NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 22 jan 2019, 10:07

superfreak je napisao/la:blablabla
vidjećeš randy, bill će probati, pored screenova, nešto sasvim drugo nego protiv chiefsa i chargersa.

a da ste autsajderi, ja to tako vidim jer su sa jedne strane ramsi jaki ko zemlja, a sa druge tomo ne može više ko prije da igra sto snapova bez greške. ako ramsi odigraju ono što mogu i što su igrali cijelu godinu uzeće SB :wave:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 22 jan 2019, 10:49

Amarinho je napisao/la: ... niko ovdje ne prati Brownse valjda?!

Brownsi su najcool tim u NFL i svi koji prate NFL prate šta se tamo događa. Brownsi su pure fun iliti nanašem upiš :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 jan 2019, 11:20

Since the overtime rule change in 2012, the team that possesses the ball first in OT wins exactly 50% of games
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 22 jan 2019, 12:06

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Since the overtime rule change in 2012, the team that possesses the ball first in OT wins exactly 50% of games
imaš li i statistiku koliko % dobijaju timovi sa top 10 QB-ova? kad ti je mark sanchez QB džabe ti i coin toss i sve ostalo


ima na webu cool snimak coin tossa u divisional playoffu colts-chargers tamo negdje 2007-8-9
sudija: "heads or tales"
chargers kapiten (ne sjećam se ko je tada bio): "tails"
sudija: "and it is tails"
chargers kapiten: "game over"
:mrgreen:

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Evolve » 22 jan 2019, 12:10

jestamaji je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Since the overtime rule change in 2012, the team that possesses the ball first in OT wins exactly 50% of games
imaš li i statistiku koliko % dobijaju timovi sa top 10 QB-ova? kad ti je mark sanchez QB džabe ti i coin toss i sve ostalo


ima na webu cool snimak coin tossa u divisional playoffu colts-chargers tamo negdje 2007-8-9
sudija: "heads or tales"
chargers kapiten (ne sjećam se ko je tada bio): "tails"
sudija "and it is tails"
chargers kapiten "game over"
:mrgreen:
Pa zar nemoze da bira, hoce loptu ili ne ?
NK Široki Brijeg

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 22 jan 2019, 12:54

jestamaji je napisao/la:
superfreak je napisao/la:blablabla
vidjećeš randy, bill će probati, pored screenova, nešto sasvim drugo nego protiv chiefsa i chargersa.

a da ste autsajderi, ja to tako vidim jer su sa jedne strane ramsi jaki ko zemlja, a sa druge tomo ne može više ko prije da igra sto snapova bez greške. ako ramsi odigraju ono što mogu i što su igrali cijelu godinu uzeće SB :wave:
Napišeš čovjeku mišljenje, on odgovori sa blabla. Haj' dobro. Vjeruj u šta hoćeš. Stavi lovu na Ramse, dobit ćeš i 2-3 poena hendikepa.
Winters je napisao/la:Hoćete uzimati kakvog QB-a na draftu ove godine? :hmmmmm:
Ne vjerujem da će uzeti QB samo da mogu reći "eto, imamo sad nekog da naslijedi Bradya". Svi su mislili da bi mogli uzeti Laulettu na prošlom draftu, a on pao do četvrte runde i uzeli ga Giantsi. Tako da neće ući u draft s mindsetom da moraju uzeti nekoga, ali ako se poklopi idealna situacija, onda je moguće.

Veće potrebe imamo u defanzivnoj liniji, Brown i Shelton u zadnjim godinama ugovora uz lose partije ove sezone, Flowers bi mogao dobiti preko 15M od nekoga sa puno cap spacea, to će biti teško mečirati. Brzine malo dodati u LB core, safety umjesto McCourtya ako ne uzme paycut, Gronk razmišlja o kraju karijere, receivera osim Edelmana nemamo dogodine.

DT, DT, DE, LB, S, TE, WR, WR onako odokativno što ima veći prioritet od quarterbacka na draftu.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 22 jan 2019, 19:21

otkad si ti to uvredljiv? :mrgreen:

napisao sam blablabla jer nisam htio da citiram tekst od pola stranice a ne jer je to sadržajno blablabla, mada i nije daleko od toga, nisi mi odgovorio kako će bill napasti ramse osim ko što sam i ja napisao screen pasovima na RB-ove. igra kratkih pasova su patriotsi, to uvijek igraju, bili to WR, TE ili RB/FB ali samo to neće biti dovoljno za SB!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7210
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la TonySosa » 22 jan 2019, 19:32

miki_92 je napisao/la:joj posla jbm ti sunce :rol:

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 22 jan 2019, 21:42

Chiefs fire defensive coordinator Bob Sutton
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la miki_92 » 22 jan 2019, 21:44

TonySosa je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:joj posla jbm ti sunce :rol:

slika
pa ti idi na fax a mozes ljude vuci po aut liniji za mnogo bolje pare :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 jan 2019, 17:04

:opaopa:

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 23 jan 2019, 21:52

Koji medjed :rol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!


Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 24 jan 2019, 20:17

kakva pichka je Carr jbte.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 jan 2019, 04:11

Sinoć sam vozio lika ime mu je Greg Kunkel inače lik je dobar sa skoro svim ekipama vlasnicima ekipa igračima u Chicagu jer lik je vlasnik inače Sunset Ridge Golf country cloub pa skoro svi igrači i ovi su tu igrali golfa.. Jordanov,Kukocev i Urlacherov je i trener bio ...lik je inače dobar sa vlasnicima Bearsa čak mu je podpredsjednik Bearsa dao sad 4 ulaznice za London igrat će se u Oktobru ... lik mi je potvrdio da Hunt sigurno postaje novi Bear RB da je sve skoro dogovoreno samo se čeka da prodje sve i da mu odobre da potpise .. svjesni su suspenzije ali sto me iznenadilo lik kaže da mu je ovaj rekao da ostaje i Howard sto znaci da Hunt sigurno dolazi godinu ili dvije da se prvo nametne i pokaže prije svega da je postao bolja osoba a o kvalitetnima ne treba trošiti rijeci u Nagyeom sistemu je rušio tako da neće mu biti problem .. znaci najvjerovatnije slijedeću sezonu ulazimo sa 3 RB Hunt,Howard , Cohen s tim vjerujem da će Cohen biti WR tipa Hilla :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Lillard » 27 jan 2019, 12:47

jučer opet naiđem na ovo i kontam, ko da da je @jesta izašao na pozornicu :mrgreen:

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 27 jan 2019, 22:19

Nije mi jasno da ovo sr.anje još nisu ukinuli...

Umjesto ovog sr.anja bilo bi bolje da u ovom terminu igraju dvije najgore ekipe iz RS-a za #1 pick na draftu, a da igrači za koji su dobili glas za ProBowl samo učestvuju u skill contest-u...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 27 jan 2019, 23:11

amerosm je napisao/la:Nije mi jasno da ovo sr.anje još nisu ukinuli...

Umjesto ovog sr.anja bilo bi bolje da u ovom terminu igraju dvije najgore ekipe iz RS-a za #1 pick na draftu, a da igrači za koji su dobili glas za ProBowl samo učestvuju u skill contest-u...

predivno vrijeme .... nema žive duše na tribinama :mrgreen:

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 28 jan 2019, 00:07

Skill conteste je zapravo kul za pogledati, ovu utakmicu valjda samo komentatori gledaju. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tm01hzne » 28 jan 2019, 15:47

Winters je napisao/la:Skill conteste je zapravo kul za pogledati, ovu utakmicu valjda samo komentatori gledaju. :mrgreen:
...i porodica... :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.