Golf

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 apr 2019, 09:11

Možda i najveća comeback priča u historiji sporta, nakon svega šta je prošao ovako se vratiti je strašno, nakon 2008 je dotakao dno, život mu se raspao, pa onda i karijera, leđa bila otišla, brojne operacije, haman pa bio ovisan o lijekovima protiv bolova, oni pokušaji vraćanja pa opet pauza i onda one naznake prošle godine da bi mogao da se takmiči na ovom nivou ponovo i sad Masters kao kruna :bow:

Tačno je sport trebao ovo, što se tiče golfa Nicklaus je još ispred al nije više siguran kao što je bio prije koju godinu :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la jestamaji » 15 apr 2019, 14:01

sve šuplja! čuj najveći comeback ... pa samo je bio malo povrijeđen i malo više guzio (sve što hoda na dvije noge)

elem nemoj sad svršavat na tigera, ipak je u pitanju igrač koji zna igrati golf i čim je malo prizdravio i čim ga je i sreća malo pomazila uzeo je turnir koji je uzimao već par puta. nije to nikakav nevjerovatni comaback, nije došao sa 60 godina da igra

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la SF6 » 15 apr 2019, 15:05

Titova-Juga je napisao/la:Evo, otvorih novu temu (GOLF), koji gledam samo onako pred spavanje, nadje se neki zanimljiv lik kojeg podrzavam, ali ne mogu izdrzati vise od pola sata gledanja.
Ovaj put, ZA UHO mi je zapao komentator sa golf-kluba.
Tokom jednog dalekometnog udarca igraca, istome otisla loptica u grmlje i tako se nasao u neugodnoj situaciji.
Medjutim nije bilo traga loptici, a kad su pustili usporeni snimak, na istom se vidi kako jedan djecak od nekih 11-13 god., ne vise od toga uzima lopticu u ruke, a na to ce komentator " JAO MANIJAKAAAAAA ".... (minut sutnje).....
"KAKAAAV KRALJ"...
Ja sam doslovno legao :lol:
Je li Nikola Đuričko bio komentator? :)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la jestamaji » 19 jul 2019, 17:22

ovi majmuni na sportklubu koji puštaju reklame imaju pojma o golfu koliko i džukela u komšije mi

apsolutni kreteni

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la jestamaji » 21 jul 2019, 18:59

ovo nisam nikad vidio ... graviraju ime pobjednika prije zadnje rupe :o

ok, u pitanju je samo dodatni obruč, može se to začas zamijeniti .... ali to je nevjerovatan presedan :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la jestamaji » 11 apr 2021, 01:21

jeli ko upratio kako rade masters na masters.com?

još nikad nisam vidio tako genijalnu urađenu stranicu za neki sportski događaj!

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la mirsad993 » 10 maj 2021, 00:20

Ima li ko da prati golf, ja sam u zadnjih par mjeseci odgledao dosta turnira na PGA touru, nisam nesto prije pratio golf.
Zanimljivo mi je gledati jer skoro na svakom turniru neko drugi iskoci u prvi plan odnosno bori se za pobjedu, ne znam je li uvijek tako bilo tj da skoro svake sedmice drugih 10 igrača je u prvih 10 mozda jedan da se isti ponovi.

Evo Rorry uze turnir nakon 2god na zadnjoj rupi sa bogyem nakon katastrofalnog T shota.
Spieth nije igrao nekoliko sedmica, Dechambeau vodi na Fedexu iako mi se licno ne svidja kao igrac, prije par sedmica Cink uzeo turnir sa skoro 48god mislim.
Na ovom zadnjem turniru domaci igraci se raspali zadnji dan ocekivano Mitchell, Woodland i List a Ancer u Hovland imali odlican zadnji dan ali puno su kasnili nakon 3runde.
Mislim da bi ovaj Norvezanin Hovland mogao uraditi velike stvari u sljedećim sezonama.
Ako ima jos neko da prati da malo ozivimo temu :D

dedo26
Postovi: 62
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la dedo26 » 12 apr 2024, 17:11

S obzirom da radim kao sportski novinar za strano trziste i zadatak mi je bio pisati golf vijesti, poceo sam pratiti taj sport vec dvije godine ali cisto rezultate i intervjue. Da li neko jos prati ovaj sport. Trenutno je Masters, po mnogima najveci turnir u golfu, pa me zanima da li u BiH postoje oni koji prate ovaj sport jer se jako malo pise i govori o njemu?

Avatar
jestamaji
Postovi: 16522
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Golf

Post Postao/la jestamaji » 14 apr 2024, 08:55

ne po mnogima nego sigurno najveći i najbitniji iako je najmlađi major
tu i tamo se pogleda kad nemam pametnija posla, a i to uglavnom samo nedjelja i uglavnom major turniri. golferi se pale na ryder cup, meni je to nekako bezveze, iskreno vjerovatno jer mi nisu jasna pravila.
apropo mastersa, ove godine mi je jedan jaran tamo, radi za airbus u njemačkoj pa je pozvan u hospitality jer su imali neku konferenciju u blizini, mislim na georgia tech. baš me interesuju njegovi komentari.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.