UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
84
63%
Jon Jones
37
28%
GSP
10
8%
neko drugi (navest tko)
2
2%
 
Ukupno glasova: 133

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AndreWilliams » 10 apr 2018, 03:54

FranckRibery je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
FranckRibery je napisao/la:Ma prelos je on borac za Conora. Zna se ko je pravi sampion a ovo ostalo je taraba
Prednost dajem Ircu ali ni u ludilo ne bih ovo za Khabiba mogao reci. :D
Ovo je bila nazor borba i samo da se odrzi. Realno ispod svakog nivoa za titulu. Zanimljiviji je bio duel Magomedsharipov i Bochniak nego ovaj glavni. Takedownovi od Khabiba po 10 minuta milovanja uz ogradu :stop:
Obrati paznju...
slika
Dominantno. Odlucio da malo boksuje, pa sta? Ima bolji stand-up od Iaquinte, sto nebi? Konoru ne gine pet rundi na ledjima, ground and pound, polako, sistematski. Znaci sporo i mucno. Tony predstavlja najveci izazov, vjerovatno i Brian Ortega, jer znaju kako da dobiju borbu dok su na ledjima. To je borba u kojoj bi se moglo desiti sto se desilo Fedoru protiv Werduma.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 10 apr 2018, 11:46

FranckRibery je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
FranckRibery je napisao/la:Ma prelos je on borac za Conora. Zna se ko je pravi sampion a ovo ostalo je taraba
Prednost dajem Ircu ali ni u ludilo ne bih ovo za Khabiba mogao reci. :D
Ovo je bila nazor borba i samo da se odrzi. Realno ispod svakog nivoa za titulu. Zanimljiviji je bio duel Magomedsharipov i Bochniak nego ovaj glavni. Takedownovi od Khabiba po 10 minuta milovanja uz ogradu :stop:
Ne znam koliko pratis MMA, po ovom komentaru bih rekao jako slabo. Izvinjavam se ako grijesim. ;)

Prva borba otkazana, drugi protivnik uskace i idu pripreme, otpada i on i prica se o trecem dan pred borbu, otpada i Pettis kao opcija i uskace Iaquinta. Ne znam stvarno kako si mogao ocekivati neku super pucacinu nakon svega navedenog? Ja mu se divim sto nije nabio nogom i UFC i sport u globalu i otisao biti tjelohranitelj Putinu ili Kadirovu. :D

Salu na stranu, naravno da je borba nazor organiozovana cisto jer slicno ludilo nije zapamceno u ozbiljnoj MMA promociji, ali desava se evo vidimo i UFC-u. Bilo je ili Iaquinta ili niko. Sustinski Khabib je bio izuzetno dominantan ovdje, evo momak gore je postavio i statistiku koji svi nekako najvise volite. :D

Ja samo govorim da se Khabibu titula ne moze osporiti zbog predstava u kompletu jer je priliku za titulu vjerovatno i zasluzio ranije. Ova borba nije reprezent sampiona, to i ne tvrdim. Khabibova karijera do sada? Jeste. Na to ciljam samo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la FranckRibery » 11 apr 2018, 07:27

AndreWilliams je napisao/la:
FranckRibery je napisao/la: Obrati paznju...
slika
Dominantno. Odlucio da malo boksuje, pa sta? Ima bolji stand-up od Iaquinte, sto nebi? Konoru ne gine pet rundi na ledjima, ground and pound, polako, sistematski. Znaci sporo i mucno. Tony predstavlja najveci izazov, vjerovatno i Brian Ortega, jer znaju kako da dobiju borbu dok su na ledjima. To je borba u kojoj bi se moglo desiti sto se desilo Fedoru protiv Werduma.
Sve to stoji si ti nabrojao i slazem se vjeruj. Pobjednicka taktika se ne mijenja i tako Khabib i radi ali mislim da nije dovoljno kvaliteta pokazao bez obzira na dominaciju. Cini mi se da je bio losiji u ovoj borbi mozda zbog titule, u odnosu na prethodne borbe. Nije ni Al mjerilo pogotovo nakon sto je zadnji dan prihvatio mec. Svakako da bih i ja ko i svi volio Khabib vs Conor u septembru.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Goosman » 11 apr 2018, 07:36

To bi tajson pobio ko zeceve
💩💩

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la FranckRibery » 11 apr 2018, 07:39

Rooney88 je napisao/la:
FranckRibery je napisao/la: Ne znam koliko pratis MMA, po ovom komentaru bih rekao jako slabo. Izvinjavam se ako grijesim. ;)

Prva borba otkazana, drugi protivnik uskace i idu pripreme, otpada i on i prica se o trecem dan pred borbu, otpada i Pettis kao opcija i uskace Iaquinta. Ne znam stvarno kako si mogao ocekivati neku super pucacinu nakon svega navedenog? Ja mu se divim sto nije nabio nogom i UFC i sport u globalu i otisao biti tjelohranitelj Putinu ili Kadirovu. :D

