevada BH MACHINU ali ovako kako je krenuo nikada. Sad cekamo opet novi NO LIMIT.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 31 okt 2014, 13:05

evo 6. decembra u becu bi se i dzevad trebao boriti u ffc-u, protivnik se jos ne zna cini mi se...

od nasih ce nastupiti jos i sarajlija darko banovic protiv dragana pesica iz banja luke obojica se bore pod zastavama drugih drzava banovic za austriju a pesic britanija/srbija.
tu je i buljubasic koji isto nastupa za austriju, sve pobjede je ostvario na KO ili TKO a bori se protiv kristijana brata najboljeg hrvatskog borca mare peraka.
to je to za sad al bice sigurno do samog eventa jos promjena.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 31 okt 2014, 22:28

fera je napisao/la:evo 6. decembra u becu bi se i dzevad trebao boriti u ffc-u, protivnik se jos ne zna cini mi se...

od nasih ce nastupiti jos i sarajlija darko banovic protiv dragana pesica iz banja luke obojica se bore pod zastavama drugih drzava banovic za austriju a pesic britanija/srbija.
tu je i buljubasic koji isto nastupa za austriju, sve pobjede je ostvario na KO ili TKO a bori se protiv kristijana brata najboljeg hrvatskog borca mare peraka.
to je to za sad al bice sigurno do samog eventa jos promjena.
Od navedenih boraca ne znam nikoga ali sigurno da cu pratiti ako je FFC onda ce to biti na Novoj ili OBN-u. Nadam se da ce Dzevad imati kvalitetnog borca mislim barem priblizno a ne nekog anonimusa, a dobro bi bilo kada bi se borio protiv Muamera Tufekcica jer je on u Becu i Austriji.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 02 nov 2014, 12:07

Polo je napisao/la:
fera je napisao/la:evo 6. decembra u becu bi se i dzevad trebao boriti u ffc-u, protivnik se jos ne zna cini mi se...

od nasih ce nastupiti jos i sarajlija darko banovic protiv dragana pesica iz banja luke obojica se bore pod zastavama drugih drzava banovic za austriju a pesic britanija/srbija.
tu je i buljubasic koji isto nastupa za austriju, sve pobjede je ostvario na KO ili TKO a bori se protiv kristijana brata najboljeg hrvatskog borca mare peraka.
to je to za sad al bice sigurno do samog eventa jos promjena.
Od navedenih boraca ne znam nikoga ali sigurno da cu pratiti ako je FFC onda ce to biti na Novoj ili OBN-u. Nadam se da ce Dzevad imati kvalitetnog borca mislim barem priblizno a ne nekog anonimusa, a dobro bi bilo kada bi se borio protiv Muamera Tufekcica jer je on u Becu i Austriji.
ne znam imas li fight channel ako imas ja bi ti preporucio da tu gledas jer obn ne prenosi citav event.
vidis dobro si to povezao meni nije palo na pamet to za tufekcica i zaboravio sam da on u austriji trenira.
btw 21. ima ffc u porecu tu ce biti isto nasih boraca
mehic ce se boriti protiv lascenka ja mislim onda marjanovic protiv selimovica oba iz bosne, nastupice i ivo skopljak iz kluba arti ljubuski oni imaju solidne borce u mma-u, jest da ga hrvati hvale i predstavljaju kao najboljeg bih teskasa ja mislim da ce ipak jako tesko on izaci na kraj sa wolfom.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 04 nov 2014, 15:15

fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:
fera je napisao/la:evo 6. decembra u becu bi se i dzevad trebao boriti u ffc-u, protivnik se jos ne zna cini mi se...

