NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Giallorossi
Postovi: 1769
Pridružen/a: 22 feb 2011, 20:45
Lokacija: Štepc City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Giallorossi » 18 maj 2012, 01:40

@Edin TM87 mozes ti to i bolje :mrgreen:
FK Sarajevo ♥ Chicago Bulls ♥ Chicago Bears ♥ AS Roma ♥

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 maj 2012, 01:50

Edin TM87 je napisao/la:Ma Bearsi su speceficno losi ove sezone, iduce ce biti jos losiji, los skauting i menadzment Bearsa ce ekipu dovesti do novih povreda i opet nece napraviti playoff, a pogotovo lose angazovanje igraca jer Marshall nije smio biti doveden, davi frajer zene, moramo iskoristiti ovo rasulo u Bearsima i pogotovo njihovu slabu odbranu.
hahahahaha Edin dosao da prica o odbrani :)...a dvolican je , jer je prije mjesec Marshala stalvjo mejdu 5 recivera, asad je on lisa investicija....vjerovatno zbog problema izvan terena..pa slusaj nesto Edine on ce se sad smirit jer je dosao tamo gdje moze uzeti super bowll, dok je u Miamiu uglanvom vladao vaser...polahko evo covjek je neki dan bio u skoli djeci predavao i pricao kakvi ne trebaju da budu u zivotu :).. bas onakvi kakav je on nadam se bio :)... joj mozes mislit Marshal savjetuje djecu ahahahahah...**** ti ovu drzavu dokle je ona dogurala ocami kad Marshal i slicni idu po skolama da djecu edukuju...doduse on zeli da zaboravi sve sto je iza njega, a i dobro znamo da ovdje u USA lahko mzoes upasti u takvu situaciju i da nisi kriv...jedan nas momak iz Sarajeva je odavdje deportovan zbog gluposti i nije kriv, ali zbog tih **** funjara i ljudi koji traze pare i pravdu preko suda covjek najeba ebiga ni kriv ni duzan...eno ga prije 3 godine deportovan za Sarajevo ...eh sad je Marshall svima meta i svi zele preko njega i slicnih da se bogate ebiga
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Giallorossi
Postovi: 1769
Pridružen/a: 22 feb 2011, 20:45
Lokacija: Štepc City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Giallorossi » 18 maj 2012, 01:55

Bome se on zapalio Edine :mrgreen: :lol: Salt brate sta se lozis odma na gluposti strumfa :P
FK Sarajevo ♥ Chicago Bulls ♥ Chicago Bears ♥ AS Roma ♥

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 18 maj 2012, 02:04

Ja sam ozbiljan! Marshall je dobar kao resiver, al' davljac zena :o Jos savjetuje djecicu sirom drzave :o :o :o

On je odraz Bearsa to moram reci...
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 maj 2012, 02:04

ma nisam kakvi dobar je Edin vazda se ovako javi na FB sa svojim komentarima...ali nema ga Zeljovac ga prca za Lakerse i nema ga da se javi majkemi :)...nego Zeljovac je na banu 7 danaa nesto se zamjerio sa navijacima Lakersa na temi tamo :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 18 maj 2012, 02:07

SaltCityAttack je napisao/la:ma nisam kakvi dobar je Edin vazda se ovako javi na FB sa svojim komentarima...ali nema ga Zeljovac ga prca za Lakerse i nema ga da se javi majkemi :)...nego Zeljovac je na banu 7 danaa nesto se zamjerio sa navijacima Lakersa na temi tamo :)
Ma javio bih se, da neko navija za Oklahomu, al' da me prcaju navijaci Bullsa i Rocketsa, e to ne moze :lol: :lol: :lol:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 maj 2012, 02:15

Edin TM87 je napisao/la:Ja sam ozbiljan! Marshall je dobar kao resiver, al' davljac zena :o Jos savjetuje djecicu sirom drzave :o :o :o

On je odraz Bearsa to moram reci...