Salu na stranu, naravno da je borba nazor organiozovana cisto jer slicno ludilo nije zapamceno u ozbiljnoj MMA promociji, ali desava se evo vidimo i UFC-u. Bilo je ili Iaquinta ili niko. Sustinski Khabib je bio izuzetno dominantan ovdje, evo momak gore je postavio i statistiku koji svi nekako najvise volite. :D

Ja samo govorim da se Khabibu titula ne moze osporiti zbog predstava u kompletu jer je priliku za titulu vjerovatno i zasluzio ranije. Ova borba nije reprezent sampiona, to i ne tvrdim. Khabibova karijera do sada? Jeste. Na to ciljam samo.
U svakom slucaju je Khabib zasluzio borbu za titulu ko sto kazes i mnogo ranije. Ima reputaciju, nepobjediv, dugo se vec i bori.

Odgovorio sam momku na prethodnom postu. Khabib dominantan u borbi ali mislim da je odradio borbu losije nego u prethodnim borbama. Mislim da mu fali ovih borbi za titulu i da je u premalo njih bio. Mislim da Conor bolje podnosi pritisak titule.

Uglavnom, mislim da se pokusao izvuci max iz borbi, kako od sponzora tako i od publike. Conor napravio show, oduzeta titula itd.

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AndreWilliams » 11 apr 2018, 16:35

Septembar ili novembar. Jedan od ta dva. Mislim da Kabib preferira novembar, jer mu to ostavlja vise vremena da se pripremi poslije ramazanskog posta, iako, septembar je najvjerovatnije rezervisan za event u Rusiji. Novembarski New YORK, Madison SQUARE. :D kakvo ce to ludilo da bude...

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Denno » 11 apr 2018, 20:09

Khabib je i dosta ranije zaslužio pojas, no ne sumnjam da će doći do borbe sa Connorom. U tom meču tipujem na pobjedu Connora, borba u standu, nešto slično kao protiv Diaza u drugoj borbi.

btw prati ko ove evente u regionu? MMA def uzima mah na Balkanu. Megdan3 ovaj mjesec, Vaske brani pojas :D.
embrace the chaos

Avatar
Adebayor
Postovi: 695
Pridružen/a: 21 feb 2013, 15:24
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Adebayor » 15 apr 2018, 01:18

Borba Vitežanina Roberto Soldića protiv Dricus Du Plessisa:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22769
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la SaltCityAttack » 15 apr 2018, 07:50

u Chicagu na eventu 225 kada se bude borio nas Bektic ..uz Bektica bice tu i lokalni CM Punk naravno bilo bi i njega fino vidjeti u nesto boljem svjetlu negu u prvoj borbi ..naravno tu ce biti i teskas Overeem vs Blaydes kao i dvije borbe za titulu Dos Anjos vs Covington i Whittaker vs Romero ..bice tu jos nekoliko zanimljivih borbi ali ovo je ono od cega ja najvise ocekujem...ulaznice sam odmah uzeo cim su izasle u prodaju u petak dok ima nesto jeftinije do nekih $200 je bilo na level 118 sto je odlicno odmah si tu blizu nisi daleko uz prikladnu cijenu jer vjerujem da ce vec za par dana ulaznice na tom mjestu biti po 400 + jer sad kad narod sve uzme i onda pocne prodavati po nemoralnim cijenama .. uglavnom ja sam odmah uzeo dvije , a vjerujem da ce United centar biti pun nasih s obzirom da u Chicagu zivi veliki broj nasih ljudi tako da ce biti onih koji ce doci podrzati Bektica i naravno pogledati i uzivati i ostalim borbama

slika
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22769
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 apr 2018, 00:45

Gledam već danas ove ulaznice koje su bile po $188 koštaju preko $400 za ovo mjesto.. trebalo se vise uzet i prodati u pm mogu misliti koliko će koštati 10-15 dana prije borbi jer su mjesta moglo bi se reci povoljna na 100 level
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 18 apr 2018, 16:50

