BH MMA, kickbox, box, judo, karate...

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 27 jan 2012, 10:15

PREATORIAN KLUB NASTAVLJA USPJEHE
Edin Zrno: Učestvovali smo sa pet boraca i osvojili pet medalja
Prošle sedmice je u hrvatskim Sesvetama održan međunarodni amaterski turnir u slobodnoj borbi na kojem su učestvovali klubovi iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Njemačke i BiH. Boje naše države branio je sarajevski klub slobodne borbe SHDJ Preatorian.

Trener Preatoriana je zadovoljan ostvarenim rezultatima.

"U izuzetno teškoj konkurenciji uspjeli smo napraviti nemoguće, osvojiti pehar za najbolji tim prvenstva i pehar za najboljeg borca prvenstva. Iz Sarajeva je krenulo pet takmičara, a vratili smo se sa pet medalja. Dževad Muftić je osvojio zlatnu medalju i proglašen je najboljim borcem. Ahmed Vila i Simon Fiess osvojili su srebrene medalje, Dejan Čolić okitio se bronzanom medaljom, dok je Alen Doličanin stigao do zlata i upisao najagresivniji nastup na prvenstvu", kaže trener Preatoriana Edin Zrno za Sarajevo-x.com.

Pored navedenih uspjeha na amaterskoj sceni u posljednje vrijeme članovi kluba bilježe uspjehe i pomake i u profesionalnoj karijeri. To se ponajviše odnosi na Berina Balijagića i Tomislava Spahovića.

"Poslije uspjeha pred domaćom publikom dobili smo poziv za borbe u Ženevi u martu ove godine. Berin i Tomislav će se boriti protiv izuzetno kvalitetnih boraca. Turnir u Švicarskoj nosi naziv "Srenght and Honor" i jedan je od najkvalitetnijih MMA turnira na Starom kontinentu. Sam poziv za učešće predstavlja veliku čast i obavezu. Već smo počeli pripreme, ja sam optimist, vjerujem da ćemo nastaviti stazama uspjeha", zaključio je Zrno.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 27 jan 2012, 14:01

Sve cestitke Edinu Zrnu i njegovim borcima iz kluba Pretorian.

MakeTZ
Kontakt:

PostPostao/la MakeTZ » 27 jan 2012, 16:41

Svaka cast Pretoriancima.

MakeTZ
Kontakt:

PostPostao/la MakeTZ » 28 jan 2012, 23:42

Evo uradio sam jedan intervju sa Tomom, pa ko hoce neka pogleda http://www.mma-bih.com/index.php/compon ... kusavajuci

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 29 jan 2012, 20:31

Hvala na intervju maketz nadam se da ce ih biti vise od nasih ostalih boraca koji imamo dosta a akoBogda bit ce sve vise nadajmo se i vrhunski.

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 29 jan 2012, 21:59

Jedna od Redzovicevih borbi u k1

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 29 jan 2012, 22:18

MakeTZ WroteColonEvo uradio sam jedan intervju sa Tomom, pa ko hoce neka pogleda http://www.mma-bih.com/index.php/compon ... kusavajuci

procitano :D svaka cast tebi za trud a tomi za trud i optimizam :D

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 30 jan 2012, 17:08

Zna li ko sta je sa Muamerom Tufekcicom? Treniro je sa Redzovicem ranije pa je otisao u Austriju i imo 2 uspjesne borbe jednu prije pola godina ali od tada imali koji novosti posto ga nije bilo na skorasnjem WFC-u Sloveniji a bio je na fightcard.

MakeTZ
Kontakt:

PostPostao/la MakeTZ » 30 jan 2012, 18:57

Izgleda da portal mma-bih se zatvara, projekat je propao, nije ispalo kako je zamisljeno, uslo se skroz ne ozbiljno u cijelu stvar ja sam odbio da vise pisem vijesti, tako da se vjerovatno zatvara, ako ikada neko bude za neku ozbiljniju saradnju neka mi se javi. :)

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 30 jan 2012, 19:49

MakeTZ WroteColonIzgleda da portal mma-bih se zatvara, projekat je propao, nije ispalo kako je zamisljeno, uslo se skroz ne ozbiljno u cijelu stvar ja sam odbio da vise pisem vijesti, tako da se vjerovatno zatvara, ako ikada neko bude za neku ozbiljniju saradnju neka mi se javi. :)

Steta prava jer je to jedini portal na netu o borilackim sportovima ali ne mozes sve postici sam ti to je ne moguce valjda u buducnosti bude neko ko ce napraviti neki ozbiljan sajt i sa ozbiljnom ekipom koja ce moci pratiti sve novosti sirom BiH.

