NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Osim13 » 21 jan 2019, 08:41

COME ON RAMS
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 21 jan 2019, 09:47

Osim13 je napisao/la:COME ON RAMS
:rol:

Prva padobranska scouserska
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 21 jan 2019, 09:49

Osim13 je napisao/la:COME ON RAMS
Zaluto si. Na temi godinama zabranjeno pisanje velikim slovima :angel:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la miki_92 » 21 jan 2019, 10:02

Goff skoluje fejk kozu u SB naravno
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 21 jan 2019, 10:36

evo sad malo bez emocija :mrgreen:

saints-rams,
saintsi sa jedne strane pokradeni ali sa druge su sami krivi, payton je nekoliko ključnih playeva zvao kontra zdrave logike. clock management mu je bio za podvoz. žalosno je to kad te 32-godišnjak nauči coachingu! ali šta očekivati od čovjeka koji je onom kriminalcu williamsu dozvolio bounty sistem. OK, ne znam koliko je mcvay uradio te adaptacije a koliko wade phillips, ali sve je uneka doba proferceralo. osim toga trebalo se adaptirati na onakvu buku, a i to im je uspjelo. prije svega su thomasa izbacili iz igre, a to prvo treba uraditi! ramsi su čak solidno zaustavili run i sve ostalo osim kamare u screenu i na poziciji WR! na kraju je bilo vidljivo da se saintsi muče protiv ove odbrane.
nazad na sudijsku krađu, PI ko trebević, ali da se robey-coleman okrenuo to bi bio čist INT, lopta je bila loše bačena kao i dosta dodatnih breesovih lopti u ovoj tekmi.
elem, ja ostajem na tome da je krađa odlučila tekmu, ali i pri tome da su ramsi nakon teškog početka u jako teškoj atmosferi nadigrali saintse i bez obzira na krađu nisu nezasluženo u SB! da je bilo obrnuto isto bi naravno bilo u redu!

chiefs-cheaters,
strašna tekma. GOAT protiv QB koji ga vjerovatno neće skinuti ali koji bi mogao neke njegove i peytonove rekorde poslati u zaborav. patriotsi dosljedni sebi, gameplan najbolji mogući, egzekucija izvrsna i da Tomo nije par puta debelo pokazao da nije više onako konstantan kao prije ovo bi bila jednostrana tekma. na kraju je to došlo do oštrice noža, par loših sudijskih odluka i par senzacionalnih playeva, dva imbecilna poteza dvojice odbrambenih igrača i na kraju najpošteniji ishod ... produžeci ... i onda Tomo at his best i to je bilo to. sve u svemu bill po običaju nadigrao andyja! zasluženo, da je bilo obrnuto isto bi naravno bilo u redu!

SuperBowl,
rams-cheaters! ramsi su najbolji tim lige bez obzira šta ko misli, oni su ove godine krenuli all-in, uzeli sve što se na FA tržištu uzeti moglo jer im je jasno da imaju samo još ovu i iduću godinu prije nego što ih salary cap rasturi! imaju goffa koji nije velikan, ali tip je u stanju baciti loptu u 1cm2 ko na tanjir ako mu WR istrči rutu, to jako malo QB može. jes da nezna gdje sunce izlazi ali zna ono što mu treba i ima coacha koji izvlači maksimum iz njega. pored toga 2 izvrsna RB, i gomila zvijezda u timu koje igraju za tim. da nema petersa i joynera bili bi još bolji! povrede ih mimoišle, fali im defakto samo kupp! coaching na jako visokom nivou, elem imaju sve što treba da uzmu onaj ružni trofej!
cheatersi stigli na kraj, još ta jedna tekma i odlazak u noć .. (uz tihu kletvu jurim kroz grad... novine u ruci jučerašni broj .... ) tim koji ima egzekuciju gameplana ko niko drugi, tim koji ima Billa i Tomicu mada ovaj zadnji nije više konstantan kao prije, ali zna znanje! dovoljno za SB! i onda se krug zatvara, prije 17 godina uzeše najbolji tim svih vremna na trehu, 3.2.2019 će im se ako bude sve išlo normalno sve vratiti. run kojim su ubili chargerse i chiefse ne mogu protiv ramsa sprovesti ni pomoću filmskih trikova, outside WR-a koji će spržiti petersa nemaju, ja ne vidim kakav bi gameplan profercerao osim bacaj tomo interceptione... ako se ramsi ne useru to će biti gasi svjetlo, laku noć!
ali nikad ne reci nikad protiv cheatera. oni nikad nikoga nisu razvalili u SuperBowlu, pa ih opet imaju pet, svih pet knap ali pet koji se broje, jedan od njih protiv možda najboljeg tima ikada! tad su bili totalni autsajderi, a brat bratu i sada su, toga se najviše bojim! ... jedva čekam ... živi bili pa vidjeli!



