UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
86
63%
Jon Jones
37
27%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 136

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 17 okt 2018, 14:55

To je tvoje misljenje, postujem. Ali nema nikakve logike tvrditi da je neko u toj borbi apsolutni favorit jer nije ni jedan. Conor je strasan udarac pa nije opet mogao nista. Ponavljam, blaga prednost GSPu ali nema favorita, ni pod razno.

Ipak to je sada nerealna prica, msm bezze piskaramo oko borbe koja se vjerovatno nece ni desiti. Naslovi to i potvrdjuju. Khabib se dovodi u sve moguce kombinacije, mec sa mnogima se spominje ali sa GSPom nema nista. Tako da je glupavo o ovome i pricati.

@saurman

Izmlatit ce ga prvi ozbiljniji borac i cao djecaci. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
alemsa
Postovi: 23865
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la alemsa » 17 okt 2018, 14:57

Rooney88 je napisao/la:To je tvoje misljenje, postujem. Ali nema nikakve logike tvrditi da je neko u toj borbi apsolutni favorit jer nije ni jedan. Conor je strasan udarac pa nije opet mogao nista. Ponavljam, blaga prednost GSPu ali nema favorita, ni pod razno.

Ipak to je sada nerealna prica, msm bezze piskaramo oko borbe koja se vjerovatno nece ni desiti. Naslovi to i potvrdjuju. Khabib se dovodi u sve moguce kombinacije, mec sa mnogima se spominje ali sa GSPom nema nista. Tako da je glupavo o ovome i pricati.
Kakav Connor, nikad nije imao srce, pogotovo sad kad su mu prece pare, brand, whiskey itd. Nije njemu glava u borbi vise, mada zakacio je njeg Connor nekoliko puta podobro, ali ovaj takedown i izvuce se.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Saurman
Postovi: 29490
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Saurman » 17 okt 2018, 15:00

Ubrzo će saznati da život nije film. :D
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 17 okt 2018, 15:05

Interesantno, ti kada god pricas o Khabibu ima neka doza minimiziranja. Znaaaam, ti to ne radis i svi smo to umislili. :D

Ali uvijek ide ma zakacio ga je Conor jednom (kao da je cudno sto te takav udarac u ovakvoj borbi uspio dohvatiti) , ili ma izgubio je onu rundu ipak (bitna je borba u cjelini i krajnji ishod a ne jedna runda) , istukao bi ga Kevin ybni Lee najednom... ne mozes tek tako minimizirati neciji uspjeh sa recenicama tipa ovih iznad.

Msm, hebe mi se za Khabiba iskreno. Hajp oko njega ce trajati jos dugo, ali je i opravdan jer je covjek nevidjena masina. Ali si mi ti interesantan sa ovim frazama koje ubacujes u sredinu konverzacije. Ne znam sta ti tacno smeta kod njega, moguce onaj video s beskucnikom ali opet tesko da je to. :D :D

I nemoj ovo bgti shvatiti kao neki licni napad, nismo na temama vezanim za fudbal. :mrgreen:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Osim13 » 17 okt 2018, 15:07

Khabib pije krv volova
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la anonymousHD » 17 okt 2018, 15:10

Khabib nema bradu? :lol:
Ako te neko dobro zakači, kakav crni takedown u tome pomaže? Khabiba je par puta opalio Barboza (možda u ovoj diviziji i najjače udarce ima) svojim najjačim udarcem, udarcem kojim šalje protivnike u komu i ništa mu nije bilo.
GSP ako se spusti na ovu kilažu imat će ogromno probleme. To nemoj da zaboraviš. Khabib na 155 će biti veći i od GSP-a.
Conor će dobiti revanš, jer je Conor, ali prvi šansu dobija Tony Ferguson.

Nego, pusti se toga, nema od toga ništa još najmanje pola godine. Vratimo se na ove borbe što su pred nama. Cormier vs Lewis? Ja sam za Lewisa, simpatičan borac i priželjkujem jedan KO udarac s njegove strane (navijački).

