UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
86
63%
Jon Jones
37
27%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 136

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 16 maj 2021, 06:47

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 maj 2021, 06:44
Stilski je Chandler užasan za Oliveiru ali dobar preokret je napravio.

Chandler je užasno srljao, u prvoj rundi bespotrebno mu daje leđa, totalno pogubljen.
Stilski su obojica užasni jedan za drugog. To se baš vidjelo sve vrijeme, zato je i predobra borba bila.

Chandler je ko i Gaethje, hrvači poput njih će uvijek predati leđa prvom prilikom, stvar navike, to su svi znali zato se i predviđao toliko rear naked choke Oliveire.

Al da je srljao Chandler, itekako.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11298
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Dzoni » 16 maj 2021, 06:48

Svaka Čast kakav završetak
Bas mi je drago, apsolutno zasluženo

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Fuerza » 16 maj 2021, 06:54

Vrhunska borba, čim je počelo rekao sam ako ovo potraje biće predobar meč, nije potrajalo, ali ne pamtim da sam ovako proslavio nečiju pobjedu u UFCu, ne znam zašto, ali mi je bilo baš drago.
Nadam se da će Oliveira držati titulu neko duže vrijeme.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la 90minut » 16 maj 2021, 07:02

Ima li covjeka na planeti da je predvidio da ce ga zakaciti Oliveira na samom startu druge runde?

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Zabit » 16 maj 2021, 07:06

Khabibi vrati se protiv Charlesa :oops:

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Fuerza » 16 maj 2021, 07:10

Drape je napisao/la:
15 maj 2021, 19:47
Khabiba se čekalo da izgubi nokautom, takve protivnike je i imao. Možda bi veće šanse imali Oliveira, Dariush, Tony ili čak i Burns koji se borio i u toj diviziji, oni bi ga probali natjerati na predaju. Chandler sa hrvanjem bi imao bolje šanse od Gaethjea.
Citirao bih ovo. Realno Khabib se nije borio protiv mnogo različitih stilova i da se nije povukao borba između njega i Oliveire bi po meni itekako imala smisla.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Nerminovic » 16 maj 2021, 07:19

zadnji put da gledam Fergusona, gotov je
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la wadethegreat » 16 maj 2021, 09:26

Preluda borba.
Totalna dominacija Chandlera u prvoj i onda gotovo za sekundu na drugoj strani.
Zato se voli ovaj sport.
Chandleru dati da dobije par borbi pa onda raditi revans nije ovdje neka prevelika razlika u kvaliteti a i slazem se da su im stilovi bas kompatibilni za dobru borbu.
Oliveiru sada ceka red ubica kakav je cekao Khabiba pa cemo vidjeti kako sta.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 16 maj 2021, 10:43

Oliveira se ne bi usprotivio da je borba prekinuta u prvoj rundi, opet je izgledao da, čim primi par udaraca, hoće da izađe iz borbe.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 16 maj 2021, 11:06

wadethegreat je napisao/la:
16 maj 2021, 09:26
Preluda borba.
Totalna dominacija Chandlera u prvoj i onda gotovo za sekundu na drugoj strani.
Zato se voli ovaj sport.
Chandleru dati da dobije par borbi pa onda raditi revans nije ovdje neka prevelika razlika u kvaliteti a i slazem se da su im stilovi bas kompatibilni za dobru borbu.
Oliveiru sada ceka red ubica kakav je cekao Khabiba pa cemo vidjeti kako sta.
Meh, čekaju ga likovi koje je Khabib slomio, Dustin i Gaethje samo je pitanje redoslijeda :mrgreen:

Ne vjerujem da Oliveira može uzeti obojicu.