Adebayor je napisao/la:Borba Vitežanina Roberto Soldića protiv Dricus Du Plessisa:
zao mi je momka al nek mu bude skola ovaj poraz ne toliko zbog gresaka u kavezu nego izvan... previse je da skida 20 kila unistice sebi zdravlje skroz a onda ce nestati i snaga i kardio.
@denno po meni je oslabio kvalitet u regionu odlaskom FFC-a, srpke promocije se previse oslanjaju na ove budale kao sto je vaso mislim drag mi je lik pravo totalna je budala al nije ozbiljan borac niti tezi tome, slicno je i sa dzakicem interesantan lik skoro kao i vaso al kad ga pogledas protiv malo ozbiljnijih boraca tanko izgleda... mozda nije lose za pocetak da se privuce interes a kasnije se ipak okrenuti kvaliteti jer uvijek se mogu naci jako ozbiljni protivnici u mađarskoj ili bugarskoj koje imaju jaku mma scenu. bitno je razviti mma scenu u regionu evo poljaci godinama rade na tome i sada imaju situaciju da borci odbijaju ufc i ostaju u ksw-u a oni koji odu u ufc vrlo dobro se snalaze od samog starta.
You are someone else I am still right here

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Denno » 21 apr 2018, 18:57

Ne znam, meni je nekako sad 'zvučnije' nego ranije. Megdan, Cfl i ostale domaće priredbe naravno ne mogu se porediti sa KSW, ali evo npr Stošić se borio i po domaćim organizacijama i uspio je upasti u UFC, a to je malo teže napraviti ako si u ex Yu.

Vaske nije atleta ni nekakav ekstra kvalitet za MMA, ali mora se odati priznanje čovjeku, ipak je izašao 50x u Oktagon. Privlači dosta pažnje, prodaje karte, ludilo zagarantovano :D. Mislim da će na megdan3 biti zanimljivih mečeva. Dolaze Rusi, vraća se Joker nakon god dana, borit će se Radaković koji nema baš mnogo borbi, al radi se o kvalitetnom borcu što govori trijumf protiv Soldića koji je u KSW.
embrace the chaos

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22769
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la SaltCityAttack » 29 apr 2018, 06:37

Bio sam noćas ovdje i Chicagu održao se Bellator gdje se Fedor borio protiv Franka Mira.. Fedor ga nakautirao
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Denno » 03 maj 2018, 21:55

Vasa u Bellatoru, 14.07 u Rimu protiv bivseg sampiona istoimene organziacije :tokralju:
embrace the chaos

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 maj 2018, 22:26

Denno je napisao/la:Vasa u Bellatoru, 14.07 u Rimu protiv bivseg sampiona istoimene organziacije :tokralju:
Jel to ozbiljna borba? Ako jeste onda nema sumnje da ce debeli pendavi Crnogorac biti nokautiran. Jer ove borbe koje je radio u zadnje vrijeme, a oko kojih se dizao toliki hype su nista osim namjestene i dogovorene. "Ubiti cu ga, nece preziviti", a onda se ne udare dva puta posteno. :mrgreen:

Avatar
Denno
Postovi: 3819
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Denno » 06 maj 2018, 10:50

tuzlak1987 je napisao/la:Jel to ozbiljna borba? Ako jeste onda nema sumnje da ce debeli pendavi Crnogorac biti nokautiran. Jer ove borbe koje je radio u zadnje vrijeme, a oko kojih se dizao toliki hype su nista osim namjestene i dogovorene. "Ubiti cu ga, nece preziviti", a onda se ne udare dva puta posteno. :mrgreen:
Pojma nemam, navodno je ugovor na putu, borba protiv ex šampiona (nije imenovao) koji se nije borio skoro godinu dana. Uspjeh će biti ako preživi jednu rundu.
embrace the chaos

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AndreWilliams » 23 maj 2018, 18:07

Till vs Wonderboy!! :thumbup: :beba:

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AndreWilliams » 30 maj 2018, 05:38

Ovo je odlican event! CM Punk vs Jackson "freakshow" je jedini "?" ovo drugo je sve gledljivo, od prve do zadnje borbe. Lamas vs Bektic trenutak istine za Bektica. Mislim da je Bektic bolji svuda, ali da treba forsirati standup. Lamas je cetiri puta nokautiran u karijeri, nema tu brade vise.
slika
Whitaker vs Romero - ko zna? Blagu prednost dajem Withakeru zato sto mi Romero djeluje procitano, a i kako mu karijera odmice postaje sve sporiji, narocito u rundama za pojas (4 i 5 runda).
Colby je najantipaticniji lik na svijetu. Nadam se ishodu RDA by knockout!
slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Chinaglia » 09 jun 2018, 17:31

Bektic protiv Lamasa koji je uz Darrena Elkinsa sigurno najbolji borac kome se suprostavio, uvijek se poslije poraza vracao pobjedom, nadam se ne i nocas... medjutim, malo sam slusao neke podcaste i citao komentare, uglavnom svi vide Bektica kao pobjednika

Lamas je iz Chicaga tako da je na svom terenu (publika), al ocekujem i nasu dijasporu u dobrom broju!

slika

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la sajo10 » 09 jun 2018, 17:53

Joj brata sa brkovima! :D Naravno tu je i sal BiH na weigh-inu! Idemooo, Mirso! :bih: :bih:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.