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 30 jan 2012, 20:49

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 30 jan 2012, 23:32

Mora Denis dobro poradit na brzini jer su mu udarci spori ima snage ali treba kondicija i brzina.

ramiral
Kontakt:

PostPostao/la ramiral » 31 jan 2012, 08:30

Denisa sam gledao na onom snimku i čini mi se jako spor. Sada koliko je to relevantno vidjeti ćemo.
Nije ni brzina toliko kljkučna kao eskiviranje a čini mi se da je i tu tanak. U svakom slučaju da bude sretno.
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

bambina

PostPostao/la bambina » 31 jan 2012, 16:47

Nije UFC pa tu stavljam info.

Nakon osam godina na vrhu svjetske slobodne borbe, Mirko Filipović se odlučio vratiti svojoj prvoj ljubavi - kick boksu. Ova hrvatska sportska ikona će 10. ožujka na priredbi Final Fight prvi puta nastupiti pred svojom publikom od kada je postao borilačka super zvijezda.

Cro Cop je oduvijek isticao da je njegova najveća želja zahvaliti se vjernim navijačima sjajnim nastupom u svom gradu. Sada ima priliku ostvariti svoju veliku želju, ali i zadovoljiti sve one koji ga nikada prije nisu imali prilike pogledati uživo. "Desna noga bolnica, lijeva groblje" se vraća 10. ožujka i najavljuje novu stranicu u svojoj brilijantnoj karijeri.

Final Fight je borilački spektakl bez premca na ovim prostorima koji će publici u zagrebačkoj Areni ponuditi sam vrh svjetske i hrvatske borilačke scene. U deset mečeva posjetitelji će moći gledati ponajbolje borce današnjice kako međusobno odmjeravaju snage.

Kao šlag na tortu, u finalnom meču večeri, nastupit će Mirko Filipović protiv K-1 legende, Novozelanđanina Rayja Sefe. Na priredbi će nastupiti i svjetske super zvijezde poput Mourada Bouzidija, Daniela Ghite, Freddyja Kemaya i Dževada Poturka.

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 31 jan 2012, 23:37

Dzevad se tu treba borit u ZG 10 Marta protiv Ismaela Londta i nece bit nimalo lako ali zelimo mu srecu prije toga ce imati borbu u Podgorici na Lokalkombatu protivnik jos nije poznat a cini mi se da je to krajem Februara.

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 08 feb 2012, 14:34

Zna li ko protivnika Dzevadovog u Podgorici 28 Februara?

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 09 feb 2012, 16:50

http://www.mma-bih.com/index.php/compon ... -podgorica

Brian Douwes je protivnik BH MACHINE

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 15 feb 2012, 11:17

Ovogodišnji Superkombat World Grand Prix, u kojem smo prošle godine gledali i našeg Mladena Brestovca, starta 25. veljače u Podgorici, a nastupit će neka zaista vrhunska imena kick boksa.

Tako ćemo sa zanimanjem pratiti nastupe Dževada Poturka i Ismaela Londta koje ćemo gledati i u Zagrebu na Cro Cop Final Fightu 10. ožujka. Osim ovog dvojca intrigiraju i imena poput Raula Catinasa, Catalina Morosanua, Nikolaja Falina i Andersona Silve.

Borilačka priredba će se održati u dvorani Morača, a uživo će je prenositi Eurosport. Radi se o kvalifikacijskom turniru za nastavak Grand Prixa.

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 15 feb 2012, 16:11

fera WroteColonOvogodišnji Superkombat World Grand Prix, u kojem smo prošle godine gledali i našeg Mladena Brestovca, starta 25. veljače u Podgorici, a nastupit će neka zaista vrhunska imena kick boksa.

Tako ćemo sa zanimanjem pratiti nastupe Dževada Poturka i Ismaela Londta koje ćemo gledati i u Zagrebu na Cro Cop Final Fightu 10. ožujka. Osim ovog dvojca intrigiraju i imena poput Raula Catinasa, Catalina Morosanua, Nikolaja Falina i Andersona Silve.

Borilačka priredba će se održati u dvorani Morača, a uživo će je prenositi Eurosport. Radi se o kvalifikacijskom turniru za nastavak Grand Prixa.

Sad za sad su samo njih 4 u turniru dok su ostali mecevi u superfightu, Maroussaunu, Nikolaj Falin i Silva u turniru. A plasirani u polufinalu su 4 borca koja su proslogodisnji finalisti Londt, Leschenko Erhan Deniz i Wendell Roche.

Polo
Kontakt:

PostPostao/la Polo » 15 feb 2012, 16:39

Evo i linka reklame

Natrag na “Ostali sportovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.