NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 06 dec 2021, 15:04

Veceras tekma sezone gdje se moze preuzeti prvi seed ili ganjati ga do kraja sezone uz veliku dozu srece da se poklope ostali rezulati itd.
Sto se tice Buffala mislim da mozemo podjeliti seriju 1-1 u najmanju ruku i to je dobro za prvo mjesto u diviziji ali prvi seed je mnogo upitan jer se i KC zahuktava. U NFC-u je mnogo ebenija situacija vec AFC.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 06 dec 2021, 15:07

a ja mislio da je tekma protiv bradyja bila tekma sezone ;) :D

Avatar
Tekashi
Postovi: 15867
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Tekashi » 06 dec 2021, 15:39

slika

:salut:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 07 dec 2021, 08:51

Americas worst nightmare is back :D

Klasični old-school football od strane BB-a, a sada ide bye-week, pa onda dvoboj sa Coltsima.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 dec 2021, 09:14

Billsi znaju da će čitavu tekmu ići po zemlji zbog onog vjetra i opet ne mogu zaustaviti run, ima da sanjaju Billa :mrgreen:

Mac samo jedan incomplete pass :kafa: :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 dec 2021, 10:55

Sta ono jesta rece, borba sa Jetsima za trecu poziciju :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 07 dec 2021, 18:19

da kod njih nisu svi povrijeđeni i sa nemate konstantno ovakvu sreću kako imate bilo bi to upet deka ;) :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 07 dec 2021, 18:24

Edin TM87 je napisao/la:
29 nov 2021, 21:56


Na fantasyu mi sinoc Lamar i Chubb skupa uzese 17 poena, a projekcija bila 40, ujebase mi moguce diviziju ako Gibson uzme 9+ veceras protiv Seattle.
eto vratilo ti se sve noćas, prosralo te ko nikad prije i onda još na kraju dođe i oluja!

playoff manje više stoji, randy i elmo još u borbi za zadnji slot, elmi treba pobjeda i randyjev poraz, može mu se desiti i da ispadne ali i da osvoji ligu :thumbup:

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 07 dec 2021, 18:55

amerosm je napisao/la:
07 dec 2021, 08:51
Americas worst nightmare is back :D

Klasični old-school football od strane BB-a, a sada ide bye-week, pa onda dvoboj sa Coltsima.
Gle čuda, bit će da Bill ipak nije prevara kakvim su ga Bradytardi označavali. Oduvijek bio i ostat će sistem u kojem će svaki iznad prosječan QB imati uspjeha.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 dec 2021, 19:48

jestamaji je napisao/la:
07 dec 2021, 18:19
da kod njih nisu svi povrijeđeni i sa nemate konstantno ovakvu sreću kako imate bilo bi to upet deka ;) :D
Čitav AFC je u 5 deka, dobro skoro čitav
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 07 dec 2021, 20:16

jestamaji je napisao/la:
07 dec 2021, 18:24
Edin TM87 je napisao/la:
29 nov 2021, 21:56


Na fantasyu mi sinoc Lamar i Chubb skupa uzese 17 poena, a projekcija bila 40, ujebase mi moguce diviziju ako Gibson uzme 9+ veceras protiv Seattle.
eto vratilo ti se sve noćas, prosralo te ko nikad prije i onda još na kraju dođe i oluja!

playoff manje više stoji, randy i elmo još u borbi za zadnji slot, elmi treba pobjeda i randyjev poraz, može mu se desiti i da ispadne ali i da osvoji ligu :thumbup:
Sve hocu da pisem ali nikako da stignem...

Ali kakav sudar titana i najbolji duel ove sezone! Bukvalno 2 najbolja igraca svih vremena po 7-5 i direktan sudar za playoff, ko izgubi ostaje s minimalnim sansama. Elmo usao u ovaj mec sa 7 za redom pobjeda, nakon 0-5 u startu sezone! Od pocetka projekcije na Elminoj strani 110-98, a poslije cetvrtka kada njemu odbrana Dallasa uzima 17, a meni Schultz nesto sitno 20+ u njegovu korist... Variralo je izmedju 20 i 25 kroz cijelu nedjelju i bio sam u nemogucoj situaciji, malo me trpao Taylor, malo Murray. Kad god se primakne odmah neko od ovih TD i kad je skoro zavrseno bilo ide TD Dionta Johnsona i onda Lamara sljedeci napad gdje prilazim na 2 poena minusa na projekciji. Sve se na kraju svelo na Diggsa koji mu trebao uzeti 67 yardi za pobjedu, i na kraju po nevremenu season low za Diggsa i ostao je kratak! Vratilo mi se proslu sedmicu protiv Armina, + sam direktno izbacio Elmu iz playoffa jer zadnju igra protiv Armina bez Taylora, Swifta Gaskina i nema nikakve sanse. Sto znaci da ga s finalom prestizem na GOAT ALL TIME listi gdje vodi 3200 - 2700.