ma kakav davljac ba kazu da je nabio stocem pa brate neka je funjaru opalio ako je zapravo udario..sto on sam kaze da se nesikira zbog toga jer kaze nema sanse da kamera ne moze vidjeti covjeka od 6.5 kako udara zenu stocem :)...eh ja bi je sad otisao opalio 4 puta stocem dok se ne komira, pa da se dobro moze zapitati hoce li otici prijaviti **** policiji ili ne...bjezi ba edine i ti si ko djete majkemi moje :)...da zivis u ovoj americi znao bi...samo ja budala i nasi ljudi mogu ne iskoristiti priliku uzeti lovu u ovoj zemlji tek tako, dok ovi crnci jedva cekaju da padnu na ovome...pa vidi nesto mene mexicanka udarila u auto ruku sam bio sjebao mogo sam komotno dobiti ostetu da sam se ja zajebavao ganjao po sudu isao doktoru i td...samo sta meni to treba ebote da moram negdje te pare dati nedo bog na druge stvari u buducnosti ...jer zena nije imala osiguranje ebig mogo sam komotno da radim sta sam zelio moje osigurnje bi meni platilo to...nedo bog da sam ja ikog tako malo oni bi se odmah previajali isli u bolnicu i td...deislo mi se jednom prije tancije 2 godine da sam napravio udes i udario u auto, ali je covjek kriv jer je izletio iz suprotne ulice a nije stao na stop...pa fakat izlazi lik iz auta i na nasem jeziku savjetuje se sa nekim i to na nas jezik kaze ja cu zvati da sam povredjen :)..cuj majketi ja ga slusam i kazem mu konju jedan razumijem te reko sta si povredjen nemoj da te stocem opalim pa da ti tek onda hitna dolazi :)...od ovolikog chicag aja potrefio naseg covjeka i to on zove lika na talefon koji je iz Tuzle i iz moje mahale u tuzli i zivi ovdje u Chicagu :)...ali et hajde izvino se kaze ebiga konto da sam amerikanac folovi golovi :)...znaci svako ovdje gleda da uzme dinar na taj nacin i Marshall je postao predmet za to
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 maj 2012, 06:09

Nego samo da se zna evo danas najnovije informacije kazu ovako, sto znaci da camere nigdje nisu mogle vidjeti da li se to desilo ili ne..kao sto je i rekao Marshall da je uvjeren da ce biti neduzan na kraju jer kaze da se ne moze sakriti na kameri covjek koji je visok 6.5 i koji je udario neku zenu...Navodno je zena od Marshalla bila napadnuta i td.....kurve su to sve i sad je treba naci isprepucat dobro :)
Znaci Marshall ce biti spreman za pocetak sezone nema razloga da brinemo Jeffery i Marshall kombinacija sa Forteom i Cutlerom koji ce ih sve predvoditi bice strasna :)

Attorney: Marshall won't face charges in nightclub incident
Lawyer says decision confirms that Bears WR and wife were victims


Brandon Marshall's attorney confirmed to the Tribune on Thursday that the Bears wide receiver will not face any criminal charges after being accused of punching a woman in March outside a New York nightclub.

"The case is closed," said Harvey Steinberg, Marshall's Denver-based attorney. "No charges will be filed."

Steinberg, who said he spoke to the detectives in the case, said the decision confirms what he has been saying for more than a month: that Marshall and his wife were victims after she was hit in the face when a scuffle broke out inside Marquee, a tony club in the Chelsea neighborhood.

New York City Police said Thursday they still are investigating but charges are unlikely. The New York District Attorney has not filed any charges either.

The accuser, Christen Myles, 24, originally from Chino, Calif., filed a complaint with police. She alleged that at about 3:50 a.m. on March 11, Marshall punched her in the eye, causing her to be thrown to the ground and suffer a serious eye injury.

Myles, who was celebrating her birthday with friends and family that night, has said she wants Marshall held criminally accountable.

Marshall — whom the Dolphins traded to the Bears in March — has said he expects no disciplinary action from the NFL.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 18 maj 2012, 21:44

RB elita :)... doduse ima tu jos i Peterson:) http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8 ... le=HP11_cp" onclick="window.open(this.href);return false;
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 19 maj 2012, 04:05

Dallas Clark bi mogao zavrsiti u Patriotsima :)..pa koliko ovo ce Patriotsi imati TE u svojoj ekipi?..pa ne znam sta Bearsi rade zato ga oni ne dovedu jer mislim da on jos uvjek moze pruziti mnogo
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 maj 2012, 00:31

ebo mater ja nisam ni znao da je ovaj Peterson potrgao ACL :roll: :shock: :o ...pa ako se on vrati ovdje da igra, Rose ce preskakati i Grifina u NBA :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 21 maj 2012, 19:51

Kellen Winslow TE bi mogao zavrsiti u Bearsima... Tampa zeli drugacije imaju dva recivera, a mi trebamo TE i ako smo draftovali sad ovog Rodrigueza kako se vec zove koji je dobar, ali problema je imao izvan terena tako da moze biti problematican Winslow bi sigurno bio veliko pojacanje za nas jer imati njega, Marshalla, Jefferya,Benneta,Knoxa Fortea u napadu zaista je ebeno dobro, z aekipu koja je uglavnom bila podredjena odbranbenim zadatcima :)

Kellen takodjer zeli u Bearse ukoliko ga Tampa zeli trade..kazu u Bearsima da su vec imali ponudu Tampe prije nego su dobili sansu da dovedu Marshalla...cekali su da vide da li mogu dovesti Marshalla zato su bili i odustali..sad je ipak prilika da dovedemo ga za neke pickove

Samo pazite lik je povrijedio ACL 2005, a nakon toga je bio dominantan TE u ligi..fakat sve slucjano ovako doznam i odmah me malo obraduje situacija sa Rosom :)..ebiga kad on u ovom Fudbalu americkom moze igrati tako, moze i Rose ebote

