UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
86
63%
Jon Jones
37
27%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 136

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 09 okt 2018, 16:01

Zavisi gdje zivis. Ja u SA tesko i da mogu gdje gledati MMA, ako nije fudbal onda je kosarka, rukomet, tenis, motori, formula a imas tu i vrijeme meceva... jos kod nas raja nije prihvatila MMA na pravi nacin, vecini je jos prebrutalno. Ali dolaze sebi lagano, malo ih je i Klicko pogurao ka uzbudljivijim (ili krvavijim :D ) borbama. Fino kuci na miru sjednem i odgledam borbu.

Zanimljivo da boks dosta vise prate, to vec mozes i traziti da ti okrenu konobari i gleda se prilicno.

I Rio daj novu anketu bgti. Nesto tipa ko je sljedeci izazivac npr.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la RollsRoyce » 09 okt 2018, 16:05

fera je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Nea borbe da nisam gledo kralju, kafana koja prikazuje svaku borbu boxa ufc mi je 2 minute od kuce, a tu mi je vecina raje nonstop, posebno kad je veci fight. Tu sam svaki petak subota bez obzira na fight, a kad je fight moram gledat sve i da ne zelim svatas, jer to okupira svaki tv, kontas
ne moze se to u kafani fino gledati, ja pošaljem zenu i dijete na izlet preko vikenda sjedem sam i gledam. imas sve na torrentima ako nisi u mogucnosti gledati live. sta god sam s rajom gledao u maglovitom mi je sjecanju ostalo :D
Par godina u nazad nas je bilo trojica na ovoj temi, s te strane se vidi koliko su ovakvi mecevi dobri za mma evo tema aktivna danima poslije eventa.
Dobro ti je kad ti raja mma prati kod mene sve neki teniseri hahaha al ako izgubi borac kojeg sam im hvalio to obavezno uprate :mrgreen:
Ma ja najviše snimak volim gledati sam kući, probudim se kad' se probudim, ne saznam rezultat, i pustim sve što me interesuje, i onda temeljito gledam.

Što se tiče popularizacije MMA, bojim se da je ljudima koji ne prate toliko isti, Khabib nezanimljiv, a da se popularizovao sport, itekako jeste, mada ja sam MMA pratio od početka PRIDE dana, i tada me privukao sport, iskreno, ne znam puno ljudi koji baš prate MMA, ali ima ih, i većinu moje raje sam ja zaintrigirao sa pričama o nepobjedivom hrvaču Khabibu, ili neortodoksnom luđaku Jon Jonesu itd, za Mcgregora su svi svakako već znali.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la RollsRoyce » 09 okt 2018, 16:07

Rooney88 je napisao/la:Zavisi gdje zivis. Ja u SA tesko i da mogu gdje gledati MMA, ako nije fudbal onda je kosarka, rukomet, tenis, motori, formula a imas tu i vrijeme meceva... jos kod nas raja nije prihvatila MMA na pravi nacin, vecini je jos prebrutalno. Ali dolaze sebi lagano, malo ih je i Klicko pogurao ka uzbudljivijim (ili krvavijim :D ) borbama. Fino kuci na miru sjednem i odgledam borbu.

Zanimljivo da boks dosta vise prate, to vec mozes i traziti da ti okrenu konobari i gleda se prilicno.

I Rio daj novu anketu bgti. Nesto tipa ko je sljedeci izazivac npr.
Šta bi sa listom ? Baš me zanima kako na ove najbolje gledaju ljudi koji su pregledali puno(previše) borbi kao i ja. :D

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la alemsa » 09 okt 2018, 16:36

fera je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Nea borbe da nisam gledo kralju, kafana koja prikazuje svaku borbu boxa ufc mi je 2 minute od kuce, a tu mi je vecina raje nonstop, posebno kad je veci fight. Tu sam svaki petak subota bez obzira na fight, a kad je fight moram gledat sve i da ne zelim svatas, jer to okupira svaki tv, kontas
ne moze se to u kafani fino gledati, ja pošaljem zenu i dijete na izlet preko vikenda sjedem sam i gledam. imas sve na torrentima ako nisi u mogucnosti gledati live. sta god sam s rajom gledao u maglovitom mi je sjecanju ostalo :D
Par godina u nazad nas je bilo trojica na ovoj temi, s te strane se vidi koliko su ovakvi mecevi dobri za mma evo tema aktivna danima poslije eventa.
Dobro ti je kad ti raja mma prati kod mene sve neki teniseri hahaha al ako izgubi borac kojeg sam im hvalio to obavezno uprate :mrgreen:
Ma to je sportski bar sa Bog zna koliko TVs, nea sporta koji se ne prikazuje, a posebno tuce, imaju ljudi sve kanale i ove manje tuce ferceraju. To se okupljamo, najblize i najjednostavnije, mogu otic kod nekog na rostilj foght ovo ono, ili uzet kuci ali mi nije cejf. Mada nekad house party fight ovo ono je rega. Moze se gledat zasto da ne.