Avatar
alemsa
Postovi: 23865
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la alemsa » 17 okt 2018, 15:24

Rooney88 je napisao/la:Interesantno, ti kada god pricas o Khabibu ima neka doza minimiziranja. Znaaaam, ti to ne radis i svi smo to umislili. :D

Ali uvijek ide ma zakacio ga je Conor jednom (kao da je cudno sto te takav udarac u ovakvoj borbi uspio dohvatiti) , ili ma izgubio je onu rundu ipak (bitna je borba u cjelini i krajnji ishod a ne jedna runda) , istukao bi ga Kevin ybni Lee najednom... ne mozes tek tako minimizirati neciji uspjeh sa recenicama tipa ovih iznad.

Msm, hebe mi se za Khabiba iskreno. Hajp oko njega ce trajati jos dugo, ali je i opravdan jer je covjek nevidjena masina. Ali si mi ti interesantan sa ovim frazama koje ubacujes u sredinu konverzacije. Ne znam sta ti tacno smeta kod njega, moguce onaj video s beskucnikom ali opet tesko da je to. :D :D

I nemoj ovo bgti shvatiti kao neki licni napad, nismo na temama vezanim za fudbal. :mrgreen:
Ne jeb.e ti se za Khabiba, gotivis ga dobar je, brother Muslim, uredu je.
Nije to degradiranje nego cinjenice, koje nekim izgleda ne pasu, eto ovaj iznad @ano mi se tu smije, sad ce po njegovom biti da je Khabib i jak stojeci, a ne da mu je to jedna od velikih/ozbiljnih mana. Pa zaboraviste Gleison Tibau da ga je napatio, po nekim i dobio. :mrgreen:

Kako minimiziram njegov uspjeh? Time sto mislim da bi se mozda Kevin dobro pomlatio s njim, pa nisam jedini.

Sto se tice Lewisa rega lik, bas imam druga sto je drug s njim i trenerom mu, neki dan igramo bilijara on prica sa Lewisom na telefon, tu je u Houstonu. Njegova prica je cudna, od zatvora preko vozaca pauka do mma i to u 25-oj godini se poceo bavit ovim, do gde jeste.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 17 okt 2018, 15:29

Lewis je brat, nemoj da ko pljuje na njega. :D

Ali realno nije zasluzio prije nekih da ide na DCa. Oba su ki izuzetno dragi tako da cu tu borbu s merakom odgledati.

A kako znas da sam ja musliman ? Jesi siguran? :D

Ali to svakako nema vezze. Khabibom sam, kao i velika vecina, impresioniran ali mi nije u top5 najdrazih npr. Ali dobro, to su stvari o kojima mi se ne da raspravljati. Samo je ocito koliko ga pokusavas nekad srozati bar malo, meni simpaticno bar. :D :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la RollsRoyce » 17 okt 2018, 15:39

aleme pogledaj prvu Khabibovu rundu protiv Michaela Johnsona, i onda tvrdi da nema bradu.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la anonymousHD » 17 okt 2018, 15:45

alemsa je napisao/la:Nije to degradiranje nego cinjenice
Ja tebe ne shvatam.
Činjenica da Khabib ne može primiti udarac? Wow. To pokazuje i činjenica koliko puta su ga ljudi savladali.
Ja nigdje nisam napisao da je Khabib jak stojeći, cijeli svijet zna mu to nije jača strana, ali isto tako cijeli svijet zna da on može primiti udarac, osim tebe. To je pokazao mnogo puta. Nema on tehniku poput Conora i ostalih, ali može i on stojati, može te udariti, može primit udarac. Logika da nije u tome dobar kao ostali, no to je očekivano, cijeli život proveo u parteru.
I ovo da se spašava takedownom je niđe veze, iskreno, ako tebe neko dobro potkači, džaba ti sve, ti letiš na glavu.
slika

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la zagor1987 » 17 okt 2018, 15:59

