UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderatori/ce: rio_Ferdy88,rio_Ferdy88

Tko prema vašem mišljenju odnosi pobjedu u duelu:

Benson "Smooth" Henderson
40
55%
Josh "The Punk" Thomson
33
45%

Ukupno glasova: 73

alex1991
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la alex1991 » 27 maj 2020, 22:47

Drape je napisao/la:
27 maj 2020, 22:35
Bektić je svaki put izgubio narednu borbu kad su mediji i fanovi pisali o "nikad spremnijem Bektiću" :hmmmmm:
Bas. Isto kao da ostali borci jedu mladu buraniju :zzz:
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Marvin
Kontakt:

Post Postao/la Marvin » 28 maj 2020, 01:13

DC ce vjerovarno otici u penziju sa pobjedom nad Miocicem. Bolji je i na nogama i na podu.
Drugu borbu je izgubio jer nije radio sto mu je savjetovano a to je da se hrva i ide na sigurno.
A onda ide zaista maestralna adaptacija Stipe jer DC mora visoko dizati ruke i cijelo tijelo je meta...

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 28 maj 2020, 11:48

Jašta prva runda prošla Stipe ne zna šta ga je snašlo ovi govore obori ga on ništa prođe i druga sve ok i dođemo do onih udaraca u stomak u nizu i jedan ga zakaci loše i kraj baš nevjerovatno.

A Bektic je pobjeđivao do momenta kad su nasi ljudi poceli da navijaju za njega od tad gubi . :)

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 28 maj 2020, 12:59

meni se bektic uopste ne svidja otkad je presao u tristar i to sve zbog poraza od darrena elkinsa koji je bio puka slucajnost

realno govoreci, od njegova tri poraza, samo ga je josh emmett prebio, sa dan igeom je bila izjednacena borba, no misljenja sam da je tu imao losu taktiku i da bi ga s boljom taktikom pobjedio, dok sam za darrena elkinsa vec rekao, unakazio ga je i izgubio

s dva uzastopna poraza je sebe udaljio od prilike da se bori za titulu i ako mu dana bude davao neke beze protivnike, nikad se nece borit za titulu, moraju mu dati visoko plasirane borce i on ih mora pobjedit... s takve dvije il tri pobjede, dosao bi u priliku da se bori za titulu

mnogo me je razocarao, jer sam, bas kao i ufc fanovi, ocekivao mnogo od njega... imace dugu karijeru u ufc, al daj boze da ce napravit nesto vrijedno paznje, a nesto vrijedno paznje moze biti samo titula

Donnie Darko
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 28 maj 2020, 13:27

pa nije ga jedan zakacio lose, vec je taj zadnji slomio, nije ih mogao vise primat

i tonya je loše zakačio zadnji udarac od gaethjea onda
Chinaglia je napisao/la:
28 maj 2020, 12:59

s dva uzastopna poraza je sebe udaljio od prilike da se bori za titulu i ako mu dana bude davao neke beze protivnike, nikad se nece borit za titulu, moraju mu dati visoko plasirane borce i on ih mora pobjedit... s takve dvije il tri pobjede, dosao bi u priliku da se bori za titulu
sa obzirom kako je napucana trenutno pero laka kategorija, bektic je daleko od nivoa nekoga ko će se borit tu za titulu

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 28 maj 2020, 14:00

Trebaš malo pratiti intervjue nisam ovo ja izmislio ovo je iz njegovih usta bukvalno je izjavio da mu niti jedan nije napravio probleme i zadnji ga je pogodio tu mu je bio kraj.

Jer on se na svaki prije toga pripremio znao je da dolazi međutim zadnji kad je došao nije uzeo zraka kako treba i to je to pitaj nekog ovako na ulici da te udari po stomaku kad se ne nadas pa ces vidjeti kako stoje stvari.

Lik je bolji u svemu od Stipe i samo da je poslušao savjet ugla da ga obori kad je ovaj bio na koljenima sad bi gledali super borbu Jones - DC.

http://fightingirishmma.com/ufc-241-dan ... ght-video/

E'o baš pogledam drugu borbu lik ga je bukvalno školovao nekih 17 minuta 3-0 u rundama i onda se okrenulo sve.

Naredna ce biti obori ga, kraj.

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 maj 2020, 16:01

Bilo je depresivno zadnjih par godina za nas Andersovce.
Moj ubjedljivo najdraži borac.

Pomiješane su emocije u vezi ove borbe, mix tuge i radosti. Opet mi je drago bilo što je uspio na noge puno mlađem Adesanyi.
⚜️~⚜️~⚜️

Vareš, najljepše mjesto na zemlji.

Fuerza
Kontakt:

Post Postao/la Fuerza » 28 maj 2020, 16:36

Ovo mi je jako drag meč, nije bilo žara nije bilo agresivnsti, ali su se dobro zabavili obojica. Mnogo poštovanja su iskazali jedan prema drugom. Vidi se da je Adesanya Silvin fan.

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 maj 2020, 19:28

Ovo će Habibu biti najteža borba karijere 100%.
⚜️~⚜️~⚜️

Vareš, najljepše mjesto na zemlji.

