K1=kickbox,muay thai international

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 09 jun 2014, 14:44

fera je napisao/la:ma zadrane samo kosarka interesuje :D
nisam ja ni mislio da je marjanovic zasluzio pobjedu bas al sigurno je ostecen nakon onog brojanja, jbg ne mozes covjeku brojati ako ga niko ne udari :D mehic me i iznervirao malo sa tom kondicijom hajd da je mma u pitanju al on je nakon 5 minuta bio umoran... po meni stvarno su im mogli dati jos jednu dodatnu rundu al eto kad gledas ovako objektivno nakon par dana vjerovatno bi onako umoran mehic jos vise nastradao da je bila dodatna runda.
eno i milinkovic iz osijeka nastrada zbog kondicije i primi strasan soccer kick na kraju.
jos malo nece ovi iz ffc-a nikog od nasih zvati, posebno kad je k1 u pitanju nisu nasi pobjedili jako jako dugo.

bio je jedan nas i u mma dijelu darko banovic koji trenira u austriji on je pobijedio sudijskom odlukom
Ovaj MMA dio nisam mogao vidjet jer sam vratio event ali sa OBN-a i samo sam vidjeo K-1 borbe. Mehic je pobjedio u Ljubljani cini mi se da je to bio prosli FFC. Generalno receno dobro poznato da nasi borci ne vole raditi na kondiciji nego misle samo na neke jake udarce, Mehic je vidljivo mahao rukama i u 1 rundi zamahivao a takvi udarci se vecinom vide iz aviona. Cudi me da ove godine jos Emkica nije bilo na FFC-u? Pa cak ni na onom oprostajnom u TZ od Zildzica cini mi se da se nije borio. Daleko smo mi od sada da kazemo nekog naseg perspektivnog borca koji bi mogao nesto napraviti u jacim organizcijama kada je k1 kao Glory i Superkombat.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 22 jun 2014, 17:02

Opet me ovaj Cro Cop sinoc razocarao a i Miller je prosjecan borac tako da nije bilo za gledanja svaka cast Surinamcu Ristiju bio je brz i spretan zavrsio posao za 30 sekundi. Mirko bi trebao lagano u penziju jer ovako se samo ismijava i kvari svoju karijeru.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 23 jun 2014, 12:24

Polo je napisao/la:Opet me ovaj Cro Cop sinoc razocarao a i Miller je prosjecan borac tako da nije bilo za gledanja svaka cast Surinamcu Ristiju bio je brz i spretan zavrsio posao za 30 sekundi. Mirko bi trebao lagano u penziju jer ovako se samo ismijava i kvari svoju karijeru.
dobar si ja gledao one nase bjednike u brazilu i toliko sam se iznervirao da sam na glory skroz zaboravio. trazio sam torrente juce da skinem al nisam nasao. valjda ce uskoro izaci
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 26 sep 2014, 16:09

Napokon neka pozitivna vijest za K-1 ljubitelje

http://www.fightsite.hr/k1-boks/ruski-l ... xing-scenu

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 21 okt 2014, 10:41

Polo je napisao/la:Napokon neka pozitivna vijest za K-1 ljubitelje

http://www.fightsite.hr/k1-boks/ruski-l ... xing-scenu
i glory se vraca uskoro po meni je to najbolja vijest :D ja mislim 7. novembra
evo spiska borbi

GLORY 18: RETURN TO GLORY
Tournament Final Bout: Semifinal Bout A Winner vs. Semifinal Bout B Winner
Headline Bout: Davit Kiria vs. Robin van Roosmalen
Co-Headline Bout: Wayne Barrett vs. Jason Wilnis
Tournament Semifinal Bout A: Saulo Cavalari vs. Artem Vakhitov
Tournament Semifinal Bout B: Brian Collette vs. Zack Mwekassa
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 29 okt 2014, 23:31

Jeli ko gledao superkombat u subotu dobar event a i dobro je sto je i nas Sljivar pobjedio samo malo vise bezpotrebno spusta ruke kada pravi kombinacije. Nije bas najmladji da ima neku bas veliku perspektivu ali sigurno jedan od nasih ako ne i sada trenutno jeste najbolji teskas.
Od drugih svidio mi se Andre Stoica al odvali covjeka pravo uspavanku mu dade, ovo me raduje sto je Superkombat bas poceo da organizira evente u Zapadnoj Evropi poslje Holandije sad i u Svajcarskoj.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 31 okt 2014, 12:58