Alemsa pasa tvoja sva prica koju pricas pada u vodu,samo cu ti reci 27-0 jedna runda izgubljena,pa sad ti palamudi nebuloze tipa nema bradu,nema stand up itd ako to nema nek ga oderu,kad cuje covjek ovog lika reko bi Khabib je nekakv levat,a pasa moj lik izdominira i muci sve te borce i dodje ovaj da nam.oci otvori. Pratim.vjerovatno UFC i MMA malo duze nego ti al hajd

Avatar
alemsa
Postovi: 23865
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la alemsa » 17 okt 2018, 16:14

zagor1987 je napisao/la:Alemsa pasa tvoja sva prica koju pricas pada u vodu,samo cu ti reci 27-0 jedna runda izgubljena,pa sad ti palamudi nebuloze tipa nema bradu,nema stand up itd ako to nema nek ga oderu,kad cuje covjek ovog lika reko bi Khabib je nekakv levat,a pasa moj lik izdominira i muci sve te borce i dodje ovaj da nam.oci otvori. Pratim.vjerovatno UFC i MMA malo duze nego ti al hajd
Nije se ni tuko protiv jake konkurencije, samo sa 2 top borca se tuko i sa Connorom koji se nije tuko 2 godine a i glava mu je okrenuta vise ka zelenbacima.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Azpi » 17 okt 2018, 16:44

e jbg aleme i ti ga se.res malo je reci, frajer ima 27-0 i kaze on ma yebo to nije se borio sa dobrima :rol: :rol:

frajer koga god su stavili ispred njega je pobjedio, a ovdje ispade kao da je neki nako solidan borac sa puno srece :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
alemsa
Postovi: 23865
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la alemsa » 17 okt 2018, 17:08

Azpi je napisao/la:e jbg aleme i ti ga se.res malo je reci, frajer ima 27-0 i kaze on ma yebo to nije se borio sa dobrima :rol: :rol:

frajer koga god su stavili ispred njega je pobjedio, a ovdje ispade kao da je neki nako solidan borac sa puno srece :rol:
Pa fakti k'o sto rek'o moj drug @nezalaganje. Tuko se protiv 2 top 5 boraca ( Barbosa i RDA). Michael 6i, Al 11. Od trenutnih top 15, tuko se sa dvojicom (prije Connora).

Nigdje nisam rekao da je los borac, nedaj Boze.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Azpi » 17 okt 2018, 17:17

alemsa je napisao/la:
Azpi je napisao/la:e jbg aleme i ti ga se.res malo je reci, frajer ima 27-0 i kaze on ma yebo to nije se borio sa dobrima :rol: :rol:

frajer koga god su stavili ispred njega je pobjedio, a ovdje ispade kao da je neki nako solidan borac sa puno srece :rol:
Pa fakti k'o sto rek'o moj drug @nezalaganje. Tuko se protiv 2 top 5 boraca ( Barbosa i RDA). Michael 6i, Al 11. Od trenutnih top 15, tuko se sa dvojicom (prije Connora).

Nigdje nisam rekao da je los borac, nedaj Boze.
pa ako cemo o faktima, 0 poraza, GOAT :kafa:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la anonymousHD » 17 okt 2018, 17:54

Pa za 4 godine, ako ne računamo one dvije godine pauze, dobio 2 šampiona, nije to loše. Ne možeš ni odmah da se boriš protiv najboljih kad stigneš u UFC. Da nakon RDA nije imao pauzu, ko zna koga bi još dobio.
Propalo mu je dosta borbi, eto predzadnja borba dva borca, velika borca otpali, prvo Toni, pa Maxx.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 21 okt 2018, 18:08

Anderson Silva vs Conor ?

Iz vedra neba se pojavi prica, ali evo vidim mnogi su za.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 29 okt 2018, 19:41

slika

uh

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la anonymousHD » 29 okt 2018, 19:49

Kažu na 165 lb.
To je po meni odgovarajuća kilaža za Khabiba, GSP će brutalno izgledati. Uh, kakva borba!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 29 okt 2018, 20:29

Ultimativni ispit za Khabiba. Ako dobije GSPa i @alemsa ce morati priznati neke stvari. :D :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.