NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tm01hzne » 07 okt 2019, 01:09

Ivković i Bulić moraju SB s lica mjesta prenositi...ubitačan su duo :D

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 07 okt 2019, 01:34

I zato je ovo najbolji sport

21-3 bilo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 07 okt 2019, 01:39

Jones bi mogo fasovati..dize se previse.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 07 okt 2019, 01:58

Reko bi covjek specijalni tim je manje bitan, ali tek kad pogrijese vidi se koliko su bitni..
Nijedna od ove dvije ekipe ne moze u SB, cak ni u konferencijsko finale.
Od sad cu vise uzivati i manje se sekirati, opalice me srcani ako nastavim ovako... :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la sljivo » 07 okt 2019, 01:59

Dobro je, jedva al super. 4-1. Sad dvije domace, i 5-2 bi bio fin omjer prije ovih gostovanja.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 07 okt 2019, 05:24

Hvala Indy!!!

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la salkan » 07 okt 2019, 05:56

I kaže "ne budi hejter". Pa dokle će više gurat ove Steelerse, nemoguće! Sudije su se toliko osramotile, da je to neviđeno. Bile su barem 3 ako ne i 4-5 odluka kojima su direktno oštetili Ravense. Ruku na srce, onaj RtP na izjednačujućem driveu (na Lamaru) nije postojao, pokupio ga je NT ispod koljena, ali ono što su uradili Ravensima je prava sramota!
A kolko su Steelersi slabi, to još nisam vidio. Pa ni sa momentumom, sudijama, vjerovatno najboljom O-linijom u Ligi, navijačima - opet ne mogu da pobijede.
Ako bi se mjerilo kome unazad 15-20 godina sudije najviše pomažu u NFL-u, za mene su apsolutno u istoj ravni i Patsi i Steelersi.
Go Ravens!
:bih:
Džeri Drejk

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7879
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la *p!p!t@* » 07 okt 2019, 07:15

Salkane potpisujem od a do ž!

Meni žao što nisam mogao gledati Chiefse i Coltse. Gledam highlighte sada, kakvo eskiviranje i dodavanje u trku Mahomesa za TD, pa momak je magija. :ljepota:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 07 okt 2019, 08:01

Ako se Patsi guraju onda molim vas sta je ovo sto se radi Chiefsima hahahaha. Dobro ono u Detroitu, okrenilu im nemoguce stvari. Sad gledam Highlights protiv Coltsa.

- TD Pass Mahomesa, sve fino i krasno, medjutim illegal block in the back broj 71.
- Ono za Kelcea kao incomplete pass umjesto INT. Ni na jednom snimku se ne vidi, da je lopta bila na podu.

A obicno kad QB se ovako igra po pocketu po pola minute, svira se vrlo brzo Holding protiv OL. Ali ne protiv Chiefsa. To je valjda neka nebeska OL.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Clutch » 07 okt 2019, 09:03

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 07 okt 2019, 10:25

Amarinho je napisao/la:Ako se Patsi guraju onda molim vas sta je ovo sto se radi Chiefsima hahahaha. Dobro ono u Detroitu, okrenilu im nemoguce stvari. Sad gledam Highlights protiv Coltsa.

- TD Pass Mahomesa, sve fino i krasno, medjutim illegal block in the back broj 71.
- Ono za Kelcea kao incomplete pass umjesto INT. Ni na jednom snimku se ne vidi, da je lopta bila na podu.

A obicno kad QB se ovako igra po pocketu po pola minute, svira se vrlo brzo Holding protiv OL. Ali ne protiv Chiefsa. To je valjda neka nebeska OL.
Malo si pobrkao, famble je bio kod Kelcea, hajde to su okrenuli, ali onda okrecu taj Int u incomplete.I jos masa nekakvih sitnih zastavica.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 07 okt 2019, 10:27

Sudije unistavaju ligu ljudi
Juce se bar 5 trenera zali an sudije, pokauzju se snimci retarsiranih odluka koje cak nisu ni 50-50.Ovo je uzas

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la work » 07 okt 2019, 10:33

160 boba na fantasy-u, jos Fuller-a ostavio na klupi :D
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 07 okt 2019, 10:33

ne toliko sudije koliko Rules/competition Committee :wave:

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 07 okt 2019, 10:55

Mig_Mig je napisao/la:
Amarinho je napisao/la:Ako se Patsi guraju onda molim vas sta je ovo sto se radi Chiefsima hahahaha. Dobro ono u Detroitu, okrenilu im nemoguce stvari. Sad gledam Highlights protiv Coltsa.

- TD Pass Mahomesa, sve fino i krasno, medjutim illegal block in the back broj 71.
- Ono za Kelcea kao incomplete pass umjesto INT. Ni na jednom snimku se ne vidi, da je lopta bila na podu.