od nasih ce nastupiti jos i sarajlija darko banovic protiv dragana pesica iz banja luke obojica se bore pod zastavama drugih drzava banovic za austriju a pesic britanija/srbija.
tu je i buljubasic koji isto nastupa za austriju, sve pobjede je ostvario na KO ili TKO a bori se protiv kristijana brata najboljeg hrvatskog borca mare peraka.
to je to za sad al bice sigurno do samog eventa jos promjena.
Od navedenih boraca ne znam nikoga ali sigurno da cu pratiti ako je FFC onda ce to biti na Novoj ili OBN-u. Nadam se da ce Dzevad imati kvalitetnog borca mislim barem priblizno a ne nekog anonimusa, a dobro bi bilo kada bi se borio protiv Muamera Tufekcica jer je on u Becu i Austriji.
ne znam imas li fight channel ako imas ja bi ti preporucio da tu gledas jer obn ne prenosi citav event.
vidis dobro si to povezao meni nije palo na pamet to za tufekcica i zaboravio sam da on u austriji trenira.
btw 21. ima ffc u porecu tu ce biti isto nasih boraca
mehic ce se boriti protiv lascenka ja mislim onda marjanovic protiv selimovica oba iz bosne, nastupice i ivo skopljak iz kluba arti ljubuski oni imaju solidne borce u mma-u, jest da ga hrvati hvale i predstavljaju kao najboljeg bih teskasa ja mislim da ce ipak jako tesko on izaci na kraj sa wolfom.
Nazalost nemam Fightchannel imam OBN i Novu, a 21 cu pratiti pa sta mi puste :mrgreen: Selimovic protiv Marjanovica nadam se dobrom okrsaju i Mesudu ce sigurno biti tesko cini mi se da Marjanovic ima kontra gard a u uz to mnogo je iskusniji. Mehic vs Laschenko eto Elmiru se dala prilika da se dokaze jer pobjedom bi moguce dobio i poziv naprimjer za naredni FFC ili Superkombat. Elmir bi trebao samo poraditi na kondiciji inace rucne tehnike ima mozda malo i na noznoj tehnici lowkickovi mu nisu neki specijalitet sto sam do sada vidjeo ali naravno navijat cu za njega. Ovog Ivu ne znam tako da ne mogu komentarisati ali nadam se da ce i njega pokazati odnosno i njegovu borbu.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 05 nov 2014, 10:43

Polo je napisao/la:
fera je napisao/la:
Polo je napisao/la: Od navedenih boraca ne znam nikoga ali sigurno da cu pratiti ako je FFC onda ce to biti na Novoj ili OBN-u. Nadam se da ce Dzevad imati kvalitetnog borca mislim barem priblizno a ne nekog anonimusa, a dobro bi bilo kada bi se borio protiv Muamera Tufekcica jer je on u Becu i Austriji.
ne znam imas li fight channel ako imas ja bi ti preporucio da tu gledas jer obn ne prenosi citav event.
vidis dobro si to povezao meni nije palo na pamet to za tufekcica i zaboravio sam da on u austriji trenira.
btw 21. ima ffc u porecu tu ce biti isto nasih boraca
mehic ce se boriti protiv lascenka ja mislim onda marjanovic protiv selimovica oba iz bosne, nastupice i ivo skopljak iz kluba arti ljubuski oni imaju solidne borce u mma-u, jest da ga hrvati hvale i predstavljaju kao najboljeg bih teskasa ja mislim da ce ipak jako tesko on izaci na kraj sa wolfom.
Nazalost nemam Fightchannel imam OBN i Novu, a 21 cu pratiti pa sta mi puste :mrgreen: Selimovic protiv Marjanovica nadam se dobrom okrsaju i Mesudu ce sigurno biti tesko cini mi se da Marjanovic ima kontra gard a u uz to mnogo je iskusniji. Mehic vs Laschenko eto Elmiru se dala prilika da se dokaze jer pobjedom bi moguce dobio i poziv naprimjer za naredni FFC ili Superkombat. Elmir bi trebao samo poraditi na kondiciji inace rucne tehnike ima mozda malo i na noznoj tehnici lowkickovi mu nisu neki specijalitet sto sam do sada vidjeo ali naravno navijat cu za njega. Ovog Ivu ne znam tako da ne mogu komentarisati ali nadam se da ce i njega pokazati odnosno i njegovu borbu.
i ja bi prednost dao marjanovicu, selimovica sam gledao vise puta nastupao je i ovdje u sarajevu na jednom turniru ali marjanovic mi se u ove 3-4 borbe sto sam mu gledao u zadnje vrijeme cini jako dobar i ozbiljan borac, sjajno se drzao i protiv onog el bounija gdje mu je sudijska greska upropastila mec i drago mi je da je dobio jos jednu sansu u ffc-u, i selimovic je imao jedan nastup u ffc-u prije cini mi se da je imao problema sa kondicijom ako se dobro sjecam sto me bas iznenadilo.
sto se mehica tice slazem se sa svim sto si napisao samo bi dodao da bi mozda trebao malo na taktici poraditi i kada su rucne tehnike u pitanju jer je malo predvidljiv trebao bi mozda prvo baciti neku seriju da zamaskira malo jake udarce, jer ovako on precesto se oslanja na taj jedan udarac. volio bi da protiv lascenka doda malo raznolikosti. on treba ovu borbu shvatiti kao najbolju priliku u karijeri jer ako ovdje pobjedi skocice mu renome poprilicno.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 07 nov 2014, 22:45