Plus su ribe beton

slika
what is the symbol for ammonia

slika

slika

Za ovu tucu je narod po podu sjedio, doslovno
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 09 okt 2018, 16:53

RollsRoyce je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Zavisi gdje zivis. Ja u SA tesko i da mogu gdje gledati MMA, ako nije fudbal onda je kosarka, rukomet, tenis, motori, formula a imas tu i vrijeme meceva... jos kod nas raja nije prihvatila MMA na pravi nacin, vecini je jos prebrutalno. Ali dolaze sebi lagano, malo ih je i Klicko pogurao ka uzbudljivijim (ili krvavijim :D ) borbama. Fino kuci na miru sjednem i odgledam borbu.

Zanimljivo da boks dosta vise prate, to vec mozes i traziti da ti okrenu konobari i gleda se prilicno.

I Rio daj novu anketu bgti. Nesto tipa ko je sljedeci izazivac npr.
Šta bi sa listom ? Baš me zanima kako na ove najbolje gledaju ljudi koji su pregledali puno(previše) borbi kao i ja. :D
Evo ga

1. GSP - za mene najveci ikada u ovom sportu
2. Jon Jones - samo da je zdrav u glavi gdje bi mu kraj bio...
3. Anderson Silva- da nije bilo zajebavanja s Weidmanom mozda bi danas bio rame uz rame sa GSPom
4. Khabib - zivotinja nad zivotinjama
5. DC - uzor van oktagona i unutra
6. Cain Valesquez - valjda se vrati ozbiljnom MMAu
7. Fedor - nebo bi bilo granica da je ranije disai u UFC, ovako ostaje ona mrlja
8. Conor McGregor- vrhunske stvari je donio sportu u globalu
9. Jose Aldo- bez obzira na onaj KO, mislim da bi revans isao drugacije sada
10. Matt Hughes- za mnoge i dan danas najbolji walteras

Ali fkt je mnoge nezahvalno izostaviti...
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 09 okt 2018, 17:01

Ne bi ti za ovo bošnjo imao režije da plati :mrgreen:
@rolls ne znam tesko bi mi bilo neku listu objektivno sastaviti osim fedora u pride-u od teskasa niko nije bio nesto dominantan ovako sa ove vremeneske distance kad promatraš koliko smo samo caina uzdizali a stipe s 3 odbrane drzi rekord doduše cain je u 2 navrata bio prvak. U nižim kategorijama ima boraca koji su dominirali recimo mighty mouse al kako sad zakljuciti kakva je to konkurencija bila dok ne vidimo kolko ce cejudo zadrzati pojas.
Evo neka lista bez puno razmisljanja:
1. Anderson Silva
2. Demetrous Johnson
3. Fedor
4. GSP
5. Jon Jones
6. Jose Aldo
Ne mogu dalje nemam koncentracije za više..wanderley, dan henderson, nogeira, dc, sakuraba, royce, bj pen, hughes... Nemoguce ih je pozicionirati kako treba i ovih 6 ne znam jesam li dobro poredao. Pokusavao sam se sjetiti ovih sto su dugo drzali titule i da su ti rezultati nesto skoriji jer ipak sada je mma dosta ozbiljniji sport i teže je napraviti neku seriju dobrih rezultata.
You are someone else I am still right here

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la anonymousHD » 09 okt 2018, 17:19

1. Jon Jones (najtalentovaniji borac ikad - najgluplji čovjek van oktagona ikad)
2. GSP
3. Anderson Silva
4. Fedor
5. Hughes

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la RollsRoyce » 09 okt 2018, 17:22

Dobre liste, joj, ovo što ano kaže za Jonesa, jestel' slušali onu raspravu s policajcem koji ga je zaustavio zbog drag racinga ? :D

Vrijedi pregledati desetominutni klip, dvije stvari su zanimljive, koliko je Jon Jones glup, i koliko ga drot šprda.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Rooney88 » 09 okt 2018, 17:27

Ma Jones je realno uvijek bio glupan. Vrhunski atleta i borac ali fkt suplja glava. Kada ga slusas samo vidis da mu fali koja daska. Najbolje poslusati DCa ili Cruza i vidis razliku.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la RollsRoyce » 09 okt 2018, 17:48

Ali opet, ja nisam vidio borca sa većim ubilačkim instinktom, on je vjerovatno kao borac inžinjer svih nauka, šteta što je ekstremno glup van oktagona.