Avatar
Madafaka
Postovi: 3285
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Madafaka » 16 maj 2021, 12:21

Madafaka je napisao/la:
15 maj 2021, 23:53
Oliveira je novi šampion.
:kafa:

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Marvin » 16 maj 2021, 15:43

Jos davno sam prognozirao da ce Charles biti novi sampion. A Chandler je deff dokazao da je jedan od najboljih na svijetu.
Fantasticna borba.
Valentina i sestra joj dva svijeta razlicita.
Tony je gotov. Psihicki unisten.
Kod Souse se culo kako puca ruka :crazy:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 16 maj 2021, 16:11

Chandler je pokazao neki skroz novi level jačine udarca u lakoj kategoriji. Znači svaki put kad je pogodio Oliveiru bio je blizu da ga ugasi, nevjerovatno kako jako udara lik, može svakoga u kategoriji ugasit ako dobro potrefi, ne bih se smio kladit na bilo koga protiv njega.

A Oliveira sa druge strane strašno precizan. Volio bih vidjeti revanš nekad za par borbi, bila je uživancija sinoć strašna borba.

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Fuerza » 16 maj 2021, 21:25

Donnie Darko je napisao/la:
16 maj 2021, 16:11
Chandler je pokazao neki skroz novi level jačine udarca u lakoj kategoriji. Znači svaki put kad je pogodio Oliveiru bio je blizu da ga ugasi, nevjerovatno kako jako udara lik, može svakoga u kategoriji ugasit ako dobro potrefi, ne bih se smio kladit na bilo koga protiv njega.

A Oliveira sa druge strane strašno precizan. Volio bih vidjeti revanš nekad za par borbi, bila je uživancija sinoć strašna borba.
U revanšu bih pare stavio na Chandlera. I sinoć mi je djelovalo kao da će Oliveira da posustane, ali ona razmjena ga je izvukla.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Marvin » 16 maj 2021, 23:23

Stari Oliviera bi posustao,sjeti se samo poraza protiv Feldera.
Najbolji je u diviziji.
A Chandler...licno mi je postao drag,nema trash talka,respektuje sve ali svima da do znanja ce pokusati da im glavu otkine,i ispostuje to.
Protiv Justina ako se bude borio to ce biti vatromet.

didnot
Postovi: 305
Pridružen/a: 01 sep 2019, 00:39
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la didnot » 17 maj 2021, 19:56

Marvin je napisao/la:
16 maj 2021, 23:23
Stari Oliviera bi posustao,sjeti se samo poraza protiv Feldera.
Najbolji je u diviziji.
A Chandler...licno mi je postao drag,nema trash talka,respektuje sve ali svima da do znanja ce pokusati da im glavu otkine,i ispostuje to.
Protiv Justina ako se bude borio to ce biti vatromet.
Chandler je po meni prosjecan borac sa jakim udarcem i nista vise.. Staklena brada realno ono nije bio jak udarac Oliveire kakve pojedini Lighteri primaju i nastave kao da nista nije bilo, i sekunda je falila da ga ugusi u prvoj rundi. Ne znam kakav je u sampionskim rundama nisam ga pratio u Belatoru..
Oliveira sad neka dobro trenira :mrgreen: Ima paklenu konkurenciju. Dustin, Conor, Justin evo Benail, Tony vazda moze, i buduci sampion Islam.. Cekaju nas extra borbe u lahkoj, zanimljivi matchupi, Evo ide Dustin Conor, Moze Benail Islam, oliveira islam, Justin Chandler... Raznih kombinacija :D

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 17 maj 2021, 20:57

didnot je napisao/la:
17 maj 2021, 19:56
Marvin je napisao/la:
16 maj 2021, 23:23
Stari Oliviera bi posustao,sjeti se samo poraza protiv Feldera.
Najbolji je u diviziji.
A Chandler...licno mi je postao drag,nema trash talka,respektuje sve ali svima da do znanja ce pokusati da im glavu otkine,i ispostuje to.
Protiv Justina ako se bude borio to ce biti vatromet.
Chandler je po meni prosjecan borac sa jakim udarcem i nista vise.. Staklena brada realno ono nije bio jak udarac Oliveire kakve pojedini Lighteri primaju i nastave kao da nista nije bilo, i sekunda je falila da ga ugusi u prvoj rundi. Ne znam kakav je u sampionskim rundama nisam ga pratio u Belatoru..
Oliveira sad neka dobro trenira :mrgreen: Ima paklenu konkurenciju. Dustin, Conor, Justin evo Benail, Tony vazda moze, i buduci sampion Islam.. Cekaju nas extra borbe u lahkoj, zanimljivi matchupi, Evo ide Dustin Conor, Moze Benail Islam, oliveira islam, Justin Chandler... Raznih kombinacija :D
Udarac Oliveire je bio dovoljno precizan da bi nokautirao skoro svakog borca u diviziji. Bukvalno precizno u bradu da preciznije ne može. Podsjetilo me na Adesanyin nokaut Whittakera.