GO RAMS! :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 21 jan 2019, 12:12

Otisao sam spavat na 14-0.Jel bilo kakvih sumnjivih odluka poslije?

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Brokula » 21 jan 2019, 12:19

Reko nam Maršal da pišemo ovdje. Jbt koliko ljudi prati ovaj cirkus od sporta :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 21 jan 2019, 12:29

edo je takav kakav je, srce i idolopoklonstvo ga ometaju da bude objektivan :mrgreen:

suđenje je bilo u obje tekme kao i cijelu sezonu katastrofalno, samo je u KC to bilo manje više bare bare sa gomilom grešaka na sve strane, a u NO su saintsi debelo oštećeni u jednom jako bitnom playu koji bi i svi ramsi sebi samima svirali! :wave:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 21 jan 2019, 12:39

Utakmica je bila vrhunska. Svake godine govorimo isto, a nikako da se desi, yebo majku svoju više kad će u penziju.. Ne kontam da onako 3 puta puste 3rd down, dvaput Edelman trči istu rutu i levati ne pokrivaju, i Gronk je uhvatio 2-3 lopte, sve na pladnju.

Mrzim i Ramse i Patse, gledat Petersa, Suha, Donalda, McVaya kako dižu ehar izaziva mi mučninu, tako da mi neće bit mrsko ako GOAT zaokruži karijeru s još jednim prstenom. Al da bi bilo slatko da izgube b2b SB, bilo bi :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la baltazar7 » 21 jan 2019, 12:45

Za neutralne posmatrače, dva vrhunska polufinala za uživanje.

Navijači i pristalice nek se kolju mi neutralni uživamo.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la invincible1921 » 21 jan 2019, 12:57

baltazar7 je napisao/la:Za neutralne posmatrače, dva vrhunska polufinala za uživanje.

Navijači i pristalice nek se kolju mi neutralni uživamo.
Nisam neki poznavalac prevelik, al po meni postena pobjeda NE u dobroj tekmi. Grijesile su sudije na obje strane,,,sta ja znam nije da je nekom u zbiru previse pomoglo. Na kraju je ipak presudio TB. Eto nakon svega doslo se u produzetak, mogli su odbranit napad i dobit tekmu, a oni nisu ni blizu toga bili.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 21 jan 2019, 13:11

Neću da vagam ko je više oštećen, ko je na kraju ipak imao svoju priliku, ko je zaslužio da izgubi/pobijedi kad se sve sabere.Neće biti blowout u konferencijskom finalu, svaka greškica je bitna, od debilnog postavljanja lopte yard gore - dole, preko nekonstantnog kriterija(sad smiješ ubiti QBa, sad ga ne smiješ pogledati, sad je PI, sad nije), pa sve do najbezobraznije odluke od kako pratim NFL.Pravilo o prvom posjedu u produžecima je isto besmisleno.Ne zanima me ko je otprilike bolja ekipa, to znam i sam, zanima me ko je bolji u **** poen.