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la alemsa » 09 okt 2018, 17:57

Samo Khabibu neko treba reci da ne koristi ovu rijec "smash", to u Americi na slangu znaci da ce ga je.bat. Nek zamjeni tu rijec sa "crush". Smije se raja
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la AshburtonG » 09 okt 2018, 18:06

Dzoni je napisao/la:Conor je bio dosta bolji od Diaza u drugom mecu.
48-47, 47-47, 48-47 nije dosta bolje prijatelju. U trecem mecu bi pare definitivno bacio na Diaza. Mislim da vece pravo imaju Mendes, Diaz i Aldo na mec sa Conorom, nego isti sa Khabibom. Mendez ga je tukao i gore nego Khabib, ali je napravio preglupu gresku, i nakon pokusaja giljotine na 15sec prije kraja runde ustao i onako umoran i bez garda stao pred Conora koji je znao da je to to.

Po svim normalnim mjerilima osim pristranog Dane, Ferguson bi trebao biti protivnik Dagestanca. Najsmjesnija mi je ova hajka na Khabiba od strane Conorovih fanova. Pa Conor je svojim postupcima i napadanjem busa, povrijedio par boraca i samim tim onemogucio ih da se bore i da zarade novac za porodicu, onda je takodjer izazvao i sukob u oktagonu napadom na covjeka koji je isao pomagat khabibu medju 50 Conorovih ljudi i zastitara. I nakon svega covjek napise da je dobio neku bitku. Neces pojas dobit kume ponovo jer si uspio iznervirat Khabiba.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 09 okt 2018, 19:25

alemsa je napisao/la:Samo Khabibu neko treba reci da ne koristi ovu rijec "smash", to u Americi na slangu znaci da ce ga je.bat. Nek zamjeni tu rijec sa "crush". Smije se raja
sta znas mozda bas misli to sto i znaci al ga sudije na vrijeme zaustavljaju :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la anonymousHD » 09 okt 2018, 19:27

Dobar video, ovo početak bar, kak je koristio prljave trikove Conor.


Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: UFC

Post Postao/la Ziggs » 09 okt 2018, 21:50

alemsa je napisao/la:Samo Khabibu neko treba reci da ne koristi ovu rijec "smash", to u Americi na slangu znaci da ce ga je.bat. Nek zamjeni tu rijec sa "crush". Smije se raja
Znaci ta rijec je ekslukzivno vezana za tu znacenje. Ko god je koristi u Americi koristi je u odredjenom kontestu. Znaci ja kad god kazem “smash” nekome mislit ce da hocu da ****. Daj ba ne preseravaj

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la alemsa » 09 okt 2018, 21:52

Ziggs je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Samo Khabibu neko treba reci da ne koristi ovu rijec "smash", to u Americi na slangu znaci da ce ga je.bat. Nek zamjeni tu rijec sa "crush". Smije se raja
Znaci ta rijec je ekslukzivno vezana za tu znacenje. Ko god je koristi u Americi koristi je u odredjenom kontestu. Znaci ja kad god kazem “smash” nekome mislit ce da hocu da ****. Daj ba ne preseravaj
Naravno da zavisi od konteksta ali u dosta slucajeva da, isto kao rijec "bang". Posebno kad se kaze ovako : "I'll smash/bang your boy" :rol:

Ni secunde preseravanja
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Chinaglia » 09 okt 2018, 23:05

khabib prije borbe imao 2,5 mil pratioca na ig, danas ima 11,1 mil :lol:

nesto sumnjam da je dobio bas toliko fanova, bice da je kupio pratioce :mrgreen:

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la anonymousHD » 09 okt 2018, 23:22

Chinaglia je napisao/la:khabib prije borbe imao 2,5 mil pratioca na ig, danas ima 11,1 mil :lol:

nesto sumnjam da je dobio bas toliko fanova, bice da je kupio pratioce :mrgreen:
Oko 6.5 miliona je imao prije početka borbe. Nakon borbe u roku od par sati je dobio skoro 2 miliona.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Chinaglia » 09 okt 2018, 23:26

anonymousHD je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:khabib prije borbe imao 2,5 mil pratioca na ig, danas ima 11,1 mil :lol:

nesto sumnjam da je dobio bas toliko fanova, bice da je kupio pratioce :mrgreen:
Oko 6.5 miliona je imao prije početka borbe. Nakon borbe u roku od par sati je dobio skoro 2 miliona.
smio bih se zakleti da sam mu gledao ig prije borbe, ne znam tacno kad, na dan ili par da prije iste i da je imao 2,5 mil

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Konzerva » 09 okt 2018, 23:41



Sladjan Osmanagic intervjuise Ibrahimovica na engleskom o Khabibu vs McGregoru
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.