NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 29 okt 2018, 22:23

jestamaji je napisao/la:dan kada su pali angela merkel, lopetegui, hue jackson, tod haley i jameis winston

vjerovatno i još poneko ali mi to ne znamo :mrgreen:

Dr. Kemal dizdarevic.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 29 okt 2018, 23:35

josh gordon opet zakasnio na poso ... ne može on bez belaja, a bellicbeat to ne prašta. :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 29 okt 2018, 23:46

jestamaji je napisao/la:josh gordon opet zakasnio na poso ... ne može on bez belaja, a bellicbeat to ne prašta. :mrgreen:
dobro je izdrzao do sad :mrgreen: Al et samo ga nece prvu cetvrtinu ubacivat :D

Zasto je utakmica Buffala MNF?

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 30 okt 2018, 03:17

MElloo je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:josh gordon opet zakasnio na poso ... ne može on bez belaja, a bellicbeat to ne prašta. :mrgreen:
dobro je izdrzao do sad :mrgreen: Al et samo ga nece prvu cetvrtinu ubacivat :D

Zasto je utakmica Buffala MNF?
Zato sto taru citere odbranom. Uvijek su na noz igrali kuci odbranu, Brady pokakljen vazda bio. Samo steta sto im je 20 godina konjska glava QB, pa u napadu kad im startna sa 30 yardi na protivnickoj polovini, izgube 5 pa moraju pucat fg sa 50. Citeri imaju 15 prvih dounova, Billsi 5. A rezultat 9:6, interesantno.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 30 okt 2018, 03:26

Kakve ovo pasove dijeli Brady, obraduje se kad ne dobije intentional grounding. :mrgreen:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 30 okt 2018, 03:27

Hmm ovi Billsi imaju bas zayebanu odbranu, gledam po svemu su top 5. Ovo danas bas igraju vrhunski, neumorni su.

Raduje ovo danas sto gledam, Luck im je utrpo 37, doduse kuci ali opet. Napad nam je predobar, Lucku jos samo fale duge lopte, ne baca puno, a kad baci underthrow cesto baca. Ali i bez tog strasna sezona, samo da nastavimo pobjedjivat.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 30 okt 2018, 03:36

Steta za ovaj fumble to te ubije, imam osjecaj da je odbrana Billsa 40 minuta na terenu, a evo kraj je trece. I opet nisu primili TD. Kad bi ovi levati iz napada napravili bar 5 minuta drive stavili neke poene al sta ce Anderson mrtvi, a McCoy nema kuveta izgleda da je gotov.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 30 okt 2018, 08:28

brady je i definitivno u padu, to je meni više nego očigledno, ali vade ga infektivna divizija i dobar tim. ali ovo definitivno nije više za superbowla! biće interesantno vidjeti koji će nosioci biti u playoffu.
vidjećemo kako će to izgledati dogodine, ako bude uopšte igrao

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 30 okt 2018, 08:34

Jesi dosadan sa Luckom boze sacuvaj dosadnij nego Cowherd. A da ne pricam o izfuranom fazonu Patse zvat "citeri" i tako pokusat omalozavat ovu organizaciju koji 20 godina vlada ligom.

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 30 okt 2018, 08:36

jestamaji je napisao/la:brady je i definitivno u padu, to je meni više nego očigledno, ali vade ga infektivna divizija i dobar tim. ali ovo definitivno nije više za superbowla! biće interesantno vidjeti koji će nosioci biti u playoffu.
vidjećemo kako će to izgledati dogodine, ako bude uopšte igrao
Hahahaha here we go again. Nista cujemo se znaci prvi nedelju februara... :kafa: :kafa:

Svake godine ista prica. :rol:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 30 okt 2018, 08:39

S obzirom da je ovo bio njihov Super Bowl, može se reći da je na kraju bila rutinska pobjeda i da smo igrali onoliko koliko je bilo potrebno...