Zadnje kolo ce svakako biti zanimljivo u diviziji gdje se jesta i emir bore za no1 seed i bye, ali i kako ce izgledati konacan brackett jer ce bolje biti seed 6, nego 4 i 5, jer sesti ide na Tarika koji je kao seed 3 osvajac najgore divizije otkako igram gdje nema niko pozitivan omjer...

Evo i slika zadnjeg supermatchupa Elme i mene:


slika
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9085
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 08 dec 2021, 13:19

Herbert prvi u NFLu po QBRu.
Popravili su odbranu protiv trcanja I generalno odbranu mada opet vidjet cemo kako ce ti izgledati protiv Chiefsa jer bas igraju toplo hladno.
Packersi, Tampa I Arizona najozbiljnije izgledaju za sada.
Drugi red Patriote chiefsi Ravensi. Patriote u ovom nizu imaju dva skalpa bas dobra to su Chargersi i Billsi. Obje ekipe su jedna sedmice medju najbolji ma druge medju najgorima opet toplo hladno. Chiefsi su losi u napadu procitani su totalno deep safetys nema tyreeka onda samo moras Kelcea rijesiti. Odbrana I’m je sada strasna. Nekako Nfc za sada ozbiljnije izgleda dok je AFC totalni cirkus.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la TonySosa » 08 dec 2021, 13:57

Mogao bi Brady do MVP
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 dec 2021, 14:12

wadethegreat je napisao/la:
08 dec 2021, 13:19
Herbert prvi u NFLu po QBRu.
Popravili su odbranu protiv trcanja I generalno odbranu mada opet vidjet cemo kako ce ti izgledati protiv Chiefsa jer bas igraju toplo hladno.
Packersi, Tampa I Arizona najozbiljnije izgledaju za sada.
Drugi red Patriote chiefsi Ravensi. Patriote u ovom nizu imaju dva skalpa bas dobra to su Chargersi i Billsi. Obje ekipe su jedna sedmice medju najbolji ma druge medju najgorima opet toplo hladno. Chiefsi su losi u napadu procitani su totalno deep safetys nema tyreeka onda samo moras Kelcea rijesiti. Odbrana I’m je sada strasna. Nekako Nfc za sada ozbiljnije izgleda dok je AFC totalni cirkus.
S tim da Packersi i Cardsi imaju puno bolju odbranu od Tampe
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9085
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 08 dec 2021, 14:30

O cardinalsima se bas malo prica a realno najbolje su do sada izgledali.
Cak i bez Kylera i par startera su dobijali tekme.
Manje trziste valjda.
Meni su Chargersi ne zato sto ih bas dugo pratim nego su bas ove sezone najzabavnija ekipa za gledati.
Poceli su dozivati odbranu a mali Herbert nastavlja obarati rekorde ima najvise 300 plus yardi tekmi zadnje dvije sezone.
Idu skoro svaki 4th down cim je 2 3 4 yarda.
Ako su u end zoni ne pomislja se na FG.
Napokon je Lombardi pustio Herberta da baca bombe i odmah Williams Guyton Allen svi bolje izgledaju.
NIkako lik da skonta da nije vise sa Breesom da ne mora ici checkdown ili intermediate rutom.
U redu to koristiti da se setapuju bombe ali vrlo malo deep pasova su zvali do nedavno.
Imaju potencijal za jedan od najboljih napada lige i to i jesu ali nekada je gamplean drama los ofanzivno.
Mogli bi neke ljude iznenaditi ako dozive peak u pravo vrijeme.
Tampu ja ne otpisujem do Super bowla.
Tomicu nema sanse vise ikada da otpisem.
Dzaba odbrana sve dozvat ce se to do plej offa.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 08 dec 2021, 21:51

cardinalsi me podsjećaju na pantherse 2015 ili atlantu 2016, super regularna sezona, ev. superbowl ali to je to. a bilo bi baš cool da oni osvoje, najstarija su frančiza u ligi a nikad ništa nisu osvojili!

chargersima ne vjerujem … jednostavno jer su to chargersi!

tampina odbrana zavisi iznimno od pass rusha. ako stisnu QB kao u playoffu prošle godine neće ih niko uzeti, a ako im to ne pođe za rukom onda sa ovakvo slabim secondary-jem tomo mora >35 boba baciti da bi uopšte imali šansu dobiti utakmicu

biće vrhunski playoff ove godine

ACG
Postovi: 31
Pridružen/a: 06 dec 2021, 14:32
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la ACG » 09 dec 2021, 12:46

Jesta, jesi li živ :D

Farcelona
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 nov 2021, 22:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Farcelona » 10 dec 2021, 08:39

Umro Demaryius Thomas :shock:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 dec 2021, 09:25

Zamalo epski choke Vikesa, 29-0 imali i na kraju jedan play od produžetaka, Freiermouth haman imao loptu u rukama.

Run odbrana Steelersa užasna, napad se probudio u drugom pol, al malo prekasno.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Tekashi
Postovi: 15867
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Tekashi » 10 dec 2021, 19:00



:rol: :rol:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.