UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
86
63%
Jon Jones
37
27%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 136

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la 90minut » 14 avg 2020, 15:55

Donnie Darko je napisao/la:
14 avg 2020, 15:53
teško je reći, meni je ovo 50/50 koliko neka borba može biti 50/50. mislim da da se bore 10 puta, da bi po 5 uzeli obojica.

meni su dragi obojica tako da mi je svejedno ko pobijedi.
Sad se izvlaciš dan pred borbu?

Ja ostajem pri svom 9 od 10 puta da bi dobio Daniel i sutra gledamo wrestling meč gdje bi Daniel trebao uzeti bez problema.

A volio bi da uzme Stipe.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 14 avg 2020, 15:58

tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2020, 15:35
Sta mislite ko izlazi ko pobjednik sutra, stjepan il danijel
Stvarno se ne bih usudio uplatiti vecu lovu na nekog u ovoj borbi. To je jedna od onih borbi gdje su oba borca prilicno izjednacena, Stipe ima tu prednost visine i reacha ali je DC vec pokazao da to ne mora puno znaciti. A i kada pogledas dvije sto su do sada odradili opet ostajes jos vise zbunjen koga proglasiti favoritom.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36508
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 14 avg 2020, 15:58

90minut je napisao/la:
14 avg 2020, 15:55
Donnie Darko je napisao/la:
14 avg 2020, 15:53
teško je reći, meni je ovo 50/50 koliko neka borba može biti 50/50. mislim da da se bore 10 puta, da bi po 5 uzeli obojica.

meni su dragi obojica tako da mi je svejedno ko pobijedi.
Sad se izvlaciš dan pred borbu?
podsjeti me

sa njima dvojicom sam neutralan, u prošloj sam navijao za stipu jer je dc imao već jednu pobjedu, u prvoj sam više naginjao dcu jer sam želio da bude double champ i da mu ljudi napokon prestanu srat da je fejk šampion

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la 90minut » 14 avg 2020, 16:16

Donnie Darko je napisao/la:
14 avg 2020, 15:58
90minut je napisao/la:
14 avg 2020, 15:55
Donnie Darko je napisao/la:
14 avg 2020, 15:53
teško je reći, meni je ovo 50/50 koliko neka borba može biti 50/50. mislim da da se bore 10 puta, da bi po 5 uzeli obojica.

meni su dragi obojica tako da mi je svejedno ko pobijedi.
Sad se izvlaciš dan pred borbu?
podsjeti me

sa njima dvojicom sam neutralan, u prošloj sam navijao za stipu jer je dc imao već jednu pobjedu, u prvoj sam više naginjao dcu jer sam želio da bude double champ i da mu ljudi napokon prestanu srat da je fejk šampion
Ima par mjeseci bila ona mala rasprava najviše između mene i onog drugog što je uletio kao padobranac..

Koliko se sjecam i tebi sam tvrdio da bi ga DC dobio i drugu bez problema samo da ga je oborio u drugoj ti si bio nešto u fazonu da nije imao snage za to..

A ja u fazonu da je toliko DC bio samouvjeren da je ostao na nogama cijelo vrijeme i što je najbitnije lik je do onih udaraca u tijelo iz vedra neba uzimao borbu izgubio je jednu rundu cini mi se u vrh glave.

Tako da sutra gledamo opet ozbiljnost kao u prvoj.

Vidjecemo, a stvarno bi volio da uzme Stipe.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3660
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 avg 2020, 16:16

Rooney88 je napisao/la:
14 avg 2020, 15:58
tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2020, 15:35
Sta mislite ko izlazi ko pobjednik sutra, stjepan il danijel
Stvarno se ne bih usudio uplatiti vecu lovu na nekog u ovoj borbi. To je jedna od onih borbi gdje su oba borca prilicno izjednacena, Stipe ima tu prednost visine i reacha ali je DC vec pokazao da to ne mora puno znaciti. A i kada pogledas dvije sto su do sada odradili opet ostajes jos vise zbunjen koga proglasiti favoritom.
Ja sam prije prve mislio da ce se Stipe s Cormierom igrat ko s malim djetetom..kad je ovaj dobio, isao sam na to da ga je ovaj uhvatio nespremnog da ce u drugoj fasovat. Pa opet Cormier krene bolje reko to je to, i onda Stipe niotkud ubije sve u njemu. Stvarno 2 borca gdje se ne usudim ama bas nista prognozirat. Samo se nadam da nece bit onih bockanja u oci pa ko koga mili moji