Chandler ima vrhunsko hrvanje, očigledno je i u jiujitsi odličan jer je prvo ugrozio Oliveiru a onda se odbranio uspješno u užasnoj poziciji, a na nogama je dovoljno jak i eksplozivan da može ugasiti svakoga. Nije najbolji, nije ni top3 ali rekao bih da je sigurno oko 4-6 mjesta u lakoj kategoriji trenutno.

didnot
Postovi: 305
Pridružen/a: 01 sep 2019, 00:39
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la didnot » 17 maj 2021, 21:51

Donnie Darko je napisao/la:
17 maj 2021, 20:57
didnot je napisao/la:
17 maj 2021, 19:56
Marvin je napisao/la:
16 maj 2021, 23:23
Stari Oliviera bi posustao,sjeti se samo poraza protiv Feldera.
Najbolji je u diviziji.
A Chandler...licno mi je postao drag,nema trash talka,respektuje sve ali svima da do znanja ce pokusati da im glavu otkine,i ispostuje to.
Protiv Justina ako se bude borio to ce biti vatromet.
Chandler je po meni prosjecan borac sa jakim udarcem i nista vise.. Staklena brada realno ono nije bio jak udarac Oliveire kakve pojedini Lighteri primaju i nastave kao da nista nije bilo, i sekunda je falila da ga ugusi u prvoj rundi. Ne znam kakav je u sampionskim rundama nisam ga pratio u Belatoru..
Oliveira sad neka dobro trenira :mrgreen: Ima paklenu konkurenciju. Dustin, Conor, Justin evo Benail, Tony vazda moze, i buduci sampion Islam.. Cekaju nas extra borbe u lahkoj, zanimljivi matchupi, Evo ide Dustin Conor, Moze Benail Islam, oliveira islam, Justin Chandler... Raznih kombinacija :D
Udarac Oliveire je bio dovoljno precizan da bi nokautirao skoro svakog borca u diviziji. Bukvalno precizno u bradu da preciznije ne može. Podsjetilo me na Adesanyin nokaut Whittakera.

Chandler ima vrhunsko hrvanje, očigledno je i u jiujitsi odličan jer je prvo ugrozio Oliveiru a onda se odbranio uspješno u užasnoj poziciji, a na nogama je dovoljno jak i eksplozivan da može ugasiti svakoga. Nije najbolji, nije ni top3 ali rekao bih da je sigurno oko 4-6 mjesta u lakoj kategoriji trenutno.
Moguce da bi, meni se ucinio slab ne znam. Gledao sam more tih borbi kad bukvalno svaki drugi udarac brada pa, opet tu je, otpor.
Nisam ga pratio do meca sa Hookerom pa ne znam, ali ti Americki NCAA hrvaci, I za Justina je bila prica vrhunsko pa ga Khabib obarao kad je htio. Al Khabib je Khabib :mrgreen: Eksplozivan je nema sta, tip borca koji svakoga moze dobiti i kojeg svako moze dobiti. Nije ista divizija ali podsjeca me na Volkanovskog, samo sto je Volk kompletniji i gotivniji :D
Sve u svemu, bice strasnih matchupa. :thumbup:

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la KapitenK » 19 maj 2021, 20:54


Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 20 maj 2021, 09:38

Font i Garbrandt bi trebala biti dobro zanimljiva borba.

Font mi nekako uvijek u mislima u meču protiv John Linekera gdje je bio totalno uništen. Ne znam kako će se nositi sa eksplozivnim udaračem.

Ali i Garbrandt koliko god kompletan bio, mahanast je često kada krenu razmjene.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.