Selimovic kao i vecina nasih boraca nazalost malo radi na kondiciji i ako je mlad gledao sam i ja onaj turnir na Sarajevo fight 2 cini mi se da se tako zvalo a on je osvojio u toj kategoriji do 86kg ali da kazem nisu bili neki vrhunski borci na turniru. Sada ima priliku protiv Marjanovica i nadam se da ce se potruditi da pobjedi a prvu jeste izgubio cini mi se protiv nekog Slovenca u Ljubljani.

Mehic jeste urpavu si da nekada mase kroseima koji se vide iz aviona sto naravno i smara a ujedno je i predvidljivo eto i njemu ovo je do sada mec karijere ja mislim pa eto neka se potrudi nadam se da ce ga Dzevad bolje spremiti od Dzenana koji uzastopno gubi meceve na FFC-u.

Kada li ce neki novi NO LIMIT :D pa da i habibi pobjedi :mrgreen: :clap: :facepalm:

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 11 nov 2014, 13:21

Polo je napisao/la:Selimovic kao i vecina nasih boraca nazalost malo radi na kondiciji i ako je mlad gledao sam i ja onaj turnir na Sarajevo fight 2 cini mi se da se tako zvalo a on je osvojio u toj kategoriji do 86kg ali da kazem nisu bili neki vrhunski borci na turniru. Sada ima priliku protiv Marjanovica i nadam se da ce se potruditi da pobjedi a prvu jeste izgubio cini mi se protiv nekog Slovenca u Ljubljani.

Mehic jeste urpavu si da nekada mase kroseima koji se vide iz aviona sto naravno i smara a ujedno je i predvidljivo eto i njemu ovo je do sada mec karijere ja mislim pa eto neka se potrudi nadam se da ce ga Dzevad bolje spremiti od Dzenana koji uzastopno gubi meceve na FFC-u.

Kada li ce neki novi NO LIMIT :D pa da i habibi pobjedi :mrgreen: :clap: :facepalm:
al eto kako god okrenes zagarantovano ce pobjediti bar jedan nas borac :D ja tipujem na marjanovica.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 13 nov 2014, 23:26

fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:Selimovic kao i vecina nasih boraca nazalost malo radi na kondiciji i ako je mlad gledao sam i ja onaj turnir na Sarajevo fight 2 cini mi se da se tako zvalo a on je osvojio u toj kategoriji do 86kg ali da kazem nisu bili neki vrhunski borci na turniru. Sada ima priliku protiv Marjanovica i nadam se da ce se potruditi da pobjedi a prvu jeste izgubio cini mi se protiv nekog Slovenca u Ljubljani.

Mehic jeste urpavu si da nekada mase kroseima koji se vide iz aviona sto naravno i smara a ujedno je i predvidljivo eto i njemu ovo je do sada mec karijere ja mislim pa eto neka se potrudi nadam se da ce ga Dzevad bolje spremiti od Dzenana koji uzastopno gubi meceve na FFC-u.