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 14 avg 2020, 16:20

DC predstavlja borca koji se slizao sa sistemom, on je zaposlenik UFC, komentator, praktično u sukobu interesa, vjerovatno ga čeka neka funkcija unutar organizacije, neće nikad reći nešto što se ne bi sviđa Dani. Udovoljavaju mu se sa borbama, određuju da se borba održi u tipu kaveza koji njemu odgovara, sudije ne vide njegove prljave poteze. Stipe je šampion kojeg Dana ne želi, čovjek koji odbija da učestvuje u trash talk, dosadni porodični čovjek koji kosi travu i sluša ženu. Dana će otvoriti svoj najbolji šampanjac kad prestane biti šampion.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36508
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 14 avg 2020, 16:24

90minut je napisao/la:
14 avg 2020, 16:16
Donnie Darko je napisao/la:
14 avg 2020, 15:58
90minut je napisao/la:
14 avg 2020, 15:55


Sad se izvlaciš dan pred borbu?
podsjeti me

sa njima dvojicom sam neutralan, u prošloj sam navijao za stipu jer je dc imao već jednu pobjedu, u prvoj sam više naginjao dcu jer sam želio da bude double champ i da mu ljudi napokon prestanu srat da je fejk šampion
Ima par mjeseci bila ona mala rasprava najviše između mene i onog drugog što je uletio kao padobranac..

Koliko se sjecam i tebi sam tvrdio da bi ga DC dobio i drugu bez problema samo da ga je oborio u drugoj ti si bio nešto u fazonu da nije imao snage za to..

A ja u fazonu da je toliko DC bio samouvjeren da je ostao na nogama cijelo vrijeme i što je najbitnije lik je do onih udaraca u tijelo iz vedra neba uzimao borbu izgubio je jednu rundu cini mi se u vrh glave.

Tako da sutra gledamo opet ozbiljnost kao u prvoj.

Vidjecemo, a stvarno bi volio da uzme Stipe.
a mislim i dalje stojim pri tome da se dc umorio i da nije imao u rezervoaru dovoljno da ruši i dalje. potvrdio je sad na presici da je u trećoj već bio umoran, da nije bio fizički spreman i da mu je pametnije bilo da je čekao. ne očekujem toliko puno hrvanja ni u ovoj borbi, više nego u prošloj da ali svaka runda rušenje i mrcvarenje ne.

mada ima i toga da je bio previše samouvjeren i tvrdoglav, kombinacija je.

gledao sam borbu neku noć dc je značajno pao u trećoj i borba je bila mnogo bliža nego sam mislio dok sam gledao jer su komentatori bili užasni i baš pristrani, pretpostavljam jer im je dc jaran, pogađao je dc i dalje ali je stipe pogađao mnogo više nego u prve dvije runde. mislim da će dc morati biti puno pametniji sa trošenjem energije sad, izgubio bi i prošlu da je otišlo sudijama u ruke jer je stipe dobio treći i dobio bi i četvrtu. teško je očekivati da bi se dc ponovo digao u zadnjoj.

stipe je meni bolji borac overall, ali je dc loš matchup za njega, tako da to izjednači sve.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la 90minut » 14 avg 2020, 16:32

Donnie Darko je napisao/la:
14 avg 2020, 16:24
90minut je napisao/la:
14 avg 2020, 16:16
Donnie Darko je napisao/la:
14 avg 2020, 15:58


podsjeti me

sa njima dvojicom sam neutralan, u prošloj sam navijao za stipu jer je dc imao već jednu pobjedu, u prvoj sam više naginjao dcu jer sam želio da bude double champ i da mu ljudi napokon prestanu srat da je fejk šampion
Ima par mjeseci bila ona mala rasprava najviše između mene i onog drugog što je uletio kao padobranac..

Koliko se sjecam i tebi sam tvrdio da bi ga DC dobio i drugu bez problema samo da ga je oborio u drugoj ti si bio nešto u fazonu da nije imao snage za to..

A ja u fazonu da je toliko DC bio samouvjeren da je ostao na nogama cijelo vrijeme i što je najbitnije lik je do onih udaraca u tijelo iz vedra neba uzimao borbu izgubio je jednu rundu cini mi se u vrh glave.

Tako da sutra gledamo opet ozbiljnost kao u prvoj.