Polo je napisao/la:Jeli ko gledao superkombat u subotu dobar event a i dobro je sto je i nas Sljivar pobjedio samo malo vise bezpotrebno spusta ruke kada pravi kombinacije. Nije bas najmladji da ima neku bas veliku perspektivu ali sigurno jedan od nasih ako ne i sada trenutno jeste najbolji teskas.
Od drugih svidio mi se Andre Stoica al odvali covjeka pravo uspavanku mu dade, ovo me raduje sto je Superkombat bas poceo da organizira evente u Zapadnoj Evropi poslje Holandije sad i u Svajcarskoj.
ja uvijek zaboravim na superkombat jos cini mi se da sam vidio na eurosportu da ima prenos al zaboravio gledati.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 31 okt 2014, 22:26

fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:Jeli ko gledao superkombat u subotu dobar event a i dobro je sto je i nas Sljivar pobjedio samo malo vise bezpotrebno spusta ruke kada pravi kombinacije. Nije bas najmladji da ima neku bas veliku perspektivu ali sigurno jedan od nasih ako ne i sada trenutno jeste najbolji teskas.
Od drugih svidio mi se Andre Stoica al odvali covjeka pravo uspavanku mu dade, ovo me raduje sto je Superkombat bas poceo da organizira evente u Zapadnoj Evropi poslje Holandije sad i u Svajcarskoj.
ja uvijek zaboravim na superkombat jos cini mi se da sam vidio na eurosportu da ima prenos al zaboravio gledati.
Ne zaboravi uskoro je cini mi se opet za 2 ili 3 sedmice. Naravno poslje GlorySport-a najjaca promocija u Evropi za K-1 disciplinu.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 02 nov 2014, 12:10

evo malo da se glory reklamira :D

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 04 nov 2014, 15:21

Jaka promocija ma da sam citao na nekim cak i Holandskim portalima da imaju finansijske poteskoce a upasti na Americko trzizte samo sa K-1 je vrlo tesko i ako su imali poprilicno dobri evenata tamo ali ipak je USA vise u MMA svijetu odnosno tamo UFC da kazemo vlada. Volio bi kada bi glori mogao da vrati stari K-1 jer ipak nema vise onih borbi kao nekada u Japanu koje nam svima nedostaju isto kao i Showtime u svom vremenu.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 05 nov 2014, 10:34

Polo je napisao/la:Jaka promocija ma da sam citao na nekim cak i Holandskim portalima da imaju finansijske poteskoce a upasti na Americko trzizte samo sa K-1 je vrlo tesko i ako su imali poprilicno dobri evenata tamo ali ipak je USA vise u MMA svijetu odnosno tamo UFC da kazemo vlada. Volio bi kada bi glori mogao da vrati stari K-1 jer ipak nema vise onih borbi kao nekada u Japanu koje nam svima nedostaju isto kao i Showtime u svom vremenu.
cini mi se da k1 i dalje pravi neke evente tamo po aziji nedavno je bio skandal sa buakawom napustio mec covjek jer tvrdi da je borba bila namjestena.
a glory putuje po citavom svijetu imali su i u japanu evente mada najvise idu u napad na americko trziste, ja mislim da to nije losa ideja jer prvo to je veliko i bogato trziste za borilacke sportove, drugo ima dosta raje koji vise vole stand up nego grappling i sigurno da je glory prava stvar za njih. ne znam kako je sad al znam da su nakon nekoliko prvih glorya amerikanci bili odusevljeni a evo i prvi event po povratku glorya ce biti u americi. mozda ce pocetak biti nesto sporiji al uz dobru strategiju ja mislim da glory moze napraviti veliki uspijeh u americi, i braca gracie su kao pioniri mma dosli u ameriku i prakticno pokrenuli ufc radi promocije svog jiu jitsu-a i ljudima se svidjelo mada je na pocetku to dosta divljacki izgledalo i evo danas imamo vrlo popularan mma sport i ufc promociju u kojoj amerikanci dominiraju. kod glorya bi to trebalo ici brze jer kick box je ipak planetarno prepoznatljiv sport nije nesto novo i samo je potrebno par americkih boraca da se posvete tome i da mogu napasti pojas i u americi ce glory imati uspijeh.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 07 nov 2014, 22:41

fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:Jaka promocija ma da sam citao na nekim cak i Holandskim portalima da imaju finansijske poteskoce a upasti na Americko trzizte samo sa K-1 je vrlo tesko i ako su imali poprilicno dobri evenata tamo ali ipak je USA vise u MMA svijetu odnosno tamo UFC da kazemo vlada. Volio bi kada bi glori mogao da vrati stari K-1 jer ipak nema vise onih borbi kao nekada u Japanu koje nam svima nedostaju isto kao i Showtime u svom vremenu.
cini mi se da k1 i dalje pravi neke evente tamo po aziji nedavno je bio skandal sa buakawom napustio mec covjek jer tvrdi da je borba bila namjestena.
a glory putuje po citavom svijetu imali su i u japanu evente mada najvise idu u napad na americko trziste, ja mislim da to nije losa ideja jer prvo to je veliko i bogato trziste za borilacke sportove, drugo ima dosta raje koji vise vole stand up nego grappling i sigurno da je glory prava stvar za njih. ne znam kako je sad al znam da su nakon nekoliko prvih glorya amerikanci bili odusevljeni a evo i prvi event po povratku glorya ce biti u americi. mozda ce pocetak biti nesto sporiji al uz dobru strategiju ja mislim da glory moze napraviti veliki uspijeh u americi, i braca gracie su kao pioniri mma dosli u ameriku i prakticno pokrenuli ufc radi promocije svog jiu jitsu-a i ljudima se svidjelo mada je na pocetku to dosta divljacki izgledalo i evo danas imamo vrlo popularan mma sport i ufc promociju u kojoj amerikanci dominiraju. kod glorya bi to trebalo ici brze jer kick box je ipak planetarno prepoznatljiv sport nije nesto novo i samo je potrebno par americkih boraca da se posvete tome i da mogu napasti pojas i u americi ce glory imati uspijeh.
Amerika jeste vrlo Veliko i jako trziste i ko se na njemu izbori ima sigurno garanciju za dobre evente, medjutim ono sto sam imao skoro procitati po nekim borilackim portalima jeste to da je Glory u minusu znaci da je organizacija i sve sto ide uz to kao isplacivanje boraca vise kostalo od prodanih karata tv prava i spoznora itd. K1 da i ja sam to procitao za Bukawea i jeste da oni i dalje rade ali ocigledno samo tu kategoriju 70 ili 72 kg ali vidimo da su medijski slabo zastupljeni u Evropi maltene nikako Superkombat je u Evropi dobro organizovan i poceo je bas da radi vise evenata van Rumunije i sto se pokazalo ispljatljivim i da su imali prilicno dobru posjetu kako u Zurichu tako i u Alkmaaru u Holandiji.
Mislim da bi dobro bilo da Glory pocne opet malo po Evropi raditi evente, a mozda im je dobra ideja kada bi i poradili na Brazilu naprimjer i UFC je tamo otisao i imao vrlo uspjesne evente. Nadam se da ce i FFC izaci iz regiona a vec to i rade i da imaju event i u Becu.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 11 nov 2014, 13:28

evo sad ce adegbuy koji se dugo borio za superkombat imati priliku da se bori za titulu u gloryu nakon pobjede nad gergesom u oklahomi.
znao sam da ce ovaj kiria brzo izgubiti titulu ocigledno da mu je ovaj rosmalen jako nezgodan jer mu je ovo vec treci poraz protiv njega. onaj mwekassa je prelud lik nakon sto je uspavao pat berrya sada je jos jednu americku nadu brutalno nokautirao. ipak u finalu mu je nestalo snage i to je cavalari iskoristio i imace priliku protiv sakhija da se bori za titulu. meni je vece iznenađenje sto je pobijedio ilungu nego ova pobjeda u finalu.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 13 nov 2014, 23:21

Adegbuyi napredovao u zadnje 2 god pravo, Kiria solidan borac i moze da izdrzi dosta ali Rosmalen ide ono bas i snagom i tehnikom ima brzinu i snagu je spojio sto je pravo opasno a to se vidi i po rezultatima.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 14 nov 2014, 15:06