Kada li ce neki novi NO LIMIT :D pa da i habibi pobjedi :mrgreen: :clap: :facepalm:
al eto kako god okrenes zagarantovano ce pobjediti bar jedan nas borac :D ja tipujem na marjanovica.
Iskusni je i to je velika prednost ali volio bi licno da i Mehic pobjedi i da napokon ode se boriti i van Balkana.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 14 nov 2014, 15:00

Polo je napisao/la:
fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:Selimovic kao i vecina nasih boraca nazalost malo radi na kondiciji i ako je mlad gledao sam i ja onaj turnir na Sarajevo fight 2 cini mi se da se tako zvalo a on je osvojio u toj kategoriji do 86kg ali da kazem nisu bili neki vrhunski borci na turniru. Sada ima priliku protiv Marjanovica i nadam se da ce se potruditi da pobjedi a prvu jeste izgubio cini mi se protiv nekog Slovenca u Ljubljani.

Mehic jeste urpavu si da nekada mase kroseima koji se vide iz aviona sto naravno i smara a ujedno je i predvidljivo eto i njemu ovo je do sada mec karijere ja mislim pa eto neka se potrudi nadam se da ce ga Dzevad bolje spremiti od Dzenana koji uzastopno gubi meceve na FFC-u.

Kada li ce neki novi NO LIMIT :D pa da i habibi pobjedi :mrgreen: :clap: :facepalm:
al eto kako god okrenes zagarantovano ce pobjediti bar jedan nas borac :D ja tipujem na marjanovica.
Iskusni je i to je velika prednost ali volio bi licno da i Mehic pobjedi i da napokon ode se boriti i van Balkana.
sinoc sam gledao borbu lascenka na eurosportu lik i dalje izgleda kao morz al jos uvijek na trenutke prikaze neke odlicne poteze. poturak ga je pobijedio u zagrebu ako se dobro sjecam i dosta fino je odradio taj mec tako da se nadam da ce i mehic pristupiti slicno, nametnuti svoj tempo od prve runde i vrsiti pritisak na ukrainca a ne se razmahati samo kroseima jer ako se mehic brzo izmori lascenko ce to znati iskoristiti.
mislim da bi mehic na ovaj mec trebao gledati kao na borbu koju mora dobiti ne zato sto je protivnik los nego zato sto mu je ovo prilika da ostvari pobjedu protiv nekog ko je koliko toliko poznato ime u kick boxu sto bi bilo fantasticno za mehica u ovom dijelu karijere.
You are someone else I am still right here

Avatar
Ljiljani87
Postovi: 1511
Pridružen/a: 14 jun 2014, 23:10
Lokacija: Puerto Vallarta
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Ljiljani87 » 15 nov 2014, 13:18

Hoćel biti prijenos Kličko vs Pulev na nekom od naših kanala ?
1921 !
05.06.1998

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 18 nov 2014, 13:25

[youtube][/youtube]

Dobar video naseg veterana :D

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Virtu4l » 05 dec 2014, 23:17

Imate intervju sa Stojnićem na izvoru. Najavljuje dosta borbi naredne godine.
Evribadi sej Željo
Željoooo

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la fera » 08 dec 2014, 09:41

Virtu4l je napisao/la:Imate intervju sa Stojnićem na izvoru. Najavljuje dosta borbi naredne godine.
ma pusti njega zgrnu on pare na ugostiteljstvu nece se taj boriti vjerovatno nikad vise aktivno nego samo baca suplje

dzevad dosao u becu do pobjede, doduse uz pomoc sudija jer po meni je grk bio taj koji je zasluzio pobjedu
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 08 dec 2014, 19:46

Dzevadu je ova borba prakticki poklonjena jer je najavio par borbi ove godine na FFC-u a ni grk se nije nesto bunio. Ipak i dokazuje da Dzevad nije u nekoj formi jer cim moze da gubi odnosno da prima onolike udarce od ovakvog protivnika koji je svima nepoznat.

Moze li mi neko dat link sa intervjua sa Stojnicem?

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Polo » 10 dec 2014, 18:24

Mozel ko postavit taj intervju Denisov?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Post Postao/la Virtu4l » 15 dec 2014, 00:25

Polo je napisao/la:Mozel ko postavit taj intervju Denisov?
Poslao sam ti PP.

Gdje mogu naći borbu Struve - Stojnić?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.