Vidjecemo, a stvarno bi volio da uzme Stipe.
a mislim i dalje stojim pri tome da se dc umorio i da nije imao u rezervoaru dovoljno da ruši i dalje. potvrdio je sad na presici da je u trećoj već bio umoran, da nije bio fizički spreman i da mu je pametnije bilo da je čekao. ne očekujem toliko puno hrvanja ni u ovoj borbi, više nego u prošloj da ali svaka runda rušenje i mrcvarenje ne.

mada ima i toga da je bio previše samouvjeren i tvrdoglav, kombinacija je.

gledao sam borbu neku noć dc je značajno pao u trećoj i borba je bila mnogo bliža nego sam mislio dok sam gledao jer su komentatori bili užasni i baš pristrani, pretpostavljam jer im je dc jaran, pogađao je dc i dalje ali je stipe pogađao mnogo više nego u prve dvije borbe. mislim da će dc morati biti puno pametniji sa trošenjem energije sad, izgubio bi i prošlu da je otišlo sudijama u ruke jer je stipe dobio treći i dobio bi i četvrtu. teško je očekivati da bi se dc ponovo digao u zadnjoj.

stipe je meni bolji borac overall, ali je dc loš matchup za njega, tako da to izjednači sve.
Ma ono je brate bilo iz vedra neba šaka za šakom i cjepaj što bi rek'o Chael k'o drvo malo po malo dok ne padne tako je bilo..
Da nije bilo njih ne bi lik ni dobio ono je genijalno bilo.

Sad šta bi bilo u cetvrtoj da se spasio realno ne mozemo tvrditi da momentum je bio na strani Stipe, al' igra tu kardio veliku ulogu bio je i Stipe izmrcvaren isto ko zna da li bi ušao u 4 isti..

Sto kazeš ti gledao sam baš neku noc borbu, ja sam gledao tad prije par mjeseci znaci na pocetku druge se jasno vidjelo da je Stipe mentalno pao i sve što je bilo potrebno je da ovaj ide na rušenje i lezi na njemu nešto kao na Andersonu 2016 i vjerujem da bi više od pola posla bilo gotovo.
Budala mislio da može opet nokautirati i bilo je ono.

Uglavnom historija se pravi sutra ko uzme taj je najveci bez bilo kakve sumnje.

Avatar
dscile
Postovi: 6173
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la dscile » 14 avg 2020, 16:39

Drape je napisao/la:
14 avg 2020, 16:20
DC predstavlja borca koji se slizao sa sistemom, on je zaposlenik UFC, komentator, praktično u sukobu interesa, vjerovatno ga čeka neka funkcija unutar organizacije, neće nikad reći nešto što se ne bi sviđa Dani. Udovoljavaju mu se sa borbama, određuju da se borba održi u tipu kaveza koji njemu odgovara, sudije ne vide njegove prljave poteze. Stipe je šampion kojeg Dana ne želi, čovjek koji odbija da učestvuje u trash talk, dosadni porodični čovjek koji kosi travu i sluša ženu. Dana će otvoriti svoj najbolji šampanjac kad prestane biti šampion.
Dok je Cormier nesto sasvim drugo, ultra zanimljivi trash talker koji zivi zivotom momka iako ima 40 godina?


Stvarno ne kontam zasto ljudi imaju potrebu omalovazavati velicine nekog sporta, nebitno da li je u pitanju MMA, fudbal, kosarka ili nesto cetvrto.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11309
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Dzoni » 14 avg 2020, 16:43

Sinoc gledo treci dio trilogije Dos Santos vs Velasquez.
Mislim da se u skorije vrijeme nece ponovit onakav okrsaj,mislim na kompletnu trilogiju.

Inace ovaj event je sa subote na nedelju?

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 14 avg 2020, 16:53

dscile je napisao/la:
14 avg 2020, 16:39
Drape je napisao/la:
14 avg 2020, 16:20
DC predstavlja borca koji se slizao sa sistemom, on je zaposlenik UFC, komentator, praktično u sukobu interesa, vjerovatno ga čeka neka funkcija unutar organizacije, neće nikad reći nešto što se ne bi sviđa Dani. Udovoljavaju mu se sa borbama, određuju da se borba održi u tipu kaveza koji njemu odgovara, sudije ne vide njegove prljave poteze. Stipe je šampion kojeg Dana ne želi, čovjek koji odbija da učestvuje u trash talk, dosadni porodični čovjek koji kosi travu i sluša ženu. Dana će otvoriti svoj najbolji šampanjac kad prestane biti šampion.
Dok je Cormier nesto sasvim drugo, ultra zanimljivi trash talker koji zivi zivotom momka iako ima 40 godina?