Samo Bearsi mi nikako nisu bili jasni da zbog jednog trenera u offensu to jeste Martza trade dominantnog TE koji je bio Olsen :roll: ..da nam je on sad tu bilo bi odlicno fakat..covjek nam je bio najbolji reciver u godini kad smo igrali NFC finale sa Packersima...ovako Kellen Winslow Jr nadam se da ce dovci on moze uhvatiti barem 700 yardi 3-4 TD sto nam treba dole posebno u red zone gdje smo jako losi bili godinama
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 22 maj 2012, 05:50

ipak nista otiso covjek u Seattlea ...haman pa za nista, a jesmo i mi blentavi ebiga...propustili smo 2-3 trada ovako.

I hajde ti budi zadovoljan kako?..mislim jesam zadovoljan ojacali smo tamo gdje smo trebali, ali ne uzeti skoro pa djaba CB Samuela Asantea, zatim ne uzeti onog LB iz Houstona i sad ne uzeti jendog od ovih TE koji su haman pa djaba ..bio je tu i Clark slobodan sve do danas..pa ne mogu biti zadovoljan jer smo sa Asanteom i Tillmanom mogli imati fin CB tandem,onda mogli imati pro bowl TE .
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 maj 2012, 10:09

Hakeem Nicks polomio nogu :( , i odsustvovace 12 sedmica kako se pretpostavlja, sto znaci da bi mogao biti spreman za start sezone, ali s obzirom na tezinu povrede ne moze se znati sa sigurnoscu :roll:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la delpiero20 » 26 maj 2012, 11:02

Sjecam se sezonu prije nego sto je Nicks dosao ja mislim mi ispali protiv Phile u wildcardu...pas igras nam bila uzas

Ali kasnije Manningham,Nicks,Cruz...postali smo za godinu dvije ekipa sa mozda najboljim WR, ali evo opet ce sad imati problema Manning izgleda. Zao mi je Nicksa, sjecam se kad smo ga draftovali bio je pravi win, ali oporavit ce se on...nije nista ako bude fulao utakmicu-dvije

Samo neka se vrati u formu brzo pa da bude dobro, pa makar fulao utakmice...

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 26 maj 2012, 11:53

ma nista strasno on je spreman ba do pocetka sezone i nemate sta da brinete..

Nego ba kako ce ovaj Peterson se vratti nakon ACL?.. Fakat ako on bude mogo trcat igrat, onda ce Rose preskakat :)..ja jedva cekam da vidim Petersona nakon te povrede da vidim kako ce se nositi..ipak i RB mjenja polozaj cesto i cesti udari su upravo po nogama kod ovih RB... bice ovo pravo ebeno za njega
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la bear grylls » 26 maj 2012, 12:00

SaltCityAttack je napisao/la:ma nista strasno on je spreman ba do pocetka sezone i nemate sta da brinete..

Nego ba kako ce ovaj Peterson se vratti nakon ACL?.. Fakat ako on bude mogo trcat igrat, onda ce Rose preskakat :)..ja jedva cekam da vidim Petersona nakon te povrede da vidim kako ce se nositi..ipak i RB mjenja polozaj cesto i cesti udari su upravo po nogama kod ovih RB... bice ovo pravo ebeno za njega
Ma on je freak odavno on trci i radi vjezbe on se oporavio nevjerovatno brzo ima strasnu genetiku on ce biti onaj stari adrian sigurno.

Avatar
marino13
Postovi: 1
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:48
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la marino13 » 29 maj 2012, 14:18

Pozdrav svima na forumu, posebno na ovoj temi NFL, nadam se da ćemo imati priliku diskutovati o ligi i tokom ljeta, a ne da čekamo do septembra :D

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 29 maj 2012, 21:03

marino13 je napisao/la:Pozdrav svima na forumu, posebno na ovoj temi NFL, nadam se da ćemo imati priliku diskutovati o ligi i tokom ljeta, a ne da čekamo do septembra :D
Pozdrav i slika

Iz prilozenog vidim da si Dolphin ako se ne varam :mrgreen: , a ove godine cemo imati priliku gledati upravo njih na Hard Knocks 8-) realityu koji radi HBO ;)

Moji Patrioti otpustili Gonzaleza iz Coltsa, koji nije bio clan ni 3 puna mjeseca, a potpisali su OL Richarda, rookiea TE Melilla i picka sa drafta CB Dennarda ;)

Tomica ode u glumacke vode :mrgreen:

[youtube][/youtube] :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

cherahmo
Postovi: 8
Pridružen/a: 09 mar 2012, 17:42
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la cherahmo » 31 maj 2012, 12:37

" onclick="window.open(this.href);return false;
palmer i jos mnogo trenera iz svijeta am. fudbala dolaze u Karljevo...
5 momaka iz Sarajevo Spartans idu na kamp....

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.