A obicno kad QB se ovako igra po pocketu po pola minute, svira se vrlo brzo Holding protiv OL. Ali ne protiv Chiefsa. To je valjda neka nebeska OL.
Malo si pobrkao, famble je bio kod Kelcea, hajde to su okrenuli, ali onda okrecu taj Int u incomplete.I jos masa nekakvih sitnih zastavica.
Moze bit. Priznajem da sam samo gledao highlights jutros. Meni se cini da je ono interception bio kod Kelcea, a oni okrenuli u incomplete. (ne moze bit fumble, jer nikad nije imao kontrolu nad loptom)

A na snimku se ne moze ni na jednom uglu 100% reci da je lopta dotakla pod odnosno da nije catch.

BocaJuniors1905
Postovi: 1620
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 07 okt 2019, 11:00

Svaka čast za Koltse :salut:

Sada Vilson vodi za MVP
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 07 okt 2019, 11:01

slika

A ovo je TD Mahomesa. Sto kaze kolega gore, magija itd. Bjezi iz poketa, rush coltsa tacnije ovaj igrac odmah do njega ga bukvalno ima. Broj 71 pravi block in the back.

Nek me ispravi neko. Ali block in the back je ako je guranke sa ledja iznad pasa/kuka. A to je u biti prvo sto sam primjetio kod ovog playa. Kako sad sudija to ne vidi... Ne znam...

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 07 okt 2019, 11:14

BocaJuniors1905 je napisao/la:Svaka čast za Koltse :salut:

Sada Vilson vodi za MVP
Bez Leonarda u odbrani, Hilton banged up - nije ni igrao, i opet razbili Chiefsima seriju 15 tekmi sa po 25 ili vise poena. Bukvalno je razbili, drzali ih na 10 bodova.


Frankreich :tokralju:
Brisett :tokralju: :tokralju:

a Marlon Mack :tokralju: :tokralju: :tokralju: kakav je to samo baller. Ne moze ga zaustavit. Znaju da ce trcat i opet im slomi block i ide sa novi 1st. Kad ga uporedim sa ovim nasim debilom, Michelom, moram povracat. Michel se zakuca u odbranu i budem sretan ako zavrsi sa 3 YPC.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la HongKong » 07 okt 2019, 12:28

salkan je napisao/la:I kaže "ne budi hejter". Pa dokle će više gurat ove Steelerse, nemoguće! Sudije su se toliko osramotile, da je to neviđeno. Bile su barem 3 ako ne i 4-5 odluka kojima su direktno oštetili Ravense. Ruku na srce, onaj RtP na izjednačujućem driveu (na Lamaru) nije postojao, pokupio ga je NT ispod koljena, ali ono što su uradili Ravensima je prava sramota!
A kolko su Steelersi slabi, to još nisam vidio. Pa ni sa momentumom, sudijama, vjerovatno najboljom O-linijom u Ligi, navijačima - opet ne mogu da pobijede.
Ako bi se mjerilo kome unazad 15-20 godina sudije najviše pomažu u NFL-u, za mene su apsolutno u istoj ravni i Patsi i Steelersi.
Go Ravens!
:bih:
Odron ekipa. Kad skontas da su prije dvije godine imali jos Big Bena, AB, Bella i nisu uspjeli nista ozbiljno napraviti kako sada ocekivati nesto vise od ovoga. Takav potencijal imati u napadu. Pitanje je kakav ce se Ben vratiti sljedece godine, duga je to pauza, nezgodna povreda, vec ima finih godina i jedna era se blizi kraju. Dva Super Bowla ipak nije malo.
Ravensi isto sinoc jako losi, ali su uspjeli dobiti u OT. Nakon prosle tekme dobro im je doslo da su i sinoc izgubili bila bi teska situacija. I dalje mislim da ce oni uzeti diviziju.
Drago mi je zbog Billsa, i protiv Patiota je odbrana bila gotovo savrsena sad su na 4-1.
Iznenadio me poraz KC djelovali su mi najubjedljivije do sad.
Saintsi dobro guraju i bez Breesa. Nadam se da mogu do Super Bowla.
Packersi i Cowboysi nisu ubjedljivi i fali im nesto. Prvim je falio prvi reciver pa se moze malo progledati kroz prste. Cowboysi po meni ne mogu do Super Bowla. Tanko je to. Jos Preskot ima prenose pa pocne dodavati protivnicima lopte.
Redskinsi otpustili trenera.
Jel neko upratio touchdown McCaffreya :bow:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 07 okt 2019, 12:31

Mccafrey je najbolji igrac lige

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.