Stvarno ne kontam zasto ljudi imaju potrebu omalovazavati velicine nekog sporta, nebitno da li je u pitanju MMA, fudbal, kosarka ili nesto cetvrto.
DC je protiv Jonesa imao verbalnih okršaja i naguravanja na suočavanjima, aktivniji je on od Stipea u promociji borbi. Razlika se vidjela i sad na presici, DC je rekao: "Drago mi je opet vidjeti njegovo lice, prije nego što ga udarim u njega", a Stipe: "Drago mi ga je opet vidjeti, usput, lijepo odjelo, čovječe".

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 14 avg 2020, 17:20

Stipe je 2016. došao u Zagreb da upozna svog uzora Mirka, odradili su sparing iza zatvorenih vrata, Stipe je poslije sparinga izgledao gore nego od nekih UFC borbi

slika


Poslije je precrtao Mirka iz svog života, nije mu odgovarao, nije govorio u medijima šta je problem, toliko je to dobra osoba. Mirko je za sve okrivio čovjeka iz svog tima koji je kasnije ušao među ljude bliske Miočiću
I kako mi je zahvalio? Tako da je Stipi Miočiću, koji je prekrasan lik, veličanstveni borac, jedan od najvećih u povijesti, ali prije svega sjajan čovjek i divna osoba, s kojom sam ja prijatelj, napunio glavu time da sam ga ja omalovažavao. To sam primijetio jer vidim da se Stipe Miočić od mene, s kojim je imao super odnos, potpuno distancirao i da mi recimo ne odgovara na poruke, dok me njegov otac, s kojim sam također bio dobar, napada po društvenim mrežama.

Tada od dvije osobe saznajem zašto su me Miočići prekrižili. Jer je ovaj moj bivši i skupo plaćeni sparing-partner Stipi rekao da ja okolo pričam kako je 'Miočić jazavac kojeg sam prebijao i s kojim sam brisao pod'. Normalno, Miočići su na to reagirali kako sam ispričao. Odmah sam zvao Stipu i pitao ga je li to istina. On mi je odgovorio da je, ali da to njega nije uznemirilo ni približno kao njegovog oca. Objasnio sam mu da to što ovaj priča da sam ja govorio nema veze s istinom. Stipe i ja smo nakon toga sat vremena pričali, izgrlili se preko telefona i riješili nesporazum.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 14 avg 2020, 17:26

Drape je napisao/la:
14 avg 2020, 16:20
DC predstavlja borca koji se slizao sa sistemom, on je zaposlenik UFC, komentator, praktično u sukobu interesa, vjerovatno ga čeka neka funkcija unutar organizacije, neće nikad reći nešto što se ne bi sviđa Dani. Udovoljavaju mu se sa borbama, određuju da se borba održi u tipu kaveza koji njemu odgovara, sudije ne vide njegove prljave poteze. Stipe je šampion kojeg Dana ne želi, čovjek koji odbija da učestvuje u trash talk, dosadni porodični čovjek koji kosi travu i sluša ženu. Dana će otvoriti svoj najbolji šampanjac kad prestane biti šampion.
Ja bih prije rekao da je DC sve nabrojano zbog inteligencije, iskustva i elokvencije. Covjek je, uz Dominicka Cruza, jedini borac kojeg mozes slusati a da ti zvuci ozbiljno, obrazovano i smisleno. Dodas tome borilacko znanje koje mu niko ne moze osporiti i dobijes sve ove "privilegije" koje navodis da uziva. DC je svoje mjesto zaradio svojom mukom i znojem, ne bih ja buraz rekao da je njemu nesto dato na lizanje supka Dani.

Sto se tice Miocica i sam imam utisak da ga UFC nesto ne mirise. Jednostavno nije atraktivan ni po cemu siroj masi, nemoj zaboraviti da UFC postoji zbog publike, zabave i novca. Mi koji pratimo sport zbog sporta, vjerovao ti to ili ne, smo u velikoj manjini. Stipe je strasan borac, jedan od boljih koje sam gledao a bgmi imam solidan broj godina tako da ne pricam u prazno sigurno. Ali njegov problem je sto jednostavno masi nije interesantan nazalost i to je to.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Aemon
Postovi: 265
Pridružen/a: 12 maj 2018, 14:32
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Aemon » 14 avg 2020, 18:01

Mislim da Stipe ovo dobija, DC penzija...
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015, 2019, 2020.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014, 2019, 2021.
Osvajači super-kupa: 1997.
Gazi SDA-ovu prčiju!