Polo je napisao/la:Adegbuyi napredovao u zadnje 2 god pravo, Kiria solidan borac i moze da izdrzi dosta ali Rosmalen ide ono bas i snagom i tehnikom ima brzinu i snagu je spojio sto je pravo opasno a to se vidi i po rezultatima.
ja sam dugo pratio samo tesku i polu tesku kategoriju u kick boxu tako da se jos upoznajem sa ovim nizim kategorijama meni je nekako ristie bio favorit za pojas al je dosta blesavo odradio petu rundu onda u zagrebu...
najvece mi je iznenađenje pad petrosyana za kojeg sam mislio da ce biti zvijezda ove kategorije u gloryu.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 18 nov 2014, 13:20

fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:Adegbuyi napredovao u zadnje 2 god pravo, Kiria solidan borac i moze da izdrzi dosta ali Rosmalen ide ono bas i snagom i tehnikom ima brzinu i snagu je spojio sto je pravo opasno a to se vidi i po rezultatima.
ja sam dugo pratio samo tesku i polu tesku kategoriju u kick boxu tako da se jos upoznajem sa ovim nizim kategorijama meni je nekako ristie bio favorit za pojas al je dosta blesavo odradio petu rundu onda u zagrebu...
najvece mi je iznenađenje pad petrosyana za kojeg sam mislio da ce biti zvijezda ove kategorije u gloryu.
Petrosyan u SHOWTIME je bio nepobjedljiv medjutim sad se promenilo ili ne trenira kako treba a i nokurencija jaca meni se van Rosmalen svidja i ako je mali dosta borben borac.

Ristie je pravi tehnicar i sigurno da on moze jos uvijek biti u samom vrhu.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 19 nov 2014, 10:59

19. decembra najavljen novi glory, verhoeven i zimmerman ce se boriti za titulu i bice turnir u welteru... gledam i oni produzili ugovor sa spike tvom ako bude onih finansijskih problema sto si spominjao moglo bi se i njima desiti da ih otkupi viacom kao i bellatoru. viacom je veoma bogata kompanija, jedna od najvecih medijiskih kompanija u svijetu.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 24 nov 2014, 00:41

fera je napisao/la:19. decembra najavljen novi glory, verhoeven i zimmerman ce se boriti za titulu i bice turnir u welteru... gledam i oni produzili ugovor sa spike tvom ako bude onih finansijskih problema sto si spominjao moglo bi se i njima desiti da ih otkupi viacom kao i bellatoru. viacom je veoma bogata kompanija, jedna od najvecih medijiskih kompanija u svijetu.
Nadam se da bude i neka medijska kompanija koja ce promovisati to i u Evropi jer sada Gloryove priredbe niko ne prenosi ni borbe, cak ove borbe u Dubai itd nekih ljevih kuca da kazemo se prenose po Evropi dok Glory skoro niko ne prenosi.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 25 nov 2014, 12:14

Evo jedne sa zadnjeg superkombata po meni je ovo bila najbolja borba na eventu

[youtube][/youtube]

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 28 nov 2014, 14:06

Polo je napisao/la:
fera je napisao/la:19. decembra najavljen novi glory, verhoeven i zimmerman ce se boriti za titulu i bice turnir u welteru... gledam i oni produzili ugovor sa spike tvom ako bude onih finansijskih problema sto si spominjao moglo bi se i njima desiti da ih otkupi viacom kao i bellatoru. viacom je veoma bogata kompanija, jedna od najvecih medijiskih kompanija u svijetu.
Nadam se da bude i neka medijska kompanija koja ce promovisati to i u Evropi jer sada Gloryove priredbe niko ne prenosi ni borbe, cak ove borbe u Dubai itd nekih ljevih kuca da kazemo se prenose po Evropi dok Glory skoro niko ne prenosi.
ja sam gledao par glorya na fight channelu a ostale sam na torrentima nasao. ovaj prosli su prenosili doduse nesto im je zvuk bio los nisam gledao jesu li najavili naredni da ce prenositi.
ovaj superkombat gledam ponekad kad naletim na eurosportu na neki prenos
You are someone else I am still right here

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.