Još je ovo ono doba godine kad na temu najboljeg sporta na svijetu sleti određeni broj padobranaca, što ne bi bio problem da se ne ponašaju kao da su Tony Romo lično, počaste nas kojom pametnom i nestanu na godinu dana.

Sva sreća pa je Tampa i ove sezone bila šega, do sad bih već bio na aparatima, a bgm i u Banovićima. :mrgreen:

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 21 jan 2019, 13:19

GoRaN je napisao/la:Neću da vagam ko je više oštećen, ko je na kraju ipak imao svoju priliku, ko je zaslužio da izgubi/pobijedi kad se sve sabere.Neće biti blowout u konferencijskom finalu, svaka greškica je bitna, od debilnog postavljanja lopte yard gore - dole, preko nekonstantnog kriterija(sad smiješ ubiti QBa, sad ga ne smiješ pogledati, sad je PI, sad nije), pa sve do najbezobraznije odluke od kako pratim NFL.Pravilo o prvom posjedu u produžecima je isto besmisleno.Ne zanima me ko je otprilike bolja ekipa, to znam i sam, zanima me ko je bolji u **** poen.

Još je ovo ono doba godine kad na temu najboljeg sporta na svijetu sleti određeni broj padobranaca, što ne bi bio problem da se ne ponašaju kao da su Tony Romo lično, počaste nas kojom pametnom i nestanu na godinu dana.

Sva sreća pa je Tampa i ove sezone bila šega, do sad bih već bio na aparatima, a bgm i u Banovićima. :mrgreen:
Čekaj samo da doleti onaj tip koji dođe poslije svakog Super Bowla i koji tvrdi da je svaka utakmica svakog profesionalnog sporta namještena uz obavezno ismijavanje svih onih koji prate ovaj glupi američki sport. :rol:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 21 jan 2019, 13:24

Onaj s kladioničarskog pdf-a.Nešto kontam da se on zajebaje/trolla pa mi ne smeta toliko. :mrgreen:

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 jan 2019, 14:00

GoRaN je napisao/la:Pravilo o prvom posjedu u produžecima je isto besmisleno.Ne zanima me ko je otprilike bolja ekipa, to znam i sam, zanima me ko je bolji u **** poen.
Nevezano za sinoćnju tekmu, ali ima li naznaka da će da mijenjaju najdebilnije pravilo u historiji sporta sa novčićem koji daje toliku prednost ekipi u produžecima? Bolje da samo bacaju novčić i pobjednik ko dobije, poštenije bi bilo. Ovako nikakvog smisla nema.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la GoRaN » 21 jan 2019, 14:12

Ne znam.College football ima normalna overtime pravila, neka prepišu od njih.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 21 jan 2019, 14:14

prvu sam gledao...ono ne svirati. ja ne znam.
ali i onaj debil odlucio da se baca lopta a pred golom, umjesto da trosi vrijeme i TO ramsa, on im ostavlja i vrijeme i TO. ko onaj kreten iz atlante prije dvije god u SB. :facepalm:
znaci ocekivao sam brees vs mahomes, dobio suprotno :crazy: jbg.
sad sam za nep, ne mogu onog goffa nikako.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 21 jan 2019, 15:28

GoRaN je napisao/la:Onaj s kladioničarskog pdf-a.Nešto kontam da se on zajebaje/trolla pa mi ne smeta toliko. :mrgreen:
Nemoguće je onako trollati, čovjek je mrtav ozbiljan vjeruj mi. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 21 jan 2019, 15:44

to i ja mislim :mrgreen:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 21 jan 2019, 15:49

Umalo da od gotovog napravimo veresiju...

Opet u drugom poluvremenu kao i u prvoj utakmici ih vraćamo u igru i onda zahvaljujući Brady-ju dolazimo do pobjede.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: rio_Ferdy88 i 19 gostiju.