Avatar
Dzoni
Postovi: 11309
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Dzoni » 15 avg 2020, 02:05

Drape je napisao/la:
14 avg 2020, 17:20
Stipe je 2016. došao u Zagreb da upozna svog uzora Mirka, odradili su sparing iza zatvorenih vrata, Stipe je poslije sparinga izgledao gore nego od nekih UFC borbi

slika


Poslije je precrtao Mirka iz svog života, nije mu odgovarao, nije govorio u medijima šta je problem, toliko je to dobra osoba. Mirko je za sve okrivio čovjeka iz svog tima koji je kasnije ušao među ljude bliske Miočiću
I kako mi je zahvalio? Tako da je Stipi Miočiću, koji je prekrasan lik, veličanstveni borac, jedan od najvećih u povijesti, ali prije svega sjajan čovjek i divna osoba, s kojom sam ja prijatelj, napunio glavu time da sam ga ja omalovažavao. To sam primijetio jer vidim da se Stipe Miočić od mene, s kojim je imao super odnos, potpuno distancirao i da mi recimo ne odgovara na poruke, dok me njegov otac, s kojim sam također bio dobar, napada po društvenim mrežama.

Tada od dvije osobe saznajem zašto su me Miočići prekrižili. Jer je ovaj moj bivši i skupo plaćeni sparing-partner Stipi rekao da ja okolo pričam kako je 'Miočić jazavac kojeg sam prebijao i s kojim sam brisao pod'. Normalno, Miočići su na to reagirali kako sam ispričao. Odmah sam zvao Stipu i pitao ga je li to istina. On mi je odgovorio da je, ali da to njega nije uznemirilo ni približno kao njegovog oca. Objasnio sam mu da to što ovaj priča da sam ja govorio nema veze s istinom. Stipe i ja smo nakon toga sat vremena pričali, izgrlili se preko telefona i riješili nesporazum.
Pricao je Mirko o ovome u "Podcast Inkubator" na youtube.
Pogledaj cijeli podcast dosta je zanimljivih stvari isprico.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la 90minut » 15 avg 2020, 04:44
















Fuerza
Postovi: 1891
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Fuerza » 15 avg 2020, 12:06

Inače nisam, ali u ovoj priči sam previše romantičan da priznam da je ova trilogija veća od one Cain-JDS i da će pobjednik biti Goat teške kategorije, što je činjenica realno, koliko god ja htio da je to Cain. :D
Za razliku od @90minut moje simpatije su uz Cormiera, a nekako vidim Stipu kao pobjednika, neki scenario sličan prošlom meču, očekujem da ga Cormier pogađa i da ga ruši, ali nekako mi naginje da će se istrošiti i da ga neće završiti. Volio bih da griješim.

JaskoBasel32xx
Postovi: 157
Pridružen/a: 20 avg 2019, 13:23
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la JaskoBasel32xx » 15 avg 2020, 21:03

Ubice ga DC

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la tm01hzne » 15 avg 2020, 23:54

Stipe, samo jako večeras :) :kralj:

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la 90minut » 15 avg 2020, 23:55

Fuerza je napisao/la:
15 avg 2020, 12:06
Inače nisam, ali u ovoj priči sam previše romantičan da priznam da je ova trilogija veća od one Cain-JDS i da će pobjednik biti Goat teške kategorije, što je činjenica realno, koliko god ja htio da je to Cain. :D
Za razliku od @90minut moje simpatije su uz Cormiera, a nekako vidim Stipu kao pobjednika, neki scenario sličan prošlom meču, očekujem da ga Cormier pogađa i da ga ruši, ali nekako mi naginje da će se istrošiti i da ga neće završiti. Volio bih da griješim.
I jedan i drugi su onako dosadni do zla boga nemaju ništa karizmatično u sebi, al' te neke simpatije prema Stipi imam jer vuce korijene s ovih prostora eto ti to mi je jedino zbog cega bi više volio da on izađe kao pobjednik iako sam svjestan da je Daniel izraziti favorit apsolutno ako se bude pridržavao plana.

Gledam baš kvote 3,43 je kad Spojiš Juniora i Cormiera zajedno da imam pare ne bi mi bilo žao gurnuti stoju na ovo.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.