Marvin
Kontakt:

Post Postao/la Marvin » 29 maj 2020, 03:12

Ograda je kljuc vazda bila.
Bez nje Khabib ne bi nikada bio sampion. Medjutim ograda je tu i ako Justinov plan drzanja Khabiba dalje od nje ne uspije izgubit ce kao i svi ostali-Na bodove ili ce mu pustiti vrat od umora.

Marvin
Kontakt:

Post Postao/la Marvin » 31 maj 2020, 11:37

Woodley opet izdominiran...
Prosao je svoj prime ocito. Steta za njega al dobro za nas jer 170 je ocito ludilo od divizije pod uslovom da malo manje seru u pregovorima i na twiteru.

Tekashi
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 31 maj 2020, 12:44

Jos se nije oporavio od poraza protiv Usmana

Marvin
Kontakt:

Post Postao/la Marvin » 31 maj 2020, 12:58

MMA je j.eben sport. Ako nisi 100% fokusiran nece ici. A on vec dugo nije 100% u MMA. Jos je i u godinana vec gdje moras malo usporiti...
A Usmana samo Colby moze dobiti.

Donnie Darko
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 31 maj 2020, 13:30

Hem što je u godinama i usporio je, hem što je prilično pročitan borac a i stigle su ga nove generacije. Uvijek je bio jednodimenzionalan, i kad ne sjedne bomba koju traži cijelo vrijeme, ništa se ne desi cijelu borbu, i uzme ko je aktivniji bio. Wonderboy je izgubio jer je previše strpljiv i sam po sebi je kontraš. Burns je preagresivan i dinamičan da bi se upuštao u takmičenje gledanja jedan u drugog i čekanja. Iste su ovo slabosti koje je uvijek imao, koje je Rory eksploatisao i pobijedio ga.

Fuerza
Kontakt:

Post Postao/la Fuerza » 31 maj 2020, 13:30

Zanimljiv velter, Masvidal se nešto ućutao oko borbe sa Usmanom, izaziva Diaza na novi meč, Usman traži izazivača, Colby isto tako ne proziva Usmana na revanš, već nakon napuštanja ATTa napada Masvidala (i Poiriera). Bilo bi vrh kad bi UFC organizovao borbu između njih. Nekad najbolji jarani, sad veliki neprijatelji, dobra pozadina, dobra priča, interesovanje bi bilo veliko sigurno. Ali ta borba Colby-Masvidal bi značila da Usman nema izazivača u skorije vrijeme. Burns ga evo sad izaziva, ali tek što je odradio borbu, mada kaže da je spreman jer je bez posljedica nakon ovog meča sa Woodleyem.

Donnie Darko
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 31 maj 2020, 13:40

Masvidal je izjavio da ne želi da se bori sa Colbyem. Ili sam barem ja tako shvatio iz njegovog intervjua sa Helwanijem neki dan.

Ne treba Masvidalu ta borba. Ako će se boriti sa hrvačem tog nivoa, može se boriti sa Usmanom za titulu. Poraz od Colbya, a veće su šanse da izgubi nego da pobijedi, bi mu uništio sav momentum koji ima.

Edwards si zaboravio, mislim da je on sljedeći, prije Burnsa, ako Masvidal stvarno izabere da se bori sa Diazom.

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 31 maj 2020, 13:40

Ti k'o Donnie više ne pratiš ni intervjue..

Ukratko izbjegava ga Usman hoce borbu protiv Conora, a Masvidalu dosta cekanja hoce u oktagon.

Donnie brate moj u istu sekundu napisali.. :D

Samo Usmana hoce Masvidal jer ga je Conor ignorisao još od momenta kad mu se pojavio na borbi.

Dakle ako se ne bude borio protiv Conora i Usmana tek tad ce se boriti s Diazom opet i opet ce borba biti prekinuta zbog ožiljaka.

Donnie Darko
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 31 maj 2020, 14:27

Pa Usman kaže da njega Masvidal izbjegava.

Kao da ako je Masvidal nešto rekao, znači da je istina. Ili bilo ko.

90minut
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 31 maj 2020, 14:32

Normalno da je istina jok eto istina je što ja i ti napišemo na ovoj temi. :)

Ovaj crni nigerijac kojeg si kopirao ima historiju bjezanja od borbi s druge strane ovaj nema niti jednu jedinu.

I Masvidal je vec imao pokušaj da navuce Conora na borbu ovaj nije ujeo prošlo je bruku vremena od toga tako da kad Usman hoce borbu ovih dana ko tu onda izbjegava koga?

Tacnije ne moze se to nazvati ni izbjegavanjem hoce i jedan i drugi keš i ne krivim ih, al' da se razumijemo ovaj to radi sad ovog momenta kad je pitanje vremena samo da se objavi kad ce se boriti jer Dana vec u onoj sobi sprema borbe.

Fuerza
Kontakt:

Post Postao/la Fuerza » 31 maj 2020, 15:01

Donnie Darko je napisao/la:
31 maj 2020, 13:40
Masvidal je izjavio da ne želi da se bori sa Colbyem. Ili sam barem ja tako shvatio iz njegovog intervjua sa Helwanijem neki dan.
E da, to sam potisnuo, negdje sam pročitao to, ne znam šta je razlog tome i u kom je kontekstu to rekao, pošto nisam gledao taj intervju. Ako stvarno ne želi meč s njim nije baš neki BMF.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.