Ostaje nam da vidimo hoće li BB danas pojačati odbranu ili će sav teret do kraja sezone biti na leđima Brady-ja...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 30 okt 2018, 08:41

Amarinho je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:brady je i definitivno u padu, to je meni više nego očigledno, ali vade ga infektivna divizija i dobar tim. ali ovo definitivno nije više za superbowla! biće interesantno vidjeti koji će nosioci biti u playoffu.
vidjećemo kako će to izgledati dogodine, ako bude uopšte igrao
Hahahaha here we go again. Nista cujemo se znaci prvi nedelju februara... :kafa: :kafa:

Svake godine ista prica. :rol:
nije svake godine, ovo je prvi puta da je skroz očigledno. prije je imao par tekmi, sada je cijelu sezonu takav. prije je zavrtao lopte u edelmanov pupak, sad to ne ide više tako precizno
vidjećemo vrlo brzo!

iduća hefta je vrhunska, prvo ravens-steelers, pa saints-rams i na kraju cheaters-packers

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 30 okt 2018, 09:16

Ima bolji QB rating od recimo predprosle SB-godine. Ali dobro... doduse QB Rating je bezveze - ali nije clutch-osjecaj u pari-pari utakmicama kao protiv Chiefsa. Gdje Patsi nisu imali punt, gdje je TB12 dobio loptu 2min i kusur pred kraj i tacno znas da nece uprskat Tom... sve dok je to tako, ja se ne brinem 1% sto se tice ove sezone.

Playoff vise nije u pitanju, nece Dolphinsi vise do kraja ni 3 tekme uzet. Vazno je sad za neki eventualni AFC Championship izborit home field - jer je tesko dobit Chiefse na Arrowheadu, dok su na Gillettu vec izgubili. Steelersi su ispali iz igre za home field. Za Chargerse ne postoji home field :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 30 okt 2018, 09:31

sad sam pogledao tabelu fantazija, žestoko da žešće teško može biti, svi su još u igri osim rendija, još 5 kola, apsolutno je sve moguće

i prošle godine je liga bila žestoka, ali prošle godine je bilo 7 kandidata za 6 playoff mjesta, ove godine je daleko izjednačenije. dado ima gurleya, to ga izdvaja od ostatka i ući će 99% u playoff, ostalo je otvoreno! ove godine bi i 7-6 moglo biti dovoljno!

iduće hefte meč sezone rio-elmedin, otprilike su im obojici svi na bye :mrgreen:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 30 okt 2018, 13:06

jestamaji je napisao/la:ne interesuju nas tvoji listići, ovo je nfl tema a ne klađenje

ovaj peters je fakat najgori igrač ramsa, sad mi je skroz logično da su ga chiefsi pustili
Ocekuje perac guzova mrtvih baba da mu neko kaze bravo, al' si ga docekao :tokralju: :salut:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 30 okt 2018, 13:20

gledam upravo winstonov ugovor, 21 milion u 2019, to niko neće uzeti, on je prošlost kao big money player.

mada 25 miliona je već dobio, sad može da jede jastoge i ko i onaj freeman prije njega da prdi u prašinu!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 okt 2018, 13:31

jestamaji je napisao/la:brady je i definitivno u padu, to je meni više nego očigledno, ali vade ga infektivna divizija i dobar tim. ali ovo definitivno nije više za superbowla! biće interesantno vidjeti koji će nosioci biti u playoffu.
vidjećemo kako će to izgledati dogodine, ako bude uopšte igrao
Igraće još narednu, ne bi ga ostavili nauštrb Jimmya zarad jedne sezone, poslije već malo teže, sve zavisi hoće li taj pad biti baš ono of a cliff što bi ameri rekli (kao Peytonov recimo u zadnjoj sezoni, doduše on je imao i više povreda, pa je Tom u boljoj poziciji, očuvaniji što bi se reklo) ili neka blaža verzija, da on sam skonta to i kaže dosta :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 30 okt 2018, 14:15

Edin TM87 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:ne interesuju nas tvoji listići, ovo je nfl tema a ne klađenje

ovaj peters je fakat najgori igrač ramsa, sad mi je skroz logično da su ga chiefsi pustili
Ocekuje perac guzova mrtvih baba da mu neko kaze bravo, al' si ga docekao :tokralju: :salut:
Ma daleko od toga. A i lik je u pravu pa sam se odmah vratio na temu.

Nego reci mi dosljo - izvini - Sarajlijo, sto se palis dzabe? Samo sto sam ti spomenuo Lucka?

Istina govori 2-6, sve ostalo je prica za male djecake. Budi objektivan jbg, to je sve sto sam htio reci postom o Lucku. No offense.

Avatar
Winters
Postovi: 2201
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 30 okt 2018, 16:21



:mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
alemsa
Postovi: 23946
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 30 okt 2018, 18:51

Thomas u Texansima za 4i i 7i pick :clap:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.